Přidej zprávu »
Šicí stroj Amelia: Šicí stroj Lucznik 2005 Amelia II ve výjimečné nabídce: sada šití a šicích pomůcek ZDARMA! Šicí stroj s volným ramenem, 36 programy, overlockovými stehy, 4 krokovou knoflíkovou dírkou, automatickým navlékačem nitě, regulovatelnou šířkou i délkou stehu, regulací přítlaku patky, ořezem nitě, bohaté příslušenství, atd. Šicí stroj má kovové části, což zajišťuje dlouhou životnost. Kvalitní šicí stroj se zajímavou slevou na www.raj-siti.cz. Více na: odkaz »
Vladimír Fojt: Nabízím oplocení zahrad, pozemků i malých rozměrů. Včetně výroby a montáže bran a branek. Dále výroba a montáž ocelových schodišť, mříží okenních i vchodových. Výroba a montáž zábradlí. Dále veškeré zámečnické práce. Vynikající ceny! Telefon 737787404
Irena Odložilová: Pronajmu velký zařízený pokoj v bytě na Praze 4 blízko metra - vybavení v bytě k dispozici. Cena 5000,- czk včetně poplatků - spěchá. Volejte na 737864793
Nábytkové trezory: Nabízíme trezory pro bezpečné uložení dokumentů a cenný předmětů. Nábytkové trezory jsou bezpečnostní schránky, které mohou být postaveny do prostoru a ukotveny k podlaze či zdi nebo mohou být zazděny do podlahy. Stěnové trezory jsou určeny pro zazdění do zdi a jsou vybaveny protipožárním vybavením. Nábytkové a stěnové trezory a trezory na zbraně můžete pořídit na www.ok-produkt.cz . Více na odkaz » nebo na odkaz »
Robotické vysavače: Robotické vysavače jsou hitem současnosti! Moderní robotický vysavač vysává zcela sám a šetří tak váš čas. Robotické vysavače lze programovat pro úklid ve vaší nepřítomnosti. V internetovém obchodě OK produkt.cz nabízíme robotické vysavače řady značek, mj. i robotický vysavač pro mokrý úklid podlah a speciální antibakteriální vysavač pro vysávání matrací a likvidaci roztočů. Produkty se zárukou a servisem, akční ceny + dárky. Více na odkaz »
Šicí stroje Lucznik: Vlastníte starý šicí stroj Lucznik a nevíte, kde koupit díly? Příslušenství pro staré šicí stroje Lucznik zakoupíte u oficiálního dovozce značky Lucznik na e-shopu www.raj-siti.cz. V naší nabídce jsou přívodní kabely, nožní spouštěč, klínové řemeny, cívky, člunky, motory, sada na renovaci stroje, jehly pro šicí stroje a další. Navštivte odkaz »
Overlock Lucznik: Overlock Lucznik 720 D-4 je 4-nitný 2-jehlový overlock s diferenciálem, volným ramenem, 7 druhů stehů, nádobka na odstřižky a další funkce. Overlock Lucznik 720D-4 pro domácnost od oficiálního dovozce za skvělou akční cenu 5 860,-Kč na www.raj-siti.cz. Více na odkaz » Doprava zdarma, prodej na splátky, záruční i pozáruční servis zajištěn!
Ivana Kratochvílová: Pronajmu zařízený byt v Kutné Hioře u PENNY MARKETU. 2+KK v šestém patře. Cena 6.000,- Kč + elektřina. Telefon.číslo 605 539 766
Trezory: Trezory nábytkové, trezory stěnové, trezory na zbraně, sejfy a další sortiment. Velký výběr rozměrů, skvělé ceny, akce, slevy. V trezoru najdou bezpečné místo vaše peníze, cennosti, důležité doklady a zbraně. Chraňte svůj majetek! Dříve je lépe než později. Vybrané trezory chrání i proti živlům. Na www.ok-produkt.cz pořídíte trezory v pohodlí a bezpečně. Více na odkaz »
Robert: Koupíme byt na Slovance v České lípě,nabídky posílejte na email kopecky.robert@seznam.cz děkuji
BlueBoard.cz ShoutBoard