Přidej zprávu »
Voříšek: Všem Zdeňkům vše nejlepší a hlavně hodně zdraví k jejich svátku
Tonda: Tento čtvrtek 24.1.2019 se.uskuteční další závod DDM Cupu na dráze v Nové Pace. Dráha bude otevřena od 17.00 hod. Závod začne cca v 18.00 hod. Na opozdilce samozřejmě počkáme. Prosím všechny zúčastněné, aby se ozvali, jestli přijedou nebo ne. Na všechny závodníky i doprovod se těšíme.
J.Švanda: Tak to je skutečně smutná zpráva.
Zdeněk NP: Mám pro vás smutnou zprávu. Naše řady opustil Ruda Kracík.
Zdeněk B: Vítěz klubového ježdění v Pardubicích je jesný. Maratónec Roman.
Doctor: Pro info. Poslední čtvrtek v lednu klubové ježdění bez mezinárodní účasti v Pardubicích. Přijďte se pobavit nebo jen tak na čumendu. Zvláště nasazování vypadlých modelů bez nasazovačů bude určitě zajímavý. Je otázkou, kdo umí nejlépe běhat. Ve čtvrtek okolo 17 hodiny. Facebook nemáme.
Zdeněk B: Kamile, nemohl bys posunout termín o týden, přijeli bychom na čumendu a vysávání flašek, drážky si uděláš sám.
Kamil K.: Pro info. Příští víkend se koná brigáda bez mezinárodní účastí v Tlumačově. Přijeďte se naučit zametat a nebo jen tak na čumendu. Zvláště vysávání drážek bude určitě zajímavé. Je otázkou, zda posunume nové skříně. V sobotu okolo 10 hod. Na facebooku nic nehledejte..
Zdeněk B: Pro info. Příští weekend se koná MČR wingcarů s mezinárodní účastí v Plzni. Přijeďte závodit a nebo na čumendu. Zvláště laptimer v G7 bude určitě zajímavý, je otázkou, zda bude posunut světový rekord. V neděli okolo 10 hod. Pozvánka na faceboku.
Roman Kalhous: Františku redukce je u mě. Roman
Frankie: ... krásný odkaz Romane, ukázka solidní formy modelařiny ... proti tomu jsou autíčka mnoha z nás jen hospodskou zábavou čtvrté cenové ... a já to mám přesto nejradši a za raketoplán bych rozhodně neměnil
F: Re Roman: Redukci VGA-HDMI máš ty nebo Radek?
F: Re Kamil: Škoda že se tady nedá lajkovat, jeden by sis zasloužil.
Roman Kalhous: Autíčka jsou svým způsobem úchylka, ale co je pak tohle : odkaz »
Roman Kalhous: Pro členy pardubického klubu - včera jsme s Radkem Novákem testovali LED projektor, který jsem uvažoval koupit, ale bohužel má nedostatečnou intenzitu světla a nehodí se. Radek slíbil pohledat výkonnější typ. Roman
Roman Kalhous: A kde ses coural ty, Kamile ? Nebo je u vás tak naváto, že cesty jsou neprůjezdné? Roman
Kamil K.: Vždyť jsi mohutně bodoval, co by za to 25 soupeřů dalo!! V Jihlavě budeš krásně útočit z Béčka..
Doctor: Honda v Praze se mi moc líbila, a to i přes nepovedený výsledek v závodě. Všem, kdo závod připravovali, veliké díky.
F: Vse nejlepsi obema oslavencum, Starostovi a Metrakovi.
Franta: Re ZBeneš: Možná se budeš divit, ale jsme ochotni, dokonce i schopni pro zvětšení prostor něco udělat. Nabízíme specielně pro tebe privátní depo, za cenu 300Kč/h. Jen řekni, jak velký prostor potřebuješ. On socialismus už skončil, víš.
Franta: Re Z.Beneš: Nevěděl jsem, že jsi kromě národního trenéra Wing také už promotérem Hondy - že píšeš "nemáme v pravidlech". Prosba o přihlášení je uvedena v propozicích závodu, to gramotným postačí a negramoti mezi námi nejsou. A inteligentní závodníci pochopí jak nadsázku mého příspěvku, tak i důvod, proč registraci potřebujeme. Chápu, že pro řízkové závodníky, vybavené od maminky, je opravdu těžké to pochopit, tak to prostě ber jako požadavek poblázněných Pražáků. Na rozdíl od jiných modelářských disciplin dokonce nepožadujeme ani registrační poplatek předem - ale můžeme se přizpůsobit. A pokud se někdo opravdu není schopen přihlásit, či s tím má nějaký psychický problém, stačí zavolat. Hlavně si Zdeňku nenech doma registraci SMČR s nalepenou známkou pro rok 2019 - tato povinnost v pravidlech je.
JTC: Zdenku nezlob, nikomu ruka neupadne, kdyz se prihlasi. Pro poradatele je to dobra informace kvuli bufetu. A budme radi za tu drahu, v Praze je kazdy rok velmi dobry zavod. I kdyz spolecenska cast byva velmi narocna.
Zdeněk B: V návaznosti na Fandův příspěvek jen jedno, výkřiky typu máme omezený počet míst, vezměte si kempigové stolečky a židličky, budete sedět na chodbě A podobné jsou na nic. Když nemáte dost místa, nebo taky chuť něco pro to udělat, tak se vzdejte pořadatelství. V pravidlech nemáme bohužel povinnost přihlašování a tak počítejte třeba s 50-ti lidmi.
Franta: Startovní listina na Hondu se pěkně plní, s registrací neváhejte, nebo budete modelařit na chodbě. :-)
Láďa z Hvozdu: Taktéž jsem hledal nové pravidla i u Tomáše Ťoka, ale bohužel nenašel. Snad platí ty původní
Doctor: Karle, dlouho jsme neměli v klubu člověka jako ty. Všímavý, inteligentní, pravdomluvný...
Karel: Doctore povedlo se !!! Jsi nejlepší !!
Doctor: Nějak jsem nezaregistroval, že mi PéHáčko poslalo jen kalendář a ne nová pravidla. Snad jsem to opravil. Díky za upozornění.
Karel: Z oddělení maket s umístěním nového kalendáře 2019 zmizely stavební předpisy pro modely. Možná je neumím najít ?? Jako začátečník je dost často potřebuji
Doctor: Díky za přání k mým virtuálním narozeninám
rohenky: Pane Doctore,vše nejlepší .
Štětináč: Tak pánové modeláři. ať Vám v tom novém roce seděj koooolečka
Derniš: Všem do nového roku,hodně zdraví,štěstí a úspěchů při páčkování.
JMS: vše nej, hlavně zdravíčko všem!
J.Švanda: Láďo neomlouvej se, reportáž byla super ať jsi to napsal kamkoliv. Vše "nej" všem do nového roku 2019
Láďa z Hvozdu: Jéé, to je alibismus jako švajne. Že tě prsty nebolí No a ten report jsem sem narval, protože jsa netušící, že to bude tak dlouhé. Pak mě v průběhu psaní zachvátilo střevo starého kronikáře Kosmase, takže se to tak nějak rozcapilo .
Láďa z Hvozdu: Reportáž psaná ne na oprátce, ale v posteli. Tak tedy začnu tím, že na dráhu jsme vyrazili dvěma auty, neb Pípan a Voříšek si k nezbytnému kufru s auty přibalili i své již dospělé ratolesti. Po příjezdu jsme dali tradiční cíčko a jali se na dráhu pozdravit již dříve příchozí. Já si sedl vedle Karla, kde jsme probírali nástrahy staveb nových maket. U toho jsem si prozatím ustrojil svou 917, kterou mě vytunil Maus a nezbytné LMP s formulkou. Vše tak nějak fungovalo, tak jsem dál čerpal nenahraditelnou atmosféru našich klubových závodů. Přitom jsem sledoval boj oněch ratolestí s auty svých otců při zdolávání úskalí dráhy. No a teď k oněm závodům. Jely se dvě skupiny, B-čku vévodil náš mladý a šikovný Adam Beran, kterého naháněla rodina Frantů Holých. Tak myslím že to i ve výsledku rozjížděk dopadlo, ale klidně Vám za to svou levou ruku do ohně dám, kdyby to nebylo pravdou. Já jel ve skupině A, kde byl zbytek perníkové elity. První kolo jsem tak nějak odkroužil se svou LMP Audinou, které se moc závodit nechtělo. Po první a druhé dráze jsem byl tuším 5-tý. Pak mě oslovil Amatér, zda-li si nechci s ním prohodit auto. Neváhal jsem a tuto nabídku jsem okamžitě přijal, neboť jeho projektil jezdil o vteřinu rychleji. Bylo to nebe a dudy ten rozdíl, jak se mě s tím jeho udělátkem jezdilo. Tak posilněn touto zázračnou technikou jsem začal stoupat po žebříčku umístění stále výše. Když jsem začal dohánět na druhém místě Doctora, který se držel zuby nehty, tak přišla jeho pro mne osvobozující rada, že na ovladači stačí mít při jízdě zasunuté pouze dva jakýkoliv banánky. Bohužel pro něho jsem jeho radu nevyslyšel a jel se třemi. Byla to pro mne pocta, že mě náhodný kolemjdoucí škodič vytahuje banány. No prostě dostal asi dvě kola, takže pro mě uspokojení . Pak už zabývaly dvě poslední dráhy, kde jsem se snažil tak nějak falkonizovat a při tom umačkat i mého stájového kolegu Romana. Naštěstí na mě vyšly krajní dráhy, které jezdím raději než vnitřní a já se snažil jet svižně bez vypadnutí, což se i dařilo. Na Romana jsem měl tuším 4 kola náskok, takže jsem se snažil držet stres z vítězství v patřičných mezí. To se nakonec podařilo a tak jsem tedy vyhrál svůj trest v podobě reportáže. Ne fakt musím tímto poděkovat Amaterovi za půjčení jeho provozu a vyladění mého LMP, které neuvěřitelně pak v jeho tlapě zrychlilo, což jsem si po závodě ověřil. Je to prostě MACHR. Teď už jen chci poděkovat všem za účast, skvělou práci nasazovačů, kolemjdoucím čumilům a hlavně za skvělou zábavu. No a to úplně poslední. DO NOVÉHO ROKU 2019 VÁM VŠEM PŘEJI O MNOHO VÍCE ZDRAVÍ NEŽ V LETOŠNÍM ROCE. TAK JEŠTĚ VE ZDRAVÍ PŘEŽIJTE SILVESTRA A NA HONDĚ V PRAZE NA VIDĚNOU. Toť asi vše, pač mě začala zabírat bobule na spaní, takže na mobil koukám už jedním okem a to je předzvěst, že přijde rána do hlavy a během dvou minut už mě nikdo nevzbudí.
Franta: Na pátou jsme tam (Franta a Fanda).
Karel: Ahoj Romane, platí ježdění 27.12. v 17,00 ????
Adam Beran: Všem přeji hezké vánoce a šťastný nový rok 2019
Láďa z Hvozdu: Taktéž přeji všem krásné Vánoce a do Nového roku hlavně více zdraví než v letošním roce.
Karel: Přeji všem krásné Vánoce, a dobrý Nový rok 2019
JMS: Všem přeju pohodové vánoce a v novém roce hodně zdraví
Tonda: Děkujeme všem, co přijeli do Trutnova na DDM Cup a za velkou podporu dětských závodníků. 18 startujících je opravdu krásné číslo na poměry tohoto již 6-letého žákovského seriálu. Všem modelářům a lidem okolo přeji krásné prožití vánočních svátků a do Nového roku hlavně hodně štěstíčka a zdravíčka.
Amater: Všem přeji krásné vánoční svátky a ještě lepší rok 2019
Doctor: Na dnešním DDM v Trutnově skvělá účast 18 dětí. Vítězem jako vždy Lukáš Tříska. Pak Adam Trojan, Marek Smejkal, dál nevím. Díky za úžasné občerstvení i milé předvánoční závody.
Tonda: Silnice jsou zatím suché a bez sněhu.
Doctor: Dík za info. Ale hlavně co silnice? Máte tam sníh?
Tonda: Info z TU: dráha je namazána, zajetá a žádná zatáčka už nepřibyla.
Doctor: Dotaz do Trutnova: jaké je očekávání stavu dráhy z HK do TU? Díky
Láda z Hvozdu: Popřípadě by mohli mít v té lepence dírku se zpětnou klapkou pro trychtýř na chlast. Pít by jim šlo, ale řvát ne . Je teda pravda, že když jsme se Starostou v sobotu ráno přijeli na dráhu, tak tam ze spacáku vylézali ,, vraždící zombíci" s děsně krvavým okem z nevyspání.
Zdeněk B: Františku, když Ty navrhuješ ucpávky, já navrhuji kvalitní lepenku některým přes ústa. Nebudou řvát a nebudou moct konzumovat. To JTC, myslím, že nejsem jediný, kterého zajímají výsledky. Jinak jsem si již udělal anaĺýzu Luštěnic. Došly uhlíky, ale proč, to nevím.
JTC: Tak uz se Zdenek dockal, vysledky z Lustenic uz jsou na strankach.
Frankie: No ono je jedno, pod, či nad kterou dráhou spíš, špunty do uší jsou prostě za mě nutností, bo když není někdo hlasitý na baru, je pak stejně někdo jiný hlasitý ve spacáku ... ... zároveň doporučuji ty ušní ucpávky s některými i na ten bar - prostě k nezaplacení
Zdeněk B: Nevím kdo zodpovídá za výsledky, ale vždy je na konci napsáno, kdo za ně ručí. Když nejsou, za nic neručí. Spíš mne trápí spaní v Luštěnicích. Pochopil bych, kdyby na baru byla většina plnoletých. Ale 4 individua řvoucí celou noc, to je přes čáru. Jak jsem pochopil, nespal díky těmto dárečkům nikdo. Co kdyby třeba organizátoři udělali konec barových radovánek na 3 hodinu, podobně jako jsou velmi striktní s koncem tréningu. A pak ať si třeba kdo má chuť, jde někam do nonstopu.
JTC: Ja myslim, ze vysledky nebloudily. Spise se nehnuly z mista. Zustaly v Lustenicich. Nikdo je nestahl.
Frankie: Jak jsem pochopil, výsledky Hondy kapku bloudily, ale již jsou podle všeho na světě a vše, včetně dokončení Zlínského blogu Hondy z Luštěnic, je již jen otázkou "okamžiků"
Láďa z Hvozdu: Zdar kluci hlavně z Honda Cupu. Budou někdy v dohledné době výsledky z Luštěnic, potažmo i celkové? Děkuji za pružnost seriáloveho promotéra
Roman Kalhous: Zavolej Amatérovi, on i tohle dokáže, věř mi. Roman
Tonda: To jsou dětské závody a na ty se špatně shání hérečka
Roman Kalhous: Tondo, pozvi Heerecku a máš tam Amatéra cobydup. Roman
Amatér: Ahoj Tondo, moc se omlouvám, ale s Lucinkou nemůžeme přijet, má soustředění od gymnastiky, kde bude slavit i svátek.
Tonda: Info k DDM Cupu v Trutnově: 20.12.2018 od 17.00 hod bude trénink, start závodu cca 18.00 hod. Pokud bude někdo chtít trochu více potrénovat na naší horské dráze, dejte mi vědět a není problém otevřít dráhu dříve. Pokud se někdo zdrží, taky se ozvěte, pozdržíme začátek. Prosím všechny zúčastněné o nahlášení počtů z důvodu zabezpečení drobného občerstvení. Tonda: 732962005
Roman Kalhous: Takže včera chodil čert, anděl a Mikuláš. Kdo dostal čokoládu a kdo naopak uhlí, kdo jen tak tak unikl čertově pytli? Adeptů znám několik. Roman
Roman Kalhous: Karlovi vše nej a priste neváhej si říct o motor. Roman
Karel: Díky všem za přání. V roce 2019 bych rád postoupil ze žáků mezi juniory. Můj cíl je být v roce 2020 konečně dospělý
Doctor: Karlovi dodatečně k narozeninách všechno nejlepší. Hlavně zdraví a rychlý ukazováček pravé ruky...
Láďa z Hvozdu: Všem oslavencům přeji hodně úspěchů a ještě více zdraví.
Franta: Díky za uspořádání pěkných závodů. Třeba se nám bude příště dařit lépe.
Tonda: Poděkování organizátorům do Pardubic za super závody BPA. Bufet taky super, jako vždy.
Martin M.: Díky, Doctore
rohenky: V pondělí narozky ,žák Karel P. Velká gratulace.!!
Doctor: Martin Majer má dnes narozeniny. Všechno nejlepší!
Roman Kalhous: Dnes bude otevřeno od 17.00 hod. Roman
rohenky: Nabídnuté díly vezmi sebou.
Roman Kalhous: Doktorovi - kolik italských týmů je na cestě k nám? Aby bylo dost řízků a salátu.Roman
Doctor: Zdravím z Itálie. Tady se už celý týden nemluví o ničem jiném...
Roman Kalhous: Milošovi - každý soudný člověk musel pochopit, že se jednalo o konzultace ohledně Hééérečky, protože pokud bychom v její roli měli působit my ( třeba ty a já ), nikdo by nepřijel. Ostatně stále máte možnost přijet a na vlastní oko shlédnout ten Amatérův špektákl. Zdraví Roman
Amater: Kdo nepřijede o hodně přišel
Miloš: A přesvědčil Tě ? Budeš roztleskávat ?
Roman Kalhous: Tu Amatérovu starostlivost o roztleskávačky mohu jen potvrdit, několikrát mi volal a jako zkušený promotér konzultoval detaily akce. Roman
Doctor: Roztleskavačky pro všechny zajišťuje Amatér...
Zdeněk B: Proti továrnímu týmu nemají amatéři šanci. Budete mít i vlastní roztleskávačky ?
Franta: Na BPA prosím přihlásit tovární tým HRC F+F. P.S. Ale není to stejný tým co jel 6hodinovku na P7... :-)
Roman Kalhous: Ve čtvrtek je naplánováno mytí dráhy a příprava na BPA. Začneme v 17.00 hod. Roman
Doctor: Gratulace vítězům a díky všem, kdo přijeli do Pardubic závodit nebo se jen podívat. Mezi děti jsme tentokrát nasadili i svého klubového žáka Karla, který nezklamal a na BPA pečlivě trénoval. Příští DDM v prosinci v Trutnově.
Doctor: Doplňuji soutěž karoserií: 1. David Švorc, 2. Adam Trojan 3. Adam Beran
Tonda: Rychlé výsledky dnešního závodu DDM Cupu v Pardubicích. 1.Adam Trojan, 2. Adam Beran a 3. Lukáš Tříska. Reportáž a fotky budou v nejbližší době.
Karel: Doctore, na mě se můžeš spolehnout. Budou potřeba tenisky na běhání ??
Doctor: Tento čtvrtek v rámci DDM bude po závodě dětí závod dospělých. Senioři si proto nezapomenou své modely...
Frankie: Frankie děkuje, stáli při něm všichni svatí, Stigové, Amatéři i profesionálové
Doctor: Gratulace Frankiemu za skvěle zvládnutou Hondu v Brně...
Doctor: Díky náčelníku, že jsi se mě zastal...
Roman Kalhous: Je vidět, že u nás v klubu na blbce nenarazíš. Inu, Doktor na právnické fakultě čas nemařil, pečlivě studoval a v potu tváře si činil výpisky z odborné literatury. Někdo tomu říká Hujer, ale to asi tenhle případ nebude Zdraví Roman
Pipan: Na BPA v Pardubicích se hlásí i tým MyJsmeVámToŘíkali
Doctor: Poměrně snadno. Pravidla BPA Cup 2018, bod 1.1.18. Myslíme na všechno...
Roman Kalhous: Doktore, konečně máme výživné téma pro anketu nad touhle konferencí. Otázka by mohla být třeba, zda to ustojíš či nikoliv. Zdraví Roman
Zdeněk B: Voříšku, nech si své zkratky pro šéfovou. Ale tak krása bez závoje, to je od doctora velká troufalost. Ta podoba té dívky měsíce je dost dobrá, někoho mi připomíná. Není to dvojče ?
Voříšek: Doktore a co GDPR?
Roman Kalhous: Doktore, tu nahou fotku ti určitě dodal Amatér, jiné jméno mě nenapadá. Ale pokud bys ji zveřejnil, byl bys poněkud v ohrožení, protože by možná povstal nejen Voříšek, ale celé žamberecké etnikum jako jeden muž a na ten fakt, že jste členové jednoho klubu, tak na ten bych si nevsadil. Roman
BlueBoard.cz ShoutBoard