Přidej zprávu »
Belza: Na netu je datasheet - japonsky (Google "LC7257 datasheet"
BOHOUS: SCHANIM ZAPOJENI LC7257
Belza: Hezké. Přijde mi ale, že "pomalý režim" by měl být opravdu pomalý (mě to tak funguje). Ještě bych zkontroloval zapojení, jestli tranzistory T6, T7 a T8 opravdu spínají.
Henry: Miloslav: Škoda, že to zkreslilo ty barvy, jinak fakt pěkné.
Miloslav: Barevná hudba v akci. odkaz »
Polda18: Zajímavé návody. S dovolením si pár obvodů s využitím Vašich návodů doma postavím, odzkouším (jmenovitě třeba elektronickou hrací kostku) :) Schéma zapojení trochu upravím, a vyhledám vhodné alternativy pro pájení skrze desku (tedy plošné spoje na zadní straně DPS a součástky na přední), přidám vypínač (on/off), abych nemusel vytahovat baterku :)
Miloslav: Jinak barevná hudba opravdu jde na první zapojení, ale podepisuji to, co je v návodu či popisu: ne na každou hudbu to funguje, nejhezčí barevné efekty byly na Mozarta.
Miloslav: Při testování barevné hudby jsem objevil zajímavý on line tónový generátor - odkaz » Velice šikovné a hlavně snadno ovladatelné. Umí i různé šuny...
Belza: Přesně tak, analogová a digi zem se spojí jen na jednom místě. V PE 6/2015 na s. 20 obr. 31 je to u nápisu IC6. Jinak může digitální část tu analogovou rušit.
Henry: Ad Jan: Nedělám s tím. odkaz » Na obr. 15 je to naznačeno, propojit v jednom bodě. DPS bych řešil podobně jako je rozdělení u spínaných zdrojů, jen v jednom místě bude procházet onen spoj.
BlueBoard.cz ShoutBoard