Přidej zprávu »
Gibbons: ROZESÍLÁME ZÁVAZNÉ PŘIHLÁŠKY, napište si o ni
Gibbons: PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA NA COMBATCAMP 2018 : odkaz »
Gibbons: schůzi :D
Gibbons: Připravujeme poradu táborového štábu pro Combatcamp 2018, plánujeme výroční schůzy členů KVH (březen) a soutěž odstřelovačů SNIPER CUP 2018 ( duben - květe...dle počasí)
Gibbons: LOUČENÍ S LÉTEM 22.-24,9-2017
Gibbons: Sejdeme se, tak jako každý rok po táboře, na naší základně. V plánu je grilování, povídání u ohně, třeba airsoft, budování bunkrů, rozebrání zapomenutých věcí z tábora, popř. burza toho, co už z výstroje nechcete, odvážlivci mohou otestovat třeba koupání v řece...prostě možností je plno. Akce je určena pro účastníky tábora, jejich kamarády, sourozence, rodiče popř. další zájemce, psi a pod. Dovezte si vše vlastní (stany, spacáky, jídlo a maso na gril... ) Letošní účastníci maso dostanou, dále poskytneme pitnou vodu, možnost vaření na vařiči a gril. uhlí. Máme i pár stanů na půjčení.
Gibbons: TAK...A JSME ZASE DOMA
Gibbons: ZÍTRA JEDEM !
Gibbons: tak aktuálně máme 4 volná místa
Gibbons: poslední dvě volná místa pro kluky 9-13 let
Gibbons: Lituji děti rozhádaných rodičů, kdy jeden rodič dítě přihlásí, a druhý rodič se po 2 měsících rozhodne, že s tím nesouhlasí...a natěšené dítě nakonec nejede nikam. Už nám takto odpadly dvě děti. LIDI, MĚJTE ROZUM A NEUBLIŽUJTE SVÝM DĚTEM BOŘENÍM JEJICH PLÁNŮ :(
Gibbons: JEDNO !
Gibbons: Další brigáda na základně bude o prodlouženém víkendu 5.-8.5.2017 přívítáme pomocníky, protože je tam plno práce.
Gibbons: O VELIKONOCÍCH BUDEME NA ZÁKLADNĚ V ČÍŽOVĚ, TAK SE STAVTE
Gibbons: tři
Gibbons: už pouze 4 místa volná
Gibbons: ŠTÁB MÁME KOMPLETNÍ :) Posledních 6 MÍST PRO Kadety.
Gibbons: Na tábor 2017 hledáme seržanta (vedoucího 18+) k četě Bravo. Podmínkou je zkušenost s airsoftem, výstroj + výzbroj, vědomosti o období války ve Vietnamu a schopnost komunikace s týmem. nejde o placenou brigádu, nic si nevyděláš, obětuješ vlastní dovolenou, ale poskytneme ti místo na spaní a dostaneš jídlo.
Gibbons: Přijímáme předběžné přihlášky na LVT 2017
Gibbons: KAMARÁDI, RODIČE, DĚTI, NAŠI ČLENOVÉ, ÚČASTNÍCI TÁBORŮ, BÝVALÍ I SOUČASNÍ VEDOUCÍ ...Přátele, máte možnost popřát českým vojákům, sloužícím na zahraničních misích hezké Vánoce ! Už jsme zaslali vánoční balíčky vojákům do Afghánistánu na základnu Bagrám a Kábul (ta je zatím ještě v kontejneru na lodi na moři) Největší radost mají vojáci z pozdravů, dopisů a obrázků od dětí !!! Tak že - kdo se přidá k této akci ? Nakreslete vojákům obrázek, vánoční přání nebo prostě cokoliv, napište dopis nebo pozdrav a my zajistíme odeslání obrázků :) Pražáci mohou obrázky a dopisy doručit na adresu našeho klubu (Praha 4) nebo zaslat i poštou, hlavně NE DOPORUČENĚ. Zašlete prosím dopisy a obrázky jako obyčejný dopis v obálce na naši adresu KVH COMBAT PRAHA, Procházkova 635/12 Praha 4 Podolí 147 00 :) ale nejpozději do 28.12.2016 !!! :)
Gibbons: Inzerce - nabídněte k prodeji :) odkaz »
Gibbons: Akce Combat kurz I. zrušena, přresunuta na jaro 2017
Gibbons: Připravujeme akci COMBAT KURZ - předpokládaný termín 14.-16.10.2016
Gibbons: připravujeme akci LOUČENÍ S LÉTEM 9.-11.9.2016
Gibbons: Tak...a jsme doma z tábora :D
BlueBoard.cz ShoutBoard