Přidej zprávu »
Šéfredaktor: S hlubokým zármutkem oznamujeme všem věrným čtenářům, že po více jak 40 letech věrné služby nás opustil hnědý plechový kastrůlek, původem ač méněcenný, přesto milovaný. Osudem stala se mu koroze a dírka ve dně . Slavnostní pohřeb vykonán do kontejneru v sídlišti. Čest kastrůlkově památce.
Šéfredaktor: Vím, že je to poněkud ohraná píseň - po pěti letech ale volíme prezidenta republiky. Přímá volba je docela dobrou volbou. Jen mi nedochází, proč se do tak vážného aktu cpaly nuly typu Whoráčka, Hadroše, Tupolánka a jiný odpad. Tohle přece není konkurz na hajzlbábu??? Zvláště mne mrzí ten roudnický pitomec - vekslák, zloděj a hochštapler. Hlavně, že má věž, blb. Tohle je fakt divná doba...,
Śéfredaktor: Vážení čtenáři, tak tohle nevymyslíte. Je vidět, že naše aktivity začínají bez jakýchkoli skrupulí imitovat i v zahraničí. Přesvědčte se na adrese odkaz »
Šéfredaktor: Dámy a pánové, v nepřátelském tisku se objevila zpráva, že ve věku 82 let zemřel velitel Apolla 17, Eugene Cernan, hrdina, jehož se havlisti pokusili zabít dne 29. října 2001 nedočerpáním paliva do vrtulníku (který se pochopitelně zřítil a pilot zachránil situaci autorotací). Čest památce astronauta.
Wenda Hawell: Blabla a cháska vítězí nad vším a poctivostí
Šéfredaktor: Omlouvám se za velmi osobní příspěvek, nicméně si nermohu pomoci: Tzv. premiér vlády Huboslav Sralbotka konečně odvolal tzv. ministra Dýnstbýra. Kdyby nic jiného, za likvidaci tohoto slizkého amerického čuráka má u mě soudruh sralbotka všechny palce nahoru. PS: Pokud nevyjadřuji názor celé redakce, kolegům se omlouvám. Pokud nevyjadřuji ani názor čtenářů, i těmto se stokrát, ba tisíckrát omlouvám. Dovolte mi přesto zveřejnit svoji nejnovější báseň: dýnstbýru dýnstbýru pletou provaz na míru (a všimněte si těch velkých písmen).
Šéfredaktor: Do stránek se naboural Horáček a zjevně bude prosazovat nesmysly. Neklikejte na odkaz "Hvězdářův zamlžený vikýř". Varujte se toho.
Dežo Horvát: Uprchlici v Roudnici? To dem šici do pizzy, more
Šéfredaktor: Sem se již nedá nic vkládat - ta banda zmrdů nás normálně maže. Dámy a pánové, přecházíme do ilegality. Přeji Vám každé nové ráno bez klepet. Nikdy by nás nenapadlo, že Roudnice je trestná...
????: odkaz »
Uživatel: "Krádež viděl náš čtenář, který upozornil postávající policisti. Ale než ti se rozhoupali, zloděj utekl,napsal dnes list Gazeta Wyborcza" Jsme potěšeni pohotovostí roudnických médií - důležité zprávy se ke čtenáři dostanou vskutku promptně
Uživatel: Dámy a pánové, nebudete věřit: To si takhle kupuje cestující zpáteční lístek do Lovosice. Před ním bába, která chce do Lito. Lístek vytištěn a bába protestuje: To ne, to nemůže bejt tak drahý. Pokladna: Ježišmarja, já vám to dala jinam, to byste dojela až do Roudnice. Bába: Ježišmmarja, tam ne..
Březolit Býlý: A máme tu další perlu Roudničtiny... Z článku odkaz » Krásná věta: "Mýval měl údajně ze Zoocentra uniknout po prokousání díky v pletivu klece!" No má to chybu?
Šéfredaktor: Ano, redakce Vám naprosto rozumí, citujeme: Díky VZP se už nerodí Roudničáci ! Hold asi znova do ulic a klacky s sebou . Pravdou ale je, že bychom časem neměli o čem psát - a to by byla prekérní situace. Jsme pro zachování místní líhně !!! Hanba VZP !!!
Dřevjená Trubka: Doporučuji pozornost! Diskusní příspěvek uživatele Mirase z 23.11.2012, 07:10. odkaz » Typický Zroudničák. Posuďte jeho jayzkové znalosti. Zajímavé je také, kterou zbraní na konci svého příspěvku vyhrožuje
Šéfredaktor: Redakce doplnila čtvrtý svazek ADR o tento zajímavý článek odkaz »
Šéfredaktor: To nepotřebuje komentář. A vůbec, k čemu ten zákaz ?
Anonym: S přítelkyní jsme navštívili Roudnici. Na hrad jsme se vykašlali, 60 korun nám přišlo moc. Vyrazili jsme tedy na zámek. Zvenku docela pěkný, to jo. Nádvoří už horší. V prvním patře dvě místnosti s nějakým africkým uměním. Ve třetí cimře žádnej nábytek, jen kamna, vokna a nic. Podle průvodce si všechno vzali po restituci majitelé. A v dalších místnostech totéž. Kamna, vokna, nic. Kamna, vokna, nic. Pak sestup do hladomorny, že prej tam je kostlivec. Haha. Zpátky do patra a kamna, vokna, nic a kamna, vokna, nic. Jo, nesmí se tam fotit. Vřele doporučuju.
Šéfredaktor: Dobrá zpráva pro všechny příznivce sportu - do Londýna se na poslední chvíli kvalifikovala i trojice našich paralympioniků: Slavibor Nedorost (plot vysoký), Lesana Břízová (palba naslepo) a Ruslan Tesařík (skok do zdi). Držíme našim hrdinům špalky!!!
Anonym: Nebudete tomu věřit, ale odposlechnuto. Říká pán v restauraci: Kolem tý Roudnice, co zatáčka, to křížek. prostě sou zvyklý jezdit rovně...
Šéfredaktor: Vážení čtenáři, možná ani netušíte, že brzy promodrá také svazek 6 ! Redakce žije a nehodlá Vás ošidit - jen také doplácí na bankovní, ekonomickou i morální krizi této společnosti. A mimochodem - i roudničtí zelináři přesedlali na kukuřici, řepku a řepu - holt zaplavit bahnem souseda je dnes IN :o)
Terka: Sútažte o fotenie Zadarmo!! odkaz »
Redakce: Vážení čtenáři, rubrika "Pod latí" pro Vás na konci stránky opět připravila novinku - ukázku z Podřipské králičí kuchařky, kterou redakční tým sestavuje a s pomocí Evropské unie ještě v tomto století i vydá > odkaz »
Redakce: Pordřipská encyklopedie: Tularemie, aneb zaječí čili Bangova nemoc ničí králici a zajíci (sic!). Choroba je odporná a smrtící, bakterie odolává jakékoli domluvě, viz odkaz »
Redakce: Pordřipská encyklopedie: Tularemie, aneb zaječí čili Bangova nemoc ničí králici a zajíci (sic!). Choroba je odporná a smrtící, bakterie odolává jakékoli domluvě, viz odkaz »
Dement: Anonym: Dovoluji si reagovat na děsivou zprávu v ÚD, že zajíci šíří tularemii. Jeden z jejich čtenářů ihned reagoval na tento nesmysl systémem dialog monologem (posílám otisk prtsc): odkaz »
Jyndřych Doubravva: Staří roudničané používali palné zbraně již na přelomu 10. a 11. století. Jednalo se zejména o zapálené šípy nebo polévku okořeněnou pálivými papričkami. Dále obránci tvrzí používali horkou smolu, kterou nepřátelské vojáky polívali a ty pak smola velmi pálila. Kromě toho bylo zjištěno, že to byli právě roudničané, kteří jako první používali sebevražedné atentátníky. Takový útok spočíval doslova ve "vetknutí brvna dřevěného do některé části korpusu atentátníkova, kteréžto bylo následně podpáleno a atentátník co nejrychleji jal se běžeti, snaže se nepřátelské ležení co nejlépe podpáliti." Nezřídka se ovšem stávalo, že dotyčný padl a poté shořel jako ta koudel, aniž by jakkoliv nepřátelům uškodil. Spálil toliko sám sebe. Břevnům používaným k těmto účelům se pak říkalo samopal...
Redakce: Unikátní dřevěné mobily odolají škrábancům i vodě Firma NTT DoCoMo vyrobila ve spolupráci se společnostmi Sharp a Olympus unikátní mobilní telefony, jež by měly být odolnější proti poškození. A to především díky součástkám ze dřeva, ze kterého je vyrobena například celá zadní strana mobilu. Telefony byly představeny na jednom z největších veletrhů hi-tech novinek na světě Consumer Electronics Trade Show (CEATEC 2009).
Redakce: Ano, pane čtenáři - je :o)
Laďos: Je pan šéfredaktor Beránek zároveň skladatel a kytarista?
redakce: Autentický komentář RTL (Roudnická televize) k přátelskému utkání ČR - Belgie: ...míč si zpracoval Svěrkoš a po souboji s Van Buyten padl k zemi. Německý sudí zapískal a ukázal penalta...
Jyndřych Vosika: Jsme rádi, že i vysoké školy se začínají věnovat dřevu hlouběji a s pochopením: odkaz » zejména magnetické a elektrické vlastnosti stojí za zmínku: odkaz »
MuDr. Alois Příbek: Vážená redakce, chystal jsem se minulý víkend s vnukem na roudnický převor a těšil se na sportovní vyžití, kteréhož je v tomto kraji pomálu. Leč divoká voda udělala své, a tak i toto klání bylo nakonec zrušeno. Nemáte ve svém archívu nějaké informace o předešlých ročnících roudnického převoru? Zvláště by mě zajímal toliko proklamovaný a celosvětově uznávaný převorník R. Neplava. Děkuji, s pozdravem A. Příbek.
Redakce: Milý čtenáři, do rukou se Ti konečně dostává pátý svazek ADR, jehož vydání provázela celá řada potíží a zdržení. Leč dobrá věc se zdařila. Přejeme příjemnou zábavu i poučení.
Redakce: Okres Roudnice zjevně expanduje; toto se vyskytlo na stránkách ÚD: Lovosice: Lovosicích unikla kyselina chlorovodíková...
Redakce: Na TN CZ již bez obalu kolaborují s Roudnicí. Citujeme: "Onemocnění přenášejí komáři, postihuje psi, kočky, fretky, volně žijící šelmy, ale i člověka". Redakce se ptá - ten poslední z postižených je, předpokládáme, dopisovatelem zmíněného bulvárního sérvru.
Redakce: Článek - nádhera. Vřele doporučujeme zapojit se do diskuze pod ním.
Bc. Buc: Dvě budou nahrazeny ... takže všechny čtyři? (Konec článku) odkaz »
Heinrich: Mimochodem, doufám, že jste zaregistrovali úspěch jedné roudnické firmy, zabývající se sázením ovocných stromů (jabloní), s jejich novým výrobkem Eichoun ...
Redakce: Slečna Dutá má samozřejmě pravdu - výraz "nebýval" jí zcela logicky připadá jako chyba ve slově "nezabýval". Nicméně - slečno Dutá - myslete do levé zatáčky: Pojem "nebýval" je totiž klasickou roudnickou zkratkou, jenž znamená: Pisatel se překlepl... :o) Redakce děkuje za plodnou kritiku.
Apolena Dutá: To by se osvědčilo možná i v dnešní době, když je nedostatek sněhu. Také úprava stop je nedostatečná a takhle by to bylo bez práce.
Heinrich Wintereiche: Ve zdech (resp. kládách) srubu roudnického lyžařského archivu se nachází dávno zapomenutý projekt tzv. transroudnické magistrály. Lyžařský spolek roudnický přišel v roce 1873 s nápadem postavit lyžostezku. Jakousi obdobu dnešních cyklostezek. Přívrženci běžek navrhli soustavu paralelních dřevěných žlabů, akorát pro běžky. Tato soustava měla tvořit zhruba dvacetikilometrový okruh kolem Roudnice s možností volby dvou okruhů menších (8 a 14 km). Hlavní výhodou byla možnost lyžování i v létě. Nevýhodou pak zimní období, kdy docházelo k zasněžení žlabů, které pak nebyly použitelné. Každopádně byla soustava rafinovaná - na křižovatkách, kde se odbočovalo na menší okruhy byly na tehdejší dobu technicky dokonalé výhybky, které obsluhovali tehdy nevytížení zaměstnanci CK dřevěnice.
Apolena Dutá: Ještě jeden dotaz na redakci. Ve svazku 4 se zmiňujete o vybudování sjezdové trati na náměstí v Roudnici se nadlabem. Já patřím spíše mezi přívržence bílé stopy. Neplánuje město nějaké vyžití pro běžkaře? Děkuji za odpověď.
Apolena Dutá: Nejprve děkuji všem, kteří si na mne vzpomněli a blahopřáli mi k pondělnímu svátku. Na této stránce odkaz » v předposledním odstavci, poslední slovo jsem objevila chybu. Jestli ono tam nemělo být "nezabýval". Korektor pravděpodobně podlehl chřipkové epidemii nebo byl v důsledku krize propuštěn?
Marcela Dub: Pane šéfredaktore, opravdu jste pochybil, protože jste patrně nezaznamenal utkání v rádobyhokeji z 18.11.2007, ve kterém přijali zábavnou funkci Ústečtí Bozi (či Lvi, jak chcete) ... ostatně jako vždy. A to nebylo s NDR!!!
Šéfredaktor: Bude to znít neuvěřitelně, ale bude. Přemluven zlými kamarády, vyrazil jsem na zimní stadion do Lovosice, kde shodou okolností hrál Stadion Litoměřice. A protiže komu? No, to snad nesmíme ani naznačovat :o) Těch 10 gólů (jinak 14) jsem naposledy viděl proti NDR a jestli tam náhodou byl i Líbal. Prostě pecka!
Jyndřych: Povšimněte si prosím reklamních odkazů na konci článku ... :-)
Jyndřych: První existující počítačové myši byly dřevěné. Nepochybně průmyslová špionáš v roudnických chytrých hlavách odkaz »
Martin: Nedá mi, abych ku pobavení obecenstva nepřipojil zaslechnutý citát typické roudnické lůzy vyřčený v tamější nádražní restauraci: Kdybych se měla kvůli něčemu trápit, tak bych se dávno zapíchla tamhle do stromu... (Odposlechnuto 18.11.2008 ve večerních hodinách a existuje několik svědků, kteří to mohou potvrdit:-)
MUDr. Alois Příbek: Vážená Katko, navrhuji nebádati sto let zpět, leč čerpat hlavně z novějších pramenů např. server www.roudnice.cz. Jak známo, roudničtí jsou i dnes minimálně sto let zpátky. Navíc se tím vyhnete nepříjemnému jevu jež je znám jako "roudnické zacyklení". Jen pro zajímavost, víte že existují listiny a fotografie dokazující kořeny nejstaršího řemesla právě v podřipsku? odkaz » S pozdravem Alois Příbek
Jyndřych: Milá Katko, v knihovně Doksanského kláštera jsou velmi zajímavé prameny. Například etymologie slova "odvětví", které uvádíte, je zde dokonale popsána v prvotisce "Mnogoslovje jezyka rúdnickeho" od autora ze 14. století. Z textů v prvotisce uvedených jednoznačně plyne, že slovo "odvětví" nepochybně vzniklo na území Roudnice.
Adam: Jirko Jirko, že Ty si nedáš pokoj... :-)
Katka: Dobrý den, V současné době pracuji na své diplomové práci Proměny Podřipska. O Roudnici nad Labem a okolí je sepsána celá řada publikací, ve finále však jsou všechny stejné, zabývající se několika památkami....mne osobně by velice zajímala jiná témata- težba dřeva na Podřipsku, podniky na Podřipsku, vývoj všech různých odvětví .....v podstatě vše z období minimálně sto let zpátky. Mohli by jste mi prosím poradit nějaké prameny, ze kterých bych mohla čerpat? Děkuji.
Králik: odkaz » odkaz »
Redakce: Ó, nikoli, vážený pane Fošno. Redakce se nicméně dostala do těžební neschopnosi a nebyla tím pádem schopna schopného projevu o neschopné Roudnici. Ale situace se, do praotce, radikálně mění - na čestné dřevěné !
Jarda Fošna: Již tři letokruhy přibyly stromům v podřipských hvozdech od vydání svazku 4 a pátý stále nevidět....neztrouchnivěly snad plodné piliny v dubových palicích redakce???
Jyndřych: Třeme-li králičím ohonem Dehonitovou tyč ...
Redakce: Omlouváme se za smazání příspěvku z IP adresy 90.176.163.191: Lidská pornografie nás pochopitelně nezajímá; jsme zaměřeni výhradně na dřevo, Roudnici a její králici.
Redakce: De honit? To je skutečná de honestace de mentů z de z míněných... De bilní de kadence. Vaše Red akce...
Jyndřych: Zušlechtěné dřevo jde honit. Ohó! Tvrdý jako kov! odkaz »
Redakce: Dlouholetá snaha vývojářů roudnické společnosti ASUS (Alternativní Systém Užitkových Strojů) je definitivně naplněna - taiwanská pobočka firmy představila zcela novou a převratnou generaci přenosných počítačů odkaz »
Redakce: ... se tam převrátil přívěs za osobním vozem, z něj se na silnici vysypal náklad dřeva... Řešení rébusu: Osobní vůz jel z Roudnice, plný dřeva za volantem. Hlášeny jsou naštěstí jen dvě lehká poranění... Řešení rébusu: Hlášena jsou naštěstí jen dva lehké rána.
Dopisovatel: Dálnice D1 ve směru na Brno je na 18. km za Prahou zcela uzavřena. Kolem čtvrt na devět večer se tam převrátil přívěs za osobním vozem, z něj se na silnici vysypal náklad dřeva, do kterého postupně narazilo asi deset dalších aut. Hlášeny jsou naštěstí jen dvě lehká poranění. Na místě zasahují hasiči a policie.
Redakce: "Na místo zasahuje už 13 posádek. Museli jsme požádat o další dvě plošiny kolegy z Kladenska" Řešení rébusu je velmi jednoduché: 13 posádek se neuvěřitelně rozrostlo do plochy a kolega z Kladenska je velmi bohatým, vpravdě zazobaným subjektem, jenž vlastní mnoho plošin.
Dopisovatel: Roudnice nad Labem - V Roudnici nad Labem na Litoměřicku propukl obří požár. Hoří staré opuštěné haly Roudnických strojíren. Na místo zasahuje už třináct posádek. Hasiči musí pracovat v dýchacích přístrojích. Hořet začalo před šestou hodinou večerní. Nejprve plameny zachvátily střechu jedné haly, po dvou hodinách hoří už čtyři objekty. Propadají se stropy. Dlouho se nedařilo požár zastavit. "Lokalizován byl ve 20:39," uvedl mluvčí Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje Lukáš Marvan. "Hoří na ploše zhruba 100 x 70 metrů," upřesnil Marvan. "Museli jsme požádat o další dvě plošiny kolegy z Kladenska."
Jyndřych: Pakliže byla čárka takto motivována, nemám žádných námitek. Též se připojuji ke gratulaci milé Apoleně. Vše nejlepší xvátku.
Redakce: Redakce si dovoluje blahopřát sl. Apoleně Duté k zítřejšímu svátku. Dovoluje si též upozornit redakčního kolegu Mgr. Matouška, že čárka za jeho jménem je důstojnou interpunkční přípravou k jeho očekávanému dalšímu titulu. Pan kolega jistě rád uzná, že udělat za ním tečku by bylo horší.
Jyndřych: Jo - a žádám webmástera, aby za mým jménem (resp. příjmením) smazal čárku
Jyndřych: Máte pravdu, to není náhoda. Zuvažujme nad tím, co tyto věci spojuje. Jsou to dvě věci. Za prvé: vše se odehrálo v okolí Roudnice - pramáti všech měst. Za druhé: u všeho jste byl vy, takže je možné, že vy jste toho příčinou. Je též možné, že vy v kombinaci s okolím Roudnice vytváříte nějakou negativní energii. Doporučuji vám proto vyhýbat se roudnicku a pokud možno vyhýbat se okolí Řípu (řekněme okruhu cca 50 km od Řípu). J.M.
Luboš Tříska, DiS.: Když jsem zhruba o týden později absolvoval tuto cestu vlakem (auto stále v auto-opravně).. vlak směrem z Ústí těsně před Roudnickým nádražím zachytil nějakého člověka a v důsledku toho nabral zpoždění zhruba 3 hodiny..
Luboš Tříska, DiS.: Vážená redakce, chtěl bych se dotázat, jak je možné, že mi na dálnici směrem do Ústí právě v okolí Roudnice praskla v autě hadice na vodu.. při cestě z Ústí se totéž jak přes kopírák opakovalo s jinou hadicí.. a v důsledku toho prasklo i těsnění pod hlavou..
Redakce: Vážený pane, doporučujeme Vám navštíviti druhý svazek tohoto magazínu a prostudovat článek o roudnických palných zbraních. Ohledně názvu "Říp" je zde několik zajímavých úvah.
Duben: Co zneužít nějaký textový editor? Pak stačí text označit a CTRL+C, a CTRL+V :-)
......: CHTĚL JSEM NAPSAT...ZASTAVILI ŘÍMANÉ...NAKONEC JSEM NAPSAL ŘÍMSKÉ LEGIE, ALE SLOVESO ZASTAVILI JSEM JIŽNA ZASTAVILY NEOPRAVIL ...OMLOUVÁM SE...JE MOŽNÉ PŘISPÍVAT NA TYTO STRÁNKY ZPŮSOBEM, PŘI KTERÉM BY PISATEL VIDĚL SVŮJ PŘÍSPĚVEK V CELKU ? A NE JEN POSLEDNÍ SLOVA??
Přítel Přátel: Vážení přátelé, měl bych zase něco pro vaši historickou sekci : zdali se někdy někdo zabýval pojmenováním hory ŘÍP. Domnívám se, že toto označení je daleko přesvědčivějším důkazem přítomnosti římských legií na našem uzemí, než jakési pofiderní grafiti na skále Trenčanského hradu. Není sporu o tom, že vrchol zmíněné hory byl vždy kultovním místem. Ať již germánským nebo následně slovEnským. Zde se mimo jiné zastavili římské legie při svém hledání ztracených Varových orlů. Božiště po krátké, leč úrputné bitvě dobyli. Své padlé na místě pohřbili a nad jejich hrob umístili cedulku s nápisem R.I.P. což je zkratka requiescat in pace. Slovenské kmeny si nápis změkčili na Ř.I.P. přeneseně ŘÍP.
Přítel Přátel: Vážení přátelé, sleduji vaše bohulibé činění. Jsem však v poslední době poněkud zneklidněn a proto jsem si vás dovolil oslovit. Z novoročního projvu nejmenovaného zahraničního politika se evropská veřejnot dozvěděla, že na horu Říp vystoupal staršina SLOVENSKÉHO kmene (nikoliv slovAnského), praotec Slovák. Myslím, že by to mohl být úhelný kámen nového pohledu na celé vaše bádání???
Redakce: I tu tečku zde, milá slečno, již máte. Jakoukoli další reklamaci nám bez obav račte sdělit.
Redakce: Jo a ta TEČKA, na tečku jsme zapomněli...
Redakce: Omlouváme se tímto slečně A. Uhlířové za opomenutí jejího zaslouženého titulu a dovolujeme si veřejnost ujistit, že k takovému politováníhodnému omylu u nás dochází maximálně jednou za týden :o)
Alena Uhlířová: (webmaster) - Omlouváme se a pokusíme se danou věc napravit.
Alena Uhlířová: Doposud se zde u mého jména neobjevil můj nový titul Bc., takže tímto žádám webmastera stránek, aby jej doplnil, protože si na něm strašně zakládám. A za DiS. se píše tečka.
Jarmilka Klíčivá: Doufám, že nový svazek na sebe nedá dlouho čekat, a že tu bude co by dub.
Jyndřych: milý odkaz na králici: odkaz »
Jaroslav Fošna: Nesu nesu koledu, upad jsem s ní na dřevu
Napoleona Vydutá: Samozřejmě milá Apoleno. Blíží se nám roudnické svátky, takže nezapomni: Polena, polena, Štěpáne, co to neseš ve džberu? ...
Apolena Dutá: Jinak postupně budou samozřejmě přibývat další příspěvky. Jenom bych chtěla požádat o zachování mé anonymity. Vaše Apolena.
Apolena Dutá: Dobrý den, ráda bych se pochlubila svým novým deníčkem odkaz » . Budu ráda, když mi zde necháte nějaký vzkaz nebo mi ho ohodnodnotíte. Do ADR boužel žádný příspěvek nemám, neb cestu vlakem přes Roudnici již neabsolvuji.
Halbi: to určitě, leda tak do svého chorého hrdla
Dr. Voštěp: Milý pane Halbi, nechte pana Beránka, ať se může soustředit. Zajisté intenzivně pracuje na nějakém zdařilém příspěvku. Zdravím - Rudomil Voštěp
Halbi: ty vole, tady je to upne mrtvy, doktorskej hejbej trochu...
Stezka z Tesca: wooooood....
Träsko Timmer: Great! I'm looking forward to these fresh pieces of wood!
Editor: We would like to ensure you: This magazine has not died. There are some financial problems, but we are alive and new woods are coming soon !
Drevokocur: A to ještě ani neví, že švédští hokejisté kupují hokejky vyrobené z roudnických kosodřevin.
Träsko Timmer: I must say, that your pages are really interesting - my friend translated it for me into swedish and I am excited. In my country, there is also huge timber tradition, so I am happy that there are more countries with the same relation to the wood. Nice job.
Jyndrych: roxem nikdo nepsal
Vrbavec: rok sem nikdo nepsal ?
Převor Rákoska: Himbajz
Jyndřych: Máte úplnou pravdu. Právě jsem to našel v pravidlech roudnického pravopisu. Jako další možnost uvádí Jan Dubina též vzor králici (poctěni/králici - měkké i na konci)
Převor Rákoska:: Nikoliv kolego, poctěni jako zkurveni!!!!
BlueBoard.cz ShoutBoard