Přidej zprávu »
Veronika: Kdyby se odebral začátek s míčem a začalo to rovnou tím,jak Klárka běží po lese,myslím že by to bylo ještě zajímavější.Je to skvělý scénář.Jen to piáno mi přijde trošku přehnaný.
Tentamten: Takže podle mě: scénář vcelku dobrý a vydařený, avšak, narazil jsem tam na pár maličkostí, které podle mě, jsou v tom scénáři zbytečné a ty jsou tyto případy: Však víš co říkala... -nechci zmizet jako oni. (k čemu je tato věta?... je to takové až moc trapné.. spíš by to mělo být definováno jinak, jelikož to je napsáno jako že tomu hned uvěřila... á se divit to že se bjí že taky zmizi je podle mě zbytečné po ASFALTOVÉ SILNICI asfaltové silnici, to první slovo podle mě zbytečné Zpátky. Nebudu v lese, kde straší! nebudu v lese, kde straší?..takové dětinské .. ale musím uznat,, že bez techto maličkostí je ten scénář vlastně dobrý :)
Marek: Musím říc že opravdu dost dobrý námět ke scénáři jste si zvolill/a,podle mně kdy by se tam ještě několik věcí přidalalo bylo by to ještě lepší a obohacenější.Hned bych tento námět rád zpracoval.
Nahodný kolemčtoucí: Pff tož tosem měl hovna u prdele :D
martin: Přečetl jsem to jedním dechem a musím říct, že fakt dobrý. Sice jsem závěr typoval jiný, otevřený - pohled ze shora na bezradnou skupinku a kolem nich nekonečno stejných táborových míst v hustém lese, ale i ten autorův je zajímavý. Uječenosti a zvratů je tam akorát a to přece v hororu musí být. To piano je nejlepší, ta obluda, no, mihotající se mlha by asi byla lepší. Měj se, M.
*Jozef: Pardon, nečítal som to celé, mením názor :-)
Jozef: Žáner by som určite nenazýval hororom. Je to fajn, určite keby ste to natočili by som si to veľmi rád pozrel, až potom by sme mohli odhaľovať nedostatky. Ale takto ako už bolo napísané, celý film sa tam kričí a uteká. To som si všimol aj v tej snímke Agent, to bežanie ma nudilo. Ale držím palce.
Petr: celej film behaji po lese, vidi tabor, nevidi, zmatene, chaoticke az hruza. michani scifi prvku, ktere nemaji vysvetleni. i ve scifi snimku musi byt vse ospravedlneno.-
MoSsTrEeT: Podle mě výborné! Sice je pravda že film by mohl být mnohem delší, je tam opravdu až moc zvratů za krátkej čas ale jinak skvělý !!!
Farry: moc zvratů za moc kratky čas.... ale j inak poutavy.... a jeste každou chvili .... vypadá vydešene a tak :D
choze: Trochu moc uječené a klišovité, ne?