Přidej zprávu »
MK: Ano, máme z vrhu O
VRH O: Jsou zde majitelé stěňátka z vrhu O tedy posledního vrhu? Děkuji
Marta: Nick
Bandy: Dobrý den, na trhu je velké množství granulí pro štěňata. Při koupi musíte vždy požadovat granule pro velká a obří plemena, např. Acana, Ontario, Optima, ProPag, Proplan atd. O tomto Vás měl hlavně informovat chovatel, od kterého jste si štěňátko kupoval. Je to jedna z nejdůležitejších informací při prodeji štěňátka. Přeji hodně radosti se štěňátkem.
Bandy: Dobrý den,pořídil jsem si pejska CC a chci se zeptat jaké granule jsou pro něho nejlepší,jsou mu tři měsíce,děkuji za rady,s pozdravem Mayer
Roman: Dobrý den, je mozne sehnat stene CC bez papiru s kupirovanymi usi? Pokud ne kde lze nechat usi kupirovat? Vim, ze v CR je to zakazane. Dekuji za odpoved s pozdravem R.
Bedi -praha: Kevin vazi 58kg fotky su ina PavolBedi facebok com
Bedi -Praha: Som velmi spokojny z psom ktoreho som kupil od rodiny Roreckovich a prajem vela uspechov v chove cane corzo z pozdravom Bedi praha
Zdenek: Na Slovensku se ještě prodávají štěňátka kupírovaná. Podívejte se na inzeráty na bazos.sk, tam si určitě štěňátko najdete.
Zdenek: Je prosim na slovensku kupirovani uši povoleno.V sobotu jsme pochovali našeho milačka cane corso po 11letech a chtěli bychom ale jenom kupirovanou.Diky za odpověd.
Julie: Dobrý den, ten šedý pejsek má kupírované uši, ale teď už je kupírování v ČR zakázané. Toho jsme měli dovezeného ze Slovenska ještě v době, kdy se i u nás uši kupírovaly.
Julie: Dobrý den chtěla jsem se zeptat musí se jim zastříhávat uši aby je měli krátke jako na téhle fotce ten šedý pejsan? :O
Zdenka: Dobrý den...chtěla jsem se zeptat...mám čubičku Cane Corso....mám jí od štěněte.Když jí bylo 7 měsíců, tak jsme zachránili fenu Bullmastiva před utracením. Fena Bullmastiva měla rok a půl. Celou dobu spolu vycházeli úplně úžasně, až poslední dobou začala čuba Cane Corso dost ostře vyjíždět po Bullmastivce.Poprali se jednou a za chvíli byli zase ok, až teď naposledy se poprali, tak jsem je k sobě zase za chvíli pustila a ta cane Corso po ní vyjela znova. Tak jsem je oddělila, a ráno, když jsem šla venčit, tak jsem myslela, že už jí to přešlo, ale ona vyjela znova.Teď je mám oddělené, každou venčím zvlášť,.Furt je musím hlídat, aby se k sobě nedostali. Nemáte s tím, prosím někdo zkušenosti? Určitě bych se nechtěla vzdát ani jedný, ale každý den se bojím, aby se do sebe nepustili..nebo tedy spíš ta Cane Corso se nepustila do té Bullmastivky... :/ Děkuji za názor, či radu. S pozdravem Zdenka
Šlapka Jakub: Dobrý den, pane a paní Rorečkovi prominte mi tu opožděnost se ozvat ale jsem se svým pánem a rád úžívám společneho času který máme pro sebe:) Děkuji za oddaneho pána ktereho jste mi vybrali. Brzy se Vám ukažeme. haf Váš IDAX.
Urbis: Dobrý den velmi rád bych se Vás zeptal na jednu zásadní otázku, na kterou jsem doposud nenašel uspokojující odpověď. Cane Corso...jak velmi či málo štěkavé plemeno je? V současné době mam kanárskou dogu a bohužel někteří sousedi doposud nepochopili, že pes štěká..kočka mňouká atd. Nechápou, že štěkáním pes brání můj, ale i okolní majetek..tedy jejich. Rád bych tedy před koupí nového pejksa měl nějaké bližší informace co do stěkání..abych mohl případně předejít daším sousedským sporům. Děkuji moc za vaše reakce a odpovědi.
lenka: Dobrý den, dnes jsem dostala průkaz původu své nové malé fenky Brann Corso z Beltnu a dočetla jsem se, že její otec je Brit z Opavského Záhoří. Je modrá, krásná no celý taťka! Snad se někdy potkáme na akcích CC. Zdravím Lenka
lorenzo: hi it's a pleasure to see learco a son of my arturo
lorenzo: hi it's a pleasure
Tereza: Každý den sledujeme, zda už se "nová" štěňátka narodila či ne:-)
Kamila: opravdu nádherná štěňátka..
Zvyšte návštěvnost: odkaz »
Aleš a Ivana Vachovi: Gratulujeme! Moc krásná štěňátka.
Pavla: Zdravím Rorečci, gratuluji k dnešnímu zdárnému porodu a držím všechny palce ,aby malí Peekošáci rostli ve zdraví a abyste jim našli jen ty nejhodnější nové pánečky....... Už se moc těším na fotky!
BlueBoard.cz ShoutBoard