Přidej zprávu »
Míša: Zdravím .. Letošní minivoda se blíží .. Odjezd ve čtvrtek 11. 7. v 15.18 směr Rybník, následně osobáčkem do Rožmberka nad Vltavou... V pátek do "teepíček" v Branný a v sobotu romantika v Krumlově , zkusila bych Kemp Krumlov na konci, ať se o ty jezy nepřipravíme a i k vláčku to pak máme blíž... Domů v klíídku v neděli, až se nám povede vyhrabat se ze stanů ... Zatím účast slabá, tak pokud máte chuť se přidat, dejte vědět .. M.
M+V+D+L: Ahoj, po loňském prosluněném 30. dubnu se i letos pokusíme uspořádat setkání pro všechny malé a velké čaroděje a čarodějnice na kopci nad Vodicí. Odpoledne zahájíme v 17 hodin s těmi nejmenšími, vyrobíme čarodějnice, zahrajeme si nějaké hry a opečeme buřtíky na malém ohni. Až se nám začne stmívat, pustíme se do zapalování velkého ohně a toho pravého pálení čarodějnic. :-) Na kopci bude opět nějaká limča, pivo, pro děti nakoupíme buřtíky,... a tak prosím dejte vědět, kdo a v jakém počtu dorazíte :-)... Budeme rádi, pokud se jakkoliv zapojíte a pomůžete nám s přípravami. Například při dovozu posezení, stavení stanu, apod. Mějte se krásně. Míša, Vláďa, David a Luboš
M & V & D & L: Ahoj všem, rádi bychom Vás pozvali na kopec nad Vodicí na Čarodějnice v pondělí 30. 4. 2018. S ohledem na to, že všichni stárneme a někteří se rozrůstáte, akce začne v 16.00 hodin pro malé čaroděje a čarodějnice. Velký oheň zapálíme (snad) v 18.30. Těšíme se na Vás. Míša, Vláďa, David a Luboš
Míša: 24. 12. 2017 - 20.30 hodin - POJBUKY - hasičská zbrojnice - SVAŘÁK a snad i koledy :-)
Míša: Ahoj, tak jsme se po loňském brzkém odjezdu z vody bavili, jestli by to přece jen nechtělo změnu, přinejmenším řeky A tak pro Vás mám návrh, pojeďme v termínu 19. - 23. 7. 2017 Lužnici .. Pokud by byla Lužnice extrémní problém, co aspoň Otavu?.. Přece jen, na Vltavě už zná většina z Vás každou zatáčku.. M.
Hany: Hezky pěkně - díky za fotky z 2016. ;)
no name :): co nějaký fotky z 2016.. objeví se tu ještě letos? =)
Míša: Ahoj :-) Termín vody pro rok 2016 je 13. - 17. červenec 2016 ;-).. Snad bude voda.. A třeba i změníme řeku :-)..
mrazik_: Ahoj všem vespolek:-) Pakliže by měl někdo chuť (doufám, že máte všichni:-D..) budem jako každý rok večer po kapříkovi v hasičárně zpívat, popíjet a veselit se:-).. Plakátek: odkaz » Ještě bych rád připomněl 25.12 Myslivecký ples.. 26.12 tradiční prochajdu (po obědě).. 27. 12 turnaj v křížové sedmě v Bradáčově..
Míša: Ahoj Mišáku, já jsem určitě pro!! :-)
krosina: Ahoj ahoj všem ve spolek :) co udělat zase PojFoVifest? třeba někdy kolem Vánoc nebo těch svátků?
Míša: Ahoj :-).. Sice nevím, jestli to tady někdo čte, ale napadlo mě, trošku se poptat na kemp v Branný, pokud bysme chtěli zkusit to teepee, tak má průměr 7m, vejde se nás tam 10-15, platí se normálně cena za osobu + 350,- za teepee ;-).. Zatím jsou volný, tak pokud budeme mít štěstí, možná budou volné i až budeme na místě :-))...
Míša: Ahoj :-)).. Jen pro informaci, odjezd z Tábora je v 15:01, z Prahy se mi zdá, že jsme v minulých letech vyjížděli o něco dřív, každopádně pro mé spolucestovatele z velké dálky je odjezd z hlavního nádraží ve 13:33 :-)).. Stejně jako loni pro Vás mám návrh dát ve čtvrtek v Rožmberku U Martina jen oběd a popojet do kempu Branná nebo k Fíkovi :-)).. Myslím, že bysme klidně mohli jeden večer pojmout trošku "tradičněji" a opéct si večer u stanu aspoň buřtíka :-D.. Tak popřemýšlejte, ať se můžeme domluvit (Co jsem hledala, je to z Vyšáku do Rožmberka - podle jejich propočtů - hodinka, Z Rožmberka k Fíkovi hodinky 4, od Fíka do Krumlova taky 4 hoďky a z Krumlova do Koruny hodin 7, tak si myslím, že bysme to časově měli rozvržené docela hezky :-))…)
mrazik_: Ahoj a nazdáreček.. už asi podesáté..od 6 do 9.8 pojedeme na vodu..:-) Pakliže nastanou "nepříznivé" podmínky.. jdeme pěšky!!.. např:.. z Vyššího Brodu do Boršova:-D... (na jakékoliv cestě se můžem domluvit.. hmm.. cca 20 km/den) Tudíž nezapomeňte prošláplou obuv:-))..
---: povedené fotky z akcí a dávám palec nahoru masce:Shrek a Fiona, ta neměla fakt chybu
...---...: co fotky z velikonoční?
---: povedenej plakátek .-)
mrazik: Nazdáreček vespolek..:-).. pravda.. je ještě trochu brzy:-D..ale program na Velikonoce je potřeba naplánovat s dostatečným předstihem:-D.. tzn., že hasiči sboru dobrovolného budou rádi, když se na Velikonoční neděli potkáme všichni v Pojbukách, na megahustokrutopřísnej zábavě na sále:-D.. takovej malej plakátek: odkaz »
Pája Smetanová: Moc pěkné fotky, jsi šikovný kluk :-)
mrazik_: Hmm.. doufám, že to teďkom stihnu..:-))..teda do konce roku:-D..
...---...: kdy přibudou nějaké fotečky za rok 2014 není co prohlížet :(
---: hned bych jela.-)
mrazik: Nazdáreček:)).. pakliže by měl někdo chuť na x_tou počítám, že Vltavu.. tak myslím, že 30. 7 - 3. 8 by to šlo:-D..
Monča Nováková: Ahoj Vládíku, včera jsem navšívila TEP faktor a fakt jsem si to užila, kdyby jste někdy přemýšleli o nějaké aktivitě, tak ráda pojedu znovu, jelikož to fakt stojí za to.
---: opět chválím povedené momentky z akcí...z masopustu nemají chybu.-)
mrazik: Stejně jako loni... Za devatero horami a devatero řekami... Stále stojí jedna velká hasičárna... Ve které na všechny čeká dobré pivko a něco malého na zub. Na druhou stranu i Vy můžete přínést nějakou dobrotu pro ostatní. (Po zkušenostech z loňska, raději v množství menším než malém:-)..) V úterý 31. 12. 2013 po 19. hodině se na Vás v Pojbukách na návsi těšíme!!!
Míša: Tak to je škoda.. A co teď s tím?? ;-).. Myslím, že je na čase, začít něco vymýšlet :-))... Nebo že by zase hasičárna??
krosina: tak sem se ptal Volfa ohledně Silvestru na Žďáru a říkal že sme přišly pozdě že je to už zazimovaný a majitel už to nepovolí
mrazik: Tak prvni pokus o aktualizaci fotek se nezdařil:-D..zatím:-)) chybí tam toho dooost:-D..:-(
mona: to budeš moooc hodný sousede
mrazik: Ajajaj.. hmm.. jak tak na to koukám počítám, že toho bude asi chybět víc..:-(.. hm.. pozasnažim se?..:-)
mona: kdypak tu budou fotky z dětského dnu???
Fulda: No jo no, jsou to slabší kusy... tak si to užijte...
mrazik: Ahoj:)..Tak ve středu někdy odpoledne na Vltavu:-D.. myslím, že to jede v 14:54:-) Jiříku člověče na Lužnici se jim nechce:-(..
Fulda: Zdravím... jestli se rozhodnete pro Lužnici, tak mi dejte vědět odkud a kdy - když to půjde, zajel bych se na vás podívat...
mrazik: hm.. tak co.. zkusíme tu Lužnici??..:-D
Bulánek: Ahojky, mrkla jsem ještě na toto: odkaz » a mám nějaké tipy: nuže pokud nechcete Vltavu, kterou známe už nazpaměť tak jsem vybrala řeky, které jsou sjízdné, vzhledem k tomu vedru co je teď posledních pár dní... Berounka, Lužnice, Otava, Sázava - to jsou moji favorité, budu ráda, pokud se najde víc lidí kteří to mají podobně!
Bulánek: ještě jednou ... hoj, hoj, souhlas s Otavou
Bulánek: Teda ta ohře je otřesná, kdo jí vůbec navrhoval? Co je to za komentáře, nějaký hovínka a mrtvolky??? A nějni v úvahu ještě nějaká jiná řeka, než Vltava?
Míša: Ahoj :-).. Taky se nebráním Ohři... Ale jelikož se nám termín docela blíží a nic moc nevíme, tak mě napadlo, vám sdělit svůj tip, kdyby náhodou nedopadlo nic jiného, než ta Vlatava.. Myslím, že spaní ve stanu si užíváme každý rok a na doporučení mě napadlo, že byste se mohli podívat, jestli bysme kdyžtak jednu noc neozvláštnili nějakým teepeem nebo mongolskou juchtou :-D... Koukněte tady odkaz » Jak sem psala, je to jen varianta, kdyby nevyšla jiná řeka :-))...
mrazik: Ahoj.. Ohlašuji blížící se termín (31. 7 - 4. 8) počítám.. že VIII. ročníku splouvání řeky. Tak trochu mi nějak uniká, kdo by měl vlastně chuť někam vyrazit.. paňváč lidí co během roku říkalo, že určitě pojedou je "mrak".. a po zkušenostech z let minulých tomu moc nevěřim.. tudíž mi prosím napište/zavolejte, kdo si to nerozmyslel:-).. Se zálohou bych to asi zatim nějak neřešil páč pořád nevíme co pojedem.. (jinak to bylo cca okolo 1100). Teď k řece.. varianta je Ohře a naše stará, dobrá Vltava:-)..vcelku hezky to maji udělaný na odkaz » , tak tam prosím koukněte a zhodnoťte varianty.. nebráním se ničemu:).. Přál bych si, aby to byl pro nás všechny hezký zážitek a při čtení těchto komentářů odkaz » mám pocit, že se mi na Ohři asi nechce...:-D
Pája malá: Jinak hezký fotky
Pája malá: Mrázíku, Táborem jsem už na kánoi už jela a opravdu není o co stát :D tatík by nám mohl přinést néé jenom řízky :-D ale kvůli řízkům, Lužnici přes Tábor fakt nepojedu :DJinak na Ohři by sis musel zvít víc dovolený, viď :D Noo zatím to vypadá, že šoupat lodě nikde nebudem,co? V součastný době by se nechal sjíždět i nějaký pojbucký potok, ne :D
---: chválím povedené momentky
mrazik: pro: Pája malá: Nazdáreček.:).. a ty bys nechtěla projet Táborem na kánoi??.. by nám mohl tatík přinést řízky:-D.. Jinak se nebráním ničemu.. i Ohři bysme mohli.. i když než tam dojedem..:-D Letos by snad měl jet i děd.. teda zatim mi to slíbil a napsal si dovču..takže snad:).. a on bez kotlíku ani ránu..:) tudíž si myslím, že nemusíme vyhledávat komerci, paňváč máme o noční "co barel dal" postaráno:).. Jinak ani Otavě se nebráním.. jen aby to pak nebylo místo plutí - šoupání..:-D
Pája malá: Vladimíre doufám, že tu Lužnici nemyslíš vážně :D Vltavu bych taky už ráda vyměnila..jenže Ohři ty jet nechceš , takže co takhle Otavu?? To je dobrá varianta,ne?
mrazik: hmm.. tak Pétě přeji mnoho štěstí:-).. Jinak už snad konečný termín na vodu je_e.. 31. 7 - 4. 8. Pakliže bude dost vody zkusil bych dovolenou v ne_frontě.. tzn. třebas Lužnici..kurňa stavit se v Táboře na buřta:-D..
Petra Kohútová: Ahoj, vidím, že to tady celkem žije. Sháním někoho z Pojbuk, kdo by byl ochoten mi vyplnit dotazník k diplomce. Oslovila jsem starosty obcí, avšak chápu, že mají spousty práce, a že dotazníky jim chodí častěji, než odměny za vykonávání jejich funkcí. Můj dotazník jsou teoreticky schopni vyplnit všichni ti, kdo se zajímají o dění ve své obci, těmi můžete být určitě i vy. Jeho vyplnění trvá max 20. minut a bylo by moc fajn, kdyby byl někdo tak hodný a vyplnil ho tady v tom odkazu na internetu - www.mojeanketa.cz/pruzkum/202558632/ , třeba i společnými silami... Mějte se moc hezky a omlouvám se, že ruším na soukromém blogu, ale je to jedna z možností, jak Vás oslovit.
---: zašla bych hned.-)
Mrazík: Nazdarek :-).. Jelikož nám zbyl z Vánoc soudek pivka, rozhodli jsme se ho s Dědkem dnes (8.3.) narazit.. Pakliže budete mít chuť, budeme rádi, když nám s ním dorazíte do hasičárny pomoct..
---: krásné momentky z masopustíku.-)
mrazik: ohoo děkuji:).. taky mi to Přítel kurňa dalo zabrat:-D.. je promazat:-D..
---: taky chválím
Dawe: Ty woe Pritel, tolik fotek jsi pridal??? Neskonale sklanim svou hrud a dekuji.. par je tam opravdu povedenych.. :) D.
mrazik: Zdravíme.. Znáte tu pohádku "za devatero horamy... malá hasičárna??"..:-D Trochu relaxace, nenucené konverzace a hlaholu v podobě rádo_by zpěvu si můžeme vyzkoušet 24. po rozbalení čehokoliv pod stromečkem a tak i natrénovat na 31 cokoliv:).. Pečený holuby z ...(trouby) do pusy asi nebudou, ale nějaké kouleno z vepře pepře určitě bude:).. Pakliže máte nějaký (rozumný) nápad jak to vylepšit budeme určitě rádi.. ..a pakliže neumřeli žíjí tam dodnes:).. Ježibaba už se těší:)..
mrazik: Ahoj.. tak jsem se drobet pozasnažil a udělal něco málo fotek alespoň z motorek:).. doufám, že ještě nějaké najdu:) Jinak jsme se bavili, že bysme mohli v pátek (19.10) udělat v hasičárně "cmunda_párty"... Máňu vytlačíme, tak tam bude místa dost:)..dědek si bere na sobotu dovču:-D Pakliže se bude chtít někdo pochlubit svojí cmundou určitě se nebudeme bránit:).. Jinak pivko: Svijany 11, Bernard 12 nefiltr.:)
mrazik: Nazdáreček..:).. DH Pojbuky Vás v sobotu (15.9.) zvou na pečenýho čuníka k hasičárně.. kdo by měl chuť.. budem rožnit cca od 13 hod už s naraženým soudkem:-D.. Bern. nefiltr.12 a G11:)
Kjosina: ale já sem ještě student :-D to musim taky platit 1100? :) jinak se hlásim na výpravu, akorát teda musim splašit háčka, nebo dobrýho zadáka :)
Míša_a_mrazik: Ahoj :-) VII. ročník párty na vodě.. Pokud máte chuť trochu zarelaxovat a hlavně popít, pojedem asi zase opět Vltavu a to z xxx... důvodů..:-)) jeli bysme nejspíš od středy 18.7.2012 do neděle 22.7.2012.. Ti co by chtěli vyrazit dřív můžou (můžeme) kouknout na nějaký kempy v okolí a dát si v klidu lehkou dovču už třeba od neděle :-).. Odjezd by byl ve středu a to buď 13:16 z Prahy nebo 14:56 z Tábora... Přestupovali bysme v Českých Budějovicích, odkud by v 16:02 jel vlak do Rybníka a pak v 17:08 do Vyššího Brodu. Záloha bude letos 1100,- Kč, takže by bylo dobré jí co nejdřív Mrazíkovi dát. (ta záloha je vyšší, protože nás zas až tak moc nejezdí a skoro nikdo nestuduje.. Oni dávaji slevy na počet a studenty.. :-(( V neděli nám to jede ve 13:42, 15:42, v posledním případě 17:45 :-D.. Takže začněte vyřizovat dovolené, ať nás jede co nejvíc :-) Mohlo se stát, že jsem na někoho zapomněla, nebo neměla mailík, takže kdybyste si toho všimli, přepošlete :-)
Peťa Janů: Láďo a co fotečky z hasičské soutěže?
mrazik: Ahoj.. 14. 4. bude taková malinká brigádička (nejen pro hasiče) na úklid Pojbuk.. myslím již po čtvrté.. Tak bych chtěl samozřejmě všechny pozvat:-D.. Párty začíná cca v 8:30 u hasičárny. Pojďme si udělat takovou hezkou sobotu..:).. Popijeme pivko, opečeme buřta:)..
mrazik: Ahoj..:).. jj budou.. jen co je tak nějak dostanu:-D.. Ale určitě budou:)
Denisa: Ahoj Ládí, kdy budou fotečky ..už se těším:)
Soňa: Ahoj, po mysliveckém plese, který je 25.12.2011 se opět koná Štěpánská procházka( 26.12.2011).Sraz je v hospody v Pojbukách ve 13:00.Teple se oblečte a přijďte vypotit zbytek alkoholu z plesu:-D
Hany: S vánoci se opět blíží všemi oblíbená vánoční besídka a tímto vás na ni zvu a zároveň vás prosím o spolupráci při šíření povědomí, že ani letos nevynecháme možnost se po pohádce 24.12. projít a v dobré náladě za zpěvu koled a prskání prskavek popít svařáček. Kde? No přece a návsi, v hasičárně. Co s sebou? Co kdo vypije a hrneček k tomu. (kdo zapomene hrneček, tomu půjčíme erární) Neztratí se - prskavky, texty koled, nějaká drobná mňamka k zobání. Těším se na vás!
mrazik: .. hih.. tak toho 20.. prase nebude.. :((.. paňváč...:-D
mrazik: tak..změna.. konečný termín hasičskýho prasete.. je 20. 8!!.. Tímto Vás všechny zveme.. :).. Dědek & Mrazík..
mrazik: Ahoj všem:).. Přemejšleli jsme s dědkem na termínu hasičskýho prasete... a jedinej možnej je 19. 8.... takže se bude nejspíš dělat.. Pokuď víte někdo o nějaké neodkladné páárty a bude Vás většina.. tak se musíme nějak domluvit.. Jinak 10. 9. by měl být výlet do sklípku někam na moravu..info u Mišáka..
mrazik: Ahoj.. tak k vodě a snad naposled:)..Jelikož skoro všichni.. teda.. všichni:-D.. chtěji jet od středy, tak bych to viděl.. Z Prahy jede vlak v 13:16, z Tábora v 14:56 do ČB.. Z ČB jede v 16:02 do Rybníku a z Rybníku v 17:19 do VB - Klášter..:) Vybírat se bude hmm jako obvykle.. Zpět v neděli někdy odpoledne:) Jinak doufám, že nemusim psát kdo všechno pojede páč si myslím, že to už snad všichni ví:)..
Míša: odkaz » tenhle je k těm Novomlýnskejm nádržím blíž, tak se můžete podívat i sem.. Jinak sem pro každej další návrh :-D... Jen myslím, že to budeme řešit až po vodě..
mrazik: Ahoj.. tak jet bysme měli.. hmm..21. 7. někdy k večeru a vracet se v neděli.. Pakliže to ale bude pro někoho "krátká voda".. tak si myslím, že by šlo vymyslet jet třeba od středy a zbytek by ve čtvrtek večer někam dorazil.. je to na vás:-)).. jen mám takovej pocit, že pojedeme asi ve čtyřech:-D..
Míša: odkaz » Tak se podívejte na tohle, nevím přesně jak daleko to od tý nádrže je, ale tak já myslím, že by sme se nějak dopravili :))... kdyžtak se na to pak podívám nějak líp :))...
Pája: Sklípek a koupání není špatnej nápad
Bulánek: Jinak jsem pro sklípek, koupačku i burčák
Bulánek: Ahoj, jak to vypadá s vodou? Resp. s odjezdem odkud a v kolik???? Abych věděla jak si to ošéfovat v práci - ten čtvrtek...
Míša: Ahoj :)) Co takhle vyrazit někam na moravu do sklípku?.. Koukala jsem a pár sklípků je blízko nádrže Nové Mlýny, tak že by sme si dali páteční večer ve sklípku a sobotní "léčení" u vody?.. Nebo třeba zajet v září na burčák?..
mrazik: Ahooooj.. Přemejšleli jste někdo o vodě??.. pakliže nee:-D.. viděl bych to na víkendovou párty na Vltavu.. a to cca 21. 7. navečer a v 24. 7. domu..:).. o datumu se můžem bavit dál..:)
mrazik: hmm..: odkaz »
Pája: fotky parádní Láďo, díky :-)))
mrazik: Fotky z VVH okrsku ve Vodici: odkaz » Jelikož jsem je ještě nepromazal..(což je vždy potřeba:-D..) jsou zaheslovaný.. Takže "účastníci zájezdu" písněte...:-D
jiri reindl: zdarec, mam s tebou zapsany SM, mluvil jsem s votapkem a za 14 dni v patek by udelal nejakou rychlo konzultaci. Napis mi pls. email at se muzeme kontaktit jiri.reindl@centrum.cz
mrazik: Info k vodě..:) Odjezd z Tábora (neděle) v 14:56 hod... Sejdeme se v Táboře..jelikož je nás 5 a 1/2, tak jsem Frantovi neříkal..se mi to zdá zbytečné..:)) Seznam..: Hedvík, Luboš, Martina (buloček), Pepin, Kachlík, Myšák, Milník, Pája, Radka (Pepina), Tomáš, Zuzka a já.. mno fakt nás moc nejni
mrazik: Ahóóójj...: Tak na vodu pojedeme od 18 (ne) do 23 (pá). 7.. Pojedem Vltavu paňváč na Ohři je málo vody a Sázavu, Otavu, Berounku a Lužnici opravdu nedám:-D..
Míša: No ty myslíš, že už je na čase? :-D.. Nevím, nevím.. Ještě mě napadlo, že bych nechala organizaci na vás a pomáhala jen s přípravama...:-P ?... :-D
Máťa: no jooo:)) no jak myslíte...:-D je už duben:-D
Míša: Taky se mi zdá ještě času až,až.. Až sem se musela Máti ptát, jestli je to ona.. Viď? :)..
mrazik: Cožee??.. blížííí???... zdááááleka ne ..
Máťa: A co ty naše narozky?jak to vymyslíme..už se nám to blíží
XXX: já bych jela hned:-D
mrazik: Ahooj..:-D možná je ještě brzy.. ale pokuď má někdo chuť na vodu v jarních měsících.. já jsem pro..:) a v těch letnějších je termín od 19. 7..:)..
Pája B.: parádní fotky Láďo, děkujem
Helča: Vládí kráááásné fotečky:)
mrazik_: PojFoViFest bude 30. 12... cca od 19:30 v hospo..:-)..
x: p
mrazik: ..:-D.. ještě aby bylo co prohlížet:-D.. chtělo by to nějaký narozeniny:-D..
kúrkú: To jsou ale Láďo pjekný šipčičky :)
Hany: Fotky z poutovky jsou super!!!!!!!!!!!!!
mrazik: Sovo..sovo..sovo..:-D.. uhlí..:-D..: odkaz »
mrazik: Sovo..sovo..sovo..: odkaz »
křepi: jj tak to je pěkný:-D
kúrkú: už jste viděli, jak náš profesionální hasič umí skákat přes bariéru? odkaz » to druhý vokýnko
mrazik: :)).. děkuji..:)).. potěší:))
M.Š.: Krásný fotky, vyhrál sis....soutěž byla fajn..
Pája: Vy už zase chcete jet Vltavu? Pojeďte na Ohři,určitě jste na ní nebyli Jinak fotečky hezký
Krysa: Pěkny fotky a dobrej matrial si probral
mrazik: 23. 5. bude v Pojbukách "Okrsková hasičská sooutěž".. to bude mazec:-D..: odkaz »
mrazik: Tak to jsme tří:-D.. Já, dědek a "já".. Mno jinak tohle stojí za přečtení...: odkaz » Pokuď opravdu pojedem..možná by nevadilo volný pondělí:((.. páč svátek nejni sobota:((.. a nebo pojedem do Lenory.. Doprava od Inge pro 4 lodě do BL stojí 600,- plus pronájem a poplatky.. vody doufejme bude dost:))
---:
mrazik: ..!!.. Neměl byste náááhodou někdo chuť.. dát si Vltavu na začátku května??...:-D... z "Borová Lada"....do...."Nová Pec"..:-)).. 7 - 10. 5...???...
monča: ale já sem od tebe ješte nestahovala tak bych potřebovala vědět jak ?
mrazik: Ahoj..:)).. jj už tam jsou všechny:)..
monča: čauky krásný fotky mohla bych si je nějak stáhnout ?
Denisa: Ahoj Ládí, tak si říkám, že se podívám na Silvestra a foto zatim nikde:( Kde to vázne..pa
mrazik: Mno.. abych nezapomněl.. PojFoViFest bude 25. 12..!!!.. Doufám, že nám tam nebudou jezdil lidi na plesík..:-D... kterej fakt letos 25 nebude...:-D..asi netrefili pašíka do tomboly..:-D..
mrazik: ..:))..děkuju děkuju..:)).. jj zvětšuje..ale jen něco..:-D..
knik..: jsou to krasny fotecky...ale ten fotak nejak zvetsuje..:(:(ze jo..?
mrazik: ...:-)).. mno ještě něco z Fuldy a Daníí.. a zase chvíli neplesíkujte..:-D..
knik..: jj..uz se nemuzu dockat..:)
mrazik: Myslíš z tvého plesu??..:-D.. táááák to nevim:-D.. nn..doufám, že to stihnu dneska..:)
knik: ahojik :)hale kdy das pls fotecky na net..???:)
monika: cauky hodil by si na slove stranky odkaz na nase www.algofuego.cz sim sim
mrazik: Ahoj Moni:).. az pojedes do Pojbuk.. dej vědět:))..
monca: budes v patek v pojbukach kol 16:00??
mrazik: jj vypálim..:)).. jen se někdy stav..:)
monca: vladi vypalil by si mi ty fotky z mejch narozek ...dik dik dik
Hell: Vladí fakt supr fotecky, nemaji chybu
Krysa: Pro Mrazíka děkuju dodam cd a chtel bych všechny pokud možno jenom originaly dekuju
mrazik: Pro: Krysa.. Mno v poho ti je vypálím..:).. joo a mám výýýtečný fotky z vody od Michala B.. ani nevim jestli na nich seš..:-D...
Krysa: Potřeboval bych si ty fotky stahnout s vody nebo mi je vypalíš ? zatim cuzz a diky
Ilča: To jsou tak kráásný fotečky z vody.. Byla to prííma rumová párty
Marťa: Jak sazavu??to nam rikas brzy:-D ale budem delat ze tam bude vic vodicky:)
mrazik: ..Pro lidi co jedou na vodu..:-D.. Jelikož je na Otavě málo vody pojedem Sázavu!!.. a budem doufat, že to bude lepší!!.. Jinak odjezd bude v neděli z Tábora v 16:01.. odjezd z Pojbuk u hospo v 14:50... Ahóóój..:-D...
mrazik: .. Plakát na Pouťovou zábavu a Táborskou hasičskou ligu.. 26. 7..:).. odkaz »
mrazik: Pouze jako info..: Pozvanka odkaz » do Pojbuky na THL 26. 7...:-))
ŘÍZEK: MENŠÍ STŘIH Z HASICKÉHO CVIČENÍ SMILOVY HORY,HORŠÍ KVALITA... odkaz »
ŘÍZEK: odkaz »
ŘÍZEK: VIDEO SDH POJBUKY ZENY -SMILOVY HORY
mrazik: ....: Soňa (F), Soňa L, Tomáš K, Tomáš N, Zuzka B..:))....
mrazik: Info lidi na voodu:)..: Daniela, Franta V, Ilča S, Jirka P, JIrka F, Luboš C, Martin N, Martina K, Michal B, Michal K, Miloš K, Monika N, Pavla M, Pavla P, Petr K, Petra F, Petr (M), Radek M,
móňa: no chtěla bych svoje narozky a taky nasi fire diky diky diky
mrazik: Ahoj... Mno když mi napíšeš jaký fotky (akce) chceš, tak ti je vypálim..:))
móňa: ahojky Vladi....pristi tyden je FIN tak to asi pridej do akci a taky sem se te chtela zeptaat jak si muzu od tebe stahovat kompletni fotky, diky za odpoved
Marťa: Hale tak nám řekni kdo seš...nebo aspoň nějka naznač...
lopikul: Lopikul hlasi Marte,ze neni Lukas A nikdy nebyl Zkousej to dale Na fotky sem jeste nemel cas
MArta: Ja uz taky vim kdo je lopikul....vid lukasi..?
lopikul: Lopikul uz zjistil kdo je Marta Vid Martino
mrazik: ...!!.. v pátek tj. 6. 6. .. nejpozději v pondělí.!!!.. budu objednávat lodě na vodu..: 14 - 18. 7. (Otava)... Pokud máte někdo zájem jet!!... určitě mi písněte na mobil..!.. Doobjednávat nic nebudu... AHÓÓÓJ...:-D
marta:-): Kdo je marta neni dulezity pac to vsichni ostatni vedej,alee kdeo je lopikul to nevi nikdo...
lopikul: Lopikul zase neví,kdo je Marta
¨Marta: A co kdyby se nam lopikul predstavil??nikdo asi nevi kdo jsi
mrazik: pro: Dawe.. Přítel na fotbale jsem se byl podívat... kráááásnej fočus..:-D..
Dawe: No kromě toho, že jsem v neděli viděl na fotbale balon dvakrát, musim Světelský pochválit - ani nevim, kdy začlo svítat..))) A cesta domu - no jejej... Jinak Přítel foto good...
lopikul: To je v poho,az budu mit vic casu drepet pred monitorem,tak ti je preposlu.Zatim,a Petrův zdar A hasičům zdar.Nazdar.
mrazik: .... časem bych udělall nějakej upload na vaše fotky..:)).. prozatim musíš na email...:)).. bohužel:-D
lopikul: Doufam ze se mi podari nejake to foto z meho skromneho fofo,poslat i sem.Jsou celkem,ehm,,, zajimava
lopikul: Zdravim vsechny,i nevsechny
krosina: jo Ládíne málem bych zapoměl ty fotky jsou skvělý jen tak dál! Z večera si to taky zachytil pěkně:) chválim chválim
krosina: jasny no! Chce se to domluvit a pak toho pašíka pekně ztrestat:) jj jinak akce to byla vyborna:) a co se týče ty vody ja bych vyrazil
mrazik: ... A co voda 2008??.. byl by zájem??.. hmm..: 13 - 18. 7...???...
mrazik: pro: Lopikul.. óóó.. děkuji..:).. fotim rád..:) pokuď se na ty fotky bude někdo koukat budu fotit dál..:-D.. pro: Pája.. Mnoo akce si myslím hodně v pohodě..:).. hlavně ta cesta domu:-D.. ale tak chodit se má za světla..:-D.. Jinak chválím SDH Horní Světlá za super připravenou akci, za skvělou zábavu a hlavně za výýbornej gulášek:)).. Samozřejmě chválím Davida s Robertem páč bez nich by se asi mnoha lidem špatně pařilo..:D.. pro: Krosina.. Fotky jsem tam už dal.. je jich docela dost:-D.. Mno a na pašíka se musíme někdy domluvit kdo by měl zájem:)).. hlavně z časového hlediska..:(
lopikul: jeste ze te mame,kdo by jinak fotil.PARADA
Pája: Tak jak se vám líbilo ve Světlý? Já myslim, že to byla super akce, ne?
krosina: jj mas recht! Hele a kdy budou fotky z hasicky? A co teda nakej ten cunik? Ja bych byl docela i pro
mrazik: .. jak tak sleduju cesty do Pojbuk, myslím si, že bysme mělli uklízet asi každej tejden..:((.. Mno jednou za čas to opravdu nestačí:-D... njn..
Dawe: Pivaku skoda... hm, hm.. prijedu asi az v lete..)))
mrazik: ..:-D.. neboj ono se všechno neuklidí:-D... ještě k tomu když Robert slíbil nějaký piváky:-D
Dawe: Sakra, tak jsem chtel jet domu a on je úklid Pojbuk..)) No nic, tak příští týden..)
mrazik: Neboj Fanouši:)).. něco málo tam je z minula a další dám až po úklidu Pojbuk...:-).. Doufám, že se mi tě tam podaří vyfotit.:-D
fanyny: Láďo čoveče že tu nejsou fotky z kamene?? em se těšil že vás uvidim Aspoň na fotce jak makáte a vono prd.
mrazik: ..jj tak nějak..:-D... mno Kníku..teď bude mít narozky Sandra..:-D.. těšíš se..??.. to zas budeš vypadat:-D...
flare: Kníku, ty kecale, já ti dám jednou...
knik: no tak jednou mi to nevyslo..neda se nic delat:)
mrazik: ..pro: Knik.: Kníku..!!!.. až zase budeš mít někdy takovej super nápad s grilováním, tak před tím nesmíš vypít soudek rumu..!! páč si potom akorát "čteš" noviny v hospo..:-D..
knik: no myslim,ze to patecni grilovani neni spatnej napad:)
mrazik: .. s letní vodou uvidíme.:).. a grilování??..:-D.. klidně můžem.. jen aby bylo teplo...)
krosina: zdravim, no letos sem chtel jet s vama na vodu, ale jestli to bude v tom terminu jak ty navrhujes tak to nemuzu ja mam pred maturitou a musim se sprtat, kdyby to bylo v tom srpnu jako loni tak bych i vyrazil ale tohle se mi vubec nehodi! A co se tyce grilovani, tak bysme mohli pristi tyden v patek ne? 4.4 co vy na to?
mrazik: .:).. zdravim Nápad.:)).. mno já jsem pro..:)).. pašík je pašík.. malinko se oteplí a klidně můžem:) Teď bysme ale mohli něco ugrilnout..:)).. teda až bude tepleji.. Jinak pašíka bych viděl asii naaa.. hmm to bude těžší:((.. páč budou čáry, voda, has. soutěže a disko.. hmm navrhněte...:))
NAPAD: Mezi nama ja jo.
NAPAD: Co takove prasatko nemate nekdo chut????
řízek: místo řázek řízek
řázek: neco je tam videt na ty Velikonocni,no kameru jsem nemel tak musel postacit mobil....ale dobry ne....
mrazik: .. Jinak pro otužilejší.. letos bych viděl vodu (Vltava z Bor. Lady - Lipno).. 1 - 4. 5... bo nějak v tom termínu.. páč 10. 5. začíná THL.. v Obratani..:)..: odkaz »
mrazik: .. Pojbuky Velikonoční.:-D..: odkaz » ..:))
Dawe: takovou zelenouckou...)))
mrazik: :)).. mno.. já jsem pro..:-D
Dawe: Pojdme v patek udelat nejakou alkoholickou party...)))
pajklík: Jsem pro, akorát mi budou muset stačit buřtíky
mrazik: ..děkuji..:-) akce to byla dooost v pohodě:-D. Přemejšlel jsem, že bysme pokud bude hezky v pátek u hospo mohli něco ugrilnout.. takový Únorový grilnutí..:-)..
Pajklík: Ahojky:)) Fandův ples byla výborná akcička a ty fotky Vláďo...fakt pěkný
mrazik: :)).. mno krásná..:-D.. až na toho kabátnika:))..
Ešilka: Ahoj Mrazí, myslíš tu fotečku, jak to do sebe pěkně nakláníš.... Ta je opravdu krasná, už si stahuji fotečky, těším se až je všechny uvidím...
mrazik: jj..to teda byla:))..rumík o deváté mě malinko zmáhal:)).. Dal jsem tam tu fotku u rybníka ve Vodici.. :-D
knik: no masopust...dobra akce..:):)a kezky fotecky..:):)
kúrkú: no láďo, tu nejlepší fotku, jak naklápíš tuzemskou pochutinu před rákosim vodickýho rybníka jsi sem nedal !
piskott: ...jo jeste sem zapomnel piskott@seznam.cz
piskott: ...ahoj prosim te poridil bys sehnad nejaky kontakt na poradatele toho skijeringu???dik
mrazik: pro: Lenoch_a.. óóó děkuji:)).. kdybys chtěla všechny fotky, tak ti je můžu někam uploadnout..:)..
Lenoch: Nazdárek.....Máš úspěch... teď sme se se třídou koukali na ty fotky a myslím, že se můžeš dát na dráhu profesionálního fotografa....
kúrkú: chceš říct Láďo, že jsi nevyfotil ty parádní brazilský tanečnice???
mrazik: :)).. njn.. stane se.:))
Shoutboardy končí. Více zde.