Přidej zprávu »
Ivan: Toto je adresa na nové webovky volejbalového oddílu: odkaz »
Ivan: áčko žen začíná 4.října v Praze a první domácí zápas bude 11. října
ivča: zdravim nevite nekdo kdy zacina acko holek hrat?
Ivan: Ahoj, další rozpis najdeš na: odkaz »
kacer: kde najdu rozpis dalsich zapasu
Lucia: Začíname už tento piatok (5.10.2012) o 19:00 s Uherským Hradišťom. Prídte povzbudiť, budeme sa tešiť! ďalší rozpis zápasov tu: odkaz »
kacer: kdy bude prvni domaci zapas
Martin: V sobotu 31.3.2012 hostí hala Lokomotivy prestižní finálový turnaj KP žákyň, na který Vás tímto zveme! V závěrečném play-off turnaji se utká nejlepších 8 týmů po základní části. Žákyně Lokomotivy nastupují z průběžného 5. místa (z 21 týmů) a v prvním utkání nastoupí proti VK KP BRNO "A"!
Martin: Zveme fanoušky v pátek od 16:30 cca do 20:00 na poslední domácí dvojzápas prvoligových kadetek proti prvnímu Šternberku!
Lucia: Tu je rozpis ďalších zápasov: odkaz »
kacer: jak to bude se zapasy po odehrani tech prvnich 20?
Eman: Tak to je je škoda že skončila. Určitě už čeká rodinu.
Jana: Ahoj. Alča už volejbal nehraje.
Eman: Ahoj chci se zeptat co je s Alenou Dvorakovou. Diky
Ivan: Děkujeme moc Tondo
Tonda: Omlouvám se za způsobené problémy se zobrazováním odkazů, ale dnes (pondělí 10.10.2011) od 13.00 do 19.00 provádím celkovou údržbu stránek.
kacer: proc tady jeste nejsou tabulky skupin ročníku 2011/2012
yvryl: Děvčata, blahopřeji ke čtvrtému místu z Vranova. Víte, že Jste jihomoravské borkyně, nepočítáme-li profi tým KP.
yvryl: Už se těším na sobotní zápas, děvčata. Fanynky přijdou
fanda: a kolik tymu postupuje do 1.ligy u kadetek
konik: holky tak v patek a sobotu je rozprasite - prazsky ku.vy
panbuzek: sestupuji posledni 3
fanda: dobrej den chtel sem se zeptat jak je to v te skupine o sestup na kolikatych mistech sestupuji tymy dekuji za odpověď
miluju: jak se jmenuje ten cernovlasy mlady trener?piste na suzuki123456@seznam.cz
postoran: tak to vypada ze prvoligove - super holky
lllll: hlavně že šárie bude tvy meno hele :-D
šárie: Hola hola??? To si člověče tak negramotný, že ani neumíš napsat svoje jméno? :D
llll: hola hola hola druha liga uz vas vola
Lucka: Krásne Vianoce všetkým a do nového roku veľa zdravíčka, spokojnosti a úspechov v každej sfére!!!
yvryl: Všem trenérům přeji sílu, energii, čas a chuť. Všech trenérů si pro to, co dělají pro mláděž vážím
yvryl: ...se dnes upíši... pokaždé, když vidím tu masu dívčí síly Lokomotivy, nezávidím jejich trenérům
yvryl: Nejmladším zástupkyním Lokomotivy, žákyňkám, taky moc gratuluji k výhrám. A taky jejich trenérům.
yvryl: Kadetkám moc blahopřeji. Jsme na vás pyšní. A juniorkám přeji pohodu a výdrž. Ono to jednou přijde, děvčata. Každý, kdo se k něčemu postaví čelem a vydrží, tak se mu to vrátí. Buďte trpělivé a věřte. Hrajte i srdcem a poslouchejte rady trenéra.
fanynky: Děvčata Áčkařky, děkujeme za páteční i sobotní dávku adrenalínu.A hlavně blahopřejeme k dalšímu vítězství.
za Áčkarky Lucka: moc ďakujeme, veríme, že takýchto potešení bude čím ďalej, tým viac... a chceme s tým začať napríklad už dnes
fanynky: Děvčata áčková, jsme potěšeny vaší výhrou a přejeme ji vám moc.Tak jsme slyšely z odborných zdrojů, že vaše postavení v tabulce neodpovídá vaší hře. To my víme, že hrát umíte,
Raduza: Ahoj všechny baby...moc gratujujeme..jste šikulky..příště zopááknem...nebojte!!!budem tam!!..hezký den všem...ahoooj:-)))
Lucka: ďakujeme všetkým fanynkám a fanúšikom za podporu a sme rady, že sme ich (a aj seba) potešili víťazstvom!
fanynky: Béčkové ženy, blahopřejeme ke druhému místu!
fanynky: Áčkové ženy, blahopřejeme k první výhře!
Ženy B: Z-A, JKám a KKám a jejich trenérům přejeme hodně sil, pevných nervů a taky hodně štěstí. Přejí ženy B
Lenka: Ahoj všechny účastnice oddílového turnaje, který se konal dne 10.6.2010. Turnaj se mi moc líbil a hlavně měl úžasnou atmosféru.
Ivan: Ahoj návštěvníci našich w.stránek. Tonda Kraicinger provedl na stránkách menší vylepšení. V liště najdete diskusní blok, kde si můžete předávat vzkazy, vyměňovat názory a také posílat podměty k dalšímu vylepšení těchto w.stránek. Také tam nově najdete kolonku metodika s odkazy na zajímavé stránky s metodikou, odkazy na volejbalová videa a spoustu zajímavých informací. Budeme rádi za Vaše hodnocení našich doplněných w. stránek v diskusním bloku. Ivan Rylich
yvryl: Děvčata, kadetky, právě jsem dočetla článek o vaší reprezentaci Lokači ve Strážnici. Jste skvělé! Mějte se pěkně a ať se vám vyhýbá zranění.
YvRyl: Když jsme u těch zasloužených díků , ráda vyjádřím i jeden ze svých postřehů, a to ten, že Lenka Starnovská je (jak to zatímvypadá)nenahraditelná. I přesto, že má na starosti rodinu, dovede si to zařídit a zapisuje o víkendech zápasy.
Lenka: Ještě si neodpustím poděkovat všem manželkám (p. Rylichové....), manželům, přítelům a přítelkyním a taky rodičům a fandům všech, co pro vojejbal něco dělají, protože i vy se v namalé míře na našich výsledcích podílíte.
Lenka Star.: Holky žákyňky, Vám bych chtěla také pogratulovat k vašemu historickému úspěchu a přeji Vám ještě hodně takových dalších, protože takové pocity jsou velmi silné a nikdy se nazapomínají. Je to úspěch celého kolektivu, do kterého učitě patří i Ti, co se o Vás tak starají. Takže bych tímto chtěla poblahopřát k úspěchu i Vlaďce a Martinovi, a to hlavně za to, že Vám věnují tolik drahoceného času (no a někdy určitě i hodně nervů), který by mohli třeba ,,proflákat" jinde. Moc si toho Vážím, a za to Vám za všechny děkuji.
Lenka: Svým posledním příspěvkem jsem chtěla hlavně povzbudit trenéra Rudu, aby se mezi nás co nejdříve vrátil, určitě je to pro něj velká motivace. Samo, že patří moc velký dík Ivanu Rylichovi, který se může spřetrhat, aby sehnal sponzory a tím zajistil klidné prostředí, protože všichni víme, že bez peněz nic nezmůžeme. Taky děkujeme našim dvěma ,,náhradním trenérům" - Peťovi a Liborovi, kteří se z nás, byť je to nekdy těžké, snaží dostat maximum. Díky všem příznivcům volejbalu a fandům......
Ivan Rylich: Žákyňky a jejich trenéři!Všem vám blahopřeji k dnešnímu velkému úspěchu (20.3.2010), ke krásnému třetímu místu v krajském přeboru a děkuji vám za výborné výsledky v celé sezóně.
Luci: Ďakujeme za všetky gratulácie... tvrdo sme na sebe pracovali a sme rady, ze sa naša snaha neostala nepovšimnutá... Zároveň chceme poďakovať všetkým ľuďom, ktorí sa o nás v túto "zakliatu" sezónu starali a podporovali nás (tj. trénerom, sponzorom a v neposlednom rade aj fanúšikom). Dúfam, že nás budete podporovať aj naďalej, my sa vám budeme za to snažiť odmeniť čo najlepšími výsledkami
Radka-řvoucí fanda: Ahoj holky a trenéři..ted to čtu!!!Krásné třetí místo...zasloužíte moc moc pochválit...jste super!!Přeji pohodu,optim.radost ze hry,štěstíčko...mějte s e všichni moc dobře...ahooooj zase příště...:-)))Váš fanda..R./trenéři držte to pevně../**
YvRyl: Děvčata, také se připojuji ke gratulaci. Zasloužíte si to ocenění, stejně tak i hoši Baránkovi. A taky jsem ráda za to, jak se o vás stále stará můj muž.
Lenka: Holky, gratuluji Vám ke krásnému třetímu místu ve vyhlášení soutěže ,,Sportovec roku 2009", o kterou se v nemalé míře zasloužil objetavý trenér Ruda B. Za to mu za všechny ženy volejbalového týmu patří velký dík.
Wolmes: Tuto sobotu (20.2.) od 9 hodin Lokomotiva hostí turnaj elitní 1. skupiny KP žaček, chtěl bych tímto pozvat naše fanoušky, aby přišli podpořit naše mladé naděje! Budeme se těšit
Lenka: Ženy ,,A\", jsem ráda, že jste mě, jako zapisovatelce nedaly příležitost ukázat co v tomto oboru umím, protože vědět, jak jste dobré a přitom zapisovat v jednom zápase zbytečně pět setů místo tří, mě vždy ubíjí. Gratuluji k Vašemu vítězství s Brnem. Jen tak dál. No a doufám, že malého Lamroska jste dobře zapily, ať je zdravý a pěkně nám roste. Ivonko tobě přeji moc zdraví a krásných a šťastných chvil prožitých v rodinně s Vašim tolik očekávaným chlapečkem.
Radka-řvoucí fanda: Ahoj holky..všechny moc zdravím..jen tak dále..my vás tleskáním podržíme..jste velké bojovnice..hrajete srdcem a to je moc fajn..13. unora se těším...ahoooj R.**
Luci: Sme rady, že sme potešili nielen seba, ale aj fanúšikov.. A ďakujeme divákom za ich povzbudzovanie a podporu (i vo chvíľach, keď nám to moc nešlo ste nám fandili aj to nás hnalo vpred)..
YvRyl: Děvčata, vyřizuji vám pozdrav od trenéra, kterému jste udělaly velkou radost.
YvRyl: Ženy, zasloužíte si velkou pochvalu za dnešní bojovnost a za dvojité vítězství nad lídrem. To byly zase nervy!
LeSt: Holky, ženy ,,A,\" tak se Vám to povedlo, umístit se v první polovině tabulky a ještě k tomu na 4 místě.Trenérovi Rudovi , kterému přeji brzské uzdravení, jste jistě udělaly velkou radost ... Všem včetně vedení přeji zdravý a úspěšný rok 2010.
hanys: Krásné Vánoce všem!!!!
LeSt: Děkuji za fakt super aktualizaci veškerého dění v našem volebalovém oddíle, Ivanovi Rylichovi děkuji za výborně vedenou práci, co se týká veškerého dění kolem volejbalu, a holkám (ženám A) přeji hodně štěstí a výher v další polovině soutěže. Jste všichni super.
Ivan Rylich: Blahopřeji družstvu žákyň vedené trenéry Vlaďkou Šedou a Martinem Wolmannem k výbornému výsledku v sobotním turnaji. Jste šikovní
V.: Připojuji se k obojímu
Wolmes: Chtěl bych pogratulovat žačkám za bojovný a kvalitní výkon, kterým si zajistily postup do elitní 1. skupiny. Zároveň bych chtěl popřát co nejrychlejší uzdravení trenérovi žen
YvRyl: Včera to nebyly sportovní zápasy, ale napínavá detektivka, děvčata. Nelekly jste se velmi kvalitních "naspídovaných" soupeřek a nádherným bojem jste nás, diváky, přiváděly k opakovaným infarktovým stavům.Děkujeme.
Luci: ďakujeme...
cury: jo, a ste upe bozi
cany: holky super, jste šikulky a ty nové dresy vám moc sluší!!! i když vám samozřejmě suší všechno že jo :-). všechny zdravím a těším se až si konečně zatrénuju, snad už to bude brzo
YvRyl: Hrajete dobře a snažíte se. Přeji vám chuŤ do hry a trenérům pevné nervy.
YvRyl: Žákyňky a kadetky, je škoda, že nemáte více diváků. Ale ono to přijde, hrajete
YvRyl: Děvčata, ať z áčka nebo béčka, děkuji vám i za ostatní fanynky za pěkný víkendový volejbal. Držte se a bojujte!
šermen: Ano ano, páč bez něj by to nešlo
Hunky: Přidávám se k poděkování, mockrát děkujem a vážíme si toho co pro nás všechno děláte
Janča: Chtěla bych poděkovat taťkovi, ing. Ivanu Rylichovi, za kalendář na rok 2010. Je moc krásný a vážím si té práce, kterou pro nás dělá. Nejen kalendář, ale i všechnu ostatní. Přeji mu, aby mu to co nejdýl vydrželo
Ivan: U příležitosti zahájení většiny soutěží zvu hráčky a trenéry všech družstev k malému setkání na 1.října 2009 v 16:30 hodin ve sportovní hale TJ Loko. Ivan Rylich
Lucka: ďakujem, už na tom poctivo pracujem.. tak snáď sa už skoro uvidíme
Janča: Luci, hlavně se brzo uzdrav!
Lucka: Ďakujeme výborným fanynkám (aj fanúšikom-aby sa nepovedalo, že na chlapov sme zabudli...) za podporu a povzbudzovanie.. dúfam, že sme sa vám odmenili peknou hrou a víťazstvom...
šárie: A jéjé
hanys: Tak to jsme moc rády,že budeme mít tak super fanynky!!!
Yv: Děvčata, v sobotu se nedejte a bojujte. Kamarádky, vaše fanynky, přislíbily účast. Řičet umí dobře:-)
Yv: Děvčata, tak na tuto sobotu jsem domluvila kamarádky - vaše fanynky. Při baráži se dobře bavily a ještě lépe řičely. Doufám, že se nebudou doma příliš vysilovat domácími pracemi
danca: ahoj
Raduš: Luci děkujeme, že jsi na nás myslela...
Lucka: Čaute kočky, včera som na vás myslela a tuším to malo aj účinok.. pekny štart, gratulácia (škoda toho tie-breaku, ale nemôžeme predsa chcieť všetko, že?) Tak sa vidíme zajtra na tréningu..
Jaňula: zítra 20.8. na trénink ne autem:)
šárie: odkaz »
rab: no teda Šáry... taková chytrá věta
šárie: zaměřte se hlavně na 6 a 7 odstavec
šárie: odkaz »
Ivan: Rozpis menu na obědy - soustředění volejbalistek: 31. 07. 2009 - polévka: hovězí vývar s těstovinou - hl. jídlo: 280g drůbeží rizoto, strouhaný eidam, okurek 07. 08. 2009 - polévka: krupicová s vejcem - hl. jídlo: 100g kuřecí plátek, rýže, salát 08. 08. 2009 - polévka: zeleninová jarní - hl. jídlo: 100g rybí filé na másle zapečené se sýrem + rajče, bramborová kaše 09.08. 2009 - polévka: slepičí vývar s masem + nudle - hl. jídlo: 100g kuřecí kostky na paprice, těstoviny
hanys: Tak to je krásné, děkujemeeeeee a snad nezklameme
yveta: Děvčata, po shlédnutí fotek z kvalifikace, na kterých můj kamarád Pavel zachytil vaše perfektní výkony, ale hlavně vaši krásu, se už těším (i se svými kamarádkami) na podzimní fandění. Moc nás bavíte. Je radost se na vás všechny dívat. Jste moooooc pěkně. A hlavně to UMÍTE!!!
hanys: Na to kašli, na co ti ten papír bude
šárie: Si myslím uvidíme se sice až příští týden, ale už se mooooooc těším Dnes totiž máme ve škole nějaké předavání maturitního vysvědčení, či co
Čany: hurá!!!!! tak doufám že Tě konečně brzo uvidíme, už je nám smutno . GRATULUJU!!!!!
šárie: ahojte, ženy, tak jsem to už prej dospělá NEČEKANĚ to nebylo za 4 ani za 5, ale za 9 Děkuju, že jste na mě všechny myslely
šárie: Ahojte, děkuju moc za žužavé . Udělaly jste mi veeeelkou radost . Možná na vás ještě zbydou tak 4 kousky .
BlueBoard.cz ShoutBoard