Přidej zprávu »
gay: POBO je gay
.: zkouška
Hanys st.: Takže mapu ubytování máte tady: odkaz »
Hanys st.: Ubytování na MČR KT je od pátku v JBC v areálu Břízky u Jablonce.
Hanys st.: Ubytování M ČR krátká. Kontrolou jsem zjistil, že požadavek na ubytování nezadali Vojta a Mele. Opravdu spíte jinde. Zítra potvrzuji ubytování a posílám peníze!!!!!!! Poslední šance. Volejte , pište.
Hanys: Ubytování na M ČR krátká . Požadavky na ubytování na M CŘ krátká uvádějte přímo do přihlášek OB Haná - viz. rozpis závodu.Děkuji.
Tom: Ahoj přátelé, otevřeli jsme nový internetový outdoor eshop www.zebrasport.cz v Opavě. Nabízíme zde sortiment, který se vám myslím bude hodit a za rozumné ceny. Doufám, že vám tato informace někdy pomůže. Tom
Martin_S: Ubytování na MČR sprintu + ŽA/ŽB objednáno v Patriotcamp odkaz » na Držkové od Pá-Ne. Máme objednány 4 chatky (pro 4 osoby, jsou opravdu malé) za 300,- Kč/chatka/noc. Vlastní spacáky nutné. V kempu restaurace, případně v obci další 2. Zatím v přihláškách 13 osob, poslední termín pátek 30.4.2010.
Jana K.: Děkuji všem pořadatelům za pomoc při pořádání nočního závodu ve Stěbořicích. Jana
Bestík: Pro přístup na nový web (vkládání článku a zpráv) mi pošlete na bestik@seznam.cz mail se jménem a emailem. Ať vím, koho přidat. Návod na ovládání dostanou ti, kteří si požádají o přístup. Díky.
Jana: Ahoj, sraz všech pořadatelů nočního závodu je ve středu 21.4. 2010 v 18.00 hod v restauraci Rybářská bašta ve Stěbořicích. Jana
Pery: Takhle se soustředí naši dorostenci na Šumavě... :-D >> odkaz » čas: 08:08:08 / 17:36
Pery:
mh: ahd
Pery: ahc
mh: ahb
Pery: pointa: aha... :-D
Josef N.C.: Cus Martine, neblazni s preborem Atlanty, nemelo by to uroven ani jako prebor Opavy, v celym state Georgia je tak s bidou 80 orientaku, v South Carolina asi deset a v North Carolina asi 120, vpodstate se ty lidi vubec neznaj protoze se sjedou nanejvys jednou rocne na nejaky zavody a to jich tam jede jeste jen par. Kazdopadne jsem rad jak to tam vedete a sdnazite se aby mladi nesedeli jen u compu, jo a jeste jsem ciste jen ze zvedavosti se chtel zeptat...mam takovej dojem ze na tech fotkach ze zavodu porad vidim Magdu od Jeni jak taha nejaky dite na sedacce uz asi 5 let, to se Jenikovi tak dobre dari???
mh: Pointa? prezentují AOP a šíří jeho dobré jméno tím nejčistším způsobem. Určitě si zmínku zaslouží i další, ale nejsem Béďa a Nord není pracák. Takže na nových stránkách, které chystá Bestík už bude moci příspěvky psát každý .....
Pery: 13.4.2010 Marek a Filip se zúčastnili soustředění juniorské reprezentace. Více zde. >> :-D pointa?
BlueBoard.cz ShoutBoard