Přidej zprávu »
Jája: Všem PraŽákům vše nejlepší v sezóně 2019!
Jája: Z LODM jsme zpět - se 6 medailemi a z toho jsou 2 ze štafet, takže medaili si přivezli úplně všichni. Podorbné průběžné zp ravodajství je na obkotlarka.cz
Dominika: A teď už hurá na Olympiádu, držte palce !
Jája: Mám radost z velké bandy žákovského výběru a z dobrých výkonů zkušených i nových členů týmu na Vyzývacím poháru. K medaili pro výběr chybělo malinko. Pokud se na podzim zadaří jen o trochu více, tak nemůžem dopadnout špatně
Jája: Nový rok, za chvíli nová sezóna! Letos opět Olympijská, tak je jasný co Vám přeju:) Hodně úspěšných závodů a hodně legrace na našich akcích - dobrá parta kamarádů je největší vítězství!
jája: Gratulace k výbornému výkonu žáků o víkendu na MČR družstev! Stříbro! I ostatní se hlavně v sobotu předvedli skvěle. Tak choďte na tréninky a jezděte na podzimní žebříčky, ať je to příští rok třeba ještě lepší!
Dominika: A jdeme do fínále! Za tři neděle je tu mistrovský víkend a Pražští žáci budou opět chtít promluvit do bojů o medaile!!!
jája: Bomba!! Zas to žije! Jezděte s námi,protože dostanete do těla, užijete si partu a loňští členové žákovského výběru jsou letos už v širším výběru dorostu ČR!!
Dominika: Vítejte na nových stránkách, doufám, že se vám líbí a budou dobře sloužit !
BlueBoard.cz ShoutBoard