Přidej zprávu »
mefisto: Mefisto s radostí oznamuje že náš technik Ondra se dvojnásobně potatil.D ětem přeje hodně zdraví a štěstí,hudební budoucnost a těšíme se na toho panáka. Za celej cirkus Radek
Radek: Za Mefisto děkuji Darině a Marťovi a přeju jim hodně takových dní v životě, jako byla jejich svatba a dík.
Martin a Darina: Skupina Mefisto byla sázka na jistotu, dokázali pozvednout zábavu na naší svatbě a hravě zaplnit parket, tak jak se dá od pořádné skupiny čekat. Moc děkujeme.
Katka: Zdravím, chtěla bych se zeptat kolik by orientačně stálo vystoupení na Maturitním plese. Přibližně od 20:00 do 2:00 :) Děkuji za odpověď.
Monika: Oprava: Ahoj, chci se zeptat kolik by stálo vystoupení na Maturitní ples, datum asi 17. leden 2014, asi od 20:00 do 02:00, díky za odpověď
:):
Kamil: Lucie, odpověď máte na e-mailu...
Lucie: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat kolik by stálo vystoupení ne Maturitní ples ? asi od těch 20:00 tak do 02:00 rána. Děkuju předem za odpověď
Fanclub: Veselé, spokojené, klidné, pohodové Vánoce a pohodičkový Nový rok! Vám všem přeje FANCLUB
Kamil: ...opraveno. Vzkaz mi byl předán, ale vždy je lepší, když se to napíše, aby nedošlo k omylu. Pro obě strany to slouží (ten e-mail), jako taková menší smlouva .
Kubín: Díky...ještě je tam chybička...nebude to v pondělí, ale v neděli...Mluvil jsem s Vašim kapelníkem, říkal mi, že to vyřídí...mějte se..těšíme se na akci..
Kamil: Už jsem to opravil. Čekal jsem na odpověď na mail.
Kubín: Dobrý den, prosím o opravení datumu vystoupení v Kunčině na Štěpánské zábavě na 25.12.
TENKRÁT TRUBKA: Nazdar vykopávky, Radka jsem poznal, ale Laďo tebe ani ho...Na Mefisto mně před týdnem upozornil zvukař prdlavky (čti dechovka ) z Vracova, kterou jste i vy prošli v Mohelnické lidušce u hitů Perníková chaloupka z arr. Ringo Čecha nebo Demla...bůh ví. A ta úžasná dechová sekce Mykiska a já, si s vámi umělci s radostí zahrála. Něco mi to dalo, protože dnes se tím i živím, a Laďo dokonc bicíma.
BlueBoard.cz ShoutBoard