Přidej zprávu »
Mína: včera jsme byli s manželem na večeři, no bylo naprosté fiasko. Citron na řízku byl tak okoralý že okraje byli zahnědlé, maso tvrdé a obalené ve strouhance nejméně 4x takže vytvořilo tvrdou nepoživatelnou krustu.Slečny servírky donášely sklenice a vůbec je nenapadlo se zeptat zda si ještě něco nedáme k pití. Host má pocit jestli náhodou neobtěžuje a raději nemá už vypadnout aby nerušil diskusní fórum slečen servírek. Manželský pár u sousedního stolu měl dotaz na medailonky z jakého masa je připraveno. Obsluha mu sdělila že se v tom nevyznám. Po chvilce byla opět povolaná obsluha s tím že maso není hotové, že krvavé. No nemohli se dovolat kuchaře. Za mě nula bodů.,????????????
Jana: Nezapomenutelná snídaně. od ohromného výběru hrníčků, přes pečivo všeho druhu, párky, vajíčka, sýry, salám, zelenina, jogurty, cornflakes, Nutela, džemy a sladká tečka na závěr v podobě dvou kynutých závinů. Přitom žádné zbytečné plýtvání, je vidět, že majitel je od fochu. Teplíčko na pokojích, vše mokré do rána uschlo. Mockrát děkujeme, určitě si přechod hor opět zopakujeme.
Mar+Klá+Mar+Naty: Luxusní řízek, svíčková,guláš i jelení steak ????. Vše připravené profesionálně v nejvyšší kvalitě. Přijdeme zase, už teď se těšíme.????
Tonda: Super jidlo skvělá a příjemná obsluha příště zase nashledanou.
Łukasz i Lilianka: Dzisiaj korzystaliśmy z usług schronisko. Bardzo miła obsługa. Jedzenie obfite i smaczne. Okoliczne widoki niezapomniane. Na pewno jeszcze tam wrocimy
Monika Řezníčková: Vše super,jídlo,ubytování a velmi milá obsluha a vůbec všichni co tam pracují,určitě se rádi vrátíme!!!!☺☺☺
Šárka: Vstoupili jsme do chaty a uvítal nás číšník slovy "Pozor, do prdele".
Iva: Pobyli jsme 4 dny celá parta, vše super, bezva atmosféra v restauraci, výborné jídlo, budeme všude chválit a všem doporučujeme. Určitě se ještě vrátíme.
Michal: Gulášová polévka, chléb a hlavně personál byli výborní, dík
Admin: Jídelní lístek je už na webu aktuální Dobrou chuť
Shoutboardy končí. Více zde.