Přidej zprávu »
---: ---
Naomi Yuyake: Myslím že ten týden ještě přežiješ, pokud si tě najde lovec zabij ho já z toho brečet nebudu, mimochodem moje pravé jméno je Bishamon. *Poví klidně s úsměvem a pak zmizí ale není to myšleno ze zmizí doslova ale místo toho začne skákat ze stromu na strom směrem pryč odsud s tím že doufá že Renji splní co má udělat, pokud ano tak Naomi bude mít další figurku na stole ve hře, kterou teprve začíná. *
Renji Narimachi: Dobrá, ti nebude tak těžké. I on má můj kunai, takže se k němu můžu prostě teleportovat. Ale víš že je těžký se někam mimo Sora-ku jen tak pohnout, když jsem světově hledaný nukenin ? Díky tomu že jsem jinchuuriky se docela těžko schovává lovcům a celým vesnicím. Ale co teď asi můžu ztratit. Chceš ještě něco probrat, nebo už můžu jít ? *Renji si z kolen opráší trochu bláta, aby to z něho všude nekapalo. Pokud by už Naomi nechtěla nic řešit, Renji se teleportuje nejdřív do Sora-ku do svého domu.*
Naomi Yuyake: Uděláme to takto, ty půjdeš do Sora-Ku a počkáš na Zerefa nebo si ho rovnou najdeš a povíš mu že na nějakou dobu budeš muset zmizet a že mu nemůžeš říct proč ale pokud jste opravdu přátelé tak tě nechá jít a nebude tě zkoušet hledat a odhalit proč jsi odešel, až přijde správný čas tak to zjistí. *Naomi je klidná jako obvykle a tohle celé má promyšlené. *Pak odejdi a je asi na tobě kam a já si tě za týden najdu a provedeme to celé dobrá?
Renji Narimachi: Byla to svatba Mito Kamatasu. Jedné z osob, které ho měli dřív víc než rádi. Ať by zabil kohokoliv, přijmul bych to, ale tohle je pro mě něco přes čáru. A máš pravdu, mám kunai, na kterém je značka Zerefa. *Renji ten kunai vyndal z brašny na stehně. Renji ho vzal a hodil ho pryč. Ale ne do nějaké bažiny, kdyby se náhodou Zeref někdy ke kunaii teleportovala, tak aby to bylo bezpečné.* Tak mi řekni co teď? *Renji byl připravený začít nový život. A tahle žena je teď jediná možnost jak toho docílit.*
Naomi Yuyake: Zabít ženicha na svatbě? Mohu říct že jsem udělala už horší věci ale chápu to, Suzuya je hold jeden z těch co se nebojí si ušpinit ruce a za to má můj respekt ale na druhou stranu jakmile má moc tak si se špiněním rukou neláme hlavu a místo toho manipuluje s jinými lidmi a využívá je k tomu aby to každý z nich prováděl místo něj, víš jak jsem říkala jsem z Kirigakure a tamní Root má informace snad o všem na světě takže se nediv že toho budu vědět tolik, protože mám spojku i s Rootem Kirigakure. *Poví Naomi naprosto klidně. *Taky vím že Zeref tě bude hledat pokud zmizíš a možná u sebe máš jeho kunai nebo značku takže rozloučíš se s ním s tím že jednou mu to vysvětlíš nebo jak?
Renji Narimachi: Jediný čeho se teď musím vzdát je přátelství, nebo jak to nazvat, se Zerefem. Přeci jen je to podle mě nejsilnější ninja na světě. Ale pokud jde o Suzuyu, měla bys vědět, že je to člověk, který byl schopný zabít ženicha na jeho vlastní svatbě. Toho by například Zeref nikdy nebyl schopný, pokud by mu někdo neudělal ještě něco horšího. *Renji se pak postavil. A díval se celou dobu na ženu na stromě.* Ale víš co, za nový život mi to stojí, ale vzpomínky nikdo hold vymazat jen tak nedokáže, takže jdu do toho. Přísahám že ti budu věrný a budu pro tebe plnit všechny úkoly, když mi za odměnu dáš právě to co jsi mi slíbila.
Naomi Yuyake: Nepotřebuju tě znát a ani tě znát nechci, jediné na čem záleží je to že vím že se mi můžeš hodit a i tvoje síla, jsi jeden z těch se kterými se musí počítat. *Naomi je naprosto klidná a nevydává žádné známky nervozity ani ničeho podobného. *Pokud mi nevěříš tak si to nějak zjisti, určitě si najdeš způsob jak to zjistit. Nicméně já ti právě dala způsob jak si zajistit šanci bez toho abys běhal po světě jako lovná zvěř ale bude to vyžadovat abys VŠECHNO zahodil a nechal to za sebou. Veškeré své kontakty, přátelé, prostě všechno. Přecijen jsem někdo kdo touží po pádu Suzuyi a někdo s tvými schopnostmi s možností volného pohybu by se mi rozhodně mohl hodit, takže zeptám se znovu budeš mi věřit a dáš mi šanci ti dokázat že si zasloužím tvou věrnost?
Renji Narimachi: *Když řekla, že Renjiho nezabije, Renji vytáhl kunai a namířil si ho na břicho. Najednou se ale ozval někdo v jeho hlavě, Gobi.* /Renji, nedělej to. Když zemřeš, už si na Natsua nikdo ani nevzpomene. Nikdo se nedozví proč jsi udělal to co jsi udělal a ty umřeš jako světový nepřítel. /Ale já to zkazil, tak jsem se snažil aby mohl žít a udělal jsem všechno špatně. /I to se dá změnit. Minimálně by si Natsu zasloužil pohřeb, zasloužil by si ležet vedle své rodiny. To bys pro něho měl udělat. *Renji nakonec schoval kunai.* Proč by někdo chtěl abych mu přísahal věrnost, zvlášť někdo kdo nezná mě a ani já jeho? Tohle je hodně zvláštní, říkáš mi vůbec pravdu, nebo jsi mě jen přišla dostat na dno? *Renji se ještě torchu zamyslel.* Já ani nechci žít venku, být terč pro všechny a nepatřit nikam. Do teď to mělo nějaký důvod, ale teď to postrádá cokoliv.
Naomi Yuyake: Spíš je zázrak že se žil tak dlouho a upřímně asi se nikomu zrovna dvakrát nechtělo mu běhat za prdelí každej den že? *Pak jen mlčí a poslouchá a co Renji říká, upřímně nedělalo by ji problém ho zabít ale tohle není její styl aby přišla zničila ho a pak ho prostě zabila. *Tohle by postrádalo můj styl, pokud chceš umřít udělej si to sám ale nejdřív se zamysli. Opravdu vše cos dělal bylo správné? To tě nikdy nenapadlo že by tě ten kluk nezačal nenávidět a ještě hůř že by ho nezabil někdo zevnitř? Uděláme to jinak co ty na to? Přísahej mi věrnost a já ti pomůžu zbavit se té bolesti z té ztráty, dám ti jak jsi právě říkal druhou šanci ale jediné co chci je abys mi slíbil věrnost a jakmile si za tebou dojdu a něco po tobě budu chtít tak to splníš takže?
Renji Narimachi: Cože?! Ne! Lžeš, řekni že lžeš. *Renji padl na kolena a chytil se za hlavu, bylo mu jedno ze ze klečí v blátě.* Já ho zabil, umřel kvůli mně. Proč ho raikege nebránila? Muselo ji být jasný že je někdo takový v té vesnici. *Renji byl tak na dně že zbytek už ignoroval. Ani nevěděl co mu řekla.* Co jsem to provedl ? Proč jsem to udělal?! Ne! Ne! *Renji se teď nezmohl na víc než aby nadával sám sobě a litoval toho co se stalo. Normálně by věděl čím oponovat na téma Suzuya a Zeref, ale teď na to neměl sílu.* Byl jediný pro koho mělo cenu žít. Teď už nemám nikoho, ztratil jsem kvůli tomu všechny na kom mi zalezelo, ztratil jsme i nové šance, které mi lidmi byly dány. *Pak se Renji podíval nahoru na ženu.* Zabij mě. Zabij mě prosím. *Renji v gestu roztáhl ruce a díval se přímo na ženu.*
Naomi Yuyake: Suzuya není hrozba, pokud jde o jeho moc tak nakonec padne silou někoho silnějšího, problém je jeho inteligence a využívání jiných. Suzuya se opět stal Yugakage a hřeje si svou prdelku na tom křesle a jediné o co mu momentálně jde je zabít Zerefa. Každopádně to není moc důležité, pouze jsem ti chtěla tohle k tomu dodat a pokud jde o Natsua tak se ti asi nebude líbit co jsem zjistila. By zabit nějakým vrahem pozdě večer v nějaké uličce, byl to pokus o vraždu skupinou lidí co nenávidí rod Narimachi kvůli tomu cos provedl, sice se dostal do nemocnice živý - Natsu ale už ho nikdo zachránit neodkázal. Takže ano zemřel kvůli tobě a tomu žes zvolil špatnou taktiku jak ho ochránit ale nikdo není neomylný - upřímnou soustrast. Mimochodem uvědomuješ si že celý svět videí jako hrozbu Zerefa a ne Suzuyu? Suzuya vládl svému tělu přes 60 let a nic hrozného se nestalo takže proč myslíš že je hrozba?
Renji Narimachi: *Renji dost přemýšlel. Pořád mu vrtalo hlavou, jestli to může být tak, jak ona sama říká.* ,,Tenhle svět je plný bláznů jako ona, nikomu jsem to nikdy neřekl, ale asi nemám už co ztratit." Myslím, že znáš příběh Yugakageho Suzuyi. Který se na jednu chvíli stál Zerefem a postupně ničil každou vesnici, která musí přišla pod ruku? To bylo ještě před pádem temného světa. Jako kage jsme musel chránit svou vesnici a své lidi. Když jsem tedy zjistil, kde zaútočí příště, pokusil jsem se ho zastavit. Jenže jeho síla byla úplně někde jinde než ta moje. Nechal mě žít a odešel do temného světa, kam jsem pak odešel i já, aby nás nás netrpěl. Hned největší hrozbou byl samozřejmě temný svět a to pro celý ten náš svět, ale co bude potom? Když přežije ten náš svět, největší nepřítel bude Zeref a po kom půjde jako prvním? Po tom kdo se mu postavil aby neuspěl. To jsme si jako kage nemohl dovolit, protože by to odnesla celá země, celá vesnice kterou já jsem měl bránit a co hůř, odnesl by to Natsu. Jediná moje rodina, jediná moje krev, která ještě zůstala. Převaha odboje byla tak velká, že jsme nemohli vyhrát a navíc, jsme samy, já a Zeref. Jelikož se o jeho tělo pral právě se Suzuyou, který je daleko horší, než jakýkoliv nukenin. Proto jsem si získal jeho přízeň a nakonec se stal možná i jeho přítelem. Co jsem hlavně taky zjistil je, že mnohem větší hrozba je Suzuya, jelikož jeho arogance a touha po síle se nezastaví před ničím. Dosáhne nakonec všeho co chce. Takže abych se dostal k pointě dělal jsem to pro své lidi. Ale rozhodně ne tolik, jako jsem to dělal pro svou rodinu. *Renji si trochu oddechl, asi to už potřeboval někomu říct.* Teď jsi na řadě ty, abys mi řekla, co je s Natsuem. Mimochodem, jsi jediná komu jsem to kdy řekl, z důvodu, že jsem nechtěl ohrozit nikoho na kom mi záleží, jenže ty jsi pro mě cizí a doufám, že ten příběh nebudeš nikde vyprávět.
Naomi Yuyake: Nejsem nikdo důležitý, jsem pouhá Kunoichi původem z Kirigakure, které vinu Nukeninů přišla o oba rodiče a tak jsem se stala lovcem Nukeninů a zatím mi to jde sakra dobře ale začínala jsem si všímat že většina Nukeninů má příběh proč jsou tací jací jsou ale ten mě nikdy moc nezajímal ale ten tvůj mě zajímá, proč by se člověk s mocí vzdal své moci a stal se loveným cílem? *Následuje úsměv. *Jmenuji se Atsui pokud tě zajímá to a pokud jde o toho tvého synovce tak není těžké vědět že někdo jako ty měl rodinu a tak jsem si řekla že se podívám na to jak si tvá rodina daří a jedinej o kom jsem něco zjistila je právě ten Natsu. Takže chceš říct co jsem o něm zjistila? Pokud ano tak mi odpověz na mou otázku.
Mitsuki Kamatasu: ,,hachibi" *zašeptá s Renji, protože s tím už se setkal. Bylo to bijuu které v sobě měla Shizuka, Renjiho stará láska.* Takže ty jsi lovec, nemám je zrovna v oblibě, asi jako každý nukenin, ale co si mám počít. *Když přišla řeč na Natsua, Renji zpozorněl.* Řeknu ti to, ale řekni mi kdo jsi, kdo přesně jsi a jak to, že znáš Natsua. *Renji začal být nervózní, ale jelikož zmínila jeho synovce, proto taky uklidil kunai, zajímalo ho kdo to je a jak Natsua zná a taky jak na tom Natsu je, samozřejmě.* Zřejmě tedy znáš můj příběh, alespoň tak jak to ví všechny vesnice, ale evidentně tě zajímá i moje pravda, proč vlastně ?
Naomi Yuyake: Lidé se sem bojí chodit kvůli tomu že tu kdysi dávno sídlil démon, který měl údajně ohromnou sílu a mělo se jednat o chobotnici kříženou s býkem s osmi chapadly. Sice tu nic takového už dávno není - pokud to tu někdy bylo ale lidé jsou pověrčivý. *To je jediné co prozatím poví. *Jsem někdo kdo loví nukeniny už odmalička ale jeden mě obzvlášť zaujal a tak jsem se tě musel přijít zeptat. Proč by se člověk tvého ostavení stal Nukeninem a opustil Kumogakure? *Chviličku mlčí. *Neboj se, pokud mi povíš pravdu a odpověď bude upřímná povím ti taky něco co bys určitě rád věděl a to jak se má tvůj synovec Natsu Narimachi.
Renji Narimachi: *Renji šel dál a nikoho si nevšiml, když se najednou ozval hlas. Prudce se otočil a připravil se do bojové pozice. Když si všiml ženy na stromě, porozhlédl se i okolo, jestli je na stromě sama.* Trochu nervózní být musím na místě které vypadá takhle. Když člověk přijde o všechen strach, není pak tak ostražitý, to si já zrovna nemůžu dovolit. Kdo jsi? To kvůli tobě se sem lidé bojí, nebo co za tím stojí? Nevypadáš jako někdo, kdo by bydlel na takovéhle místě. *Tak tomu ani doopravdy nebylo, protože ona byla upravená, tak si nikdy nepředstavoval někoho, kdo by žil prakticky v divočině.* A proč jsi mě vlastně takhle sledovala? Víš že to není slušný? *Renji se tomu zasmál, protože věděl, že na slušné věci se tady rozhodně nehraje.*
Naomi Yuyake: Vypadáš trochu nervózně. *Pronese Naomi s úsměvem když Renji projde pod ní a ona se otočí aby na něj viděla, sice ano pořád je nad ním ale už se od ní i trochu vzdálil takže se nemusí bát že by se odhalila v momentě kdy byl přímo pod ní a tím pádem až přehnaně blízko k jejímu tělu. Samozřejmě zatím zůstává na větvi toho stromu a nehodlá slézt dolů a dotknout se té špinavé země, která je z většiny spíše bahnitá a nic jiného. *
Renji Narimachi: *Renji už se nějakou chvíli toulal hnilobnými močály a někde i zápach toho místa odpovídal jeho názvu. Rozkládající se stromy, které později tvořili uhlí, měli svůj konkrétní zápach stejně jako rašelina a na některých mistech i hnijící ostatky zvířat, které do bažiny například zapadli.* ,,Nic pěknýho tohle místo, ale proč by se sem někdo bál? Však tu není po člověku ani náznak. Něco mi tady nehraje." *Renji má v ruce připravený bleskový kunai, kdyby ho potřeboval použít, ale zatím nebylo k čemu. Dával si pozor kam šlape a zatím potkal jen pár ptáků, veverek a tuny otravného hmyzu, jako například komárů, které zde kladly své larvy a evidentně se jim tady opravdu dařilo.*
Naomi Yuyake: *Doslechla se že v Zemi Bažin je místo, které se nazývá Sora-Ku a také že lidé co nejsou zločinci se bojí Hnilobných Močálů, Naomi si tedy řekla že před návštěvou Sora-Ku se podívá sem do močálů. Není možné ji podle vzhledu poznat, použila techniku jakou sama vytvořila pro úpravu vzhledu, která je reálná a pokud by Naomi chtěla tak i trvalá (Avatar: odkaz » ). Pokud jde o tu její techniku tak si s její pomocí i upravila sovu výšku na 182 centimetrů, sice ji ze začátku dělalo problém si na to zvyknut ale tak na to měla čas během toho co se tohle jutsu učila - [Kōkyū-Tekina Henkō]. Oblečená je v ( odkaz » ) a pokud jde o vybavení většinu z toho má zapečetěné ve speciální pečeti na spodní části levého zápěstí - [Kuchiyose Raikō Kenka]. Má u sebe i svou legendární flétnu ale na tom moc nezáleží. V Kamui dimenzi ji sleduje přes Tōmegane no Jutsu jedno její Edo Tensei a tím je Tomeo Ike. Zrovna ji dole pod nohami prochází Renji, kterého pozná ihned jakmile ji flákne do ksichtu chakra jeho Bijuu v moment kdy si zkusila proklepnout jeho chakru pomocí Kagura Shingan. * „Copak tu asi chce?“
Renji Narimachi: *Renji se dozvěděl o místě, kam se lidé bojí chodit. Nikde se nebyl schopný dozvědět proč, jen že tomu tak je. Renji byl zvědavý a proto se vydal rovnou tím směrem. Nechal ve svém domě vzkaz pro Zerefa, že kdyby ho hledal, má u sebe jeho kunai. A ještě mu napsal kam jde. Poté si vzal své vybavení a většinu z něho si zapečetil do pečetí na rukou. U sebe si nechal bleskové kunaie. Oblečený šel v tmavším volnějším oblečení, a měl zakrytou i část obličeje od nosu dolů (podobně jako Kakashi.) Na zádech měl ještě svou samehadu, kterou nedávno pořádně nakrmil svou chakrou a bijuu chakrou aby nehrozilo, že by si chtěla hledat jiného majitele. Cestou si dával docela pozor, protože netušil, proč sem nikdo nechce chodit. Dokonce měl i své tělo zpěvné díky kostem, do kterých vkládal svou chakru a bylo to pro něho takové brnění.*
---: ---
Kami: *Když jsem došla do tábora, tak jsem ukázala oba dva svitky a řekla jsem na co vše se mě ptali. Následně jsem vyrazila dovnitř tábora a čekala jsem, co se bude dít dále. Když se tam pak objevil ten stejný muž, který byl na začátku, tak jsem si vyslechla jeho slova.* 'Takže třetí část Chuuninské zkoušky bude v naší vesnici,' *pomyslím si a poslouchám dále. Když pak odejde, tak se vydám za ostatními a následně odejdu s ostatními z toho místa a pak zpět do vesnice. Byla jsem opravdu ráda, že se mi to povedlo, ale ještě mě čekala poslední část zkoušky a z té jsem měla trochu obavy, ale když už jsem se dostala tak daleko, tak jsem se rozhodla, že do toho dám vše, i kdyby to nemělo vyjít, ale věřila jsem, že se mi to povede.*
Npc: *ze všech zkoušejících, co byli na začátku zkoušky u startu, zde byla z bídou desetina. Deset jich stojí uvnitř tábora v hlavním stane. Po okolí po dalších dvou u každé světové strany. Čekají až vyprchá čas, aby zkoušku ukončili. Vyzvídání od každého, koho po cestě potkali a koho třeba usmrtili, nebo našli někoho mrtvého. Takhle si odškrtali skupiny a jednotlivce, kteří už nedorazí a mohou nahlásit vesnicím, kdo z jejich svěřenců se už nevrátí. Seznam mají kompletní a tak si je svolají. Opět předstoupí vrchní, co to má na starosti.* Tak, blahopřeji vám k dokončení druhé zkoušky. Někteří z vás dorazili bez svitku a jsou tímto diskvalifikování. Můžete být rádi, že jste na živu. Můžete se nyní vrátit v doprovodu po bezpečné cestě a do svých domovů. Třetí čas se bude konat v Yugakure. Dostane informace kdy a v kolik se musíte dostavit na třetí zkoušku. Kdo nedorazí, bude si muset zkoušku znova celou zopakovat. Tak hodně štěstí. *domluví a zmizí zase v hlavním stanu. Zbylí dozorčí si seřadí zbytek Geninů a doprovodí je přes močály, aby se mohli bezpečně dopravit domů.*
Kami: *Ještě nějakou dobu jsem pokračovala v cestě, než mě začala zmáhat únava a já se rozhodla, že si přes noc odpočinu a budu pokračovat až ráno za světla. Následně jsem zamířila ke stromům, které byly blízko u sebe a nebylo skoro vůbec vidět, jestli tam někdo je. Vyskočila jsem na jednu větev a posadila se. Po nějaké chvíli jsem začala usínat. Asi po 4 hodinách jsem se probudila a kupodivu jsem žila a měla jsem oba svitky. Na onom místě jsem počkala ještě do doby, než začalo svítat, pak jsem se opět vydala na cestu do tábora. Neběžela jsem, protože jsem byla ještě dost unavená a chakru jsem si nechávala pro případný boj, takže cesta ubíhala dost pomalu.* 'Doufám, že se mi podaří se dostat do tábora s oběma svitky,' *pomyslím si. Jak jsem tak pokračovala v cestě, tak jsem uslyšela, že se někde přede mnou bojuje, a tak jsem to vzala trochu oklikou, abych se boji vyhnula. Pomalu přešlo poledne i odpoledne a nikde jsem nikoho nepotkávala, vypadalo to, že ještě dost lidí bojuje někde dále od tábora o svitky. Cesta ubíhala a já jsem přemýšlela, kolik je ještě času do konce druhé zkoušky. Pomalu se blížil večer, když jsem najednou uviděla v dálce tábor. Trochu jsem zrychlila krok, abych se tam co nejdříve dostala. Asi po necelé hodině jsem už byla před táborem a tak jsem do něj vešla a začala jsem se unaveně dívat okolo.*
Kami: 'Takže mi to zase vyšlo,' *pomyslím si a unaveně se sesunu na zem a následně sleduju, jak její tělo mizí v močálu. Následně si zkontroluju, jestli mám oba dva svitky. Když jistím, že oba dva mám, tak si v pouzdra vytáhnu něco malinko, co jsem s sebou měla k jídlu a rychle to sním. Po chvíli se zvednu ze země a rozejdu se směrem k táboru, abych tam dorazila co nejdříve.* 'Nebyla zase tak silná, jak si myslela, ale měla jsem namále, kdybych pořádně usnula, tak jsem bez svitků,' *pomyslím si a pokračuju v cestě.*
Npc: *Kami nakonec její poslední útok vyšel i když Obū nemělo takovou sílu kvůli dvoum bojům v jeden den a ještě přes vyčerpavající techniky na chakru. Přesto to stačí na to, aby ji to zabilo a odhodilo do močálu, kde se pomalu ztratí v nekonečné hlubině i se svitky.*
Kami: *Sledovala jsem, jak na ní bude působit má technika.* 'Hmm, jak to tak vypadá, tak jí moje technika zasáhla, je na čase to dokončit a nezdržovat se tady,' *pomyslím si. Následně se k ní otočím bokem a použiju Shunsin no Jutsu, abych se od ní dostala co nejdále a vyhnula se tak jejím útokům.* 'I když to už viděla, tak to ještě zkusím znovu použít,' *pomyslím si. Následně se přesun za strom. Rychle z poza něj vyjdu a použiju Tenshigan no Kusari a hned na to ještě Ōbu a věřila jsem, že jí už konečně porazím, ale byla jsem připravená dále bojovat.*
Npc: *jak rotuje jejím směrem, dostane zásah orby. Ty jí sice zasáhnou, že odletí, ale v rotaci vlnu exploze trochu rozehnala. Přistála nafoukla ještě do stromu a zlomila ho. Stáhne se do své formy normální a hodnotí svá zranění. Má potrhanou ruku a záda. Na čele má pramen krve, který jí stéká z řezné rány. "Ta děvka má nějaký zasraný Kekei genkai. To je kurva problém. A ještě to posrané rozptýlení." Zkoumá co teď. Vytahne kunaie s výbušnými lístky a hodí je po ni. Pak poskládá pečetě pro Fuuton: Daitoppa a pošle proti ní smršť větru.*
Kami: *Jen se pousměju.* Komu říkáš krávo Konohagakure no šmejde, *řeknu, když vidím, že se orby začínají ničit, tak použiju Sanka no Jutsu a opět se změním na dým a dostanu se co nejdále od ní. Když jsem dost daleko, tak se opět zhmotním a následně po ní pomocí Ōbu vypálím tři orby.*
Npc: *lekne se jí, když proti ní vyletí dvě zářivé koule. Visí ve vzduchu s uvězněnýma rukama.* Ty krávo. Bubun Baika no jutsu. *ruce se jí větší na deseti násobek a protrhne se ven. Hned za sebe máchne jednou z nich, aby ji odhodila stranou. Nelelkuje a tělo se jí nafoukne. Zastrčí hlavu i ruce a roztočí se proti ní.* Nikudan Sensha. *snaží se jí rozdrtit, aby ji konečně zlikvidovala.*
Kami: Kami: *Po chvíli jsem se probudila, ale dělala jsem, že spím. Nenápadně jsem aktivovala Tenseigan. Když ona osoba začala probírat mé věci, tak jsem měla pravou ruku vedle sebe. Otevřela jsem oči a podívala jsem se na ní modrýma očima. Poté jsem vytvořila dva orby pomocí Tenshigan no Kusari a ty zamířily na její ruce.* Ale ale svitků se to zachtělo jo, *řeknu a následně se proměním se v kouř a objevím se za ní.*
Kami: *Po chvíli jsem se probudila, ale dělala jsem, že spím. Nenápadně jsem aktivovala Tenseigan. Když ona osoba začala probírat mé věci, tak jsem měla pravou ruku vedle sebe. Otevřela jsem oči a podívala jsem se na ní modrýma očima. Poté jsem vytvořila dva orby a oba zamířily na její hrudník.* Ale ale svitků se to zachtělo jo, *řeknu a následně vezmu do ruky svou katanu a připravím se na boj.*
Npc: *sedí ještě dlouho, než si je jistý, že Kami opravdu usnula. ''No konečně. To byla doba.'' řekne si a zruší svoji henge přeměnu. Místo kluka z Yugakure tam Stojí dívka s Konohy. Opatrně k ní dojde a začne jí probírat věci. Pokud by se probouzela, udeří jí boku do hlavy, aby jí prostě na nějakou dobu omráčila. Spolu s jejími svitky se pak sebere a zmizí do tmy močálu.*
Kami: *Podívám se na Dokusiho.* Jak chceš, *řeknu mu a následně si sednu na zem, položím si vedle sebe katanu a po chvíli se opřu o jeden ze stromů a po chvíli dokonce usnu. Nespím moc tvrdě, přece jen nikdo neví, kdy se objeví nějaký nepřítel.*
Npc Dukosi: *sedne si na pařez a uvolní se trochu.* Jestli chceš, bež si lehnout, vezmu si dyžtak první hlídku. *nabídne jí a zůstává sedět na pařezu. Sedne si ale do tureckého sedu a hraje si s dvěma kameny, které sebral. Přetáčí je v ruce a runě si s nimi pohazuje, jen aby se nenudil.*
Kami: *Mlčky jsem pokračovala v cestě a sledovala jsem okolí. Pomalu se začalo stmívat a cesta začínala být celkem nebezpečná.* Jo myslím, že bude nejlepší, když tady přes noc zůstaneme, přece jen tyhle močály vypadají moc nebezpečně, snad budeme mít přes noc klid a nebudeme muset bojovat, *řeknu a dívám se na něj.* 'Snad si aspoň trochu odpočineme na zítra,' *pomyslím si a pak se začnu dívat okolo.*
Npc Dukosi: *po většinu cesty toho už moc nenamluví. Spíš jen hlídá okolí, aby je nikdo nepřepadl. Začne se stmívat a noc na močály padne velmi brzo. Dostanou se na sušší část půdy, aby tam mohli rozdělat tábor. Dukosi se otočí na Kami.* Tady bych zboural tábor, abychom se mohli vyspat a nabrat síly na zítra, co ty na to? *zeptá se jí a čeká na reakci. Nechce se mu plahočit po tmě, aby ještě někam nezapadli. Doufá, že ostatní to napadne taky a v noci je nebude nikdo otravovat.*
Kami: Jo to jo a stejně neovlivníme, koho budeme mít za protivníka, *řeknu mu a lehce se na něj usměju.* Jo jasně jdeme, čím méně bojů tím líp, *řeknu souhlasně a rozběhnu se za ním.* 'Hmm, vypadá celkem v pohodě, nechtěla bych proti němu bojovat ve třetím kole,' *pomyslím si a běžím dále.* 'Asi zatím většina týmů bude někde na začátku bojovat o svitek, přece jen, když jsou tři, tak souboje budou trvat déle,' *pomyslím si a doufala jsem, že už o svitky nepřijdu a nebudu je muset vybojovat znovu.*
Npc: No, uvidíme, jak to dopadne. *poví a otočí se před sebe hlavou.* Doufám, že budeme spolu. Nerad bych ti ublížit. *poví a usměje.* Pojď, ať sme tam co nejdřív. *dodá a pak vyběhne. Můžou to zkrátit o pár hodin, když poběží. Teď budou boje zuřivé a pak u Tábora ještě víc. Chce se tomu vyhnout, dokud se všichni zdržují na začátku. Na konci když budou mít štěstí na nikoho nenarazí, aby se nemuseli ještě před koncem strachovat, že o svitky přijdou.*
Kami: Já měla někoho z Kirigakure, byl jen jeden. Ukázalo se, že oba dva umíme rozptýlit své tělo, když je potřeba, takže ze mě byl dost na nervy, ale nakonec se mi podařilo ho porazit a získat druhý svitek, *řeknu mu.* 'Hmm, jakého budu mít soupeře ve třetí zkoušce,' *pomyslím si a podívám se na Dukosiho.* Ještě jsem vůbec nepřemýšlela nad tím, koho bych mola mít na třetí zkoušce, ale doufám, že se mi jí povede dokončit, i když kdo ví, *řeknu mu a dívám se na něj.* Doufám, že se dostaneme v pořádku dostaneme na stanoviště. Ten souboj na mě byl trochu moc, ještě nejsem úplně zvyklá nějak moc bojovat, *řeknu a podívám se okolo.*
Npc: *koukne na ní.* Vážně? Jakej byl? Mojí nepřátele byli docela slabí, a to to byly tříčlenné skupiny. Nevím jak cvičí svoje lidi v Iwě a konoze. Pár technik a byl konec. *zasměje se.* Jakyho myslíš, že budeš mít soupeře při třetí zkoušce? Myslíš že to zvládneš? *zeptá se ještě na třetí část. Přemýšlel nad tím už. Zatím neměl problém s nikým, s kým se utkal.*
Kami: *Dívám se na něj, jak jde ke mě.* 'Hmm, vypadá to, že když budeme dva, tak by se nám mohlo podařit s větší šancí dostat do tábora,' *pomyslím si.* Těší mě, já jsem Kami, *řeknu mu a taky k němu natáhnu ruku.* Jo, vyrazíme, čím dříve budu v táboře, tím líp. Musím říct, že můj nepřítel byl hodně zajímavý protivník, *řeknu a následně se mlčky rozejdu a podívám se na něj koutkem oka.*
Npc: *seskočí z pařezu a jde k ní.* No já mám splněno. Takže hádám že ty taky a můžeme vyrazit k táboru. *usměje se a upraví si dva pytlíky co má na pasu se železným pískem.* Jak se vůbec jmenuješ? Já jsem Dukosi. *představí se jí a natáhne k ní ruku. Pak se rozhlédne.* Tak co, půjdeme? *zeptá se a nečeká na odpověď a vyrazí rovnou směrem k táboru, kam by měli bez větších potíží do jednoho dne dorazit.*
Kami: Jdu dále a dívám se okolo. Doufala jsem, že nebudu muset teď někdy bojovat, protože jsem byla celkem unavená. Jak dále jdu, nikoho nepotkám. Na jednu stranu je to dobře, ale na druhou je to nějaké moc lehké. Po chvíli se přede mnou někdo objeví, všimnu si, že má čelenku Yugakure. Poté co mě osloví, tak se na něj podívám.* Jak vidíš ještě žiju a dokonce se mi daří a co ty,* řeknu mu a sleduju ho.* 'Ani bych nečekala, že tady potkám někoho z naší vesnice, moc nás tady nebylo,* pomyslím si.*
Npc: *sedí si v klidu na jednom pařezu. Hází si oběma svitky, které už získal.* No, co teď? Odstranil sem tři skupiny. Mohl bych se podívat po ty cuchtě od nás. Určitě už přišla o svůj, pokud dokonce nepřišla i o život. *zamyslí se. Sleze z pařezu a vydá se hledat Kami. Dlouho musí jít, než na ní narazí. Pozná jí z dálky. Zapamatoval si, jak vypadala už na shromáždění. Schová se, aby ho neviděla a čeká, až k němu dojde. Pak teprve vyleze.* Nazdar malá, překvapuje mě, že ještě žiješ. *promluví na ní. Čelenku se znakem Yugakure má viditelně připevněnou na čele.*
Kami: *Můj útok se povedl a můj nepřítel ležel na zemi. Následně jsem k němu došla a podívala jsem se na něj.* To bylo mé Dojutsu, *řeknu jen a následně zavřu oči a Tenseigan deaktivuju.* Mám svitek nebe, bojoval jsi dobře, *řeknu a poté co umře začnu hledat jeho svitek. Když ho najdu, tak ho schovám a následně se rozběhnu pryč, abych se co nejdříve dostala do tábora. Většinu cesty jsem se schovávala, aby mě nikdo nenašel.* 'Nechtěla jsem ho zabít, ale jinak to nešlo,' *pomyslím si a dále pokračuju v cestě.*
Npc: Ty svině..! *zařve na ní. Zavrávoral, když zmizela a ztratil tak rovnováhu. Chce po ní vyrazit když mu náhle ruce uchopí dvě divně koule a zvednou ho do vzduchu.* No jak chceš. *znova se rozdělí na vodu a dopadne na zem. Jenže když se znova spojí, nemá ruce od zápěstí ke konci prstům. Ty zůstali v krbech.* Ááá... Co to je ty mrcho? *překvapeně zírá na svoje prázdné ruce. Osvítí ho oheň. Z té blízkosti neměl šanci uhnout a zasáhlo ho to. Mohl se ještě proměnit na vodu, ale oheň část jeho vody odpařil. Teď leží na zemi bez pravé nohy do poloviny stehna, kdy z něj kouká zbytek kosti a maso. Po zemi se rozlévá jeho krev. Levou ruku nemá až k lokti a stejně vzezření jako noha a chybí mu kus masa na břiše. Ještě se z něj kouří.* Ty malá děvko. Doufám, že máš aspoň svitek nebe a stalo to za to. *vymyslet ještě ze sebe než otočí hlavu na stranu a umře.*
Kami: *Když se promění ve vodu, tak jen sklapnu zuby. Najednou se objeví za mnou a chytne mě.* Hmm, ale když mě se nechce, *řeknu mu a následně se pomocí Sanka no Jutsu se proměním na dým a zmizím. Následně se objevím o 5 metrů před ním. Když se zase dám dohromady, tak v ruce začnu tvořit dva orby a pošlu je na mého nepřítele a chytnu ho pomocí techniky Tenshigan no Kusari a ještě na něj pošlu Katon: Goukakyuu no Jutsu. Pak čekám, jestli tuto kombinace ještě přežije a nebo už ne.*
Npc: *usmívá se. Nechá se se zasáhnout jejím genjutsu i útokem na stehno. V tu chvíli se promění na vodu a rozteče se po zemi. Dostane se za ní a zase se postaví. Ruce jí protáhne v podpaží a spojí si je za její hlavou. (Jako když Painova sféra chytila naruta při boji v konoze.)* Tak holčičko, a teď dáš ty mě tvůj svitek, nebo ti tu na místě zlomim vaz. Tak jako tak bych si ho vzal, ale už zabil typka a měl stejný jako já, tak doufej, že ty máš ten druhý, než potřebuji. *poví a přitlačí jí na krk.* Tak co bude? *zeptá se ještě jednou.*
Kami: *Útok se mi podařilo odrazit a čekala jsem na to, co udělá dále Když se proti mě rozběhne, tak použiju Kanashibari no Jutsu, aby ho znehybnila. Poté vezmu svou katanu a rozejdu se proti němu, pak se napřáhnu a mířím mu stehno a následně zaútočím.* Dej mi svitek nebo zemřeš, *řeknu mu a katanu držím pevně v pravé ruce a dvou mám připravenou na případnou další techniku.*
Npc: *promění se na vodu a klesne k zemi, než proletí ohnivé koule. Pak se zase sformuje a doufá, že Shurikeny zasáhli. Netuší, že použila oční techniky, aby je odrazila. Udělá krok vpřed, než si uvědomí, že stále stojí. "To není možné. Jak to? "pomyslí si a vytáhne katanu. Rozeběhne se proti ní s hrotem v před. "Takový děcko a já na ni spotřebuji tolik chakry. To si za rámeček nedá." vzteká se a přibližuje se s katanou špičkou na ní.*
Kami: *Jen se pousměju a dále ho sleduju. Když použije Kirigakure no Jutsu, tak složím pečeťe a proti němu pošlu Katon: Houska no Jutsu. Když si všimnu Shurikenů, které jsou okolo mě, tak použiju Tenseigan a techniku Jūryoku a shurikeny se pokusím odrazit.* 'Doufám, že to vyjde,' *pomyslím si.*
Npc: *překvapeně zírá. "Tak to je hustý. Já na vodu, ona dým." řekne si a složí pečeť.* Suiton: kirigakure no jutsu. *Kolem se zvedne mlha, skrz kterou není nic vidět. Složí ještě jednu pečeť a vytvoří opět vodní Shurikeny. Ti jsou ale kolem ní a útočí na ní ze všech možných směrů. "Tak se ukaž teď. "Usmívá se. Mysli si, že se mu už z tohohle nemůže dostat.*
Kami: *Když za mnou někdo někdo promluvil, tak jsem se jen lehce pousmála.* Tak jsi se objevil jo,* řeknu a následně se otočím.* A co když nedám, *řeknu a sleduju ho. Když uvidím shurikeny z vody, tak si připravím techniku Sanka no Jutsu, abych se mohla proměnit na dým a tak se technice vyhnout.*
Npc: *projde kolem něj. "Tak holka jo, to bude brnkačka." řekne si. Jakmile udělá pár kroků dál, vyleze z lože a složí pečetě.* Suiton: mizu Shuriken. *vytvoří z vlhkosti v okolí deset vodních Shurikeny a pošle je proti ní.* Tak ukaž co máš za svitek. *zasměje se a čeká na její reakci na jeho útok. Věří, že se mu nemůže vyhnout z té blízkosti a překvapivosti, kterou vytvořil. Ale neví co umí.*
Kami: *Když se začal vzdalovat, tak jsem ho dále sledovala. Následně jsem seskočila na zem a udělala jsem pár kroků dopředu. Bylo mi celkem jasné, že bude někde v okolí, protože mě musel určitě slyšet, protože, když jsem skočila na strom, tak to bylo slyšel.* 'Zatraceně, kde zmizel. Přece tady musí někde být, není možné, aby tak rychle zmizel ještě k tomu, když mě viděl. Určitě se tady někde schoval. Takže budu bojovat ještě hned tak na začátku,' *pomyslím si a opět se podívám okolo. Následně jsem se pomalu rozešla. Kousek přede mnou byla kaluž a tak jsem jí obloukem obešla. Pořád jsem měla takový pocit, jako kdyby mě někdo sledoval, ale nebyla jsem si jistá, kde ona osoba je. Chviličku na to, jsem přesunula pravou ruku na Katanu a následně jsem trochu zrychlila krok a pokračovala jsem v cestě.*
Npc: *kráčí po cestě, když zaslechne šum. "Dobrý pokus." usměje se a pokračuje dál, aniž by dal něco znát. Ovšem když cesta zahne tak, aby na něj nebylo vidět, opět splyne s vodou a čeká až půjde kolem. Není to hluboká voda, ale jen kaluž, takže nejspíš dojde k boji. "jen aby měl svitek nebe. Nebaví mě se zdržovat s těma, co ho nemají." řekne si a už jen vyhlíží svého pronásledovatele.*
Kami: 'Takže já si budu muset najít svitek země,' *pomyslím si a pokčauju dále. Sledovala jsem okolí, jestli se někdo neblíží, ale zatím jsem nikoho neviděla a tak jsem pokračovala dále hlouběji do arény.* 'Doufám, že nenarazím na někoho z kirigakure, přece jen tady jsou tady pro ně celkem dobré bojové podmínky, všude je tady celkem dost vody,' *pomyslím si a pokračuju dále. Jak jsem tak pokračovala, tak jsem si po nějaké chvíli všimla, že je kousek přede mnou nějaké osoba a tak jsem vyskočila na strom a sledovala jsem onu osobu. Vypadalo, že je tam sama. Mezitím jsem si aktivovala Tenseigan a zatím jsem tam nehnutě stála za kmenem, tak aby mě ona osoba neviděla, ale já jí ano.*
Npc: *o dvě stanoviště dál se mladý shinoby z kirigakure podíval na svůj svitek země.* Fajn. Tak svitek nebe. Dobře. *rozhodne se a vyrazí stáhne to ale trochu stranou. Míří přímo přes močály. Má výhodu v tom, že se může spojit s vodou a pohybovat se tak v ní přes SUIKA NO FU-YŪJON. Když dorazil ke břehu, vstoupí na něj. Rozhlédne se. Z jedné strany se k němu blíží další jednotlivec. Opět si vleze do vody a schová se, dokud se neobjeví. Zastaví se nachvilku, aby si nabral vody. To se ale vynoří a popadne ho pod krkem. Stáhne ho pod vodu a drží ho tam, dokud naposledy nevydechne. Vytáhne ho z vody. Prohrabe mu věci a vytáhne jeho svitek.* Země. Sakra. Je mi tě líto chlape. Tak co teď? *rozhlédne se a hodí svitek do vody. Vyrazí dál do boku, zda narazí na nějakou nebohou duši, kterou bude muset zabít.*
Kami: *Po chvíli dojdeme na místo a tak se podívám na Takashiho a usměju se na něj. Následně si od něj vezmu svitek a schovám si ho do zadního pouzdra. Nad jeho slovy jen souhlasně kývnu hlavou.* Jasně neboj, budu se snažit, *řeknu mu klidným hlasem. Celkem jsem se za tu dobu uklidnila a dívala jsem se na Takashiho. Poté, co se ke mě pak skloní, tak se mu podívám do očí. Když mě políbí, tak se jen začervenám a dívám se na něj.* 'Heh, co ho to napadlo,' *pomyslím si, zatím co se ještě trochu červenám. Na další slova, už nebyl čas, protože už bylo načase vyrazit na druhou část chuuninské zkoušky. Ještě jsem se na něj usmála a následně jsem už zmizela v aréně. Hned jsem začala postupovat směrem, kde měl být tábor, protože nebylo moc času. Po nějaké chvíli jsem trochu zpomalila a začala jsem hledat nějakou osobu, která má jiný svitek, než mám já.*
Takashi: *Moc toho už neříká. Spíše jí jen dovede k začátku arény. Zbývá posledních několik vteřin. Otočí se k ní.* Věřím, že to vládneš. Neboj se toho a hlavně se do ničeho nepouštěj bezhlavě. *poví. Skloní se k ní a políbí jí, pokud se nechá. Pak se narovná a zvedne ruku do vzduchu.* Připrav se.... Běž! *ručička dopadne přesně na celou a spustí ruku dolu, aby mohla vyběhnout. ''Hodně štěstí, budeš ho potřebovat.'' řekne si ještě v hlavě a pak se otočí a vrátí ze zpět na místo, odkud si ji vyzvedl. Pro něj prozatím práce končí. Děcka mají tři dny na to se dostat do tábořiště uprostřed.*
Kami: *Jen souhlasně kývnu hlavou a rozejdu se za ním.* No snažila jsem se trénovat co nejvíce a naučit se nějaké nové techniky, takže uvidíme, *řeknu mu a následně poslouchám jeho slova.* Dobře, pokusím se jim vyhnout a díky za radu, *řeknu mu a dívám se okolo.* Nevím proč, ale mám z toho divný pocit, *dodám po chvíli a následně se na něj podívám jestli něco řekne a nebo, zatímco pokračuju v cestě.*
Takashi: *pokyne jí, ať jde za ním. Mají před sebou dlouhou trasu, než dorazí k jejich startovací pozici.* Spíš doprovod, nevím proč to podal takhle. *odvětí.* Myslím že si připravena. Nevím jak si daleko pokročila s pohledem, ale určitě to zvládneš. *rozhlédne se.* Pokud ti mohu doporučit, výhni se týmům z kirigakure. A pokud možno i z Ketsugakure. Zaměř se na samostatné jednotky. Jakmile budeš mít i druhý svitek, tak zamiř do tábora, pokud možno se nikde netoulej a nezdržuj. *poví. Dál už jen mlčí a míří k jejich stanovišti, kam by měli dorazit do půl hodiny. Tím jí bude zbývat ještě deset minut, než začne zkouška.*
Kami: *Stála jsem a čekala jsem na osobu, která mě má dovést na místo ke vstupu. Mezitím jsem se dívala okolo a přemýšlela jsem, jak asi můžou být lidé, kteří jsou tady silní. Když po chvíli za mnou někdo promluvil, tak jsem se usmála a otočila jsem se.* Ahoj Takashi-kun, no už to tak bude, ale mám z toho trochu divný pocit, že jsem sama a někteří jsou v týmech, ale snad mi pomůžou tréninky s tebou a s jednou kamarádkou, *řeknu a následně se lehce usměju.* Takže ty jsi můj kapitán jo, moc zajímavé, *dodám ještě a následně čekám, co se bude dít.*
Takashi: *postava opodál. Jeho jediným úkolem je doprovodit své svěřence na startovní pozici před zahájením druhé zkoušky. Během přednesu vrchního, mezi nimi prochází ještě jeden, který jim rozdává náhodně pytlíky, ve kterých je jeden ze svitků a jméno skupiny či jednotlivce. Vezme si pytlík a nahlédne dovnitř. Vidí tam svitek nebe. Vytáhne si jen lejstra dotyčného a přečte si jméno. "Kami Kamai" usměje se. "Jaká náhoda. Netušil jsem, že už dělá zkoušky." řekne si. Jakmile dostanou příkaz k rozebrání svých lidí, vyrazí za ní. Najde jí po chvilce. Stoupne si za její záda a usměje se.* Takže ty už jsi u zkoušky také jo? *zeptá se a čeká na reakci.*
Kami: *Nadešel den druhé části ChZ, a tak jsem se vypravila na dané místo. Byla celkem celkem dost nervózní, protože jsem z toho měla obavy, ale snažila jsem se na sobě nedat znát. Když jsem jsem se dostala k aréně, tak jsem se začala rozhlížet okolo, abych aspoň trochu zjistila, co je tady za lidi.* 'Doufám, že se mi bude dařit,' *pomyslím si. Následně začnu poslouchat slova zkoušejícího.* 'Takže dva svitky jo, tak to bude moc zajímavé, i když, když jsem sama, tak to bude o hodně těžší,' *pomyslím si a následně už čekám na kapitána a až budeme moct začít.*
Npc zkoušející: *několik senseiů se dostaví k pódiu, které bylo připraveno na zahájení druhé části ChZ. Hlavní organizátor co má druhou část na starosti. Stojí tam nehnutě s rukama založenýma na prsou a sleduje přicházející tváře. Nechává jim ještě deset minut. Kdo přijde pozdě, Je diskvalifikován.* Takže děcka, vítám vás na druhé části ChZ. Vaším úkolem je dostat se do tábora, který je uprostřed arény. Druhým úkolem, je získat oba svitky. Svitek nebe a svitek země. *řekne a zvedne ruce. V každé má jeden z nich.* Kdo dorazí bez jedno nebo bez obou, je diskvalifikován. Víc vědět už nepotřebujete. S každou skupinou se teď jeden z kapitánu přesune k vstupu do arény. Přesně ve 14:00 můžete vstoupit do arény. Žádná skupina nebude vědět, jaký má která skupina svitek. Na to si musíte přijít. Někteří možná zemřou. Tak už to prostě chodí. Ti co tu jsou jako jednotlivci, to budou mít těžké. Bohužel. S tím nic ale nenadělám, ani kdybych chtěl. *nachvilku se odmlčí.* Takže, počkejte, až si vás vyzvedne váš kapitán a odvede vás ke startovací pozici. S některými se ještě uvidím v táboře. Hodně zdaru. *popřeje jim a sejde z pódia. Mezi genini se začnou hemžit kapitáni a rozebírat si svoje týmy.*
Rpg: ukončeno
Ajairu: *Přebere si od něj ten svitek s načmáranou adresou a schová si ho do kapsy tepláků. Sleduje, jak mizí ta skupinka. Kosa jí stále zůstala na krku a k tomu ovšem přibyla možnost mít k dispozici užitečné pomocníky ve vlcích. Za ten risk co během toho byl, vyšla z toho celkem dobře. Nemusí se tak však dít nijak často. Naopak. Každý takový risk může být špatný. Když už jsou i mimo doslech jejího sluchu, nejen ze zorného pole, otočí se zády k tomu místu a vrací se domů.*
Shinji: *Zamyslí sa nad tým.* Okej to by aj bolo možné. Ale vieš čo....Myslím že keby nastal nejaký problém tak ti dám toto. *Vytiahne zdrap papiera a poobzerá sa dookola. Potom zdvihne maličký kúsok uhlia a niečo tam načmára.*...Takže keby niečo. Môžeš mi poslať list na túto adresu. Pošta počas mieru medzi krajinami funguje relatívne dobre. A keď už budeš posielať anonymný, myslím že budem vedieť že si to ty ale môžeš tam vložiť aj nejaký poznávací znak. *Podal jej ho.* Takže to by sme mali a už nás zrejme nič nedrží tu naďalej zostávať. Tak sa teda maj. *Nasadne na Ookami a ak už Ajairu nemá nič na srdci tak odchádza späť odkiaľ prišiel.*
Ajairu: *Zamračí se.* Hmm... Přemýšlela jsem, že bych mohla pro tebe případně poslat vlka, aby mi tě přivedl, když je budu přivolávat.. Ale to by zase nemuselo projít. *Dochází jí to tak trochu pozděj, ale aspoň tak.* Ale vím, kde máš hlavní ústředí svého pobytu. Takže dejme tomu, že bych si ti nějak dala vědět či se někde zase naše cesty protnou, jako zde. *Pokrčí rameny po přemýšlení, kdy se jí nedařilo přijít na nic jiného. A určitě nebere to, že by měla brát to poslední co on navrhuje.* Případně mohu nechat mou matku, aby dala vědět někomu koho z Iwagakure známe a ten by dal vědět tobě. *Řeší to po svém. Shinon totiž znají obě dvě. Ač už jí nedochází, že i tak by to nemuselo klapnout, že to může být nyní pro Kiru i její osobu, dost nebezpečné, když nejsou už v Kirigakure. Ale ona Shinon potkala v té době po tom co byla unesena z Kirigakure Suzuyou, a nechovala se nijak nepřátelsky, takže to jako možnost vidí dost reálně. Čeká, až Shinji odejde.*
Shinji: Aha, takže tam ti to nevyhovuje. *Povie trochu z kleslo a ďalej hovorí všetko čo mu príde na myseľ.* Väčšinou ľudia ak odmietnu miesto kde by sa mali stretnúť lebo im to tam nevyhovuje, navrhnú miesto kde by to šlo. Tak nič ale čo tak strecha nemocnice Konohy? *Nemôže ani tušiť aké má osobné problémy a tak navrhuje kde je to podľa neho ideálne.* Tam skoro nikto nechodí. Ale na druhej strane keď tak premýšľam išlo by to takmer všade ale nie príliš ďaleko aj napríklad v takom kamennom lese. Ale problém je že ak to bude mimo Iwagakure bude veľký problém mi povedať kedy presne tam mám prísť. Predsa len je to dosť neurčité kedy budeš mať nejakú žabu... Ja to vidím asi takto že tu niet nejakého východiska kde by sme boli obaja spokojný. Takže nakoniec od teba nekupujem kosu tak môžme zobrať že som ti tú zmluvu daroval keďže si pomohla nájsť tie rastlinky. *Vzdychne si lebo trochu odstupuje ale stále necháva priestor na jej názor/reakciu/protinávrh.*
Ajairu: *Pousměje se pobaveně nad tím, než se vzpamatuje a dál se tváří vážně. To, jak si tím není jist. Prostě ji to pobavilo, ale proč se neopanovat a tak? Zbytečně by mu to ještě víc mohlo nasazovat brouka do hlavy.* Ano, celé. A ne, kde bydlíš. Ale kde tě mohu najít. *Odpovídá mu během jeho otázek, dokud neprohlásí, kde ho najde.* Iwagakure? *Trochu jí dobrá nálada dost povadne. Těžko tam bude lézt a o to spíš, co se seběhlo tehdy díky její přítomnosti v sídle Tsuchikageho. Tak nějak se za to zastydí, protože to bylo kvůli její osobě, ač ji tam dotáhla sama Shinon. A co víc, ona už nemá pobyt v žádné shinobi vesnici. Potuluje se s nukeninkou. Opravdu nebezpečnou a tedy hledanou nukeninkou.* Nešlo by to jinde? *Váhala nad tím. Přeci jen může mu přijít podezřelé, že se ptá na jiné místo. Kdyby jen odpověděla, že to určitě stačí a začala odcházet, zřejmě by to bylo nejlepší. Jenže tím by neměla možnost mu dodat ty žáby. A sama nukeninkou není. Nechce být, i když Suzuya říkal, že tamto jí nukeninství zajistilo plně. Nikdo po ní dosud nešel a to ani on, ač je členem shinobi vesnice. Což jí nyní lehce zaráží, pokud tou nukeninkou je, jak jí mermomocí vnucoval Suzuya.*
Shinji: To je celé? "Prečo váham neznie to zle." *Trochu sa nad tým zarazí Shinji.* Úplne ti postačí len informácia kde bývam, respektíve kde ma nájdeš? *Nechápe to zrazu to znie nejak príliš jednoducho doteraz sa nemohli takmer na ničom dohodnúť a teraz len toto.* "Kde je v tom nejaký chyták?" *Shinji dlho nad tým nerozmýšľa a tak odpovedá.* No ak s tým nemáš žiaden problém tak potom je to všetko vybavené. Ak ma chceš nájsť tak najskôr v Iwagakure tam som najčastejšie. Ak by si mala problém ma tam nájsť tak sa spýtaj v miestnom špitáli že kde nájdeš doktora Roga. Poprípade povedz že sa musíš z nejakého dôvodu stretnúť zo Shinjim. *Nechce jej vysvetľovať kde konkrétne by našla jeho dom tak to vysvetlí takto. Má ešte akísi zvláštny pocit žeby malo ešte niečo nasledovať, aj keď je to skôr menší pocit viny že pôvodná dohoda sa úplne zmenila.* Určite ti to stačí? *Slabo zašepká a neodchádza lebo čaká až pokým ona urobí prvý krok smerom preč od neho.*
Ajairu: *Jo je fakt, že tohle ji zarazí. Za prvé, vyšlo jí to. Ale za druhé zde nastal problém. Přemýšlí nad tím o čem Shinji mluví. Tak dalece totiž neuvažovala.* Když mi povíš, kde bych tě mohla najít jednou za určitou dobu.. *Pokrčí rameny.*Tak by to pravděpodobné bylo, nemyslíš? *Odtuší nakonec.* A o kosu jsi nejevil moc zájem. Má být koupena. Dejme tomu tedy, že za smlouvu s vlky máš ode mne ty rostliny a až se později setkáme, dojde-li k tomu a budu schopna zavolat žábu, získáš ode mne ještě, jako cenu za vlky, smlouvu s nimi. Bereš? *Ve tváři zamyšlený výraz, když ji mírně nakloní bokem a čeká na odpověď.* A pro kosu si najdu později jiného kupce. *Pokrčí rameny.*
Shinji: *Keď Ajairu chytí kosu a začne mu niečo vykladať tak ju Shinji okamžite púšťa a založí si ruky. Pričom začne hovoriť vážne.* Presne, žaby. Veď ani neviem či ich vôbec máš. Je to len moja dobrá vôľa že ti verím, na druhej strane aká je pravdepodobnosť že sa znovu stretneme? To tiež je úplne neisté. Ak je tu niečo čo chceš odo mňa, tak to povedz teraz. Nevidím do tvojej mysle takže mi musíš povedať ty čo vlastne ešte chceš?
Ajairu: *Tohle se jí ani v nejmenším nelíbí a tak se na kosu zavěsí, sotva ji začne ten muž brát.* Smlouva měla být původně něco za něco, stejně tak kosa. Smlouva byla s tím, že ti pozděj nabídnu zase pro změnu žáby. Rostliny byli za to, že se kosa prodá. *Začne okamžitě s protesty. Využívá toho, že o ní dotyčný nic neví a ona neví ale též nic o něm. Vyjma toho co zatím zjistila a toho je určitě málo. Hodně málo.* Tak? *Nevzdává se.*
Shinji: Či som na niečo nezabudol? *Zopakuje otázku a zamyslí sa.* "Hmm tak zmluvu už podpísala tak kde je problém?...aha tá kosa." *Spomenie si a obzrie sa po nej.* Nuž asi som fakt na niečo zabudol keď ma zastavuješ. "Ona zrejme nezabudla, žiaľ." *Vzdychne si a podíde ku kose.* Ak inak nedáš tak si to nechám. *Na chvíľu sa usmeje, príde mu to z nejakého dôvodu smiešne keď si seba predstaví s kosou.* Nejaké využitie už preto snáď vymyslím. *S kosou vysadne na chrbát Ookami.* "Vyzerá to trošku nebezpečne." Nezabudol som ešte náhodou na niečo? Mám pocit že áno, ale zdá sa že už asi nie. Tie rastliny nepotrebujú takmer žiadne svetlo ale trochu sa bojím aby mi nevyschli. Tak ahoj. Vlastne áno ešte som sa chcel opýtať. Smiem vedieť tvoje meno?
Ajairu: *Po odevzdání toho po čem měl sháňku, sleduje, jak se chystá odcestovat. Sleduje ho jaksi rozčarovaně a posléze už lehce nespokojeně, když se zdá, že zcela zapomenul. Zamračí se a stoupne si mu do cesty. Ruce si založí na hrudi.* Nezapomenuls na něco, že tak spěcháš? Nebo jsi se rozhodl nedodržet slovo? *Začne a nehodlá mu jít z cesty. Proč by to dělala. Obchod byl přeci domluven. A on splnil jen půlku své části.*
Shinji: Ďakujem. *Povie keď mu podá rastlinky.* Ak sa náhodou ešte niekedy stretneme tak to snáď bude na nejakom prijateľnejšom mieste. *Rastliny si odloží od uzatvarateľného vrecúška ktoré mal na ne špeciálne pripravené.* Tak sa mi zdá že tu sa naše cesty rozchádzajú. "Hmm čo ešte povedať aby to nebolo klišé?" *Zamyslel sa a nato že sa dohodli aj na kose takmer úplne zabudol.* Tak asi Ahoj. *Pozdravil ju ešte a pripravoval sa že si sadne na Ookami na ktorej odíde preč z tejto krajiny.*
Ajairu: *Vidí opět toho muže. Kosu pustí. Shinji je na tom stejném místě, kde byl dosud. Což věděla celou dobu. Odloží to co požadoval, na zem a to už je nucena odchytávat svitek, který je smlouvou s vlky. Prvně se jí to nevydaří a jen ho odrazí, ale druhou rukou už ho odchytí. Oddechne si, ač jí to štve. Odchyt svitku jí uvázl totiž na té špatné ruce. Pootevře ho, aby si jen ověřila, zda je to ten správný svitek. Potom ho opět složí a jde prve k těm rostlinám. U nich je starý zbytek kmene, pařez někdy staršího stromu. Ano, je obrostlý mechem, ale to v tomhle případě nevadí. Bude se přeci jen podepisovat prstem a krví na něm. Nemůže si ověřit, zda je to zaručeně svitek Kuchiyose smlouvy, protože nevidí červenou, ale brzy by měla zjistit, zda ji jen napálil, nebo ne. Rozloží svitek, řízne se do bříška ukazováčku o kosu a podepíše. Po srolování svitku, sebere ty rostlinky a bere to vše k němu. Kosu nechává za sebou.* A ty máš zde to cos žádal. *Ty bez kořínků jsou samozřejmě holt pomačkané, ale ty s kořínky, jsou celkem v pohodě.* A pokud někdy přijdou žáby, a my se potom potkáme, budu na dnešek pamatovat. *Dodá ještě.*
Shinji: *Keď sa navzájom uvidia tak Shinji, nastaví jednu ruku a do nej položí Ookami zvitok.* Okej tu je zvitok. *Vystrie zvitok s rukou pred seba.* Už asi poznáš ako sa to podpisuje však? Tak teda... Chytaj! *Povie a hodí jej zvitok menším oblúkom, nie priamo, aby náhodou neletel prirýchlo.* "Keďže si už dala tú námahu tak ju nechám si podpísať tú zmluvu bez nejakého ďalšieho zbytočného dohadovania."
Ajairu: *Obchází různá podezřelá místa a k tomu s sebou táhne neužitečnou kosu. Nač by jí nechávala jen tak tam na tom místě? Zadarmo jí nedává. Ona ji zadarmo též nezískala. Konečně zmerčí barvu, kterou hledá. Zklamaně se odvrací, sotva k tomu místu dojde dost blízko, aby zjistila, že to není stejná rostlina. V ten okamžik se jí však objeví na tváři mírný úsměv. Hned vedle té nesprávné rostliny, je přesně to co shání. Potíž je, že jí neřekl co konkrétně z toho potřebuje. Tak vezme dva kousky celé i s kořínky a neoklepává z nich zdejší zeminu. Jsou v měkčí půdě, jak je zde nasáklá tou vodou. Není to tedy nijak obtížné a ze země jdou naprosto lehce ven. Potom už jen natrhá pár rostlinek jen tak od stonku výš. Schová si to do trička a vrací se zpátky. Zastaví se na stejném místě, kde stála předtím, když spatřila toho muže. Nehrne se i s tím, ihned k němu. Víc než dost je zamazaná od zeminy, jak ona, tak i ta hlava kosy s čepelí, které většinou táhne po zemi.*
Shinji: *V podstate je rád že súhlasila, lebo nevedel ako inak by sa mohli dohodnúť. Najradšej by odtiaľ zmizol ale ostáva čakať Ajairu na mieste. Za ten čas čo je preč tak poskladá pečate a vyvolá Ookami. Tentoraz drží v zuboch zvitok zo zmluvou.* "Hmm možno by som sa mal pozrieť že či je v pohode... Dobre tak ak nepríde do 10 minút použijem moje dojutsu aby som videl či ma nechce náhodou oklamať." *Rozhodne sa nakoniec Shinji.*
Ajairu: *Přemýšlí nad tím co navrhuje. Jenže i to má jisté chyby. Ač pro něj to je jistě jistější, než její návrh. "Takže doufat, že Kira zrovna kouká a zasáhne v případě potíží.." konstatuje si pro sebe samu, ač tím spíš jen dokazuje, jakou je příteží. Povzdechne si pomyslně a navenek nedává nic znát. Přikývne a beze slova vyráží zpátky tou cestou, kterou dorazila. Určitě nemíří na to místo poblíž chatky, to je trochu moc daleko. Pokusí se nalézt nějaké i blíže. Celou dobu pečlivě vybírá svou cestu, aby nebyla moc blízko promáčených míst. Postupuje pomalu skrz tu pečlivost a vlastní omezení skrze ten strach.*
Shinji: Vtipné. *Zarazí sa trochu nad tým čo povedala.* Myslím že som urobil už jeden ústupok a prijal tvoju pôvodnú ponuku ale... Nezabúdaj že ti verím asi tak ako dôveruješ aj ty mne. Čo z toho vyplýva? Že aj by som ti dal tu zmluvu teraz podpísať ale keďže chceš ísť po rastlinku sama nemám žiadnu istotu že sa podpísaní vrátiš. Takže aby sme mali obaja istou ty pôjdeš nazbierať a ja ti pripravím zmluvu a budem čakať tu. Ak sa teda vrátiš jednoducho ti dám podpísať zmluvu za to čo nazbieraš. Nemôžeš protestovať že si znevyhodnená. Pretože ak by som pripravil nejaký podraz a zmluvu tu napríklad nemal keď sa vrátiš, jednoducho môžeš rastliny hodiť do močiara a nikto nič nezíska. Čo povieš?
Ajairu: *Zarazí se, jen co ten obrázek zmerčí. A to z toho důvodu, že v blízkosti chatky je pár takových rostlin. Dokonce i blíž její nynější pozici. Ale pořád je to v onom zajištěném prostoru.* No. Myslím, že bude lepší, když potom počkáš zde. Ale prvně si vyčkám na tu smlouvu. Potom ti vyrazím sebrat z naleziště tu rostlinku, nebo více a donesu ti je. *Pokrčí rameny. Je to holt jednoduché. A dává si pozor, aby držela odstup mezi sebou a jím minimálně několik kroků. Tak zhruba na vzdálenost jeho natažené ruky a půl. To znamená, že uělá pár kroků, kterými ten prostor uvede na tuhle vzdálenost.*
Shinji: *Nevie prečo k nemu dievča ide keď doteraz bola taká extrémne opatrná a zrazu ide k nemu a ani jej zvitok neukázal.* No nieje to iba tak, lebo ja tú zmluvu zo sebou nemám. Niekto bude musieť po ňu skočiť. Takže ešte mi nič nemusíš dávať. Ookami bola by si taká dobrá a zašla by si prosím za svojou svorkou po našu zmluvu? *Ookami prikývne a v momente sa zmení na obláčik dymu.* Chvíľu to potrvá ale nie zas až príliš dlho. *Zatiaľ siahne do vrecka a vytiahne papierik.* Aha takto vyzerá tá rastlina. *Podá jej ten obrázok.* Tipujem že si ju dnes nevidela alebo sa mýlim?
Ajairu: *Stáhne zase ruku a přikývne souhlasně na otázku Shinjiho.* Proč bych neměla chtít. *Opáčí a pokrčí rameny. Přeci jen, jinak by tu s ním o tom nedebatovala a neztrácela tím čas. Opatrně tedy vykročí blíž k němu. Prve obchází prostor tak, aby nepouštěla vlčici za svá záda. Bere to tedy větší oklikou v půlkruhu k Shinjimu.* A vážně, jen tak? *Ujišťuje se, nesnáší háčky a dodatečné řeči. I tak je blízko k tomu už nějakou tu dobu dospělému cizinci. Přijde si v jeho blízkosti malá a to i přesto, že je sama v pubertě. Ale je jí čtrnáct. Je jen pár kroků od něj. Kosu vláčela s sebou. Žel, valnou dobu s ní otloukala zem. A drží ji ve zdravé pravé ruce za rukojeť. Opět ji pokládá k zemi.*
Shinji: Fajn, fájn, fájn. Všetko je iba uhol pohľadu a filozofie. Záleží na tom kto má teraz pravdu? Skôr otázka znie. Chceš podpísať tú zmluvu alebo nie? Nie žeby sa mi s tebou zle debatovalo ale už chcem mať túto záležitosť za sebou a ísť niekde do prostredia kde je menej bažín močiarov a podobne. *Spýta sa priamo aby to už toľko nenaťahovali a mohli sa konečne nejak dohodnúť.*
Ajairu: *Moc se jí to nezdá. To co Shinji prohlašuje. Jako jo, je fajn, že po ní už nevyžaduje ony žáby. Ale to co tvrdí dál. Převrátí očima. Jak by mohla nevědět, že jsou Kuchiyose živí tvorové a ještě k tomu s vlastní vůlí.* No, určitě jsem si dosud myslela, že ta vlčice je jen chodící mrtvola. *Pokýve hlavou důležitě v parodii na to, co to jeho prohlášení značilo.* Víš, není to tak jak tvrdíš. Takový hebi, nebo jiný hadí Kuchiyose tě je schopen taktéž napadnout. Stačí, že se mu znelíbíš i mu nevyhovuješ z jiných důvodů. Není to čistě o nějakém přátelství. Možná že vlci jsou jiní, ale hadi bývají zákeřní. Je vhodné, mít se před nimi též na pozoru. I když je fakt, že neznám všechny hadí Kuchiyose a mám akorát hlavně tvrzení toho, kdo mi zařídil smlouvu k podepsání. *Rozkecá se. Nemluví o jménech, ani vesnické, ani dotyčné osoby. Opatrně k vlčici natáhne ruku s uvolněnými prsty. Tu ruku, která má to horší rameno. Určitě ne to, které je v pořádku. Nač by si v případě hrozby, měla nechat poškodit i dosud zdravou končetinu? Jo, má se na pozoru, ač jí zatím neuškodil.*
Shinji: Okej nechaj tak, nemám náladu sa hádať. Žaby nechaj žabami. Nejaký extra záujem o ne nemám. Len ma zaujímalo či by som s nimi nemohol podpísať zmluvu. Ak nie už mi to nevadí. Chcel som hlavne aby si Ookami videla. Vieš je to živý tvor a aj keď teória hovorí niečo iné, ja vravím že tiež majú city. Chcel by som totiž aby keď s nimi náhodou podpíšeš zmluvu aby si to nebrala čisto ako obchod. Keď mi chceš pomôcť urob to preto že to chceš a keď chceš podpísať zmluvu tak to tiež urob preto že to chceš nie preto že ťa k tomu niečo zaväzuje. Len si rozmysli či chceš s nimi naozaj podpísať zmluvu lebo podpísanie zmluvy ťa k nim zaviaže aby si s nimi bola priateľ. *Ookami dôjde až na vzdialenosť meter od Ajairu potom zastaví úplne.* Neboj sa neide nič spraviť, len v prípade podpísania zmluvy si chce zapamätať tvoju vôňu zreteľne. *Vždy keď uvidí Shinji svojho Kuchynose zabudne na obchodovanie a prevládnu u neho city.*
Ajairu: *Zprvu pohne jen ušima. Za zády je totiž zřejmě vlčí Kuchiyose. Hlavně zpozorní v okamžik, kdy slyší, že se blíží. Sice to bylo jen pár kroků, ale i tak. Otočí se tedy tomu místu čelem. Nač dál stát zády. Vlčice je vážně velká. Ono, dosud s vlky nic moc společného neměla, ani je neviděla. A zatím se nezdá, že by s jejími kočičími rysy, měla problém. Asi nejsou tak podstatné. Není jich tolik. Jen oči a uši. A není to ani normální kočka. Vše to pochází od kočkovité šelmy, která ve své dospělé formě jistě dosahuje takových rozměrů, jako tahle vlčice, též. Prohlíží si ji mlčky.* A ty bys rád žáby? Já pro ně nemám využití, nevyhovují mi tak nějak. Takže ještě žádnou nepřivolávám. Natož tu, která by měla mít ten svitek se smlouvou na podpis. *Zadívá se na Shinjiho. Je pozorná ke svému okolí, ale víc jí věnuje nyní těmhle dvěma jedincům. Přeci jen zde právě jednají a to obchodně.*
Shinji: "Je v pohode?" *Premýšľa keďže mu stojí chrbtom a zrazu neodchádza ale iba stojí.* Žiješ? *Opýta sa opatrne.* "Asi len o tom premýšľa ale nevyzerá že je úplne OK." Myslím že ešte predtým než pristúpime na akúkoľvek dohodu predpokladám že by si rada na vlastné oči videla s čím to vlastne zmluvu by si podpísala aj keď som ti to už tak trochu prezradil. Ale vždy je lepšie raz vidieť... *Ani nedokončí vetu keď vidí že sa v podstate rozpráva sám zo sebou a tak zloží pečate na Kuchynose no jutsu a zjaví sa vlčica Ookami. Nevyzerá byť vôbec nadšená z miesta kde sa práve objavila.* Prepáč že ťa vyvolávam tuto ale tamto dievča by ťa možno rada spoznala. *Dokončí svoju vetu aby upútal pozornosť všetkých prítomných. Ookami ho slabšie ukusí do nohy.* "Už ma nikdy nevyvolávaj na takomto mieste." *Pomyslí si vlčica ktorá urobí pár krokov k Ajairu ale neide až úplne blízko.* "Au, ani to dievča nepozná a už je jej aj tak viac sympatická."
Ajairu: *Zastaví se ve svém odchodu, zatímco je mu zády. Přemýšlí nad tím co najednou začal navrhovat. Nezní to tak příliš špatně. Ne, když žáby jsou též něčím, co získala z rukou někoho, kdo vlastně nikdy nebyl. Jo, tohle ji stále pomyslně bolí. Co s tím však nadělá? Nic. Stojí však dál tam, kde se zastavila. Neotáčí se k němu. Zouší ho, co z toho vydedukuje, či zda by ještě návrh nepoupravil. Přeci jen nad tím přemýšlí. Ale žab se už nezbaví a co se toho týká, neumí zatím ani jednu přivolat. To by mohl být problém. Mno a potom je zde ten fakt, že mluvil o vlcích. Kdo ví, jak přijmou možnou smlouvu s někým, kdo určitě musí z jisté části páchnout po kočičím. A té kosy jí to též nezbavuje. Přitom to je to, čeho se chce zbavit. *
Shinji: "Trápna... Čaká že teraz akože zakričím: Zostaň, prepáč súhlasím s tebou, beriem túto dohodu.?..Asi číta príliš veľa romantickej beletrie." Tak ahoj, ja sa už nejako zaobídem. *Povie aby vyzeral že mu jej odchod vôbec nevadí.* "Uraziť sa, typické...Moment...naozaj sa bez nej zaobídem?" *Zamyslí sa na chvíľu aj nad tým.* "Budú sa mi smiať ak tú rastlinu nenájdem. Prinajhoršom poviem že mi rastlinu zjedol okoloidúci pes... Iba žeby?" Moment! *Zvolá.* "Ach ja som ale debil..." Nieje tu žiadna istota že tú rastlinu tu vôbec nájdeme. Čo tak vymeniť žaby za vlkov a potom sa ti pomôžem zbaviť tej kosy s tým že mi niečo poradíš ohľadom tohto prostredia? *Napadne sa jej spýtať takú ponuku aj keď dosť pochybuje že ju zoberie. Hlavne potom čo sa tu bezvýsledne rozprávali.*
Ajairu: *Poslouchá ta jeho slova. A ano, myslí si, že to má větší cenu, ale podstatné je to, že on došel první s žádostí něčeho a cena za to, že tu žádost vyslyší, byla z její strany jasně daná. Protáhne se, vstane a začne odcházet.* Víc očividně už není zapotřebí. Nebudu tu s tebou ztrácet svůj čas. *Trochu ve hře namyšlené, napodobí zívání a ruku, kterou si kryje ústa. Blíží se zpět do toho místa, kde je plno pastí. Pastí, které se spustí pro kohokoliv, vyjma její osoby a Kiry. Přičemž je možné, že se tu Kira může kdykoliv ukázat. A tenhle maník není Suzuya. Kosu bere logicky s sebou. Zadarmo jí nedá.*
Shinji: Ookami je môj dobrý kamarát. *Povie obyčajne a zívne si.* "Ani nevie s kým je tá zmluva a už ju chce?" Si si vedomá toho že zmluvy s Kuchyonose sa nerozdávajú len tak na počkanie a majú určite vyššiu hodnotu ako nejaká kosa alebo rastlinka čo ju tu neviem nájsť? *Spýta sa zvedavo, lebo ho zaujíma jej reakcia.* "Je dosť možné že je Shinoby keďže rýchlo zistila že mám zmluvu s Kuchynose."
Ajairu: *Poslouchá jeho slova. Nikdo další tam zrovna není, takže se zajímá o vše co by snad u šeptal.* Ookami? Kdo je Ookami? *Táže se pro svou informovanost. Kord, když se zdá, že jde opravdu o smlouvu s nějakým Kuchiyose. Zaposlouchá se do okolního dění, ale jen krátce. Nic si nehodlá nechat utéct. A průzkum, který jí poskyl její sluch i s ušima, říká své. Kira či kloni, ještě nemají cestu tímhle místem.* Myslím, že za kosu by jsem brala podepsání smlouvy Kuchyiose.
Shinji: Ou prepáč necháp ma zle ale trošku som sa pomýlil. Myslel som si že v jednom z tých zvitkov je zmluva. Ale vlastne tú ma Ookami. *Povie trochu tichšie.* Vieš v tých zvitkoch je zapečatené to zvyšné vybavenie čo mám zo sebou. Zabudol som to zmieniť ale je v tom aj lekárske vybavenie napríklad. "Prečo mám pocit že akonáhle získam tú kosu budem sa jej chcieť zbaviť?" *Zamyslí sa ešte nad tým *
Ajairu: *Pozorně poslouchá a snaží se z té vzdálenosti sledovat s čím manipuluje. O jídlo od něj nemá zájem. Hlady netrpí. O další vybavení taktéž ne, ale zaujme ji tedy to s těmi svitky.* Co jsou zač ty svitky? *Kývne tím směrem hlavou, či jak by jiní mohli říci, trhne bradou.* Přeci jen za to, že dojde ke koupi kosy tebou, tak se ti dostane pomoci v tomhle místě, které by tě jinak mohlo připravit i o život. A když se na ničem neshodneme, já se otočím a odejdu si po svých. *Pokrčí rameny, když tak suše konstatuje. Pořád může zkusit říct Kiře o to, zda by jí nezkusila vzít na nějaké obchodní místo, nebo tak něco.*
Shinji: "Nech si hovorí čo chce aj tak bude pre mňa nepraktická ale čo už jej pomoc sa mi asi v tomto prostredí zíde." Vyzerám podľa teba ako niekto kto potrebuje kosu??? *Spýta sa ešte lebo mu to nedá.* No okej takže chceš nejakú protihodnotu však? Tak sa teda pozrime čo tu mám. *Siahne rukou do vrecka.* Aha gombík to som ani nevedel že sebou mám. *Pozrie sa začudovane ale hneď ho odloží tam kde bol. Ďalej šmátra vo vrecku.* No tak mám tu aj kunai. *Vytiahne ho a znova odkladá.* Cereálna tyčinka. Ešte som z nej nejedol a je fakt dobrá, myslím že už nemáš nad čím váhať ale pre istotu sa pozriem čo ďalšie mám na ponúknutie... Plynová bomba ale z tej sa asi veľmi nenaješ... *Potom vytiahne do rúk 3 zvitky.* Okej mám ešte zmluvu ale to ťa asi nezaujíma, ďalej výborný teplý čaj v termoske a luk zo šípmi. *Zvitky si pripevní späť k opasku a spýta sa.* Zaujalo ťa niečo z toho za čo by si mi pomohla sa tu zorientovať?
Ajairu: oprava => *Převrátí očima nad těma jeho řečma.* Jak nepraktické? Co by mělo být nepraktické? Však je to zbraň. *Oponuje jeho řečem v klidu. * A za jaká rya? Nehodnotím ji na rya a ta po tobě za ní ani nechci. *Zamrká překvapeně, jeho nechápavosti, kterou nechápe ona.* Chci protihodnotu. Něco za něco a určitě ne mince, které neužiju. *Vzdálí se a po tom co rukojetí té kosy prozkoumá místo kolem pařezu a i ten, usadí se na zmíněný pařez. Vzdálila se však od toho co měla za svými zády. Je tak nyní blíže k Shinjimu.* Tu kosu jsem vyhandlovala kdysi od jednoho muže. Shinobiho. Je na zabíjení lidí a tak podobně. Zemědělské práce jen druhotně. Tehdy jsem měla náhodou získaný mučící nástroj. No a ten muž ho strašně moc chtěl. Výměnou za dva kousky mučících nástrojů do jeho sbírky, jsem získala tuhle kosu a nějaké žáby. *Mávne rukou nad žábama. Zatím jim na chuť nepřišla.* Jde o to, že něco opravdu moc chtěl, tak musel přijít na výměnu s něčím co by v mých očích mělo vhodnou hodnotu proti tomu. Takže je to na tobě. Víš co nabízím já. Kosu a spolu s tím pomoc během hledání toho co sháníš ty. Takže, co mi nabídneš ty? A předem varuji, že rya neberu. *Odmlčí se po tomhle informování, aby mu dala prostor k reakci.*
Shinji: *Ani ho tak neštve že Ajairu je vo vyjednávačskej výhode ale skôr sa mu nepáči že by mal kúpiť kosu.* Kosu? Veď to je úplne nepraktické. Čo s ňou budem akože robiť? Za normálnych okolnosti by som to považoval za výhodnú kúpu ale... Okolo môjho bytu nikde nerastie tráva sú tam samé kamene. Nemám čo kosiť. *Vzdychne si.* A ani v dedine nemáme žiadne žitné pole. Nemáš prosím ťa niečo lepšie? Lebo fakt rád by som ti pomohol ale okrem toho že sa s kosou budem môcť poškrabať na chrbte nevidím iný dôvod na čo by mi bola. "Vlastne ak od nej nekúpim tú kosu tak aký dôvod bude mať potom mi pomáhať v hľadaní?" *Uvedomí si Shinji a tak sa dodatočne spýta.* Inak nevravím že si už ju chcem od teba tú kosu určite kúpiť ale nakoľko si ju vážiš? V respektíve na koľko ryo ju hodnotíš?
Ajairu: *Zamračí se. Nelíbí se jí to, kam tohle směřuje. Vždyť takhle ji může natáhnout. A to si ona nehodlá nechat dovolit. Stačilo jí, že jí obelhal a zradil Suzuya. Zavrtí tedy zamítavě hlavou.* V opačném pořadí, než jsi nadhazoval. *Odmítá část té jeho verze. "Pro mě to znamená pohyb v prostoru, kde je plno toho, co mě tak děsí..." oklepe se mrazem, který jí přešel po těle jen z toho, že na to pomyslela.* Prvně koupíš kosu. *Začne s daleko vhodnějším návrhem, který jí vyhovuje zaručeně.* No a potom se může hledat to co sháníš. Dokonce ti mohu pomoct vyvarovat se zdejším pastem, kterých tu není málo a jiným nebezpečím, o nichž nic nevíš a vědět nebudeš, pokud by nedošlo na nejhorší. Povídat ti o nich určitě nehodlám. Těžko bych pak měla co nabízet, že? *Dokončí svou úpravu jeho návrhu.*
Shinji: *Keď uvidí tu kosu tak nieje z nej nijak nadšený ale druhá vec čo ho prekvapí sú jej oči.* "Kosa? Čo budem s ňou chodiť ako smrtka, radšej nie...Ale nevyzerá žeby bola nejak extra viac nepriateľská a čudná ako iných ľudí ktorých stretávam. Dobre oči má iné ale aj mňa vytáča ak sa ma každý koho stretnem pýta prečo mám biele oči, takže sa nebudem pýtať hlúpe otázky ani ja." *Zamyslí sa Shinji.* "Výhoda tejto situácie je to že mi môže pomôcť. Nevýhoda že to asi nebude zadarmo." Okej. Chápem ťa nič nieje zadarmo. Takže ty hľadáš kupca že? A ja hľadám rastlinu. Takže ty mi môžeš pomôcť nájsť tú rastlinu a ja ti môžem skúsiť pomôcť nájsť niekoho kto by toto akože chcel odkúpiť. *Povie aj keď tuší že nakoniec tým kupujúcim kosy bude musieť byť nakoniec on sám.*
Ajairu: *Pevně rozhodnuta necouvá vzad a hledí už směrem, kterým se blíží dotyčná osoba, protože už by měla být vidět. Vidět pro její zrak i v tomhle setmělém místě. Nezdá se, že by útočil a neslyší přítomnost nikoho dalšího, což znamená, že tam je pravděpodobně sám, nemá společnost. Drží kosu za konec držáku.* Takže co takhle něco za něco? Nevím totiž co máš na mysli, ale máš-li obrázek, můžu zkusit pomoct s hledáním. Sháním ovšem někoho, kdo by odkoupil kosu. Nemusí to být peníze, stačí něco též hodnotného co by mohlo být nabídnuto. *Stojí dál na tom jednom místě a nespouští z něj pozornost. Vrhá se vstříc novému obchodování.*
Shinji: *Keď sa dostal do vzdialenosti že aj človek bez byakuganu ju videl tak trochu spomalil. Trochu ho zarazilo že sa nehýbe ale priveľmi to neriešil. Nevedel kto je zač a preto deaktivoval byakugan a skúsil začať rozhovor trochu neutrálne zo vzdialenosti asi 50 metrov od nej.* Zdravím. Nerád vyrušujem ale mal by som jednu otázku. Tak trochu sa tu nevyznám ale náhodou neviete, kde by som tu našiel jednu určitú rastlinu? Je podobná Sakure ale vyzerá viac oranžová. Mám aj obrázok ak ti to pomôže. *Spýtal sa ale radšej už ďalej nehovoril lebo nevedel aká bude jej reakcia.*
Ajairu: *Trhne uchem po směru k tomu místu, odkud zaslechne blížící se osobu. Neotáčí se tam nyní, jelikož osoba jde očividně ze směru, který je na opačné straně, než jí za zády umístěná ona zabezpečená část. Zůstává poblíž své možné ochrany, když se zdá, že dotyčná osoba zřejmě dojde až k ní. Pracně bojuje s pocitem provinění, který se jí chápe a potřebou opět zalézt. Porušuje tím totiž tak nějak to co si Kira přeje, i když se jí zatím nic špatného neděje. R8da by si sedla, ale pro rychlejší přesun do bezpečí, zůstává stát.*
Shinji: *Kráča a vôbec sa mu tu nepáči.* "Načo som sa vôbec na toto dal?" *Vyčíta si ale nezastavuje.* "Kde by len mohla tá rastlinka byť? Kde?" *Mal zo sebou aj mapu okolia ale bola celkom stará a nie všetky močiare boli tak ako aj boli zakreslené. Byakugan je praktický ale zatiaľ mu tu veľmi nepomohol. Nachvíľu zastal a pozeral ním viac a viac do diaľky až kým zbadal chakru.* Človek na obzore, len či mi bude aj schopný pomôcť. *Zamyslel sa Shinji a šiel tým smerom kde bola chakra lebo vedel alebo aspoň si myslel že nemá čo stratiť.*
Ajairu: *Zastaví se tam, kde zrovna je. Párkrát se pro větší klid, nadechne a vydechne. Pomalu. A začne se soustředit přednostně tomu svému sluchu. Kontroluje zdejší prostor před sebou a ze stran. Konkrétně přítomnost tvorů a hlavně lidí. S povzdechem se začne vzdalovat od toho pomyslného, bezpečného přístavu. Svou pozornost zas věnuje cestě. Musí dávat pozor. Nehodlá se dostat příliš blízko k vodním částem. Vyhledává jen a pouze pevnou část s dobrým jištěním. A celou dobu se cítí ohroženě. Po jisté cestě má v plánu, další kontrolu. Potřebuje sehnat kupc a ten za í určitě nedojde do chatky skrz to vše.*
Shinji: *Shinji prišiel do zeme bažín len kvôli jednej veci. Rastie tu totiž jedna rastlina ktorá tu vďaka prirodzenej vlhkosti prežíva. Ide o to že sa používa do viacerých liečiv a podporných prípravkov preto je pre Shinjho dôležitá aby ju našiel. Ale odkedy tu prišiel nepáčilo sa mu vôbec prostredie v ktorom je.* "Ak sa mi ju podarí zachytiť aj s koreňom tak by bolo možné ju zasadiť do skleníku v Iwe a pestovať ju aj tam, nechápem prečo to nikoho doteraz nenapadlo..." *V tom nechtiac stúpil do nejakého blata.* "Aha...Už chápem prečo tu nikto nechodí ju zbierať. Smola, tie topánky boli nové." *Vzdychne si Shinji a keď prechádza dáva si väčší pozor na špinu naokolo. Pre istotu aktivuje byakugan aby sa vyhol najviac nepríjemným veciam.*
Ajairu: *Je zrovna mimo chatu, kde žije nyní s Kirou. Jsou tam bez SUzuyi a za to je Ajairu jen ráda. Zradil ji a jak moc. Nechce se s ním ani náhodou vidět. Má s sebou tu kosu, kterou od něj kdysi vyhandlovala. Oblečená je v kimonu, ale ne šatech, nýbrž horního a dolního dílu. Kosu drží v pravé ruce, kde má kolem paže pod rukávem, čelenku se znakem MS Shi. Prochází se tímhle prostorem, aby šla těmi cestičkami, které znamenají, že se vyhne tomu, že by skončila v močálu, nebo hůře v některé z pastí. Dva kilometry už má za sebou. A tím má za sebou i ten perimetr, jenž je zajištěn od Kiry. Celé zdejší místo se jí nelíbí od samotného začátku. Nemá to tu ráda pro tu častou přítomnost vody, navíc zcela zrádně. Je skrývaná. Od toho jsou to močály. Celou dobu tedy odolává vlastnímu děsu, který z toho má. Je tak opatrná a to dost. Zpomaluje ji to však. To ta kosa též. Chce se jí zbavit. Někomu ji dát, protože nevěří tomu, že by ji nyní mohla používat. Používat užitečně. Ne po tom, co jí SUzuya zřídil rameno. Kira jí tu ruku sice zachránila, ale musela se část toho ramene nahradit. Kost. Už to nikdy nebude takové, jako to bylo předtím a určitě ne lepší. Bude to jen horší. Je to však lepší, než to co jí zajistil Suzuya.*
Shoutboardy končí. Více zde.