Přidej zprávu »
LSaudio: V prosinci 2016 jsme dovezli další moduly systému Vertec 4886, kterých máme nyní již celkem 20 ks. Zároveň byly dokoupeny i basové jednotky VT4883 a zesilovače.
LSaudio: Poprvé v historii naší firmy nám bylo nabídnuto zúčastnit se výběrového řízení na ozvučení největší regionální akce "Gorolski Świeto" Po výzvě od pořadatele jsme podali nabídku, na kterou jsme nedávno obdrželi kladnou odpověď a tuto významnou akci budeme realizovat. Našim cílem je zajistit "Gorola" tak, aby byl v co největší míře zachován tradiční "gorolský" ráz akce. V podstatě to znamená, že budeme řešit umístění techniky tak, aby byla co nejméně vidět a nenarušovala vzhled jeviště ani vystoupení lidových souborů. Zda se nám to povede se můžete přijít přesvědčit od 1. do 3. srpna do areálu Městského lesa v Jablunkově. HoHoHoHo !!!
LSaudio: Již tento čtvrtek 19.6. nás můžete vidět na akci Třinecké ZUŠ - Hraní za školou. Na tradičně velmi slušnou úroveň všech účinkujících se už moc těšíme! Hned v sobotu pak zajíždíme na den obce v Heřmanicích.
LSaudio: Máme za sebou letošní Country Piknik ve Vendryni, některé ohlasy nás velmi potěšily a můžete je najít např na Facebookovém profilu této akce.
LSaudio: 16.4.2013 Blíží se rozjezd sezóny a máme se na co těšit! Už příští pátek zahajujeme koncertem pro nedalekou firmu k jejich 20-tému výročí založení. Tam se chystáme s plným vybavením, včetně nových světel, samozřejmě nesmí chybět systém Vertec. V květnu nás pak čeká několik dalších akcí, z těch významnějších jedna v Bystřici u školy, jedna v Jablunkově. Foto samozřejmě přineseme na našem FB profilu. Doufejme že se oteplí a nebude nám pršet!
LSaudio: 11.4.2014 Dnes zvučíme vystoupení Zdeňka Izera s Šárkou Vaňkovou v hotelu v Mostech u Jabluknova, program začíná v 19.00 hodin:
LSaudio: Tak už k nám dorazily i firemní trička s potiskem loga firmy a nejen trička ale taky čepice , kšiltovky a mikiny ,přiští týden k nám taky dorazí nových 8 kusů inteligentních světel , máme se na co těšit!
LSaudio: 2.3.2014 V březnu to ještě vypadá na pomalý rozjezd, ale zbrojíme a vymýšlíme různá vylepšení, abychom byli na letošní sezonu dobře připraveni. Do konce března bychom měli mít nový truss support pro zavěšení systému Vertec, a až to tady bude uděláme někde první venkovní test.
LSaudio: 20.2.2014 Tak máme nové reklamní brožurky, vyšly hezky, teď jen rozdat....
LSaudio: Zveme všechny na vystoupení Ivana Mládka do hotelu Grůň v Mostech, které se bude konat 15.2.2014. Podrobnosti na stránkách hotelu Grůň, nebo na našem Facebooku :-)
BlueBoard.cz ShoutBoard