Přidej zprávu »
maršmeloun: Co je Act II? Myslíš KCD II? Tak to si podle mě nějaký rok počkáš.
Milan: zdravím , tak som prave dohral hru na HC so všetkými negatívnymi perkami, kazdy bočný Quest atd... ako ti vidite s vydaním Act 2? bude este tento rok?
Milan: Také dobrý nápad toho by bylo uvidíme co kluci z Warhorse udělají
Luboš: Mě by se líbilo, vyzbrojit si ty strážné sám.
Milan: Aspoň kdyby dělala tu hospodyni jak říkáš ale chybí mi tam nějaké úkoly třeba vést nějaké vojáky na nějaké bandity a podobně něco tomu chybí jinak kluci vývojáři se snaží to je dobře!! Kdyby někdo z nich chtěl ode mě nějaký nápad co by se ještě mohlo hodit do hry tak ať napíše
Luboš: No nevím s tou Terezou i když podobných názorů jsem zaznamenal spoustu, myslím si vzhledem k tomu, že jde o středověk, tak postavení Rackova pancharta, a ještě k tomu jediného, je úplně jiný společenský level, než nějaké selky ze mlýna, jedině že by mu dělala hospodyni, a o večerech byla k ruce.
Milan: Zdravím všechny chci se zeptat ta dívka Tereza stalo se mi že jsem se s ní měl jít projít a ona mi utekla a nenašel jsem ji tím se zrušil ukol a dál už s ní nemůžu nic dělat je to škoda!!!! a ještě k tomu DLC novému by bylo dobré kdyby si ji šlo vzít s sebou na Přibyslavice no ne??
Rom: PS4 Pro. Ani po posledním patchi není opraveno ukládání hry při použití Sejvovice. Při novém nahrání po uložení to napíše že nelze nahrát ze zálohy. Má někdo stejný problém ?
maršmeloun: Vyzkoušet starší save, kde před tebou Dveřník zdrhat nebude.
Dan: Já mám patch 1.5 a bratr dveřník přede mnou pořád utíká a nemám možnost s ním mluvit. Musím mu předat ten glejt. Když ho zabiju tak mi to zruší všechny hlavní questy a nemůžu pokračovat dál. Jediná možnost jak pokračovat dál je ho nahnat ke strážím, před nima ho zmlátit a nechat se zavřit do vězení, což mi v klášteře i v Sázavě shodí reputaci na 0 a to nechci. Někdo nějaký nápad, co s tím
BlueBoard.cz ShoutBoard