Přidej zprávu »
Dr.Ozdi: Jak das do baglu kafe s cajem, nemuze to dobre dopadnout. Peclive srustej, drzim palce
Tparanoik: Chocho ty starej vole! Při Tvém štěstí Ti již doporučuji k pohybu používat pouze mírný poklus!
Janiczka: Vole Chocho! Ty jsi fakt vůl!
Ruda: Díky za aktualizaci. Znám pár lidí, co se na motorce málem zrakvili ale nikomu se to nepovedlo dvakrát po sobě. Aby praskl šroub, to jsem taky ještě neviděl. Že by karma?
Martin: Paráda, děkuju moc za nové příběhy :)
Honza: Super !!!
Tparanoik: Srdce je lepší důkladně prošpikovat slaninou :D
Ja: pan Ruda: Nezmínil jsem rok, že. Naštěstí. Nicméně výlet se neplánovaně protáhl.
Ja: TParanoik: Dobrého srdce mám vždy dostatek. Na česneku, povětšinou, v lednici.
Ruda: Tak je 17.dubna, to už je konec března, ne? Prosil bych slíbenou aktualizaci nebo příště nic neslibovat!
TParanoik: Dobré srdce? Ty? Já myslel že máš jen špatné a ještě horší já
Ja: TParanoik: Na dvacet minut. Jelikož mám dobré srdce.
TParanoik: Cože? Kde jsou veškeré životní jistoty? Chocho si do bytu nastěhuje šklebáka!!!!???
Ja: Další aktualizace na konci března, až se vrátím z výletu.
Ruda: Výborné. Co dodat. Motocykl s tuplovanými tlumiči, zajímavá místa, slovní ekvilibristika, pavouci, hadi, šneci a žáby - toť esence Chochovin!
hruucoon.cz: Vážně stačí pár fotek zvířátek, co ze stavu 3D přešla do 2D? Jdu na to...
Já: Pan Droždí: Kdybych měl dostatek obrázků přejetých zvířátek nebo šklebáků, můžu aktualizovat nonstop. Ovšem pěkné obrázky mi už nikdo neposílá.
Já: Pan Čtenář: Aktualizace, naštěstí, neznamená aktualizaci k dnešnímu datu. Doufám.
Já: pan Ruda: Cizímu neštěstí je naopak záhodno se smát. Zvlášť když je nešťastník na pokraji kolapsu či řádně zmrzačen, jelikož se potom nemůže bránit. Což nic nemění na faktu, že pohlavkující žralok k smíchu není. Pokud tedy nepohlavkuje někoho jiného.
Ruda: Vím, že není správné smát se cizímu neštěstí, ale nemůžu si pomoci - chocho dostal lepáka, to bych chtěl fakt vidět :-) Jinak moc pěkný výlet i fotky.
Dr.Ozdi: Paradni pocteni opet, moc dekuji
Čtenář: Aktualizace? Kde jako? Poslední tu je prosinec 2017.
Ruda: Aktualizace jest na světě, fulgentní událost! To slovo jsem si musel vyhledat! Jsem rád, že temné hrozby fungují a zahání tak nemístné myšlenky na ukončení chochovin.
Ja: Pan Satan: Jsem na výletě, v Evropě budu v lednu. Pokud nebude aktualizace v ledu, tak až po dalším výletě.... cca v květnu.
SatanOkkY: Je ten posledný Kaming sún! príspevok o rozbitej motorke pravdivý? Neboli by k tomu detaily - teda ešte v tejto päťročnici?
hruucoon.cz: Nic temnějšího, než úsměv Chorcheho neexistuje. Pokud se ovšem nejedná o temné úsměvy mužů od řeky Omo a ještě temnější úsměvy hyen, vděčně popatřujících na krmiče. Tam jsem ale nebyl...takže jsem vskutku dorejpal
Ja: pan Ruda: Dle mého už by se to rozhodně stávat nemuselo.
Já: pan danuwaanalihi: Samičku svého druhu? To jakože stejného druhu, jako jsi ty? Tak tohle ti ovšem těžko někdo uvěří, že. Že ti bečí šklebáci... to bych naopak i věřil.
Já: Tparanoik: Preferuji motocyklové havárie, jelikož jsou o několik úrovní příjemnější. Oproti havárii končící vytvořením šklebáka.
Já: pan Hruucoon: Moc se v tom nerýpej, jinak ti doporučím výživnější zážitky, než-li bylo laškování s Chorchem. Temné zážitky.
Ruda: Díky za aktualizaci, hned mám lepší náladu. Report z cargo terminálu je typickým příkladem příběhu, který nejde vymyslet, to se musí stát :-)
danuwaanalihi: hele ho. ono se tu neco stalo. konecne. nee. ovce uz mne nebavi. nasel jsem si samicku sveho druhu a uz mam dva haranty. Obcas trochu beciii. Ale za to fakt nemuzu...
Tparanoik: Takhle se Chocho vlastních šklebáků nedočkáš!
hruucoon.cz: Odpouštím Ti, Ó Zpřelámaný Muži, žes mě vehnal v Kolumbii do spárú Chorcheho, strašlivého Mulaře. Ale tajemství ženštiny, která se opakovaně objevuje v cestopise Filipínském v jedné a přesto mnoha podobách NEODPOUŠTÍM !!!
Já: Tparanoik: Stane se. Občas.
Bé: Super! Zdravím!
Tparanoik: Cos dělal, ty starej vole? Už zase bouračka?
Kateřina: Ahoj :)
Já: pan Ruda: Pravá barva Číny není rudá ani žlutá, nýbrž temně černá. Obrázky byly ukazovány relativně nedávno na požádání v Humenném a pokud vím, tak v dohledné době nic neplánuji. Tedy - ne že bych jindy plánoval.
Já: pan Droždí: "Tetas grandes" patří k tomu slušnějšímu. Zbytek na intelektuální web nepatří.
Ruda: Výborně! Pěkné počtení, zvláště Číňani a vylodění. Krátkou úvahu o smysluplnosti Chochovin beru jako politováníhodnou slabší chvilku, která občas padne na každého. Nebude zase nějaké setkání s příznivci a prohlížení fotek?
Dr.Ozdi: Paradni čtení, to sem se zase natlemil...tetas grandes :-) Děkuji Dr.
Ja: Danuwaanalihi: Kdože? Koho? Mimochodem, ještě pořád obcuješ s ovcemi?
danuwaanalihi: a kdybys tolik nechlastal, tak jsi mohl byt Zibura vole... Update chci.
Já: S pravděpodobností hraničící s jistotou budou Chochoviny aktualizované téměř kompletně v červnu. Do té doby nestíhám a tak vůbec.
Ruda: Ze zoufalství nad absencí aktualizace jsem na webu vyhrabal pravěké Howadoorovi stránky a čtu. Až tak jsem to dopracoval!
Pepé: Tvl Chocho žiješ? Přej sis naněkolikrát zlomil páteř?
Ruda: Aktualizace pořád nikde. Začínám být poněkud neklidný, téměř jako otec toho večera... Není přece možné, aby chocho coby světoznámý autor, který vynikl především v okolí Jihlavy, přestal po 18-ti letech psát své zápisky!
Nymfomanka z Pohody: Nezvykle dlouhá absence Tvých sebedestruktivních příhod zřejmě vyvolává neklid ve čtenářské obci
Já: Chimera, Josef: E?
Josef: Jestli žiješ, tak se ozvi!!!
Chiméra: Bleku, prosim tě, pořád jsou tu hezké obrázky a texty, ale tak nějak rok staré. Žiješ ještě, nebo ses rozhodl poustevničit v sopce?
Dr.Ozdi: Nádhera! Zjara jste mi pane Chocho omylem vypadl z čtečky, moc se omlouvám za takovou lajdáckost
Alena: Roční skluz! To máš rekord asi :-)
Ruda: Juché, aktualizace! Fotky pěkné, touha po přepadení vhodně úchylná. Maximální spokojenost.
Ja: Ostatní: E....
Ja: Bohumil: Slepá princezna, dva šklebáci a ty. Vyloženě sladěná domácnost. Na historku s nožem jsem úplně zapomněl. Pamatuji si jen, jak jsem tě trefil kamenem do oka a tys mrkal sklo z brýlí. Pěkné to bylo.
Jeptiška: Skvělý nápad! Pro tento druh altruismu ráda svá dvě "neviňátka"zapůjčím...Orffovy rytmické nastroje, případně hrnec s vařečkou ovládají znamenitě
TParanoik: Vážení čtenáři, co uspořádat setkání, shromáždit co nejvíc šklebáků, vybavit je hudebními nástroji a jít navštívit Chocha?
Ruda: Teda Chocho už je zase víc než rok pozadu. A tak slibně to vypadalo...
Petr: bohuzel to vypada ze Chocho je zahlcen svym fejsbukem odkaz »
Dr.Ozdi: Snad se s dalším čtením do žní shledáme
Alena: Žiješ? Píšeš?
Pan Bohouš: Docela překvapen, že ještě žiješ. Už máš děcka nebo furt medzi kozy? Jímá mne nostalgie, když vzpomenu jakýs byl originální kretén, poslední dobou potkávám jen samé nudné blby. V každém případě jsi pořád jediný kdo mne kdy bodl nožem a to se počítá. Já předloni Japonsko, loni surf ve Spanelsku a letos Thajsko+Kambodža. Motorku nemám, ale za kerku a rozvedenou princeznu s dvěma deckama a je skvělá. Hlavně proto, že ještě neprohledla co jsem za debila. Good luck a dej vědět co s tebou je. P.s.: Ty tvoje zápisky už zní nějak utahane, snaž se víc.
hh: kde jou další chochoviny???
Ruda: Hoho, Chocho zase kreslí, hotová nostalgie. Historku z polského baru vidím úplně živě. Byl jsem loni v Polsku a také na motocyklu, ale vousaté muže jsem neprovokoval i když také občas piji benzín, ač nikdy dobrovolně. Nakonec bych se chtěl zeptat, zda se na výraz "nestabilní mentální kondice" nevztahuje nějaký copyright - rád bych ho při jednání s některými lidmi rád používal.
Já: Mr.V.: Islandsky umím jen "skyr" a "Eyjafjallajökull", takže to asi bude i nadále na tobě. Každopádně další aktualizace buď do týdne a nebo v květnu, až se vrátím z výletu.
Mr.V.: Trva ti to, ale stoji to za to. :-) Pis rychleji a v Islandstine. V praci to musim furt prekladat kolegum.
Ja: TParaniok: The Plague Inc.
Ja: Eviljack: Nepokoje v léčebně raději ne. Jediná oáza klidu.
DD: Tak jsme se konečně dočkali, asi si také pořídím jednostopé přibližovadlo :-)
TParanoik: Ta hra na vyhubení lidstva vypadá zajímavě a inspirativně....... mohu poprosit o název?
eviljack: No vida, jak to funguje, staci trochu zarvat a Chocho se smeka!
eviljack: Kde to vázne, kurva drát, v léčebně začíná hrozit vzpoura!
Ja: Aktualizace nakonec bude, kupodivu. Se vsi pravdepodobnosti do 1 az 2 tydnu. Uroven, jako obvykle, nevalna. A jeste horsi.
Ja: Ruda, Eviljack: Stejna lecebna, predpokladam.
Ruda: eviljack: Popravdě při návratu s vánočního večírku jsem pod vlivem pořvával "chocho peludo, chocho peludo" s vlastním originálním nápěvem, protože originál neznám. Takže jistý vliv na člověka čtení chochovin jistě má :-)
TParanoik: Chocho ty povaleči! Aktualizuj nebo tě prokleju a navštívím s tuctem hyperaktivních šklebáků s hudebními nástroji!
eviljack: Ruda: A kdo to sem za Tebe napsal? Tos nemohl přežít se zdravým rozumem! :D :D
Ruda: I když čtu chochoviny od samého začátku, dal jsem si je znova. Od března 2000, všech 712 228 slov. Kalich hořkosti, ze kterého by se dalo vyrobit nemálo litrů fernetu, kus života člověka s kachním žaludkem a podivuhodnou schopností přežít prakticky cokoli. Děkuji a doufám v pokračování.
Kateřiny: Jenže to nebyly vymluvy
pupu: Pry Zanzibar neni pro kazdeho - rekl bych, ze spolucestujici souhlasi. odkaz »
Já: Kateřina: Tedy, mívala jsi pestřejší výmluvy.
Já: Pan Yusuf: jsem na výletě...
Já: pan Vajco: Evidentně pořád holduješ omamným látkám....
Já: Satan: V tom případě se tvoje prdel šeredně mýlí a nebo jsi viděl letadlo tak možná na obrázku. A čistě statisticky - je daleko větší šance, že budeš mít při sezení víc místa v B 737 než v A380. A opět čistě statisticky: v A380 je jedna z nejvyšších šancí na nejmenší prostor při sezení. Čím novější letadlo, tím méně místa. S typem to nesouvisí.
Momo the Horrible: Koukej se ozvat ty troubo!
vajso: niga a ty aj zijes, ci uz makas na kokovych plantazach v zemi zaslubenej kolumbii ?
Kateřina: Drahý, nezapomněla jsem, ale ta kurevská věc (zapomněla jsem její název) mi nejde prostě nainstalovat bo můj chytrý phone má malou kapacitu. Navíc ... kolega to má a furt mu ten telefon pípá a pípá a pípá a pípá ... Akorát jsem se vrátila z Jizerských hor, opatruj se :-)
SatanOkkY: No ak nesúvisí veľkosť sedačky s veľkosťou lietadla tak sa moja prdel šeredne mýli. Proste v takej B737 loser classe si tlačím vajcia ako o život pričom v B747 už viem v pohode sedieť a v A380 to bolo zatiaľ najlepšie. Holt ak chceš narvať max. ľudí do loser classu tak čím menšie lietadlo tak tým je to horšie pre pasažierov.
Verunka: Tve stare rezave cislo je uz za zenitem? Me je 775993971, domluvime se, kam a jak to poslat. Velectene diky staremu Chochovi :)
Ja: SatanOkkY: Sedacky s velikosti letadla nijak nesouvisi, rekl bych. MT01? Ber to pozitivne - kdyz uz se na tom neda jezdit, aspon to pekne lame kosti.
Ja: Tparanoik: Na nektere veci je lepsi se divat z toho prijemnejsiho konce, ze. Nebo o nich alespon tak referovat.
Ja: Hruucoon: Do fronty, takovych uz bylo. A je. A bude. A vic a vic.
Ja: Verunka: Poslat fotky jiste muzu. Ovsem jsem bez jakychkoli kontaktu, takze ty bych potreboval jako prvni. No a driv nez v listopadu to asi nepujde, to se do Ceska pravdepodobne nedostanu.
SatanOkkY: Pre ČoČo-a: Zrovnal som tvoje minuloročné skóre - minulý štvrtok som si zlomil kľúčnu kosť keď ma priľahla MT01-tka v rýchlosti asi 20 km/h.
SatanOkkY: Boeing 737 je malá sračka s krpatými sedačkami. Takže vyžraté teľa ako ČoČo musel slušne trpieť. Najlepšie som letel v B777-300ER v business triede.
Tparanoik: Boeing 737 ne malý! Pán Chocho móc velky! :D
Hruucoon: Ceterum autem censeo Chochoviniaem esse delendam!!!
Jeptiška: Nejede....klíč od zapalování zapomenut bůhví kde a vzpomenout si nelze....taky uz nejsem nejmladsi....☺
Verunka: Ctihodny stary Chocho, bylo by mozne poslati par foto tech preludnych chlupatych pavoucich lidojedu na muj meil? :) prosim? :) nemam asi uz na duchodce Chocha funkcni kontakt... :) necham dekovati :)
Já: Jeptiška: Není zač. Mimochodem ti nejede mejl, pokud se nepletu.
Já: Hruucoon: Copak brejle. Čtenáři se dozví pikantnosti o tom, jak jsi se chtěl zbavit ženy na Kilimanjaru, případně jak sis nechal zničit anál v Kolumbii. Brejle, tssss.
Jeptiška: Děkuji za černý vyvrhel☺
hruucoon: Měl bys Jinak prozradím, že máš nový brejle... odkaz »
Já: Tparanoik: Když už tedy takto surově upozorňuješ, tak zároveň i poraď výmluvu, kterak z toho mám vybruslit. Sakrblé.
Já: Der Eimer: Ač jsem byl přítomen, zpozdil jsem se o pár set metrů a přenechal radost z fyzického s automobilem kontaktu jistému mládenci. Tentokrát.
Já: Hruucoon: Práskači. A to jsem na tebe chtěl být hodný a v pomluvách shovívavý.
Tparanoik: Chocho ty sfýře prafopysné! "Hlavní město ostrova jest St. Denis s zhruba 150 tisíci obyvately."
Der Eimer: odkaz » . Už jsem myslel, že se pan Chocho opět po pětileté pauze vydal na lov nějakého Škodofky odkaz » A on to nějaký mladíček a na japonci, a ne starý otylý Chocho. Tak aktualizace ještě asi budou.
eviljack: To je jako všechno, jo?
hruucoon: Vím...vrátil se...nesežrali...v pondělí 25.4. byl naživu...virtuálně...stačí meditací zklidnit tep srdce a broukat si ooooooM
Vroni: a reaguje Vám někomu? já jen, zda ho už vážně nesežrali domorodci
Alena: Myslím že nadělává
Vroni: Víte někdo něco o Chochovi? vrátil se z tý Tanzánie? Nemám o něm žádnou zprávu...
hruucoon: Ještě že tak...
Zaskodnik...: To tady chcíplo zase sakra...
Kateřina: Tak zlato, musím se ti pochlubit. Pokrok došel i ke mně, mám nový chytrý telefón ... absolutně nevím co s ním Opatruj se
Tparanoik: Hej Chocho! Aktualizuj nebo Tě přijdu navštívit i se šklebáky! Máme sirénu, činely, plechový buben, a všichni jsou hyperaktivní!
eviljack: Ti žádné pilulky nepotřebují, Chochovy desítky kilogramů sádla jistě udělaly své! :D
TParanoik: Kam poslat domorodcům pilulky na trávení?
eviljack: Chocha asi sežrali domorodci.
Já: Eviljack: Eeee... celníci si mě budou muset chytit v Africe. Z výletu budu zpět někdy v březnu, hned potom nahodím aktualizaci.
eviljack: Hej Chocho! Přestaň žrát ty lamy a naval aktualizaci, nebo Tě napráskáme na celnicích!
Já: Eviljack & Tparanoik: Mluví z vás závist. Není nad sádlo a lamy. Lamy na sádle, abych byl přesný.
Já: pan Dřevorubec: Konzumaci betele doporučuji omezit, zakoupit harfu a preludovat. A zhluboka dýchat.
Tparanoik: Sádelnatou kouli jako je Chocho nelze sušit, tu je třeba udit!
eviljack: Sranda bude, až jednou domorodci chytí a usuší Chocha, jen nevím, za co ho budou vydávat
dřevorubec: Fascinující, jsem nadšen z vašeho hraní na harfu. Ale na housle nic nemá. Myslím že převážně, je zajímavé, že dokážete pašovat lamy, mně osobně se nepodařilo propašovat ani betel... Kecám betel jde snadno
Verunka:): Přeji panu Chochovi i celým Chochovinam krasne a hlavne klidné prožití Vánočních svátku , bohatého Ježíška a hlavne vse Nej do nového roku , hlavne hodne kvalitních čínských restauraci , pecenych morčat , Fernetu , Spusty krásných zážitku ( aby jsme měli co číst ) :) hodne a ještě víc stastne ujetych kilometru a v neposlední rade o par pneumatik na tele víc :)
Já: hh: Na vycházce. Zpět za cca 10 dní.
hh: hej jako! kde jsou další chochoviny??
Já: Ruda: Tak to se ti tedy povedl pěkný vtip.
Ruda: To zní skoro, jak by ses na tom snad nakonec naučil jezdit... Inu nedá se nic dělat.
Hruucoon :: Byl...škemrati netřeba, stačí poslat emailus, co za data jest třeba...tyto zašlu, popřípadě zkonzultuji s domorodci...plánuji tam totiž cesty další, dokud to jde...
Já: Otravům: Další aktualizace až za měsíc, jelikož jedu na výlet.
Já: Eviljack: Ech, to mne nenapadlo. Nicméně se zpětně ani dotazovat nebudu, jelikož se pan Lišák pomátl. Stará se o šklebáka, další plánuje a dokonce kvůli ani nejede na výlet do Afriky.
Já: Ruda: Asi tě zklamu, ale letošní sezónu jsem až na počáteční zlomeninu absolvoval bez vraždění zvěře, pobíhajících šklebáků a dokonce jsem neublížil ani motocyklu. Prostě sezóna vcelku nudná, prosta punkových scén.
Já: TParanoik: Ani nůžky na plech ani na kuře (to ani nevím, že existuje) nemám. On byl celý problém v tom, že se jednalo o onu odlehčenou "sádru", která při sekání vykazuje naprosto jiné vlastnosti, než sádra klasická. Nepříjemné vlastnosti.
Já: Hruucoon: Nebyl jsi náhodou poslední dobou v Tanzánii? Že bych škemral o aktuální a nevšední informace na únor.
eviljack: Chocho tady chválí pana Lišáka, ale není on náhodou taky pojišťovák? Co když v tom celou dobu jel s nimi?
Verunka :): Doufám že tohle není celé dobrodružství z Peru a čekám pokračování PS: zdá se mi že jsi to odbyl
Ruda: Gratuluji k nákupu dalšího motorradu. Je to pro čtenáře a lékaře záruka mnoha dalších veselých historek.
TParanoik: Chocho, že máš masochistické sklony, už dávno vím. Ale tento způsob demolice sádry se mi zdá poněkud nešťastným. To nemáš nůžky na plech nebo aspoň na stříhání kuřat? Ale aspoň jsem se dobře pobavil :D
hruucoon.cz: Si, seňor... hlodavce jsem právě z naší skrýše vyházel, čili zakoupiti sobě hodlám maximálně pečený zástupce řádu Rodentia...nebo ve formě polívky...možná...při pohledu do zrcadla se spíš těším, až pojím v Bogotě bližní své, s nádivkou ...zejména pokud lama chutná stejně hnusně jako dromedár
Já: Pedro: Poslední stánek nalevo na Egyptském bazaru (krytá část) směr sever - tabák do vodních dýmek s přísadami způsobujícími veselou mysl (nebo také lehké bezvědomí). Případně, pro výživnou zábavu, lze nakoupit kovové zboží u pánů na východní straně Galata bridge a poté zboží výhodně a s pěknými zážitky prodat třeba v Bulbulu nebo Raju. Legrace zaručena.
Já: Hruucoon: Zakup sobě ohrádku, pořiď si párek hlodavců a za pár týdnů si můžeš nacpat břich. A s nacpaným břichem nebudeš strádat a požadovat další aktualizace. Popravdě... možná ti ty hlodavce pořídím sám, bych měl klid. "U sousedů".....eeee.... Kolumbie?
pedrossito: Zdravim pana Chocha z Istanbulu kam mne jeho neustalou propagaci vylakal. Rybi kebab zkonzumovam. Mozna by pan Chocho mohl uvest par tipu jak si uzit v Istanbulu v Chocho stylu.
hruucoon.cz: Zadny diky. Nemam co cist a pozirani rybich kebabu k nicemu... E?
Dr.Ozdi: Díky pane Chocho za zpříjemnění státního svátku v robotě
Ruda: Ááá právě jsem se předávkoval chochovinami. Taková nálož. Doufám, že mi nehrozí kocovina. Dobrý update.
hruucoon.cz: Bylo, není. Šlaka, snad dochovají do Januáru 2015 nějaký nový hlodaffce....a když ne, tak aspoň plněný prasata vedle u sousedů ...
Der Eimer: Musím se podívat, co to je ta prokrastinace. Ale dnes ne. Zítra. Nebo spíš pozítří. I když, co takový popozitří?....
Já: Eviljack: Viň mé editory! Zlí, nedůslední , čirá prokrastinace.
Já: Pan Kyblíček: Co prosím? Normovaná A4? Popravdě řečeno jsem si na Chochovinách nevšiml ničeho, co by jen vzdáleně bylo normované. Natož nějaká A4.
Já: Hruucoon: Rybí kebaby prohrály na celé čáře s grilovanými morčaty. Přesto doufám, že je ti ještě teď hodně blbě.
Der Eimer: Pche. Jaký probouzení. Za těch blbejch deset euro za jednu normovanou A4 se asi přetrhnem....
eviljack: Ten Chocho neví, co chce! Mně nadává, že se mu nevysmívám po mailu a sms, a ostatním nadává, když tak činí, jelikož je prase líné a měl by si pohnout s aktualizací!
Já: Ech, cca 2 týdny do aktualizace. Pokud se probudí mí editoři. Pro čtenáře: Není nutno se na aktualizaci dotazovat pomocí SMS, mejlu i fóra...informace pro pana Rudolfa, slečnu J. a jiné.
hruucoon.cz: Všechny rybí kebaby jsem dneska u Galatskýho mostu sežral cestou z Tanzánie, ergo pan Čočo může, čekajíc na osmanské rybáře, dosepsati své spisy ku pobavení, jakož i poučení dychtivých čtenářů...
SatanOkkY: Hej ČoČo kedy budú nové zápisky v tvojom de(ment)nníku? Nemám čo čítať keď sa nudím počas pracovnej doby.
Nanifak: Je pan Chocho naživu?
hruucoon.cz: Nikolivěk, žádné pojídání pana Chocha se nepovoluje. Jednak jest rozsáhle kontaminován a případné otrávení kanibálů jest přípustno až po dopsání Chochovin. Čili si najděte jiný nosutel chuti
Der Eimer: A byl by dokonce i chutným kulinářským prožitkem. Neboť jak známo, tuk je nositelem chuti.
eviljack: Chochem proti hladomoru?
Der Eimer: Třeba ho sežerou domorodci a budem bez práce.
Alena: My si na to vezmeme s Kýblem dovolenou
Já: Další aktualizace na konci října, až se vrátím z výletu. Pravděpodobně aktualizace až do aktuálního dne. Pokud se tedy moji korektoři nebudou flákat.
eviljack: Chachá, rozčílil jsem velkého Chocha, mám předčasné Vánoce!
Já: pan Eviljack: Dobytku...ostatní se mi aspoň vysmáli diskrétně, po mejlu nebo SMS.
Já: pan Medmed: Jsi si jistý, že je tvůj doktor odborník na svém místě? Tolerance četby Chochovin o tom nesvědčí. Si myslím....
Já: pan Ruda: Také doporučuji navštívit psychologa. Protože pokud dávají Chochoviny někomu smysl života....
Ruda: Byl jsem zmíněn v Chochovinách, život má zase smysl. Až jednou vyjdou knižně, nebudu tak zapomenut. Jinak povedený update.
eviljack: S platovou krabicí bych asi taky nadšeně poskakoval
medmed: Tak jsem právě dočetl chochoviny.. podruhé. Pan doktor sice nespokojeně kroutí hlavou, ale je myslím rád za to, že má v ústavu klid, když si čtu.
hh: No už jsem si myslel, že jsi přestal psát. To by byla ohromná škoda! Tvůj tajný ctitel.
Ruda: "Vystaven na milost osudu" - tak to mě dostalo
hruucoon.cz: Proboha napiš něco jinýho :-) odkaz »
Ja: Obda: Hm, zvlastni. Prasident spachal pozitivni vec - rozsiril nekomu obzory.
Ja: Ruda: Beru to jako lichotku. Ze nejsem vyzrany natolik, abych se neschoval za slona.
vesničan: Není riziko přihlásit dítě do školy co má stránky www.zschocho.cz ?
Ruda: Konečně taky fotka, na které je vidět Chocho, Sice jen ruka, ale lepší než nic
obda: hmm, abdérita, to jsem neznal. Díky za rozšíření obzorů
Bumbrle: Hura! Aktualizace :-)
Mongolka: Otázkou je, který úd Chocho považuje za nezbytný pro řízení motorky...
Kateřina: :-)
Ruda: Někteří lidé by na motorku skutečně sedat neměli. Když to tito lidé dostanou šanci zjistit, obvykle stejnou chybu podruhé neudělají. Ne tak Chocho. Dokud mu bude alepoň jeden úd sloužit, furt na to poleze
Já: Pan Kyblíček: Nediagnostikovali u tebe takhle náhodou sanfranciscofilii?
Já: Malin: Na tvého dvorního mechanika si asi vezmu kontakt, jelikož jsem to již úspěšně položil. Taktéž mi můžeš sehnat odborníka na výrobu nožních protéz.
petr k.: Tak koukám, že dva výletníci do S.F. si chodí fotit na stejnou ulici 我忘了這條街的名字 格兰特大道 jen ob tři křižovatky od sebe :-) odkaz » odkaz » odkaz »
Malin: Takze radost velika. Gratulace tez velika Muj dvorni mechanik se se mnou loucil vzdy se slovy " ve zdravi to rozbij" tak i ja tobe preju "VE ZDRAVI TO ROZBIJ"
Já: Malin: Zatím se neválí, zatím tam jen poslušně čeká na SPZ.
Malin: Tak co pan Bob? Uz se pred domem válí motorka?
Ja: Malin: Pana Boba jsem samozrejme oslovil, ale ani tak to nebylo zrovna jednoduche. Nicmene v patek by mi mel cosi privezt.
Ja: Hruucoon: Uf, ani jsem netusil.....agitka jak na petiletku.
Malin: To by clovek rekl ze pred sezonou bude vyber Zavolej Boba ten to vyresi
hruucoon.cz: Jaký ráj to na pohled odkaz »
Ruda: Super, díky za další aktualizaci a zmínku o Korpiklaani - výborná muzika.
TaShi: Není možné, ono to žije.... a bude húř, soudě dle kooming súún :)
Já: Hruucoon: Nenapovídej paní profesorce!
BlueBoard.cz ShoutBoard