Přidej zprávu »
HP škola: Nove otevřená RPG škola v Bradavicích, pojďte se připojit v roli studenta nebo profesora, Tešímě se na každého :) odkaz »
Andreta Malfoyová: odkaz » Jmenuji se Andreta Malfoyová a jsem ředitelka této školy. Přejete si studovat na škole čar a kouzel, ale chcete něco originálního? Ne Bradavice, Kruval nebo Krásnohůlky? Tak pro vás je tady škola čar a kouzel Krkavice! Přijímáme nové žáky, profesory a pracovníky, například školníka, hospodského nebo hajného.
Martin Lerelin: Dobrý den,  Když jsem procházel stránky jako je roleplay.4fan atd... všiml jsem si, že existuje hodně RPG her s realiemi světa Harryho Pottera. Ale všude skoro na každou školu chodily jen 2-5 studentů. Proto moje škola má mezi jedněmi z hlavních cílů dát dohromady co nejvíce "roztroušených" kouzelníků z ČR pod jednu střechu, do jednoho hradu, do jedné školy. Z toho důvodu, bych vás chtěl pozvat do mojí školy čar a kouzel v Bradavicích. I když škola zatím "běží" na službě webgarden (tady ta na Blogu) učím se programovat a doufám, že jednou by z toho mohl být samostatný hrad, který by nebyl na ničem závislý. I přes to, že jsem omezován službou webgarden snažím se na stránky přidat co nejvíce interaktivních prvků. (např. Teď stavím (programuji) laboratoř, kde bude možné vařit vlastní lektvary.). Dovolím si sem umístit přenášedlo, které tě zavede rovnou před brány hradu:  odkaz » S pozdravem Martin Lerelin.
Lizy Fortes - OV: Dobrý den, jsem profesorka Obecné výuky a chtěla bych požádat o sestrojení jakési nástěnky, kde mohou profesoři třeba posílat domácí úkoly, nebo nějaké vyučování, kdyby si chtěli zahrát.. No, byla bych ráda kdyby to tak nějak šlo, ráda bych udělala aspoň nějakou výuku třeba za měsíc nebo tak nějak....
Shadowhill: Ahoj, chtěla bych tě poprosit o zvěřejnění mé ikonky. Ahoj ahoj ahoj .. Chtěla bych vás pozvat na novou rpg hru. Je to jiné než ostatní rpg, co jsem viděla v čem? je tam registrace a přihlášení, postavu si vytvoříte až v druhé části registrace, jsou tu akce, za které získáváte "peníze", za které si koupíte co budete chtít .. Mohla bych tu vypisovat spoustu jiných věcí, tak myslím, že si je zjistíte sami .. Prvních 10 registrovaných dostane zadarmo 1 DIAMANT A 1 SAFÍR .. Co si za to můžete pořídit zjistíte v kouzelnickým obchůdku. Více informací zjistíte na webu. Omlouváme se za nedostatky, právě to zkoušíme, určitě nám tam toho hodně chybí. Pro další informace použijte vzkazy buď tady, nebo tam. Jestli vás můžu poprosit, shánějte další lidi .. ikonka: odkaz » web: odkaz »
Lucie: Dobrý večer chtěla bych se zeptat kdy se můžu přihlásit do BradaviceCity.Jestli by to šlo ted nebo až za pár měsíců. Předem Děkuji nashledanou.
Tessi Bone: Dobrý den, Jsem profeasorka Drakologie a chci se zeptat kdy začne výuka. Děkuji :)
annedemoon: Ahoj miluju vaši stránku:-D
mONisek: Buďte zdrávi. Teď se šíří po netu a mezi lidma ojedinělá metoda, jak vydělat peníze - vhodná pro lidi, co jsou doma. Pro mě to je skvělá možnost výdělku a jsem tím fascinována :) Milionářka přes noc se ze mě sice nestala, ale i tak to dojím, co to jde :) Je to z návodu odkaz »
Koko: Och, vítám Tě zbloudilý cizinče. Právě jsi vstoupil na pozemky Tábora dvojí krve, kde nic není tak, jak se zdá. Najdete zde polobohy, satyry, najády, ale i třeba kentaury. Většina dětí se sem dostane jen díky satyrům, kteří je "hlídají". Pro obyčejné smrtelníky je náš tábor pouze jahodová farma, ale my víme jaká je pravda. Nikdo se zde nikdy nenudí. Každý měsíc se pořádá boj o vlajku, každý večer se koná táborák, kde děti dávají dary svým rodičům, a samozřejmě zde nechybí ani tréning s meči či s lukem. percy-rpg.blog.cz
Tris: Nové originální RPG shání aktivní hráče!! Zaregistrujte se a vdechněte novému rpg život!! divergence-rpg.blog.cz
Tris: Nov
Alexa: Přemýšlely jste někdy nad tím, jaké to je vyrůstat v sirotčinci? Nyní máte možnost to zjistit! cartref-rpg.blog.cz
ELISABETH: Ahoj chci se zeptat jde dneska i když je konec školního roku poslat žádost studenta na nový školní rok???
zacinajici-fotografk: Navštivte můj blog o focení! Vznikl sice před pár dny ale fotky stále přibývají! zacinajici-fotografka.blog.cz
Cara: Koukněte se na stránky o Twilight.Sice teď nejsou nic moc,ale to se zlepší.Vznikly totiž teprve včera.Tak se koukněte.Zveme vás obě dvě. Cara a Alex odkaz »
Škola magie: Chcete se naučit skutečné magii, a ne si na ní jen hrát? Přihlašte se k bezplatnému studiu na stránce odkaz » a zkuste si, jaká je magie doopravdy!
Beily: Zdravím.Otvírám novou koňskou akademii.Ještě není otevřená,ale můžete se tam podívat.Snad se vám zde bude líbit.Odkaz: odkaz »
La Monde Alternative: Zdravím! Založili jsme vlaství fantasy středověké RPG a sháníme členy, co by se rádi zapojili. Najdete nás na stránkách www.la-monde-alternative.blog.cz Díky :)
magicschol: Chcete studovat na kouzelnické škole, ale nebaví vás už studovat v bradavicích ?Přihlašte se na Magickou školu..Jak?Jednoduše, stačí si najít stránky www.magicschol.blog.cz a zaregistrovat se jako student neb o profesor ve vstupní díni, pod pojmem registrace !! Rádi vás přivítáme !!
BlueBoard.cz ShoutBoard