Přidej zprávu »
optimus85: Zdravím všechny čtenáře, vezmu to popořadě. Sekce harmonie je v procesu rozepsání, bohužel jako vše ostatní jsem jí odložil z důvodu nedostatku času. Navíc jsem všechno teď trochu odsunul na vedlejší kolej, protože mám sám trochu problémy se zdravím. Ale abych nebyl jen negativní, pokud vše klapne jak má, tak bych měl snad brzy dokončit přesun na jinou formu webu, která bude podporovat i mobilní zobrazení. Až tato forma webu bude funkční, dojde ke korekci článků, které to potřebují jako sůl a rozšíření o sekci harmonie a možná do budoucna i kontrapunkt případně formy. Uvidíme jak se věci budou mít a jak na tom budu s časem. Každopádně přeji všem kteří sem chodí a kteří tu nachází to co hledají, příjemné a poučné počtení.
knight 2000: děkuji že jsem si mohl počíst..Studuji konzervatoř z téhle látky píšeme...
David: Ahoj kamarádi muzikanti! Chci se zeptat kdy bude hotová sekce Harmonie? Díky ať vám to hraje! :)
hudebník: nejsou tu všechny doplňte je prosím
optimus85: Dobrý den, skladatelé byly, ale bohužel jsem zjistil, že články nebyly původní, ale opsané z knihy. Proto jsem je musel z webu dát pryč. Bohužel čas není a lidé kteří by my pomohly také ne, je v plánu přechod na jinou formu webu s mnohem lepším obsahem a také podporou mobilních verzí, ale neslibuji kdy k tomu dojde. Jinak děkuji a přeji pěkné počtení.
az: Velmi dobrá stránka ale chybí mi tam skladatelé např. Johan Sebastian Bach......
optimus85: Opětovně se někdo nedokáže chovat jako člověk, takže BAN pro IP člověka, který tu vedl imaginární a vulgární rozhovor sám se sebou. Už jsem v minulosti několikrát varoval, že jakékoli takové uspokojování jedinců, zde nebudu tolerovat. Pochopte, že tento web slouží lidem, kteří mají zájem o hudební systematiku (teorii), a ne pro jedince, kteří ukájejí svoji inteligenci na příspěvcích tohoto druhu. Takže všem slušným a slušně vychovaným lidem přeji, aby si v klidu početli a ostatním opět připomínám, že zablokování IP adresy je pro mě otázkou několika sekund a pokud se nedokáži chovat jako lidé, nemají zde co pohledávat.
optimus85: Dobrý den, ano vím o tom a v nové verzi webu, by to už mělo být mnohem lepší. Prosím o strpení.
PJ: Pěkkný poučný web, ale ta záplava hrubek kazí dojem.
BlueBoard.cz ShoutBoard