Přidej zprávu »
Vodník Kebule: David Kopeček vošahával hokynáře v Přibyslavicích.
Fanda: karel, co to meleš! Já tady vždycky najdu nejčerstvější novinky o hře. Děkuji za tyto stránky.
Warrior: @karel: O hře by se toho samozřejmě dalo sepsat mnoho, ale já jsem rád, že si občas najdu aspoň trochu času na psaní novinek. Pokud bys chtěl přiložit ruku k dílu, budu jedině rád.
karel: Co to je za stranku vzdyt tu neni vubec zadny info ke hre.
Fanda: Martin, a k čemu mi to bude?
Martin: Jděte do složky se hrou dále do Localization a např. ve WinRAR otevřete soubor Czech_xml.pak. Po otevření souboru s názvem text_ui_quest.xml si můžete přečíst názvy questů, které budou v dalších dlc.
Fanda: Super, těším se na ten turnaj v Ratajích. To mě ve hře chybělo.
Petr: Ahoj nyní jsem objevil perk za velký sběr kopřiv nebo jedovatých bylin, normálně v nabídce není, je takových více?
Mohinder: Ahojky muze mi nekdo poradit?mam amd fx 6350 a gtx 1050ti,hra jede plynule ale kazdou chvily se zasekne a rozjede po 20 vterinach nevi nekdocostm? Myslim ze me pc tozvlada v pohode dekuji
Michal: Ahojky mam Amdfx6350 gtx 1050ti,hraji hru na stredni detajly,a ikdyz je novy patch,hra mi porad zamrza na 10 vterin ,nevite vcem je problem?myslim ze pocitac mi hru zvlada v pohode fps 40 +dekuji za radu ,jestly neco te hre skodi treba
Klárka: Taky se Vám stalo, že po dohrání hlavního příběhu, tak je pan Bořek "zaseklý" v zemi a nejde s ním mluvit? Měla jsem za ním jít kvůli Kumánům v okolí, ale nejde to.
Fanda: Zkus na PS spustit nějakou jinou na HW náročnou hru, jestli to dělá taky.
Ondřej: Ahoj všem, měl bych takový spíše technický dotaz. Koupil jsem si PS 4 1TB hlavně kvůli Kingdom come. Mám problém při načítání hry (při samotném spuštění i při loadingu do uložených pozic), doba spuštění se pohybuje od 8-10minut!!! Je to normální? Může být problém ve hře nebo snad v PS? Předem moc děkuji za jakékoliv odpovědi.
Fanda: Jo, pokud máš DLC From the Ashes, tak to asi tak bude. Já jim ale na tento DLC prdím.
Burdiscz: Jen pro pořádek, v lesích okolo Přibyslavic můžeš lovit jak se ti zlíbí, řekl to i Diviš Jindřichovi, když mu vesnici předával.
Fanda: Jen tak pro pořádek - to lovení zvěře je vlastně kradení. Leda že jsi mistrem lovčím.
Petr: Tak já už to vystavěl, měl jsem nahrabáno skoro 50 tisíc, ale ani to nestačilo, pořád se tam zmiňujou o dalšim rozšíření města, ale to se mi nijak nenabídlo...
Alien: Muzes taky lovit zver a prodavat maso (vnitrnosti, kuze atd.)
Fanda: Nebo hledat zakopané poklady anebo vyhrávat v kostkách.
Luděk: Musíš krást, prodávat zbroj a zbraně co sebereš protivníkům, žádná jiný způsob neexistuj, penězi za plnění úkolů to jde pomalu.
BlueBoard.cz ShoutBoard