Přidej zprávu »
Torsten: Hallo, warum sind auf alle Kletter-Bildern Kletterer mit Magnesia zu sehen. wirklich ekelhaft !! Schütz unsere Felsen für unsere Kinder.
Justine: Sorry. That should have been "Czech" and justine.cole@gmail.com
Justine: Hi! I'm visiting from South Africa between 2 and 7 August. Is there anyone that can show me some Ctech climbing sites while I'm there? my email address is justine.cole @mail.com Thanks!
Hanzelkovi: Chteli bychom podekovat za krasne ubytovani a perfektni pristup personalu v Pensionu na Kovarne.Byli jsme moc spokojeni a urcite jsme tam nebyli naposled.
Robert Leistner: Wir waren ueber ein langes Wochenende zu Gast in der Pension. Wir wollten in der Gegend etwas Langlauf machen und uns erholen. Sehr erfeut waren wir darueber, dass das Personal gut deutsch spricht. Per Telefon zu buchen ist also kein Problem. Die Zimmer sind sauber und dem Preis angemessen, das Fuehstueck ist umfangreich. Zahlen konnten wir auch in Euro. Parkplatz ist nachts abgeschlossen. Es gibt einen Tennisplatz, eine Sauna und Kinderspielplatz (haben wir aber nicht genutzt). Besonderen Dank dem Personal. Sie haben uns gut umsorgt und das Essen ist spitze, das Bier sowieso und ebenfalls ist recht gutes Weinangebot tschechischer Weine vorhanden! Die Gegend ist wunderschoen und zum Glueck nicht so ueberlaufen. Zwichen Tisa, Ostrov und Sneznik waren die Loipen gespurt was fuer uns Anfaenger mehr als ausrechend war. Wir kommen auf jeden Fall wieder.
Michal Pittner: „Po dvou návštěvách tohoto penzionu není nic, co bych mohl vytknout, i kdybych sebevíc důvod k jakékoliv kritice hledal - já osobně nenašel jediný - naopak. Tímto bych rád poděkoval za vstřícnost, ochotu a profesionální přístup k zákazníkovi, což se dnes již bohužel jen tak nikde nevidí. Komunikace s paní majitelkou, obsluhou a kterýmkoliv človíčkem, starajícím se o blaho hosta a to včetně slečen na brigádě (i přes mé vzniklé problémy), probíhala nad mé očekávání. Tímto bych Vám všem chtěl znovu poděkovat a zcela úmyslně to dělám zde - veřejně.“
A+L Grajcarovi: Chtěli bychom poděkovat paní Vopatové a celému personálu za báječnou svatební hostinu, kterou nám 11.11.2011 připravili! Po celé odpoledne až do pozdních večerních hodin se skvěle starali o naši spokojenost a ráno nás čekala výtečná snídaně! Moc všem děkujeme a přejeme stejně spokojené zákazníky!
Valešovi: Dobrý den, ještě jednou Vám chceme poděkovat za krásnou podzimní dovolenou. Vynikající jídlo, spousta hraček a hlavně krásná literatura pro tříletého kluka. :-) (popeláři, hasiči, traktorista,...)
Renáta Malá: Dobrý den, zdraví Vás naše banda z Moravy a chceme Vás pozdravit a ještě jednou moc poděkovat za krásnou dovolenou, kterou jsme u Vás ztrávili. Naše děti byly nadšené z areálu a jen škoda, že skrz špatné počasí si i chlapi nemohli užít krásného tenisového kurtu. Soutěsky v Hřensku jsme ještě stihli, lidí tam moc nebylo a Divoká soutěska je opět v provozu. Tak se tam mějte moc hezky, ještě jednou dík za skvělé jídlo a ochotu personálu.
Jahnovi z Hluboček u: Dobrý den Vopatovým z penzionu Na kovárně v Tisé. Děkujeme moc za přáníčko a přejeme i Vám pohodu, zdraví, štěstí a hlavně ať se Vám a Vašemu penzionu daří. Rádi na pobyt u Vás vzpomínáme a určitě se k Vám ještě jednou vrátíme.
Pepa Alpinista: zdárek...jezdí tu někdo na skialpech? je v okolí Tisé nějaký pěkný resort? třeba směr Sněžník, byl tam někdo na lyžích?
Králová Dagmar: Dobrý den,chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za příjemný pobyt ve Vašem apartmánu.Odpo­činuly jsme si s dcerou tak jak jsme si to plánovaly. A to nejen díky příjemnému prostředí,ale i velice vstřícnému personálu.Bylo to moc fajn . V létě Vás opět navštívíme. Ještě jednou Vám moc děkujeme. Králová Dagmar s dcerou Denisou a Jeníkem.
Rodina Podolova: Minulý týden jsme u Vás prožili velice hezkou dovolenou. Ráda bych Vám a Vašemu personálu poděkovala za vlídné jednání a ochotu a kuchaři či kuchařce za skutečně chutné jídlo. Víte, rádi poznáváme naši rodnou zem, a to nejen "autem", ale i pěkně po svých. No a máte-li již hodně kilometrů v nohou, uvítáte, když k odpočinku do dalšího dne Vám vůbec nic neschází a i lidé kolem Vás jsou milí a dojmy z prožitého dne Vám nepokazí. Obklopuje Vás krásná příroda, a tak se pro samou práci nezapomeňte občas zastavit a rozhlédnout. Příště pojedeme poznávat ještě další kouty naší země, ale až se budeme do Vašeho kraje znovu vracet, vybereme si určitě pobyt zase u Vás. Do té doby si Vás dovolíme všem známým doporučovat. Mějte se krásně a ať se Vám stále daří. Nashledanou a ještě jednou díky. Rodina Podolova, Lipník nad Bečvou
Pavel Šimůnek: Jaro je v Tisé ve znamení jasně zelených listů bříz a buků, turistů v odlehlejších koutech poskrovnu a dokonalou atmosféru dozvučuje šum větru v korunách stromů, zpěv ptactva při jarních námluvách a cinkot horolezeckých karabin. Ráj na zemi. Tak zase u vás, tentokrát na podzim.
Vancouver team: Příjemně probdělá noc s nevydařeným koncem ČR-Finsko 0:2
manželé Černíkovi: Dobrý deni, díky moc za krásně strávený čas u Vás v rámci srazu (24.1.-26.1.). Vaše ochota, služby, prostě všechno bylo super a hlavně trpělivost s bandou dětí, která se všude kolem hemžila. Díky moc a určitě zase někdy u Vás :-))).
Evelyn: G reat stay! I stayed here for a week ,waht a fantastic place! Nice food and people!my hubby especially loves the beer here!!!! for sure we'll come again.
Jirka: Díky za pozvání na "cinema climbing evening" - Ondrův film je opravdu motivační.
Karel a Jana: Letošní zima se v Tisé opravdu povedla, díky za tipy na běžecké výlety. Jenom ta cesta na Adolfov by mohla být častěji protažená. Ubytování supr, propříště se k Vám těšíme prozměnu na letní dovču.
Komárkovi: PF 2010 Přejeme mnoho spokojených hostů, pohodu a zdraví pro všechny.
BlueBoard.cz ShoutBoard