Přidej zprávu »
DDKILL: AHOJ LIDIČKY NALEZL JSEM KELTSKE HRADISTE VSTUPY DO JESKYNI KTERE HLIDA JEZEVEC OLTAR S VESTECKOU MISOU ATD .....PROSIM NEVITE NEKDO CO ZNAMENA NAPIS ...HUDLER? JE TO NA KAMENI VYTESANO PRED ZAVALENYM VSTUPEM DO HORY....DIKY MOC
Emil: Zdravím všechny... Sháním Kelty v oblasti Moravskoslezských Beskyd. Nahlaste se na Facebooku Kelti,Beskydy Těším se na vás. Všechnym jináč krásný den
Jakub: Zdravím všechny, mohu se zeptat, ta elfská jména, jaký mají realný základ? Jsou zcela originální, nebo jsou čerpány z nějakého ralného základu?
Neznámý: No jo,bohužel..
Mája: Je škoda, že sem autorka už moc nechodí , žádná změna , ale jinak pěkný rok 2011
Popelka: Máte vy sami (nebo znáte nějakou slečnu) malou nohu, a máte tak problémy s nákupem podměrné obuvi? Podívejte se na tyto stránky: odkaz » nebo přepošlete tento odkaz dále. Díky. Omlouvám se za nevyžádanou informaci.
Legendaya: Ahojk, chci se zeptat, co je to za rádio, to, co ti zde vyhrává. :) Napiš mi na VladkyneKoni@seznam.cz, díky předem! x)
Dan: Ahoj všichni, hledám lidi kteří by se chtěly podílet na výrobě nové deskové RPG hry z názvem Amulledium. Pište na e-mail klikanec5@seznam.cz, po přijetí vám řeknu více informací.
Mája: Copak je nového?
Onder: Čus máš pěknej web. Behraješ Wow?
BlueBoard.cz ShoutBoard