Přidej zprávu »
Martina: Děkuji:-))
Katy: A tady ještě film Chiquititas: odkaz » Titulky tady: odkaz » Heslo: FacundoAranaSiempre
Katy: Jistě, Cvalek nám přeložil i film El Agua del fin Mundo. Film je tady: odkaz » Titulky jsou tady: odkaz » Heslo je: FacundoArana Pak ještě v aktuálkách můžeš najít první dva přeložené díly k seriálu Padre Coraje a brzy se prý dočkáme třetího dílu ;)
Martina: Moc děkuji nemáš náhodou odkaz na jinej film nebo serial ? :-)
Katy: Ahoj, Martino. Odkaz už funkční opravdu nebyl, ale Cvalek nám ten film nahrál znovu. Takže tady je odkaz na film: odkaz » Tady je odkaz na titulky: odkaz » Pro oba soubory platí heslo: FacundoAranaSiempre
Martina: Ahojky,dá se ještě stáhnout Tocar el cielo na uložto nemohu ho najít, Děkuji
majka528: Katy, nevím co se stalo, ale nejdou mi odeslat komenty k aktuálkám.
majka528: Jano, jestli se ti to povede tak nám dej prosím vědět.
jANA: DĚKUJI ZKUSÍM TO.
Katy: Jana: Vždycky byla tato adresa vedená jako ta, na kterou můžeš poslat fotku podepsání: Facundo Arana, Adrianm Loureiro Agencia, Gurruchaga 1657 PB. E, 1414 Ciudad Autonoma de, Buenos Aires, Argentina. Jenže, ta je už opravdu letitá. A nemyslím si, že v dnešní době funguje. Jediné co ti můžu poradit, ozvat se Facundovi přímo na twitter jako fanynka z České republiky s prosbou o fotku. Bohužel žádné jiné konkrétní adresy nemáme, kam by se dali posílat tyto žádosti.
Jana: Co mám proto udělat získat foto i s podpisem. Jsem sběratelka.
liba: díky moc za návod a díky Cvalkovi za přiložený film
Katy: V pohodě, ráda poradím :) Jistě, Cvalek nám přeložil i Tocar el Cielo. Bohužel, sem nejdou psát odkazy. Tak tě jen navedu, aby sis do vyhledávače ulož.to napsala Tocar el cielo a měli by ti vyjet dva soubory, jedno je film a to druhé jsou titulky. Heslo k odemčení je: FacundoAranaSiempre
liba: díky,šlo to .Bylo to rukama. Jeden dotaz : na čsfd jsem četla ,že Cvalek otitulkoval film Tocar el cielo .Nedá se někde stáhnout ?
Katy: liba: Heslo bez mezery: FacundoArana. Mělo by to takto jít ;)
liba: stáhla jsem si vidas robadas film i titulky je 17 díl jsem na uložto nenašla. jsem ráda,že někdo se překladům věnuje. Díky
liba: zkoušela jsem to a heslo Facundo Arana to nebere .čím to ?
Faiva: Niky, jak se ti to podařilo? Nepokrytě závidím :)
Niky: Posílám foto, snad to sem půjde :) odkaz » odkaz » odkaz » :-)
Cvalek: Ano na něčem momentálně pracují.
Katy: Cvalku, myslíš k Vidas Robadas? :) Tak vida Katko, třeba se podíváš nakonec na mnohem víc "českých dílů" díky našemu šikovnému Cvalkovi :)
Cvalek: Titulky budou momentálně na něčem pracují ...
Katy: Není za co, ráda pomůžu, když vím jak :) Majko, to nebude nutné, už jsem to nahrála na uloz.to ;) Já si myslím, že další titulky nejsou a patrně ani nebudou. Psali jsme si o tom tenkrát tady na fóru, přestala je potom dělat, a patrně se k tomu nevrátí. Ale kdyby přeci jen, určitě budeme rády, když dáš vědět :) Snad ti to půjde v pohodě pustit, kdyby ne tak napiš ;)
majka528: Katko, dnes jsem prohlížela můj pc a našla jsem vr s titulky od 16.-44.dílu, mám je stažené. Ráda bych ti to poslala, ale nikdy jsem nic neposílala přes úschovnu, jsem na to nešikovná, ale snad by se mi to podařilo.
Katka Sova: Děkuju hrozně moc, to nebylo nutné! Máte to u mě. Kdyby se ta holka ozvala a poslala mi zbytek titulků, určitě dám vědět. Díky moc!
Katy: Tak ještě jinak, Majka je víc informovaná, protože se na všechny díly s titulky koukala, takže ví, že od druhého do jedenáctého dílu si můžeš zkouknout jen těch 10 minut s titulky na youtube. Díky za info jinak Majko :) Já jsem ti všechny titulky, které jsem našla postahovala do jedné složky. Je to díl 1,12,15-44. Což by mělo být finální číslo, které je přeložené ;) Ty díly v originálu si pak v pohodě stáhneš na uloz.to. Titulky si stáhni tady: uloz.to/!GMkK21S9MYBa/vr-titulky-rar
Katka Sova: No já jsem doufala, že máte třeba někdo ty titulky uložené, takže by se daly poslat v souboru. Videa není problém stahnout, ale ty titulky :-( Každopádně díky.
majka528: Ještě dodávám, že české titulky k VR jsou jen do 44.dílu. Aspoň tak si to pamatuji jak jsem se na něj před dvěma roky dívala. Hledala jsem stránku, kde jsem si to tehdy stáhla, ale už tam není.
majka528: Katko, první díl má titulky celý díl, ale od 2-15 dílu jsou titulky jen těch 9-10 minut, ale od 16.dílu jsou titulky po celý díl.
Katy: Ne,ne má tam díly rozdělené po deseti minutách na 5 částí. Až teď jsem si ale všimla že od od druhého po jedenáctý díl, tam má opravdu jen těch 10 minut :-/ Tak já se na ty čísla od dvojky do dvanáctky podívám zítra ještě někde jinde. Ale klidně můžeš začít koukat na první díl, který stáhneš na uloz.to. Dej si tam vyhledat "Vidas Robadas cap 001". Stejným způsobem ostatní díly, ke kterým máš k dispozici titulky ;) A samotné titulky potom na té stránce, kterou jsem ti napsala ;) Ono před těmi sedmi lety to bylo všechno na jednom místě, dneska je to, nevím proč takto rozptýlené a komplikované ale aspoň něco. Každopádně podívám se ti na to ještě zítra ;)
Katka Sova: Ty jo, Katy, díky moc! Jsem z toho teda zmatená, na tom odkazu, který jsi mi poslala je 15 částí po 10 minutách. To jeden díl měl jenom 10 minut?! Snažila jsem se té slečně napsat přes CSFD, ale reakce žádná, takže díky za každou pomoc.
Katy: Titulky k VR opravdu jsou, ale jen na pár dílů. Pokud vím, potom je ta slečna přestala dělat. Druhý až patnáctý díl najdeš na youtube: odkaz » Potom titulky k prvnímu dílu a k číslům 16 - 38 najdeš tady: odkaz » Jednotlivé díly si pak můžeš stáhnout na ulož to. Trochu komplikované, vím :D Ale celkem se můžeš podívat na 38 přeložených dílů.
Katka Sova: Ahoj, mám velkou prosbu. Chtěla bych se podívat na seriál Vidas Robadas a údajně k němu existovaly titulky. Nemáte je prosím někdo? Na netu jsou jen fragmenty, kdyby mi je někdo poslal přes úschovnu, byla bych fakt vděčná. Zkoušela jsem kontaktovat tu slečnu, co je dělala, ale zatím si tu zprávu ani nepřečetla. Díky za odpověď.
Katy: Vím, bohužel o tom. I o této zprávě vás budu o víkendu informovat...
Marcela: 5.2.2017 zemřel Facundovi otec Jorge Arana Tagle
Anicka: Taky doufám v to že se k nám ještě přiblíží. Vidět ho na živo by bylo neuvěřitelně úžasné :)
anavi: Anička, vitaj medzi nami. Katy je expert na informácie o Facu, určite budeme medzi prvými, ktoré budú vedieť o koncertnom turné. Najbližšie k nám bol vlani v Izraeli a Rusku, ale veríme, že sa ešte priblíži.:))
Katy: Vítej na stránce, jsem ráda, že jsi tuto stránku objevila :) Facundo si ji opravdu zaslouží. Pokud jde o koncerty, Facu prozatím neplánuje nějakou šňůru koncertů, které by byli někde oznámeny. Prozatím je to tak nějak nárazově, kdy se data objevují pár dní předem. Jak jsem psala v aktuálce, prozatím jeden, který chystá je naplánován na 15. prosince v Argentině. Hned jak budu znát další data s dalšími koncerty, určitě je sem napíšu. O nic určitě nepřijdete :)
anicka: Ahoj všichni jsem ráda, že někdo udělal takové stranký protože Facu je úžasný člověk jenom se chci zeptat zda je možné někde zjistit kdy má koncerty nebo kdy kde vystupuje děkuji
Katy: Darius: Děkuju, jsem ráda, že se ti tu líbí :) Ano na spotify se dá CD poslechnout, i v neplacené verzi. Jen ti v neplacené verzi do toho lezou reklamy, ale dá se to přežít :)
Darius: Díky!!! Za stránky, fotky, příspěvky. Nové CD je k dispozici na Spotify. Já so ho platím, ale myslím, že se dá poslechnout částečně i v neplacené verzi.
Katka Sova: To ho asi máme od stejného prodejce. Pokud tedy máte zájem, napište sem do týdne, kdo byste to CD chtěli. Jsem ochotná ho bez záruky objednat (bez záruky ve smyslu, že nikdy nevíte, jestli ten balíček dojde). Anebo vám samozřejmě můžu dát odkaz na argentinského prodejce.
Simona: Ahoj, já CD již mám, objednáno přes Ebay, přišlo z Argentiny celkem rychle :-)
anavi: Katka Sova,môžeš so mnou počítať :)
Katka Sova: CD je k poslechu tady: odkaz » Psala jsem do Bontonlandu, že bychom měli zájem, tak uvidím, co odpoví. Pokud ne, mám v záloze ještě jednoho prodejce v Argentině, od kterého jsem už CD v minulosti objednávala, tak se ho kdyžtak zeptám. Jestli chcete ;) Nechci tady být zas za nějakou vlezlou aktivku. Pro sebe si ho rozhodně opatřím, tak když to už dělám, tak proč ne i pro ostatní...Mějte se ;)
Katy: kijivu: Vítej na stránce, jsem moc ráda, že se ti tu tak líbí. Určitě vydržím pokračovat v tom co dělám :) To už ani jinak nejde, a hlavně člověku se nechce s něčím takovým končit :) Užívej si stránky dál :) Pokud jde o nové CD, uvidíme kdy vůbec bude k dostání u nás. Zařídíme se podle toho :) Myslím, že ho bude chtít dost lidí.
kijivu: Ahoj náhodou jsem narazila na tyto stránky jsou supr. Pokračuj v tom co děláš.Ač jsem Facundova vrstevnice ocením správného chlapa s velkým CH. I já bych měla zájem o jeho nové CD.
anavi: Katka Sova, aj ja mám záujem, uvidíme, aké budú podmienky distribúcie a kde sa bude dať zohnať.
Katka Sova: Ahoj všichni, chci se zeptat, budete někdo objednávat to nové CD až vyjde? Já bych určitě měla zájem, tak bych chtěla vědět, jestli by třeba nestálo za to dát nějakou hromadnou objednávku.
anavi: Katka Sova, mnesa tiež nepodarilo odoslať komentár k príspevku, ale som rada, že si si vybrala práve Facu. Je to výnimočná osobnosť, ktorá ma neustále inšpiruje. A na kvalitách tejto stránky sa určite zhodneme. Dlhoročná skúsenosť.:) Katy, si skvelá.
Katy: Chtěla jsem ti to napsat přímo k článku, ale nějak se mi tam ten komentář nechtěl odeslat, tak to napíšu aspoň sem: Mě tento článek rozhodně urazit nemůže, ačkoliv je vidět, že tě víc uchvátil Facundo než celý divoký anděl, nevadí :) Facu si tyto slova chvály rozhodně zaslouží, on je skvělý člověk, nejen herec ale i člověk. Nehledě na poslední odstavec článku, kde mi srdce zaplesalo. Nikdy bych si nepomyslela, že si toto bude někdo myslet o mojí stránce! Já ti mockrát děkuju za tak milé slova. Jakýkoliv článek, který o Facu napíšeš (a není nutné zmiňovat mojí stránku) si velmi ráda přečtu, jsem totiž moc ráda, že získal dalšího českého fanouška. Píšeš skvěle :)
Článek: Tenhle článek jsem si napsala pro radost. Snad tím ani obsahem nikoho neurazím. odkaz »
anavi: Katka Sova aj ja ťa s radosťou vítam na tejto skvelej stránke, ktorá mi robí radosť už dlhé roky. Katy je úžasná a vždy si tu nájdem všetko, čo potrebujem. Verím, že sa tu bude páčiť aj tebe a ak pridáš koment k aktuálkam nás len a len poteší. Facu má svoje čaro nech ho objavíš v akomkoľvek veku. je to človek s ušľachtilým srdcom. :)
Katy: To opravdu potěší, když se někomu tady tak líbí :) Neslyším nic radši, než když je spokojenost s touto stránkou. Snažím se o to, aby si tu oblíbenost udržela a moc ráda tu vidím nového fanouška. Tak vítej mezi námi :)
Katka Sova: Ahoj, teprve nedávno jsem objevila, ve svých 33 letech :D, Divokého anděla...a následně tuhle stránku. Klobouk dolů. Už jsem viděla hodně stránek, ale tahle jednoznačně patří mězi ty nejlépe udělané. přála bych vám, abyste se s FA setkali osobně, protože za tohle si to rozhodně zasloužíte. Díky za dobře odvedenou práci.
Facundo Arana: Ahoj , pravě překládám film s Facundem Tocar el Cielo :-) kdo by měl zájem o titulky tak mi může napsat na tento e.mail:-) mi6mirek.kola@gmail.com Titulky ještě nejsou hotové ale překládám je mám už 100 řádku :-) jestli chcete vice info kontaktujte mě :-)
Katy: Bohužel není žádná osvědčená adresa kam si napsat. Ale vždycky existovala jen jedna a to tato: Facundo Arana, Adrianm Loureiro Agencia, Gurruchaga 1657 PB. E, 1414 Ciudad Autonoma de, Buenos Aires, Argentina. Ale je třeba brát v potaz, že už dávno nemusí platit. Nejrychlejší spojení s Facu je přes twitter, kam mu můžeš zkusit napsat ;)
Lucie: Prosím poradím mi někdo jak získat autogram? Děkuji
Cvalek: odkaz » Like
Ludmila: Nádherné video, krásná rodina Facundy a Marie. Díky.
Ilona: Dziękuję za udostępnienie linku do mojego bloga :) ja również udostępniłam Cię u siebie :) Pozdrawiam ! natoreiro.blog.pl zapraszam również na mój fanpage odkaz »
Ilona: Oczywiście jeżeli chcesz to możemy na swoich stronach udostępnić wzajemne linki proszę zacznij natoreiro.blog.pl
Katy: Thank you very much for great comments, Sam and Ilona :) I'm so glad that you like it here :)
Ilona: witam bardzo fajna stronka:) zapraszam też na mojego bloga o Natalii natoreiro.blog.pl
Sam: Hi, thank you for this beautiful site! Facundo is great actor and musician. I'm glad I found this pages. Good job!
Katy: Dotazy na Facunda jsou vítány ;)
VeraDuronova: [sms] mam dotaz
Pandora Rosalez: Ahoj Katy, znovu jsem otevřela osobní web odkaz » kdybys třeba chtěla spřátelit stránky, budu ráda. Měj se. ;)
Katy: Děkuju za pochvalu Lucy :) Samozřejmě můžeš ;) Pokud jde o interiéry villy tak ty byli vytvořeny ve studiu. Pokud jde o exteriéry tak byla zabírána Villa Rosa která je už ale zbouraná a celý ten velký pozemek je rozdělený na menší části a je z toho více pozemků. Jinak adresa té villy se tuším nacházela v San Isidru, ulice Diego Palma 1830 ;)
Lucy: ahoj vespolek, chválím tuto stránku, moc se mi líbí :-) můžu mít rovnou dotaz? nevíte, kde v Buenos Aires stojí vila La Soledad?
Katy: Anavi, neboj se určitě v blízké době chystám novou sekci kde o tom padne nejen slovo ale i názorná ukázka :)
anavi: Ahoj Petra, aj ja ťa vítam na tejto stránke. Som rada, že si si sem našla cestu a dúfam, že sa s nami podelíš o svoje názory. A ďakujeme za tip s videom. Katy, ak vieš, o aké video sa jedná, priložíš ho niekedy do aktuálky. Budem ti veľmi vďačná, ako vždy.:)
Katy: Mockrát děkuju za pochvalu Petro :) Moc mě těší že se ti tu tak líbí a že si se stala pravidelným návštěvníkem :) Asi vím o kterém videu mluvíš :) Doufám že si novinky fotky, videa... budeš užívat nadále :)
Petra: Před více jak 2 měsíci jsem objevila tyto užasné stránky. Od této doby je pravidelně navštěvuji a vždy se těším na nové informace. Velice chválím všechny fotky, videa a rozhovory. V posledním rozhovuru Facu popisuje, jak to vypadá u něho doma (místnost ve stylu baru se všemi cenami co dostal, vlajkami s Nepálu ...). Tuto místnost jsem objevila na youtube. Facundo tam zpívá na zkoušce se svou kapelou. Pokud budeš chtít, napíšu odkaz. Jěště jednou ti chci poděkovat za tyto stránky. Ahoj. Petra
anavi: Nedá mi nepochváliť novú galériu aj tu. Komenty k aktuálkam postupne starnú, tu to bude dlhšie na očiach. Kto ste nevideli novú galériu, hor sa na to, stojí to za to!!! Je úžasná, prehľadná, bohatá, najlepšia akú som kedy videla. Katy si pedant a ja ďakujem za tvoju obetavosť a trpezlivosť!!!
Katy: A já mam obrovskou radost že si tady něco takového můžu přečíst :) Takže i tobě patří velké děkuju anavi :)
anavi: Presne tak Katy, treba to vziať pozitívne. Aj my sme radi, že máme túto stránku, je to tu o niečo lepšie. Použila som schválne výraz "o niečo", lebo aj tá predchádzajúca stránka mala obrovskú hodnotu. Ale to novoročné prekvapenie je neporovnateľné k ničomu. Po takom smútku za stránkou, ktorá bola roky súčasťou môjho života, keď som si nevedela predstaviť, čo budem bez nej robiť, prišla si s novou stránkou, ešte krajšou a lepšou. Bol to naozaj skvelý pocit - obrovská radosť. Ďakujem Katy!!! :)
Katy: Tak to se ke mě opravdu nedoneslo, tak či tak jsem ráda že jsem pryč a mám svojí doménu protože mám konečně stránku bez problémů. ;)
Didi: Možno nevieš, ale tvoja stará stránka nebola vymazaná, stačí len napísať Starszz na fóre nech ti ju obnovia. Jej platnosť len vypršala, aj ostatní to robia This domain name expired on 12/21/2014 and is pending renewal or deletion.
Katy: Škoda slov to opravdu ano :D Jsem ráda že jsi mě našla, ikdyž nevím jak :D Říkala jsem si že k tobě musím zajít a oznámit ti to a přidat si tě ale ještě jsem se k tomu nedokopala :D Hned při aktuálce si tě přidám :)
Pandora Rosalez: Koukám že StarsZZ už smazal web i tobě, to jsou ale... no škoda slov. :D No můj web se už taky po x-té stěhoval a tady je nová adresa, odkaz » taky si tu tvou změním, až se k tomu dostanu. ;)
Katy: Opravdu není zač jak už jsem říkala no fóru, jsem ráda že tě tu mám :)
majka528: Katy, velké díky za tuto novou stránku.
Katy: Děkuju Veru, jsem ráda že máš radost :) A děkuju za propagaci :)
Veronika: Super Katy... som sa konečne dostala na web a môžem povedať že dizajn je ešte lepší ako doteraz a som moc rada že je česká stránka o Facu. Dám na svoju stránku na FB odkaz na ňu...
Katy: Aha, asi máš pravdu já jsem nominace nikde nenašla ale určitě se večera neúčastnil. Dneska o tom vyšel článek že raději kvůli těm neshodám zůstal se svou ženou doma ;)
Luci: No práveže byl nominován tak sem si říkala že tam není :( jasně už vím že měl nějaký spor a ze seriálu odešel, taky sem zítrala, že získaly tolik cen, Solamente vos bylo lepší :))
Katy: Facundo snad nebyl ani nominován kvůli tomu že odešel předčasně z telenovely Farsantes takže je celkem pochopitelné že se večera ani neúčastnil. Ačkoliv samotná telenovela Farsantes získala ten večer 7 cen! ;)
Luci: Prosím byl Facundo na udílení cen MArtin Fierro? :) Nikde sem ho nezahlédla... vyhrál nějakou cenu? :)
Luci: Feliz Cumpleaños Facundo Arana
Pandora Rosalez: Ahoj, prosím změň si odkaz na můj web o Marianele González. Díky. ;) odkaz »
SuperAngelicc: myslela jsem tuto :-) odkaz »
SuperAngelicc: ...pro ty, kdo jeste nevidel :-) odkaz »
.:!FILDA!:.: Mám to :-D Tady je ten článek o té ''údajné'' nevěře odkaz » :-D a hádejte z kterého to je období? No přeci Sos mi vida a když byla Naty s Facu v Německu :-D Nejlepší je že se pak v roce 2012 přiznala v jednom rozhovoru že byla jednou nevěrná a tenhle článek je jedinej kterej sem o nevěře našel takže PECKA! :-D
Magda: Profesional či ne, tohle přeci nezabrání tomu, když se dva lide přitahují:) Četla jsem o tom také dost a taky mě to trochu udivuje, že v muňeca brava se nedali dohromady. Stalo se to už u dost slavných, že se díky roli dali dohromady. Nebylo by to nic divného, ale bohužel je to tak, jak to je:) ale i tak to Facundovi sluší s jeho nynější ženou :))
Veronika: Ja som zase čítala na stranke Natalie Oreiro s ňou rozhovor a tam priznala že bola vo vzťahu neverna, takže mohla mať niečo s Facu :-)
.:!FILDA!:.: Náhodou kolem 100 dílu SMV když byli Naty s Facu v Německu tak měla Natalia se svým manželem prý nějakou krizi co jsem se dočetl že prý toho bylo v novinách tolik že už skoro Nataliin manžel začal věřit že tam Facu s Naty opravdu něco měl :-DD Škoda kdyby se s ním rozešla mohi bejt s Facundem super dvojka, protože v té době Facu ještě myslím neznal jeho nynější manželku :-))
anavi: Laura, zrejme si z novších fanyniek Facu, čo nás velmi teší, že sa tu také objavujú a verím, že budeš stálou návštevníčkou tejto skvelej stránky. Inak by si vedela, že Naty je rovnako ako aj Facu absolútny profík vo svojom obore. V čase DA mal každý z nich vážny vzťah, jeden z mála vo svojom živote, obaja sú oddaní, milujúci a verní partneri bez škandálov a senzácií a snažia sa chrániť si svoje súkromie. Počas SMV bola Naty myslím už aj vydatá a vôbec nemala v úmysle zrádzať svoju lásku a Facu by bol ten posledný človek, ktorý by si s ňou niečo začínal aj keby ju bezhranične miloval. Vždy boli len skvelí priatelia, tak to prezentujú a ja im verím. To, že to v seriáloch vyzeralo inak, je dôkazom len ich majstrovského hereckého umenia. Ak si chceš prečítať niečo o ich vzťahu viac, skoč na forum, tam je preložených niekoľko rozhovorov, kde sa k tomu vyjadrujú. A myslím, že ich má aj Katy tu na stránke.
Laura: Ahojte, mohl by mi nekdo objasnit jednu vec?:) Jde o to, ze nechapu, ze Facundo po serialu Divoky andel a Sos mi vida nezacal chodit s Naty. Tak se chci zeptat jestli treba tam nebyla neobetovana laska z jedne ci druhe strany. Nebo snad meli jen romanek. Nebo jsou snad jen prateli az do dnes? Prosim, jestli nekdo neco o tom vi, tak napiste, jak to bylo, je:) Dekuji.
Katy: Tak třeba jeden pozdrav pro ČR je dokonce nadabovaný: odkaz » ale o dalších nevím, myslím že na to teď Facu nemá čas ;)
Shoutboardy končí. Více zde.