Přidej zprávu »
Dan: Já mám patch 1.5 a bratr dveřník přede mnou pořád utíká a nemám možnost s ním mluvit. Musím mu předat ten glejt. Když ho zabiju tak mi to zruší všechny hlavní questy a nemůžu pokračovat dál. Jediná možnost jak pokračovat dál je ho nahnat ke strážím, před nima ho zmlátit a nechat se zavřit do vězení, což mi v klášteře i v Sázavě shodí reputaci na 0 a to nechci. Někdo nějaký nápad, co s tím
Bo: Patriku - máš i patch 1.5? ten mi to opravil
Pavel: Zabil jsem kata, už ve hře dále nefiguruje, lze ho do hry nějak dostat? :)
David: Zdar, kde se dá přihlásit do toho závodu na koních. Začínám to hrát znovu a poprvé jsem tento úkol nenašel - a to jsem to hrál 150 hodin :)
Maršmeloun: Tak co? Už jsi toho Prcka dal?
EvilMax03: Ahoj, nevíte někdo, jak nějak rozumně vyhrát s Prckem?
Tom: Při hraní na PS4 dojdu k jeskyni, ve které se má ukrývat Smraďoch... Ale není v ní... Navíc lo vstupu do jeskyně se má spustit video, jak Jindřich vytahuje meč a vchází do jeskyně, nic takového se ale nestane. A od tohoto okamžiku nejde mluvit s některými postavami. Ta hra je šmejd a jsou to vyhozený peníze.
cmoudik: Hojky vespolek. Po upgrade windows 10 patrch april 2018 mi hra přestala chodit. Nejde ani po přeinstalaci. co s tím ?podotýkam ,že hra je v záruce. Poradite někdo ?
Yorimar: Po 30 hodinách hraní mi při načtení hry nechtěl najet úvodní znělka, to jde předejít ESC, ale jakmile jsem spustil hru, tak ve hře nefungoval ZVUK, nastavení mám pořád stejné, jako předešlých 30 hodin. Nevíte někdo, co s tím? Děkuji.
Patrik: Ahoj,měl dotaz ohledně první velké bitvy s kumány,vždy když se dostanu po prvním utoku na nádvoří za mostem,tak ač mlátím kolem sebe jak můžu..napíše mi to že příliš mnoho mích mužů padlo :-( vůbec nevím co s tím,nainstaloval jsem veškeré aktualizace v domnění že je to bug..ale děje se to stále :-(
BlueBoard.cz ShoutBoard