Přidej zprávu »
FilipZrak: Jinak přeju všem všechno nej do nového roku a v pondělí se můžeme konečně těšit na další aktualizaci! Hurá, trvalo to jen přes měsíc :)
FilipZrak: Badysak: Je to maso, jak to utíká :) Tak snad nebudem s touhle rychlostí aktualizací čekat na konec dalších 7 let
Badysak: Kryste to už je 7 let tak snad to spolu dotáhnem.
FilipZrak: Teg: Tak to jo. Já teď zase bojoval s aktualizací, protože jsem měnil PC a pořád jsem se nedostal k tomu, abych si nainstaloval Photoshop Ale už konečně! Jinak s tím koncem o tom chvílemi taky začínám pochybovat, obzvlášť po takhle rozvláčných stránkách Ale snad už nás čeká něco akčnějšího a konce se dočkáme, přece jen už tenhle komiks sledujem a překládám 7 let
Teg: Ani ne čeče, to bych musel získat nějaký volný čas navíc :-) Chvíli jsem překládal Superbitch, ale než jsem to vypublikoval, zase mě to pustilo. Spíše občas něco přečtu. Dobrej úlovek jsou Mýty, případně teď nové příhody Rychlých šípů . P.S: a určitě to bude mít nějaký konec? :-)
Badysak: kolem 300 za 200 stran viz. odkaz »
FilipZrak: Badysak: Upřímně těžko říct. Moc se v cenách v ČR vydaných komiksů nevyznám. Kolik tak obvykle stojí nějaká větší kniha?
Badysak: 600 - 700 listu to by se do 600 stovek mohlo vlezt což?
FilipZrak: Teg: A nechybí ti překládání? :) I když je jasný, že času asi vzhledem k okolnostem moc nebude :) U mě zatím tištěného nic, ale s autorkou Fey Winds jsem o tom zatím ještě nemluvil, pořád nejdřív čekám na dokončení seriálu, a pak se uvidí :)
Teg: Tak to je výborný. Jinak žádný nový další projekty ala webkomiks. Vše už v zárodku nekompromisně potírám :-). Člověk by i začal, ale pak by to asi byla bída... Kdy ti vyjde něco na papíře? ;-)
FilipZrak: Teg: Hehe, tak to gratuluju k novýmu přírůstku, tady to s projektama vypadá podobně :) Tak ať se jen daří! :)
Badysak: tak to gratz Tegu
Teg: Jo mám, jednomu jsou 4 roky a druhýmu 5 měsíců
Badysak: Nápodobně
FilipZrak: Veselé Vánoce a všechno nej do nového roku 2018! Doufám, že se vám bude překlad komiksu líbit i nadále
Badysak: Tak to jsem nečekal 439
FilipZrak: Teg: Jé, čau čoveče, jak se vede? Máš teď nějaký zajímavý projekty?
Teg: Héééj. Tady to žije, jen tak dál :-)
FilipZrak: Badysak: Jsem rád, že se překlad líbí, navíc mě to moc baví :) Jen Nicole to teď nějak fláká
Badysak: Dík že pokračuješ.
FilipZrak: Badysak: Vypadá to každopádně zajímavě
Badysak: to poslední okénku 424 je strašně dvojsmyslné, že by Nigel
FilipZrak: Doufejme, že velká smršť dílů
Badysak: To má být reklama? Nebo upoutávka na novou inspiraci plížící se smršť dílů?
FilipZrak: Badysak: Díky moc za pochvalu! No, Nicole je teď i dost zaneprázdněná druhým komiksem co dělá, takže jí asi popohání dost lidí
Badysak: Díky, hlavně za nás neangličtináře masíruj autorku, aby Comicks dokončila děláte to oba fajn.
FilipZrak: Badysak: Trochu opožděně všechno nej do nového roku! :)
Badysak: Štasné a veselé lidi.
Libor: Zdá se mi to, nebo v tomto díle furt jenom spí? Asi zimní spánek.
Badysak: Se divím, že jí ještě nepraskla cévka jak je furt nasraná.
Vašek: Jo, někdy je to potřeba. Zvlášť, když autor už ví, jak příběh dopadne, potom už schází trocha motivace. Ale nemůžu soudit, nejsem v její kůži, nejspíš se jen nadchla pro něco jiného.
Libor: No, ono to s tím bolavým loktem už nebude úplně tak vážné. Nicole tak trochu zanáší a utíká k svému novému komiksu Shattered Starlight, kde každou chvíli přibývá nová stránka. Asi si taky potřebovala oddychnout.
FilipZrak: Vašek: Tak snad nebudem čekat zase další čtyři měsíce :D
Vašek: Aleluja. Čekání se vyplatilo.
FilipZrak: Vašek: Teď to byla dost bída, ale konečně přibyla nová stránka! Asi teď Nicole nebude pokračovat v takovém tempu, ale já se na překlad vrhnu hned o víkendu, aby byl na pondělní termín :)
Vašek: Nějaké nové zprávy o stavu loktu?
Vašek: Tak čtvrt roku za náma a jen jedna stránka a ještě jen jako bonus. Začíná to slabě.
FilipZrak: Tex: Jo, to je vtipný. Ale zatím jsou ty stránky hotové tak napůl, tak snad to ještě změní zpátky. My každopádně budeme pokračovat v tomhle číslování. Vašek: Ahoj, dobrý nápad! Mrknu na to, jak bude čas :)
Vašek: Ahoj, když teď vázne vydávání nových dílů komiksu, nešlo by třeba dopřekládat Postavy? Díky moc :-)
Tex: Mimochodem, díval jsem se,, jestli je to v originálu také a zjistil, že Nicole v nové verzi čísluje všechny díly včetně bonusových a tak se to proti překladu úplně rozjelo
Tex: To znamená, že sice se Sidem mluví, ale dívá se někam jinam. Nicole občas používá vyjadřovacích prostředků z jiných stylů (především japonské mangy).
Naarasusi: jo byl to překlep místo 6 mělobýt 9
FilipZrak: Ahoj! Jen krátký update, Nicolin loket už se pomalu uzdravuje, takže sláva hurá :) Na druhou stranu doktoři jí pořá doporučují ruku nepřetěžovat, takže si asi na další díly ještě chvíli počkáme :/ Zatím aspoň připravila pro fanoušky nové stránky, takže doufejme, že s nimi přijdou v i březnu i první další díly :)
FilipZrak: Ahoj! Jen kr
Vašek: Nějak nechápu otázku, na tom obrázku má jen boty.
Naarasusi: Kde má Larina (v díle 326 druhý panel) oči?
Vasek: Jak to vypadá s tím loktem? Doufám, že se Nicola uzdravuje.
Badysak: Mě spíše zajímá co má v úmyslu ten hafan s lanem.
Vašek: Kde tu zbraň měla strčenou?
FilipZrak: A dnes rozuzlení, Kit (bohužel?) jenom čaruje (Novinka už odkazuje na správný díl...)
BlueBoard.cz ShoutBoard