Přidej zprávu »
mONisek: Čest práci. Právě koluje mezi lidma zajímavá možnost přivýdělku, perfektní na letní večery. Vydělávám si takto už od půlky května a fakt mě to nadchlo. Stamiliony tím nevydělám, ale i tak, dokud můžu, tak beru takové peníze bez práce :) Čekujte odkaz »
Carol: Proč nechodíš na blog about-wendy Luci? Vůbec nestíhám :( a nemůžu dělat grafiku :(
Carol: Luci skonči prosím na tomtom blogu , na blogu o Wendy NE! Nebo skončím se vším i s blogama a s grafikou , s fórem. (napůl vydírání )
Míša-Nikee: Je super,že máme na blogu takové úžasné návštěvníky jako jste VY!! Díky!!
NiKee*: Ahoj všichni,děkujeme za omentáře,za uvolněné fotky a za vše!! :) NiKee*
Lufík: anýsku.. Mooc děkuju.. Tento rok byl náročný, ale úžasnej.. :))* Taky díky tobě.. :))* Moc děkuju.. :)) Taky měj hezké prázdniny.. :))*
Andulička: Lufííku, chtěla jsem ti moc poděkovat..:) Celý rok jsi na mě moc hodná:) , pomáháš mi a já si toho mooc vážáím:) Tento školní rok jsem si s tebou ooc užila...:)Fákt..:) Doufám že se ti také líbil a příští bude také Skvělý:) Chci ti popřát hezké prázdniny a snad někdy příjde nějaký koncík a setkáme se tam spolu..:):)Doufám že si měla hezké výzo (určo jo) a Přeji hezké prázdniny a pořádně si to užij!!:):):) Tvůj Anísek:)
Andulička: Lufíí, já tě tam viděla , ale newím jestli ty mě:( Užila sis víkend? Já moooooooc:) Tak se měj Pááá:)
Andulička: Lufíku.. Mám skvělou zprávu , protože za chvíli jedu do Prahy (Praha 5) , ale ty tam boužel nejedeš:( Jsem ale moooc ráda že mi to doktor povolil:) Tak snad to někdy vyjde, tak Páá:)
Lufík: anísku.. Momentálně žádný naplánovaný nemám, ale ono to zase přijde.. ;) ;) .. Určit+ nám to vyjde.. ;) Terko.. Odepsala jsem.. :)
BlueBoard.cz ShoutBoard