Přidej zprávu »
admin: již dva dny probíhají zdlouhavé práce na studiu 3.0, které bude revolucí :D
Admin: už fakčí
admin: j ja vim, to je přesunem na jiný server - vše v "blízké době" opravím. hra je ale momentálně mimo provoz stejně jako moje stránky, ještě je toho spousta co je potřeba překopat a udělat úplně nové.
čokoláda: jen tak pro informaci - nefakčí ti útěk z vězení jako inkona na pruduktech
admin: ty mlč grafiku, už ses pustill do ActionScriptu ?
xyxyn: jen utíkat (od tohoto) a mazat (co asi?:-))
admin: objevil jsem naprosto geniální věc !! Fremy extension !! do smallbasicu to přidalo tolik funkcí, že je jich tam snad pětinásobek. umí to i ftp upload a buttony, ale já zůstanou u svych starych rectanglu s textem. jedine co tam bohuzel chybi, je spusteni jineho programu, ale co nadelam. cekam ze vyjde SNS GS 3.0, ale nejdřív se to všechno musím naučit, díky tomu že jsem nemocný to nebude trvat dlouho
xyxyn: jen usmivat a mavat
admin: přidána verze 2.4.1 a pozměněno prostředí. nové obrázky si můžete stáhnout na odkaz »
LuSik: Hezo, fajne. Jeste jsem se sice na Graphic studio nekoukal, ale uz podle popisu jsi docela pokrocil :-)
admin: pridal jsem bugfix: 2.4.1 nefungovalo ukonceni ukladani ci nacitani
admin: a je to tu! nova verze 2.4 !! umi ukladat i cist soubory SGSF jeden si muzete prohlidnout tady: odkaz » dalo to dost zabrat tak si nestezujte ze neovlada standardni formaty jako GIF ci PNG, ale to je bohuzel nemozne :)
admin: nova verze! 2.3 - tu jeste publikovat nebudu, ale uz umi uspesne ukladat do SGSF a ma par vychytavek oproti 2.1 prvni sgsf soubory na svete: odkaz » otevrete v Notepadu a zkuste pochopit :-)) ja du pracovat na v2.4 ktera bude umet sama tyto soubory otevirat
admin: to je pravda, ale stejne nejdriv udelam ukladani do *.sgsf (Sine soft GraphicStudio File) . uz je hotova v2.1.9 inovace: program se nespusti pokud chybi soubor settings.txt a pri nejakych typech chyb nespadne ale ohlasi chybu a slusne se vypne =D a to ukladani udelam efektivni aby i nova verze s novyma tvarama precetla i ulozeny obrazek starsi verze a naopak. uz jsem skousel i ukladani do *.bbi (BasicBitmapImage) tj. na kazdem radku HEX kod barvy jednoho pixelu hezky poporade, ukladani trvalo asi 1h40min :-C, proto bude sgsf ukladani prporcionlni, ukladat se budou tvary, a ne pixely :-)
brownstone: ...a kromě toho, i když jsou jen 3, tak je to uživatelsky pohodlnější, prostš si klikneš jen jednou na to, co potřebuješ.
brownstone: Jo, Line určitě přidej!
admin: to me uz taky napadlo, lae u 3 shypu se to jeste nevyplati, kdybych pridal treba jeste line...
Shoutboardy končí. Více zde.