Přidej zprávu »
Mates: Video od Smraďochů: odkaz »
Paprsek: USK šachy se zúčastnili v letech 2014 + 2015. V roce 2012 ještě šachisti nejezdili. ...ale zlepšují se každým rokem.
Žid: Jako posledních pár let, tak i letos mylun píchá do vosího hnízda
mylun: jako posledních pár let, tak i letos ještě není touto dobou vyvěšena startovní listina...
Aleš z nudlí: Jakožto každý rok parádní koloběžkový vrchol sezony (vlastně pro nás zároveň jediný koloběžkový kopec sezony :) Díky Židovi za tradičně skvělou organizaci! Fotky tu: odkaz » Ať to dupe!
Frais: Miroslav Frais ujel na koloběžce za 24 hodin vzdálenost 329,156 km - viz certifikát Agentura Dobrý den Pelhřimov ze dne 28.1.2014. Držím palce.
Hroch: Jak se zdá, Zonerama nebere vlastní odkazy, tak snad tenhle už bude fungovat... odkaz »
Hroch: Ahoj, taky děkujeme za pěkné počasí a koloběžky vůbec. Pár fotek z mobilu za Stopaře :-) odkaz »
Pavla za CC: Moc děkujeme za velkou pomoc při našem nočním karambolu členovi stáje, kterou se nám bohužel nepodařilo (díky střídání našich nočních a denních jezdců) včas odhalit. Všechno dobře dopadlo (6 stehů). DÍÍÍÍKY!!! Club cestovatelů
Mates: Zápis z akce Smraďochů: odkaz »
Kuba Turek: Video a fotka ke stažení zde: odkaz »
Mates: Fotky od Smraďochů: odkaz »
Aleš: (viděno očima Tří nudlí)
Aleš: Hoj, opět díky Židovi za skvělou organizaci včetně odklonění bouřkových mraků! Abych v tom udělal trochu guláš, tak fotky z loňského roku tu: odkaz » a letošní ročník se pokusím nasdílet rychleji:) Ať to dupe!
Ondra: Kdo jezdil v poslední hodině, tak se možná najde na nějaké fotce: odkaz »
Opičák: Článek na poutnickém webu: odkaz »
Opičák: Fotky od Smraďochů: odkaz »
Opičák: Video z roku 2016: odkaz »
Mates: Nějaké fotky: odkaz »
Opičák: Aha, už jsem se dopátral. :-) V 16:30
Opičák: Ahoj, v kolik hodin prosím bude start? Díky předem.
Wemena: Video z letošního ročníku: odkaz »
Pavla za CC: Žide, díky za dokonalou organizaci a úžasné zážitky!!
Roman: Také jsem zatím nedostal zprávu o registraci USK-Šachy - mail jsem posílal předevčírem a termín končí dnes, tak pro jistotu se připomínám. Díky.
ŽID: OMT zaregistrován
Klekar Jan: Zdravíčko, ještě jsem nedostal žádné potvrzení k účasti do závodu. jsem OMT trhněte si nohou!
ŽID: 21. března 2015 otevřena startovní listina 27. ročníku „24 hodin na koloběžce“
Wemena: Tak já také přispěju našim wemením článkem. odkaz » Foto pak zde: odkaz »
Aleš (Tři v Triku): Hoj! Nejlíp na fotkách sportu vypadá utrpení a odhodlání, takže tento rok se fotilo obzvlášť dobře:) Posílám pár fotek z pohledu Tří v triku, ale velká část fotek jsou i jezdci jiných stájí, takže se třeba najdete. odkaz » ...ať to dupe! A
Smrďoši: odkaz »
Smraďoši: Ta tady je článek s odkazem na naše fotky i video. :-) Enjoy!
Smraďoši: Děkujeme za skvělý závod! Brzy pošleme sestříhané video z produkce Poutníkův biograf, j.o.
mylun: pro nás nejnáročnější, ale nejvyhledávanější, bylo přebíhání těch několika spojených hromad šotoliny na rovince od druhého viaduktu. Děkujeme za skvělé zpestření tratě od organizátorů! Stále mají skvělé nápady.
Cyrda: Krásné :) žádní lidi, psi ani jiná zvířata se nepletla před koloběžky :) jinak, technický dotaz na počítací program: 134 koleček je 321,6km nebo 312,6km? (USK šachy a čtvrté patro)
Paprsek: Nakonec byl ten 300 metrový úsek - alespoň pro mě - překvapivě sjízdnej i ve svižném tempu. Žide, ten nápad s položením prken na nájezdu do tohoto úseku byl výborný. Palec nahoru i za celou organizaci závodu.
mylun: tož, dobré to bylo!
Cyrda: tak abych pravdu řekl, tak jediná možná normální cesta (sjízdná) je po cestě, která vede po vedlejší cestě (na mapce červená barva). Bohužel tam není žádný "sjezd", takže se musí zastavit, přenést ten metr a půl, položit a rozjet. což značně zpomalý celé kolo. Úzký proužek asfaltu je zahnojený vším možným (hlína, tráva, kameny, zábrany) a prakticky se nejde odrážet ("cestička" je široká asi 20 cm).. Hezky se vyspěte, ať máte dost sil na překážkovou dráhu :) Cyrda P.S.:"hnusné" počasí má tu výhodu, že tam nebude tolik lidí na procházce. dneska odpoledne tam byli jen obvyklý běžci. prakticky žádní psovodi, koňovodi ani kolovodi, natož koloběžkovodi...
Cyrda: též dneska pojedu na finální obhlídku terénu s koloběžkou... třeba natrénuju i jízdu v dešti.. lepší než blatníky a pláštěnka, jsou plavky..
mylun: Oprava: na policejním dispečinku došlo zjevně k DEZINFORMACI. Správné znění včerejší zprávy je: " Ve Stromovce se bude vyskytovat v pátek a sobotu sexbomba ve stáji Klídek."
Žid: Jízda přes rekonstruovaný úsek je samozřejmě domluvena se stavbaři, navíc tam poslední člověk s lopatou bude v pátek po obědě a pak až v pondělí... Použití náhradní trasy v rámci závodu mimo určenou dobu je zakázané bez ohledu na způsob pohybu v tomto úseku - nemám chuť zkoumat, co si kdo představuje pod pojmem "chůze", případně to vysvětlovat brunátnému důchodci se vzorkem dvanáctipalcového kola na hřbetu jeho pudla
Geret: Po zkusenostech s jizdou v desti / na mokru bez blatniku, bych ozelel i plastenku, jen mitnten blatnik
Paprsek: Nemůžete doporučovat (naopak by se to mělo zakázat) jízdu po staveništi.
Paprsek: Po dnešní obhlídce místa vznáším další dotaz. Když poběžím vedle koloběžky (čili jsem chodec) po vyznačené červené trase mezi 17-21 a 7-17 hodin hrozí mi taky diskvalifikace?
mylun: raději jsem si ohledně bezpečnosti jezdců při závodu zavolal na dispečink policie ČR a tam mi řekli: "Klídek, máme zde hlášku, že je reálné nebezpečí umístění bomby ve Stromovce v pátek a sobotu, takže Stromovka bude pod dozorem a některé části, kde by mohlo docházet k srocování lidí, budou pro jistotu uzavřeny." To jen pro info.
Žid: Blatník? No já nevím, připravoval bych se spíš na pořádný déšť než na kontrolu povinné výbavy...
Geret: to si mam jako vážně přilepit zpátky ulomený blatník?
Paprsek: Pochopil jsem. Přezouvám koloběžku na mokro a do terénu.
Žid: Trať je způsobilá vždy, jen je třeba náležitě přizpůsobit způsob jízdy stavu vozovky. Chůze ani přenášení koloběžky pravidla nezakazují... Podrobnosti k této problematice viz výše. A co se týká mylunových nářků, mohu říci jen tolik, že odstranění stromů je jen první krok k odstranění toho, co se každoročně skrývá pod nimi
Paprsek: Pánové, jak to vidíte. Bude trať způsobilá (i třeba ta náhradní)? Aby z toho nebyla 24 hodinová chůze s koloběžkou.
mylun: dá se jezdit (vlastně dělat slalom mezi chodci) po té úzké pískové pěšince a po každém kole si dělat zářezy za úspěšné zásahy :-)
Cyrda: Mylune, oprava rovinky (nejlepší část tratě- hlavně v noci) trvá od půlky března. Nicméně asi bude delší kolečko.. (okolo celého "sadu", po té hlavní cestě ;) )
mylun: musím uznat, že neprůjezdnost rovinky před klesákem do cíle je úžasná. už se těším na ta zkrvavená těla závodníků a chodců. A TO, ŽE JSI NÁM, ŽIDE, DAL POKÁCET část našeho depa, to je neomluvitelné. Za trest doneseme všem letos startujícím týmům z minulého ročníku dárek.
mylun: ad Žid: no jak tě znám, že umíš machrovat, tak raději objednáme u šéfkuchaře jen ty první 3 večeře do půlnoci.
mylun: zkusíme to v uvedené časy zajisti, ale musíš to opravdu všechno sníst! jinak nesmíš závodit
Žid: Šéfkuchaři vzkazuji, že večeři si přeji na 19., 21., 23. a každou další lichou hodinu až do 7. ráno. Pak může plynule navázat snídaněmi. Co se menu týká, tak ideální je jakákoliv zelenina propasírovaná přes prase.
Žid: Však jsem k odkazu na létací kolo psal, že je potřeba výkres upravit pro potřeby koloběžek... to samozřejmě obnáší i odstranění plachet, vrtule a dalších komponentů, které odporují pravidlům.
Smraďoch: Tak to doufám, že bude nafukovat pneumošku pusou.
mylun: Žide, je tu dotaz od našeho vrchního šéfkuchaře: \"Co si přeješ k večeři a na kolikátou hodinu?\"
mylun: tak nejméně jeden z účastníků olympiády v Soči již přislíbil účast a předvede svoji disciplínu. Takže se, Žide, máš na co těšit! Hlavně jeho vystoupení nepropásni.
Opičák: No teda, Žide! Létající kolo je snad složené z plachet (dle náčrtku, který jsi asi uloupil z ježka). To by bylo nečestné a nesportovní! Viz pravidlo 4.2: Jakýkoliv nestandardní pohon závodních strojů (pomocí tažných zařízení, plachet, motorů, vrtulí, turbín, vesel, pádel, kladek, elektrických a magnetických polí, solárních panelů, štěpení jader, zpěvu apod.) je zakázán (ale pokud něco takového máte, přivezte to, rádi se podíváme).
mylun: pro jednonohé účastníky závodu bude přesto bezpečnější přes jámy stroje přenášet.
Žid: Přenášet? To by se Bratrstvo kočičí pracky za břicha popadalo... Lepší je upravit pro potřeby koloběžek tohle: odkaz »
mylun: foto jednoho useku: www.facebook.com/photo.php?fbid=625485947538505&set=gm.1468899423344089&type=1
mylun: Letos organizatori vylepsili závod tim, ze v nekterych usecich se budou zavodni stroje povinne prenaset!
Žid: Nová diskuse k závodu „24 hodin na koloběžce - Le Stromovka“. Neváhejte a pište
BlueBoard.cz ShoutBoard