Přidej zprávu »
Monica Otmili: Pomalu, ale jistě se po návratu na mateřskou loď zaplňují rubriky novými správci a snad tedy postupně naberou všechny vzducholodě správný směr. Pracuje se na aktualizaci členů a vypadá to, že se nám rozroste hřbitov.
Berenika: Oprava: Směr letu se posouvá a zpomaluje. Nezastavujeme Snílci, nebojte se, ale zvolníme let, abyste ze vzducholodí mohli sledovat nádherné východy Slunce běžícího vstříc teplým letním dnům! Nejsme supermani a nemáme neomezené schopnosti. Nemůžeme (bohužel) učitele před písemkou ani začarovat prostým potterovským "Zapomeňte." Takže si užívejte sluníčka a čekejte. Brzy se zase rozjedeme na plný plyn.
Berenika: Směr letu se posouvá a zpomaluje. Nezastavujeme Snílci, nebojte se, ale zvolníme let, abyste ze vzducholodí mohli sledovat nádherné východy Slunce běžícího vstříc teplým letním dnům! Nejsme supermani a nemáme neomezené schopnosti. Nemůžeme (bohužel) učitele před písemkou ani začarovat prostým potterovským \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Zapomeňte.\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Takže si užívejte sluníčka a čekejte. Brzy se zase rozjedeme na plný plyn.
Babe: sele se vtírááá!! :D
The: 23. února LadDariel (lady-dariel.blog.cz) vyhozena z postu správce Creatia a na její místo 9.března dosazena Nel-ly (nel-ly.blog.cz).
Destinaetus: 9.3.2011 Byly doplněny buttony v "Podporujeme"
Destinaetus: 6.3.2011 Otevřena rubrika Imaginarius jako obrázkové téma na povídky.
Destinaetus: 6.3.2011 Otevřena rubrika Artium zameřená na grafiku.
Destinaetus: Dne 19.2.2011 byl nastaven nový layout blogu.
berenika: Já bych jen všechny upozornila na rubriku srazů. Klikněte na ikonku Congressia v menu a na jediný článek, který v ní zatím máme a přihlašte se také. Je nás už hodně a může být klidně ještě víc :-D
Destinaetus: Byla spuštěna nástěnka pro oznámení nejnovějších novinek v klubu.
BlueBoard.cz ShoutBoard