Přidej zprávu »
maršmeloun: Podle mě musíš na hřbetě koně přijet na ten první dvůr (hned za prvními vraty na statek, tam kde většinou sedí přes den u ohně).
Radim: Ahoj, perfetkní hra, neskutečně mě pohltila ale mám jeden dotaz. Vyhrál jsem Talmberský závod a jdu to řict zpět Zdeně. Dobrovolný úkol je že ji mám vrátit grošáka, bohužel nevím kam ho dát aby se úkol splnil. Nechával jsem ho u přímo u Zdeny, před stájema atd a pořád hra píše že jsem úkol nesplnil. Mlžete mi někdo pls poradit? Díkas moc :)
Koudi: Hoj, nemá někdo tušení jak to vypadá s českým dabingem. Hru jsem poctivě zakoupil v předprodeji a stále v očekávání dohrál jen pár misí. Klidně bych na dabing ještě přispěl.
maršmeloun: Kdy to přidali nevím, ale je to tam!
Cougar: Zdravím, zajímá mě jedna drobnost. Nevíte kdy přidali do hry "loviště srnčí zvěře" ??? dřív to tam na 100% nebylo a dneska mi o tom říkal kamarád a koukal jsem jak puk :D asi vyslyšeli hráče co si furt pletli jeleny se srnkami.
pavel: Napadá mě jenom jedno, jestli jsi si to kupovakl digitálně tak ti poslali jen DLC, aktivuješ to přez steam tak tam bys měl mít napsáno o co se jedná, zkontroluj si to.
pavel: Obsahuje celkem: Hru Kingdom Come: Deliverance Nové mapy pokladů Brnění pro krále Jindřicha ..je tam základní hra , těžko říct proč to nejde.
maršmeloun: A co to znamená Special Edition? V čem se to má lišit od klasiky?
Vítek: ahoj prosím koupil jsem si dvd kingdom come deliverance special edition a chci si ji stahnout ale piše mi to že mam aktivovat původní hru co mám dělat?
maršmeloun: Ahoj, já tu sem!
BlueBoard.cz ShoutBoard