Přidej zprávu »
Mandly: Mandly značky Miele a Ironnette jsou skvělé řešení pro domácnost nebo nízkokapacitní provozy. Mandl umožňuje pohodlné a rychlé žehlení nejen rovných kusů prádla na různou teplotu. Používá se běžně upravená voda. Mandl Ironnette má obě ramena volná a složený je nenáročný na prostor. Mandl výrazně ušetří váš čas! Dodání až do domu, doprava zdarma na odkaz »
Příslušenství: Vlastníte starý šicí stroj Lucznik nebo Veritas a sháníte k němu náhradní díly? Příslušenství pro staré šicí stroje Lucznik nebo Veritas lze pořídit u oficiálního dovozce značky Lucznik na e-shopu www.raj-siti.cz. V nabídce naleznete přívodní kabely, klínové řemeny, člunky, motory, nožní spouštěče, cívky, jehly pro šicí stroje, sady na renovaci stroje a další. Více na odkaz »
Šicí stroj Lucznik 2: Šicí stroj Lucznik 2005 Amelia II ve výjimečné nabídce: sada šití a šicích pomůcek ZDARMA! Šicí stroj s volným ramenem, 36 programy, overlockovými stehy, 4 krokovou knoflíkovou dírkou, automatickým navlékačem nitě, regulovatelnou šířkou i délkou stehu, regulací přítlaku patky, ořezem nitě, bohaté příslušenství, atd. Šicí stroj má kovové části, což zajišťuje dlouhou životnost. Kvalitní šicí stroj se zajímavou slevou na www.raj-siti.cz. Více na: odkaz »
Šicí stroj Diana: Šicí stroj Lucznik 417 Diana – stroj skvělých parametrů a s dárkem za neuvěřitelnou cenu! Dlouhou životnost stroje zajišťují kovové součástky. Šicí stroj má kyvný chapač, volné rameno, 24 stehů vč. overlockových, 4 krokovou knoflíkovou dírku, plynulou regulaci délky stehu, přítlak patky, ořez nitě a další. Šicí stroj má přehledné ovládání a bohaté příslušenství. K šicímu stroji se zajímavou slevou dostanete navíc zdarma dárek v hodnotě 200,- Kč: šicí soupravu Medium, která obsahuje 24 špulek nití a 24 již navinutých cívek ke stroji ve stejných barvách! Akce pouze na odkaz » Více na: odkaz »
Šicí stroj Basia: Kufříkový šicí stroj Lucznik Basia 834 je určený pro domácí šití. Šicí stroj má 30 programů vč. funkce knoflíkové dírky, volné rameno, kyvný chapač, regulaci délky stehu a další. Výhodou je moderní pevný kufřík, který usnadňuje transport. Dlouhou životnost zajišťují kovové součástky. Šicí stroj má bohaté příslušenství. Šicí stroj pořídíte za zajímavou cenu na odkaz » Více na odkaz »
Šicí stroj Lidia: Šicí stroj Lucznik 2016 Lidia s vyjímečným designem! Šicí stroj má kyvný chapač, volné rameno, 24 stehů vč. knoflíkové dírky, plynulou regulaci délky stehu, přítlak patky, ořez nitě a další užitečné funkce. Dlouhou životnost stroje zajišťují kovové součástky. Šicí stroj s příjemným designem a bohatým příslušenstvím se zajímavou slevou na www.raj-siti.cz. Více na: odkaz »
Mandly: Mandly značky Miele a Ironnette jsou skvělé řešení pro domácnost nebo nízkokapacitní provozy. Mandl umožňuje pohodlné a rychlé žehlení nejen rovných kusů prádla na různou teplotu. Používá se běžně upravená voda. Mandl Ironnette má obě ramena volná a složený je nenáročný na prostor. Mandl výrazně ušetří váš čas! Dodání až do domu, doprava zdarma na odkaz »
Příslušenství: Vlastníte starý šicí stroj Lucznik nebo Veritas a sháníte k němu náhradní díly? Příslušenství pro staré šicí stroje Lucznik nebo Veritas lze pořídit u oficiálního dovozce značky Lucznik na e-shopu www.raj-siti.cz. V nabídce naleznete přívodní kabely, klínové řemeny, člunky, motory, nožní spouštěče, cívky, jehly pro šicí stroje, sady na renovaci stroje a další. Více na odkaz »
Šicí stroj Amelia: Šicí stroj Lucznik 2005 Amelia II ve výjimečné nabídce: sada šití a šicích pomůcek ZDARMA! Šicí stroj s volným ramenem, 36 programy, overlockovými stehy, 4 krokovou knoflíkovou dírkou, automatickým navlékačem nitě, regulovatelnou šířkou i délkou stehu, regulací přítlaku patky, ořezem nitě, bohaté příslušenství, atd. Šicí stroj má kovové části, což zajišťuje dlouhou životnost. Kvalitní šicí stroj se zajímavou slevou na www.raj-siti.cz. Více na: odkaz » k-2005-amelia-ii/d-69306/
Šicí stroj Otylia: Šicí stroj Lucznik 2006 Otylia je moderní domácí šicí stroj v mimořádně zajímavé akci se slevou 30%! Šicí stroj je ve své cenové kategorii ojedinělý funkcí plně automatické knoflíkové dírky, kterou mají šicí stroje výrazně dražší. Vaše výrobky budou proto vypadat profesionálně. Šicí stroj Otylia má volné rameno, celokovový kyvný CB chapač, 21 šicích programů, overlockové stehy a šicí mechanismus z kovových součástek. Šicí stroje Lucznik 2006 Otylia využijí jak začínající, tak pokročilé domácí švadleny. Šicí stroj s mimořádnou slevou 30% na www.raj-siti.cz. Více na odkaz »
Šicí stroj Gabriela: Šicí stroj Lucznik Gabriela je robustní mechanický stroj do domácnosti ale i pro náročnější uživatele. Šicí stroj má funkci plně automatické knoflíkové dírky, regulaci přítlaku patky, volné rameno, horizontální rotační chapač, 16 programů, overlockové stehy, ořez nitě. Díky silnému motoru 85 W a šicímu mechanismu z kovových součástek zvládá bez problémů silné materiály i šití více vrstev rifloviny. Šicí stroje Lucznik 875 Gabriela předčí svými parametry ostatní stroje ze stejné cenové hladiny! Kvalitní a výkonný šicí stroj za neuvěřitelnou akční cenu se slevou 32% na www.raj-siti.cz. Více na: odkaz »
Robotické vysavače: Robotické vysavače slouží pro pohodlné vysávání. Robotický vysavač vysává zcela sám a šetří váš čas. Robotické vysavače se samy orientují v prostoru a některé lze i programovat. V internetovém obchodě OK produkt.cz můžete vybírat robotické vysavače mnoha značek a modelů, navíc nabízíme robotický vysavač i pro mokrý úklid podlah, vše se zárukou, za skvělé ceny, akce, slevy, s dárky. Více na odkaz »
Nábytkové trezory: Nabízíme trezory pro bezpečné uložení dokumentů a cenných předmětů. Nábytkové trezory jsou bezpečnostní schránky, které mohou být postaveny do prostoru a ukotveny k podlaze či zdi nebo mohou být zazděny do podlahy. Stěnové trezory jsou určeny pro zazdění do zdi a jsou vybaveny protipožárním vybavením. Nábytkové a stěnové trezory a trezory na zbraně můžete pořídit na www.ok-produkt.cz. Více na odkaz » nebo na odkaz »
Trezory na zbraně: Máte zbraně? Potom potřebujete i úložný prostor pro zbraně a munici. OK produkt.cz nabízí velký výběr v kategorii trezory na zbraně, které umožňují uložení zbraní v souladu s legislativou, které jsou certifikované v souladu s normami ČSN 916012 a EN 1143-1. Nabízíme trezory na zbraně odolné proti vloupání, trezory na zbraně s bezpečnostními opatřeními, trezory na zbraně s ohnivzdornou izolací a separátním uložením zbraní a munice. Na www.ok-produkt.cz pořídíte také trezory nábytkové, trezory stěnové a další. Více na odkaz »
Overlock Lucznik: Overlock Lucznik 720 D-4 je 4-nitný 2-jehlový overlock vhodný pro každou domácnost. Overlock má diferenciální podávání, volné rameno a 7 typů overlockových stehů. Bez problémů zvládá většinu tkanin. V ceně je již nádobka na odřezky a je možné dokoupit i různé patky. Overlock má skvělou akční cenu na www.raj-siti.cz. Overlock je skladem, doprava zdarma, prodej i na splátky. Více na odkaz »
Příslušenství: Vlastníte starý šicí stroj Lucznik nebo Veritas a sháníte k němu náhradní díly? Příslušenství pro staré šicí stroje Lucznik nebo Veritas lze pořídit u oficiálního dovozce značky Lucznik na e-shopu odkaz » V nabídce naleznete přívodní kabely, klínové řemeny, člunky, motory, nožní spouštěče, cívky, jehly pro šicí stroje, sady na renovaci stroje a další. Více na odkaz »
Šicí stroj Lidia: Šicí stroj Lucznik 2016 Lidia s vyjímečným designem ! Šicí stroj má kyvný chapač, volné rameno, 24 stehů vč. knoflíkové dírky, plynulou regulaci délky stehu, přítlak patky, ořez nitě a další užitečné funkce. Dlouhou životnost stroje zajišťují kovové součástky. Šicí stroj s příjemným designem a bohatým příslušenstvím se zajímavou slevou na odkaz » Více na: odkaz »
Kufříkový šicí stroj: Kufříkový šicí stroj Lucznik Basia 834 je určený pro domácí šití. Šicí stroj má 30 programů vč. funkce knoflíkové dírky, volné rameno, kyvný chapač, regulaci délky stehu a další. Výhodou je moderní pevný kufřík, který usnadňuje transport. Dlouhou životnost zajišťují kovové součástky. Šicí stroj má bohaté příslušenství. Šicí stroj pořídíte za zajímavou cenu na www.raj-siti.cz. Více na odkaz »
Šicí stroj Izabella: Šicí stroj Lucznik 888 Izabella – nyní s mimořádnou slevou! Výkonný šicí stroj s volným ramenem, 26 programy, plně automatickou knoflíkovou dírkou, overlockovými stehy, regulovatelnou šířkou i délkou stehu, regulací přítlaku patky a bohatým příslušenstvím. Šicí stroj má kovové součástky, což zajišťuje dlouhou životnost. Šicí stroj je vhodný i na šití silných materiálů. Cena pouze 4 990,- Kč u výhradního zastoupení značky Lucznik na www.raj-siti.cz. Více na: odkaz »
Šicí stroj Amelia: Šicí stroj Lucznik 2005 Amelia II – ve vyjímečné nabídce + sada šití a šicích pomůcek ZDARMA! Šicí stroj s volným ramenem, 36 programy, 4 krokovou knoflíkovou dírkou, aut. navlékačem nitě, regulovatelnou šířkou i délkou stehu, regulací přítlaku patky, ořezem nitě, bohaté příslušenství, atd. Šicí stroj má kovové části, což zajišťuje dlouhou životnost. Zajímavý šicí stroj se zajímavou slevou na www.raj-siti.cz. Více na: odkaz »
Mandly Ironnette: Mandly Ironnette jsou skvělé řešení pro domácnost nebo nízkokapacitní provozy. Mandl umožňuje pohodlné a rychlé žehlení nejen rovných kusů prádla na různou teplotu. Používá se běžně upravená voda. Mandl Ironnette má obě ramena volná a složený je nenáročný na prostor. Mandl výrazně ušetří váš čas! Dodání až do domu, doprava je zdarma na odkaz » .
Trezory na zbraně: Máte zbraně? Potom potřebujete i úložný prostor pro zbraně a munici. OK produkt.cz nabízí velký výběr kategorie trezory na zbraně, které umožňují uložení zbraní v souladu s legislativou, které jsou certifikované v souladu s normami ČSN 916012 a EN 1143-1. Nabízíme trezory na zbraně odolné proti vloupání, trezory na zbraně s bezpečnostními opatřeními, trezory na zbraně s ohnivzdornou izolací a separátním uložením zbraní a munice. Na www.ok-produkt.cz pořídíte také trezory nábytkové, trezory stěnové, skříňky na klíče a další. Více na odkaz »
Robotické vysavače: Robotické vysavače jsou hitem současnosti! Moderní robotický vysavač vysává zcela sám a šetří tak váš čas. Robotické vysavače lze programovat pro úklid ve vaší nepřítomnosti. V internetovém obchodě OK produkt.cz nabízíme robotické vysavače řady značek, mj. i robotický vysavač pro mokrý úklid podlah a speciální antibakteriální vysavač pro vysávání matrací a likvidaci roztočů. Produkty se zárukou a servisem, akční ceny + dárky. Více na odkaz »
Overlock Lucznik 720: Overlock Lucznik 720 D-4 je 4-nitný 2-jehlový overlock s diferenciálem, 7-mi overlockovými stehy, volným ramenem, nádobkou na odřezky, možností dokoupení patek, apod. Overlock Lucznik 720D-4 s ideálním poměrem cena/výkon je vhodný do každé domácnosti. Overlock za skvělou akční cenu na www.raj-siti.cz. Více na odkaz »
Šicí stroj Lidia: Šicí stroj Lucznik 2016 Lidia s neobvyklým designem! Šicí stroj s kyvným chapačem a volným ramenem nabízí 24 programů vč. knoflíkové dírky, regulovatelnou délku stehu, přítlak patky a další funkce. Šicí stroj má kovové části a bohaté příslušenství. Šicí stroj se zajímavou slevou na www.raj-siti.cz. Více na: odkaz »
Šicí stroj Basia: Kufříkový šicí stroj Lucznik Basia 834 je šicí stroj pro domácnost s 30 programy, kyvným chapačem, volným ramenem, 4-krokovou knoflíkovou dírkou apod. Moderní pevný kufřík usnadňuje přenášení i úschovu šicího stroje. Ve výbavě šicího stroje je bohaté příslušenství. Šicí stroj s kovovými částmi pořídíte za zajímavou cenu na www.raj-siti.cz. Více na odkaz »
Martina Lhotská: Chcete přibrat či váhu si udržet nebo shodit náké to kilíčko? Poradíme zdarma více www.hubnete.cz/marl Macek.XY@seznam.cz
Šicí stroje Lucznik: Vlastníte starý šicí stroj Lucznik a nevíte, kde koupit díly? Příslušenství pro staré šicí stroje Lucznik zakoupíte u oficiálního dovozce značky Lucznik na e-shopu www.raj-siti.cz. V naší nabídce jsou přívodní kabely, nožní spouštěč, klínové řemeny, cívky, člunky, motory, sada na renovaci stroje, jehly pro šicí stroje a další. Navštivte odkaz »
Mandly: Mandly značky Miele a Ironnette jsou skvělé řešení pro domácnost nebo nízkokapacitní provozy. Mandl umožňuje pohodlné a rychlé žehlení nejen rovných kusů prádla na různou teplotu. Používá se běžně upravená voda. Mandl Ironnette má obě ramena volná a složený je nenáročný na prostor. Mandl výrazně ušetří váš čas! Dodání až do domu, doprava zdarma na internetovém obchodě odkaz » nebo na odkaz »
Robotické vysavače: Robotické vysavače jsou hitem současnosti! Moderní robotický vysavač vysává zcela sám a šetří tak váš čas. Robotické vysavače lze programovat pro úklid ve vaší nepřítomnosti. V internetovém obchodě OK produkt.cz nabízíme robotické vysavače řady značek, mj. i robotický vysavač pro mokrý úklid podlah a speciální antibakteriální vysavač pro vysávání matrací a likvidaci roztočů. Produkty se zárukou a servisem, akční ceny + dárky. Více na odkaz »
Šicí stroj Lucznik: Šicí stroj Lucznik 2016 Lidia s vyjímečným designem! Šicí stroj s kyvným chapačem a volným ramenem nabízí 24 programů vč. knoflíkové dírky, regulovatelnou délku stehu, přítlak patky, ořez nitě apod. Šicí stroj má kovové části a bohaté příslušenství. Stroj za skvělou akční cenu 2890,- Kč po velké slevě na odkaz » Více na: odkaz »
Kufříkový šicí stroj: Kufříkový šicí stroj Lucznik Basia 834 je šicí stroj pro domácnost s 30 programy, kyvným chapačem, volným ramenem, knoflíkovou dírkou apod. Moderní pevný kufřík usnadňuje transport. Ve výbavě šicího stroje je bohaté příslušenství. Šicí stroj pořídíte za akční cenu 3590,- Kč na odkaz » Více na odkaz »
Daniela Šimůnková: Příležitost pro občany z Vietnamu Příležitost pro Vietnamské občany v ČR, kteří umí pracovat s internetem. Neomezená možnost výdělku, volná pracovní doba, exkluzivní školící systém přes internet. Informujte se na www.internetjob.cz/simi
BlueBoard.cz ShoutBoard