Přidej zprávu »
Nikdo: Vám všem, za vše, co tu píšete a jak stále vzpomínáte, hluboce děkuji. Dokud bude někdo číst, tak psát mělo smysl... Dnes málokdo čte, málokdo prožívá příběhy uvnitř sebe, málokdo se oddává fantazii uprostřed dne a stane se někým jiným, než kým je. Snění je nádherné. Čtěte a sněte... protože nakonec všichni zapomeneme.
Charstell: Už dlho mám v záložkách tvoj blog a už dlho sa chystám opäť si prečítať tvoju tvorbu. Tak som sa k tomu aj konečne dokopala a snáď sa mi pripomenie to ako som zakaždým čakala na nový diel ktorejkoľvek tvojej poviedky. A opäť ma pri srdiečku zabolí, keď si otvorím Odraz Usagiho tváře a vidím tam to nádejné „možná jednou vznikne kniha.“ A ona nevznikne. Ach neskutočne som si zamilovala ten príbeh, ale hold nič s tým nenarobím. Ja len dúfam že sa mojej obľúbenej poviedkárke darí v živote dobre, a že aj naďalej píše, pretože jej tvorba je pamätná.
Hotaru: Zdravím. Už je to dlouho, co jsem tu byla naposledy, ale přesto se stále cítím, jako kdybych se vracela domů. Spoustu Tvých děl jsem četla ještě v době, kdy byla aktuální, právě přidaná. Z nějakého důvodu však mé mladší já nezanechávalo komentáře - nejspíš stydlivost, strach, naprosté oněmění krásou textu... Nyní toho lituji. Rostla jsem s Tvými texty, četla jsem je všechny, několikrát. A pokaždé, o trochu starší, jsem v nich našla něco nového, něco, co mi učarovalo ještě víc. Je to už dlouho a přesto se najdou slova a některé postavy stále žijí se mnou. A tak jsem Ti chtěla zpětně poděkovat. Za všechen čas, který byl věnovaný tvorbě, za emoce, za bolest... za všechno. Stvořila jsi něco nezapomenutelného a já to odmítám nechat bez povšimnutí. Děkuji Ti. Každá Tvá práce je pro mě pokladem.
Jenny: Páni! Tvá tvorba se mi hrozně líbí... doufám že v ní pokračuješ klidně i někde mimo internet je škoda zahodit talent jako máš ty :3 Na tvůj blog jsem narazila asi... 3x? Ale dnes jsem byla opravdu mile překvapená... ráda jsem zde opět zavítala *,*
Lizard Eye: Zdravím, konečně můžu říct, trocha času pro sebe a hlavně na čtení, i když ne na dlouho. Vím, dlouho jsem se neozvala, což mě samotnou štve, že nemám tolik času, kolik bych chtěla a bude to jen horší, alespoň letos. Doufám, že se alespoň trochu daří tobě :). Konečně se mi podařilo přečíst alespoň některé jednorázovky, hlavně z rubriky „Jiné povídky“. Opět jsem nadšená, určitě se k nim v budoucnu vrátím :). Nemá moc něco psát přímo k nim, neboť mám dojem, že už vše bylo řečeno od jiných :). Přeji mnoho úspěchů a snad se příště ozvu mnohem dříve než teď :)
Nikdo: Bang: Děkuji. Ani nevíš, jak mnohokrát děkuji. I když sem už nepřispívám, pokaždé mě potěší jakékoliv nové reakce - a o to více starších čtenářů, co se mnou už ušli kus cesty a vědí. Nesmírně si toho vážím. A neboj. Tento blog ještě jede, protože s ním mám své plány, nechci to zabalit. ;) Uvidíme :) Billy zdraví :D a já také ;)
Bang!: Queer Billy přečten třikrát. Na těchto stránkách se cítím jako doma, mám tady další útočiště. Vždycky najdu něco, co mě zachrání. Děkuji. Mám Tě moc ráda. Drž se.
Nikdo: Nic: A víš, že je zvláštní, že mi už dlouho nepoložil nikdo otázku, jak se mám? Možná bych ani nevěděla, jak odpovědět. "Nejsem nešťastná", nejspíš. :) Když necestuji po koncertech nebo srazech, obvykle čtu, dělám scrapbooking nebo se nudím. Můj život se stal velmi nezajímavým místem k přežívání, musím říct, ale stále - nejsem nešťastná. Děkuji za optání ;)
nic: Drahá Dasty, jak se ti daří?
Vlarisa: :D up omyl, nenacetlo se mi to cely, videla jsem jednoduche cerne pozadi a fonty byly taky nejaky divny.. no hold kdyz ma nekdo ten den spatne pripojeni a zasekany pc.. :D
Nikdo: Vlarisa: Nový vzhled stránky funguje už možná půl roku :D styď se za návštěvnost, i když bohužel se teď nic nekoná :/ uvidíme :)
Vlarisa: Ju novy vzhled stranky :) v jednoduchosti je krasa.. jen ty kategorie jsou na me docela velkym pismem :D jinak koukam ze mas neco uvedeno "co pisu.." tesim se az si neco prectu :)
Nikdo: Lizard Eye - děkuji, jsi jedna z mála, kdo se sem vrací a dělá mi svým komentováním radost :) Budu ráda, když se udržíš i dál. I Tobě vše krásné do Nového roku a ať se daří :)
Lizard Eye: Zdravím, též přeji úspěšný start do Nového roku. Popravdě, prakticky od prosince moc nestíhám, tak jak bych si přála. Od tvojí poslední publikované povídky jsem nic dalšího nepřečetla, ale to by se už (snad) mělo brzy zlepšit. Přesto, jsme ráda, že vím, že ty se vracíš. Ospravedlňovat se nemusíš, technika je technika a hold, někdy selže :D. Už teď se těším na ten povídkový projekt, popřípadě i na další :). Ještě jednou přeji úspěšný Nový rok a vše ostatní :).
Vlarisa: to jsem rada :) nejak jsem se na supernaturalu zasekla :D chtela bych dokoukat 6 radu nez pojedu na dovcu tak snad to stihnu ale uz bych to chtela vide vse, ptz chci vedet, vedet vsechno :D
Nikdo: Vlarisa:! Hey, tak totálně jsi zabila :D neviděla jsem to.. a jelikož jsem právě dokoukala drastický poslední díl desáté řady, tak jsi mi nehorázně zvedla náladu :D úplně epické to je, strašně jsem se nasmála :D a Sama tam hraje Osric Chau (Kevin) a vůbec, všichni ti herci na konci :D nemůžu... Děkuji ti mnohokrát :D a bylo zase hezké vidět herce, co hraje Samandriela v seriálu - je mi strašně sympatický :3 (pokud už ses tam dostala)
Vlarisa: Ahoj, chtěla jsem ti napsat vzkaz na fb ale , ze si ho přečteš až na něj někdy zavítáš, ale asi sis ho pozastavila, tak to hodim sem (snad to neva) - právě jsem zhlédla jedno video co pobavilo a řekla jsem si že ti ho pošlu odkaz » možná jsi to už viděla a jelikož koukáš co se právě vydává, tak chápeš souvislosti x) pro mě to jsou trošku (trošku víc :D ) spoilery, tak snad pobavilo jako mě nebo i víc :)
Nikdo: Lizard Eye: Ahojík :) stále jsem tu. Ano, fotila jsem já a panenka je moje. Jmenuje se Eliot a brzy mi dojde druhý chlapec = napíšu o obou článek. Takže snad o nic nepřijdeš. Děkuji mnohokrát. Píšu, nicméně sporadicky. Ano mám rozepsaný větší Destiel projekt na kapitoly, ale to bude ještě nějakou dobu trvat. Letos je to se mnou holth špatné :/ Doufám ale, že i já i čtenáři se dočkáme nějakého zlepšení :D Mnohokrát ti děkuji za chválu. V těchto dnech mne taková slova drží "nad propastí zoufalství ze své neschopnosti" :) moc si toho vážím.
Lizard Eye: Zdravím, od poslední zprávy, co jsem ti psala už je to nějaká doba, přesto jsem tě navštěvovala téměř každý den, abych dohnala aspoň část tvé tvorby. Popravdě, chvíli jsem si myslela, že už jsi skončila úplně, ale jelikož jsi změnila úvodní fotografii, která mě velmi nadchla už na první pohled, tak pevně doufám, že ne. Nevím, jestli jsi ty sama fotila, popřípadě, zda je panenka tvá, ale fotka je překrásná. K mojí smůle, já žádnou takovou panenku nevlastním, ale chtěla bych. Jinak, zpět k povídkám, dočetla jsem si jen část (zas tak moc bohužel nestíhám, jak bych si přála), ale např. povídka Prostitut ve mě zanechala úžasný dojem, je naprosto úžasná, okouzlující (popravdě, celou jsem jí přečetla dvakrát za sebou). Dále, mě trochu mrzí, Touha vlastnit, že nepokračuje, též Odraz Usagiho tváře a NO Porn, zajímalo by mě, jak by se všechny tři vyvíjeli dále (i když jsem si všimla, že obě jsou poměrně staré). Ano, plně si uvědomuji a za to se velmi Omlouvám, že jsem nekomentovala pod každou částí, ale nějak jsem vždy měla pocit, že to co bych ti ke každé části chtěla říci, už stejnak bylo řečené od jiných a jen bych se opakovala (a asi na to měl vliv i to, že se nejedná o aktuální díla). Mimochodem, díky tobě jsem začala poslouchat i kapely, o kterých jsem nevěděla, že vůbec existují (Mest, The Paranoid a Dio) a za to ti Moc děkuji, já jsem si alespoň rozšířila obzory. Ještě jednou Moc děkuji, doufám, že již brzy bude další část Supernatural. Už teď se moc těším.
...: děkuji sice pozdě al přeci
BlueBoard.cz ShoutBoard