Přidej zprávu »
Kaori: Jakožto Kage Usogakure by Kaori měla zájem jednak o informace ohledně Yakuzy, ale také se jí příliš nelíbí postoj civilistů k samotným shinobi. Je toho názoru, že situace s touto organizací může vyústit v krizi s nenávratným dopadem. Stojí tedy o rozhovor, ve kterém si klade za cíl alespoň trochu zmírnit dopady této situace. Zda se pokusí o rozpuštění Yakuzy, nebo nabídne spolupráci, již záleží na průběhu rozhovoru.
Miho: Miho z prvu Yakuza nijak nezajímala, přišla jí něco jako zbytečný "gang" který zase rychle zanikne ale to se nestalo. Často kolem sebe slýchávala o tom. Strašně by se ráda s někým z onen Yakuzy setkala, zajímá ji co je zač. Tedy... popravně hlavně ty tetování ji zaujaly... možná by se tam na chvilku přidala ale kdo ví jak se to vyvine.
Kayly: Iraira to má už na háku, když sem to chtěla řešit už při začátku a ne po dvou herních letech bo kolika od "vzniku" Yakuzy :I Ta by to už řešila spíše přes podřízené, když už než aby se obtěžovala sama s někým mluvit. Aiya by tam možná i vstoupila (kšechtování s chlastem a jedy a další srandy v Uzushi) zatímco samotné hloubkové info by ji příliš nezajímalo. Liath by zřejmě o info jakožto Kage stála - kdy by se dost možná i nějak mezi nimi angažovala - tam by bylo fajn komunikovat s někým "výše postaveným". Toru to moc řešit nebude - nebude ohledně toho hledat informace, ale kdyby se měl s někým setkat, tak by dost možná mohl i spolupracovat - tam už by to ale záleželo na vývinu RPG (on sám se tam hrnout nebude, není psík). Esprit ... ta o Yakuzu jako takovou nebude mít zájem pokud to nebude vyloženě třeba aby něco řešila ona - což třeba asi nebude, takže tu bych nijak ani neřešila.
Tatsuya Miyazaki: Tatsuya Miyazaki, očekávám rozhodně užitečné informace o samotné práci Yakuzy a možné přijetí mezi jejich řady o což určitě stojím. Nejlepší by bylo asi přijetí a informace jsou už méně důležité.
Ayano: Ayano ještě neví, co očekává, ale rozhovor a nějaké informace minimálně chce, dost možná se i připojí.
BlueBoard.cz ShoutBoard