Přidej zprávu »
Veronika: Štěňátka jsou naprosto rozkošná,přeji jim hodně zdraví a štěstí,o jedno mam sama zajem určitě se ozvu
Vašíčkovi: Všem novorozencům hodné páničky a mamce hodně trpělivost
Dvížovi: Velké poděkování za péči našeho štěněte v jeho prvních krůčcích života , Kirbynce hodně zdraví a zotavení z péče o psí bandu, všem hodné páníčky a dlouhý krásný psí život.
Hanička: Nazdar bazar! Mezi čtenáři se právě šíří revoluční metoda výdělku peněz, skvělé na léto, když je hodinka, dvě času. Vydělávám si takto bez práce už nějaký čas a nemám slov, jak snadné to je!! Milionářku to ze mě sice neudělá, ale když to jde, tak to dojím, co to jde... A tohle všechno znám z odkaz »
Christie s rodinou: Gratulujeme ségře naší Christie i všem okolo k narození štěňátek. Lepší dárek k narozeninám si snad ani nelze představit :-) Přejeme hodně zdraví a štěstí do do života. Křehlíkovi, Ohrobec
Korycany: Novopečené mamince Kirbynce přejeme k dnešním narozeninám všecičko to NEJ,hlavně zdraví! Prťatům též plno zdravíčka a milující paníčky!Všem posíláme pusu na čumáček ! Kirbynko užívej si s páníčky té úžasné a krásné "bandy" a až vás bude "plnej" baráček přijedeme se na vás všechny podívat a pomuchlovat se! Takže se zatím mějte krásně!♥
Lenka Z.: Ještě jednou moc gratuluji, hlavně že jste to v pořádku zvládli a jsou všichna zrzavá miminka zdravá.
Monika: Děkujeme . Konečný stav je 6 kluků a 4 holčičky. Všichni jsou moc krásní, zdraví a mají se čile k světu. Porod byl velmi dlouhý a namáhavý, takže až si trošku odpočneme tak určitě přidáme informace a fotečky miminek.
Sobotlovi: Máme velikou radost , že všechno dobře dopadlo a Kirbynce gratulujeme
Monika: Porod pořád běží, zatím 6 krásných kluků a 2 holčičky
BlueBoard.cz ShoutBoard