Přidej zprávu »
Marcel: Jirásku mě to ani tak nepřijde, když je brali rovnou ke Kerberům.
Padáček: Vašku, zastav se někdy u mně na kulečník. Bydlím Jiří Marek Solniční 11 5.p je to na rohu České. Zavzpomínáme na staré časy.
Jirásek: Je divné že tady na stránkách není nápsáno že dalšími vedoucími z oddílu jsou taky Oujé či Radim.
Vašek: Nazdar Padáčku, spolu jsme prožili nějaký ten pátek u vlčat. Dobře si na Tebe pamatuji. Vašek Procházka
Padáček: Asi si mně již nikdo nepamatuje, jmenoval jsem se Jiří Richter a byl jsem na čtyřech táborech 1969-72 ještě za Fakira. Howgh
Padáček: Asi bych měl zanechat na sebe kontakt: plisatko@seznam.cz tel.:777321636 stačí prozvonit zavolám zpět
Padáček: Kuku raka džino táví bratr bratra v každém zdraví bratři sta bez devítky. Našel jsem Vás n a internetu, bohužel 70-tiny jsem už zmeškal.
Marcel: Po pěti hodinách přemýšlím co jsem za tábor neudělal. Stýská se mi po táboru. A opravdu dost.
Marcel: skončil tábor 2015 a s ním i trojdenní výlet z Kojatína do Brna. přeju všem aby na tento tábor vzpomínali v dobrém a měli plnou hlavu zážitků. jinak přeju hezký zbytek prázdnin všem vedoucím, skautům a vlčatům
lucylu: Sháním skautskou košili velikost 164-170. Díky, lucylu@centrum.cz.
To su já :-): Dobrý den, sháním pánskou košili vel. 43-44. Nabízím za 350Kč zachovalou též pánskou, vel. 41. Tel.:604 240 107 Dnes je 27.3.2015 :-)
Vojťák: >tetaPetra: Šance samozřejmě je vždycky, jsou skautské oddíly, které bojují s nedostatkem činovníků (spíše ty menší), záleží ale na konkrétní domluvě. U nás to bohužel nejde, už proto, že jsme oddíl čistě chlapecký. Možná by výpomoc ocenil nedávno vzniklý oddíl v Modřicích ( odkaz » ), můžeš se zkusit přeptat tam.
tetaPetra: Ahoj, mám svérázný dotaz, může se středně starý člověk, tedy tetička jako já, ještě dostat do skautu? Já zatím pracovala s dětmi v křest. prostředí, na táborech, ale za mého mládí :) byl ještě pouze pionýr (42let). Jste moc sympatický oddíl, hodně dobra a požehnání, přátelství, teta Petra.
županič: Chci vzkázat Emilovi, že jeho kraťasy, brýle a polštářek je u nás. Vyprané přinesu na oddílovku. Marcel
vydrák: Milý Olane, moc si vážím toho co v Brně děláš hlavně na Špilase. Mohli by jsme dát nějakou bojovku
Ještěr: jako rodič, který je nepořádný a již neví, kde má papíry k táboru, bych na webu uvital informace o táboře, kdyje sraz, kdy jsou kufry pod.
olan: Kdo chce být lepší ve znalosti přírody,posílám tu odkaz na pěkné stránky s fotkami zvířat i rostlin odkaz »
Vašek: Díky Svišťům za Mikuláše v LDNce.
Čert:
Olan: Prosím Věruš ,aby tu nespamovala odkazem na levné plavky.
Beruška: Ahoj. Jede někdo od vás na jihomoravskou žirafu nebo víte o někom kdo jede? kdyžtak můžete písnout i na email lenka-beruska@seznam.cz . děkuji. beruška
Vokin z OVASu: Dobrý lov! Děkujeme za nahrávku písně a další materiály do soutěže Cesta časem. Máte podařené stránky. Mnoho elánu do další činnosti!
šárka machačová: Dobrý den, ráda bych Vám nabídla kurz Zdravotníka zotavovacích akcí. Na jakou mailovou adresu jej mohu zaslat? děkuji machacova.sarka@voszbrno.cz
Ondra Pos: Hele olaaanku,mohl bys sem dát nějakou aktuální fotku naší družiny...
Hathy: Zdravim a vzpominam na ruzna i kdyz velmi kratka setkani jak ve Wien tak okoli Brna
BlueBoard.cz ShoutBoard