Přidej zprávu »
Bush: Ten Q mi taky neukazoval kde je ho možno odevzdat. Ale když sem dojel do Sázavy a našel ikonu řezníka byl u něj dialog odevzdat itemy do Q. Pak následovaly asi jesště 3 další Q. Nikdy ale při plnění Q nebyl k němu odkaz na mapě. Jen to počítalo splněné počty kusů.
Dan: Já mám problém s questem, kde mám sehnat sázavskému řezníkovi nějakou zvěřínu, jenže když tu zvěřinu seženu, tak u něj nemám možnost v dialogu mu to odevzdat. Navíc mi to na mapě ukazuje, že mám ten quest dokončit někde úplně mimo mapu na severo-západ, jako kdyby se ten řezník sebral a odjel pryč ze hry, i když je stále v Sázavě Máte někdo stejný problém? Díky
Warrior: V Shoutboxu se všichni budeme vyjadřovat slušně. Urážlivé nebo provokativní příspěvky si každý nechá pro sebe.
GHOST: Kokoti hra bude v pohode az bude mit patch 1.31.165.4
Fanda: Doufám, že brzo vyjde nějaké pokračování hry.
midjidj: jaká potupa ty chytrej beztak jsi tu hru nekoupil a jenom stáhnul. Nekritizuj co sám nedokážeš. Já si naopak myslím, že to je povedená hra z naší historie...
Pavel: Co je na tom potupnýho? Naopak je to celkem úctyhodný. Udělat takovouhle hru za tak málo peněz, s celkem malým studiem a navíc většina z toho jsou amatéři?
NasranýMartin: Potupa česka tahle hra!
Nixantora: Odehral jsem 50+ hodin a spadlo mi to 4x, zadny drama a to hraju od verze 1.2 Mozna to chce hrat na lepsim zelezu a ne na 486
Šobry: Dnes aktualizace, dříve to padalo občas, teď 2x za hodinu. Já osobně končím, všem hodně štěstí.
CZVenca: Já teda nepotkávám potulné rytíře ani ve verzi 1.4.1, ani hádankáře, nikoho. Jen opravdu málokdy mám přepadení. Rytíře jsem naposledy potkal ve verzi 1.2. Takže ve verzi 1.4.2 to stále nejde??? Ach jo :-(
NasranýMartin: Patch zase všechno pojebal.Nejdou dokončit mrchojedy a nejde potkat potulného rytíře atd...Jak můžou patchem dojebat tolik věcí zase?
Warrior: Tak mě přepadávají celkem pravidelně. Zrovna posledně mě přepadli 2x během 5 minut na tom samém místě. (verze tkay 1.4.1)
CZVenca: Ahoj. Od verze 1.4.1 jsou zase velmi omezeny náhodné události. Při rychlém cestování jsem opravdu hodně zřídka narazil na přepadení a jednu mrtvolu. Jinak pocestné jako je hádankář, rytíři apod. ty jsem vůbec nepotkal. Při normálním cestování už vůbec nikoho. Od verze 1.3 to vypadlo úplně, verze 1.3.4 to opravila, ale nyní však opět. Bude to prosím Vás opravené v následujícím updatu??? Děkuju!
Fanda: Poznal jste se někdo na těch posledních záběrech z autogramiády v tom obchodě?
Fanda: Dík za video v Novinkách. Dobrý bylo: "Se najednou probudily velké české média den před vydáním"
Jan: Jako hra je to naprosto suprová, grafika nádherná, hratelnost supr, jen prostě nemůžu hrát dál, dokud to neopraví, a to mě opravdu mrzí, protože mě to baví takovým způsobem, že si vše protahuji, a tak mám v případu Mrchojedy odehráno už 150 hodin. Jinak je to prostě pecka.
King0s: Ted jsem si vzpomnel, ze jsem narazil na bug ktery zmrazil celou hru a musel jsem ji natvrdo vypnout. KDyz jsem se pokusil promluvit s rvacem v hostinci u klastera,tak hra vzdy zamrzla. Dalsi byl, kdy jsem nemohl udelat quest, kdy mate dostat propousteci glejt od Karlova porucnika. Zahral jsem si kostky a nci se nestalo, takze jsem to musel resit jinak. Povedlo se,ale mrzelo mi, ze to neslo tak jak to byla zamysleno samotnymi tvurci. Ale to se obcas stava A to zminene behani do schodu byl obcas opruz, ale celkove mi to nemohlo pokazit dojem a radost z hrani :)
Fanda: Se mě nestalo, abych nemohl projít dveřmi. Jo někdy vyjít do schodů byl trošku záhul, ale se sprintem jsem i to vždycky dal
Šobry: Hra je super, proto se od ní nemohu urvat, ale když jdete 3x to samé dokola, protože hra spadne, je to opruz. Dokoupil jsem tu výstroj a po otevření poslední mapy 5 už nejde nic. Jenom čučím z koně do oblohy a divně se třepu. Když hru uložím a zavřu, stojím sice už na zemi ale nemohu chodit, a po chvíli to spadne úplně. Vždy po otevření té mapy 5 ... kdekoli a kdykoli. Jinak když nejde projít otevřenými dveřmi, viz opakovaně švec v Sázavě, stačí jít dopředu a poskakovat, po chvilce Vás to pustí.
BlueBoard.cz ShoutBoard