Přidej zprávu »
Klára: Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak na recenzní výtisky. Psala jsem už spoustě vydavatelstvím, jestli by měla zájem o recenze, ale nic.... Jak jste to udělala vy? ;) děkuju za odpověď.
Catty: Spamový kôš kontrolujem každý deň. A ak by som uviedla zlý mail, tak by ti malo prísť automaticky upozornenie o nedoručiteľnosti mailu. Ale v poriadku, chápem to, nemohla si vedieť, čo sa deje :) A v podstate som sa na výhru spýtala len tak zo zvedavosti. Náhodou som si prečítala jeden článok na svojom blogu, kde som spomínala, že som niečo u teba vyhrala a vtedy mi svitlo, že však ja som tú výhru ani nedostala. Ale nič sa nestalo, len som chcela vedieť, čo sa deje :). Ďakujem za odpoveď.
Syki: Catty: Ahoj, pro jistotu jsem se dívala do emailu. První zprávu jsem posílala na všechny výherní emaily 19.1., další pak o týden později. Tebe konkrétně jsem kontaktovala ještě v únoru. Když mi žádná odpověď nepřišla, vylosovala jsem někoho jiného a výhru mu poslala. Mrzí mě to, ale buď jsi ve formuláři uvedla špatný email, tudíž ti email nedorazil, anebo mé emaily skončily někde u tebe ve spamu.
Syki: Smiley: Děkuji! Jsem ráda, že se ti u mě líbí. Ameana: Ano, všimla :) A ano, znám, podobné informace najdeš na stránce Knižní vesmír -> viz odkaz výše v menu.
Syki: Ferko Mrkvička: Myslím, že ten měsíc blogových komentářů zopakujeme někdy běhěm léta :)
Catty: Ahoj, v súťaži Knižní doupě slaví 3 roky som údajne vyhrala knihu Rebel Heart, aspoň tak je to uvedené v článku s výhercami. No doteraz som nedostala od teba výherný mail, ani žiadnu žiadosť o adresu. Čo sa stalo s výhrou? Za odpoveď ďakujem.
Ameana: vsimla si si, ze sa nakruca toto? pre ma velke pekvapenie odkaz » Nevie o nejakej dobrej stranke kde su updaty na ya filmy co vychadzaju?
Smiley: Totálne milujem túto stránku :3
Ferko Mrkvička: Myslím, že by si mala dať aj september ako mesiac blgových komentárov. Zmeškala som to! :D
Syki: Amy: Zfilmů, co jsem sama viděla, něbo vidět chci, anebo o zfilmování vím. A hlavně podle chuti :D
BlueBoard.cz ShoutBoard