Přidej zprávu »
Petr: Prima stránky, ale pro nás záchránaře všechno moc složité. Takže vypracované otázky pro nelékaře: odkaz »
Anička: Ahoj, hrozně se bojím biofyziky a těch příkladů. I teď jsem se dostala tak, že jsem fyziku nechala skoro prázdnou a radši jsem netipovala....máte někdo nějaké zkušenosti?
Hanka: Ahoj, co to je ten koleják? Jdu na kolej do Hradce :)
takymedik: Mají podle vás prosím nějaký vliv známky ze zkoušek z jednotlivých semestrů na státnice?
LF Plzeň: Web o studiu na LF Plzeň: www.lfp.pise.cz
Janca: Ahoj, prodám Ganonga - Přehled lékařské fyziologie, běžná cena 1500 Kč, nabízím za 950 Kč. jana.zoubelova@centrum.cz
ss: Na vystudované škole nezáleží, záleží na splnění přij. zkoušek
Daniela: Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jak je to na výšce s angličtinou? :) Jestli je považována vysoká znalost angličtiny nebo jakým způsobem je tam přikládám důraz na angličtinu? Děkuji za odpověď.
Terezka :): Ahoj Adél :), představ si, já nemám ani gymnázium, ani zdravotnické lyceum, ale pedagogické lyceum :). Je krásné, že víš, co chceš dělat, a pokud opravdu ano, můžeš se kouknout na můj bloh odkaz » kde jsem vytvořila rubriku začínajícím medikům, kde jsem popsala vše, jak jsem postupovala já :-). Držím Ti moc palce!
Štěpánja: Ahoj. Na studium medicíny se potřebuje lékařské potvrzení. Ale proč? Nevíte někdo, jaká jsou zdravotní omezení pro studium medicíny? Když tak pište, na stepankamoravcova@gmail.com Díky moc
BlueBoard.cz ShoutBoard