Přidej zprávu »
Karel: Supr místo na dovču.Strašně sem se těšil a bylo to tam skvělý.3 minuty ve sprše bohatě stačily,protože si to můžu zapauzovat jak chci.Když jsem cokoli chtěl,stačilo vzít mobil a nebylo co řešit.S dětma sme se na šlapadle vyblbly dosyta.Táboráky.No prostě supr.A hlavně,nikdo mě nerušil do noci hlasitou hudbou,což už je dnes vzácnost.
VOJTA: DOVOLENA SUPER ZASE PRIJEDU BLESKO AHOJ VOJTA ZE STRMILOVA
Lukas: Dovolena jak ma byt nam se tam ohrome zalibilo ze jsme tam byli dvakrat a letos 2013 tam chceme jet znova pokud nam to finance dovoli.Vloni jsme meli smulu na finance tak jsme nemeli sanci letos doufam ze to vyjde.proste nadhera co dodat. zdravim lidi spokojene a jen mohu doporucit.
Dada: 11.8.2011 Moc hezká dovolená,velké chaty,pěkné koupání moc hezké prostředí a v kempu klídek.Výborná dovolená pro rodiny s dětmi.Užili jsme si to příští rok tu plánujeme opět dovolenou a snad i delší než byla tato:-) snad bude lepší počasí,ale i tak to bylo fajn.
PROVOZOVATEL: Co se týče žetonů, tento systém má své opodstatnění, jímka, která se pravidelně vyváží není bezedná a snažíme se tímto způsobem aby vydržela do pravidelné (poměrně časté) vyvážky. Hledíme i na ekologické hledisko provozu celého areálu. O spotřebu vody samozřejmě primárně nejde, ale kanalizaci prostě mít v lese u rybníka určitě nebudeme:-)
PROVOZOVATEL: Milí klienti, reagujeme na příspěvek Pepy: Některé lednice, které byly nevyhovující byly vyměněny za nakoupené nové. Nyní před sezónou probíhá prověrka stavu vybavení a na základě ní bude vyměněn či dokoupen inventář v chatách. Věříme, že budete spokojeni.
Martin: Souhlas, žetony jsou peklo, když se namydlíte a dojdou vám, tak abyszte běželi rovnou do rybníka:))))))
Petra: Super dovolená, ale házení žetonů do sporch je vopruz. Ale jinak nám ve všem vyšli vstříc...Chce to hlavně mít štěstí na sluníčko
tomáš: jeto příjemná dovolená když jej strávíte na komorniku v jižních čechác je to prostě u plně bomba máte tam všechno co potřebujete a hlavně máme tam nej kammrady
Martin: Minule nám propršelo, tak jsme dali denně pivko a jezdili na kole...
Majka: Připojuji se ke spokojenosti ohledně ubytování, prostředí a jednání ze strany provozovatelů, ale mám výtku k vybavení kuchyní, některé nádobí už evidentně dosloužilo. Jinak se moc těšíme!
Pepa: Prostředí v okolí chatiček a koupání bezvadné. Plno možností na výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí. Když rostou houby tak jsou i u chatiček. Jen doufám, že se zvyšující cenou snad i něco investují do vybavení v chatičkách(rozpadající se židle, lednice co dělají vic rámusu než chladí), zavedení vody i do ostatních chat by snad už dneska nebyl takový problém. Jinak opravdu krásné prostředí a paní Dušková a pan Dušek, dva bezvadní lidé bez kterých si to už ani nedovedu představit.
Tomáš: Házení žetonů do sprch je únavná záležitost, chtělo by to vymyslet něco jinýho, třeba dotykové baterie, které za chvíli vodu sami vypnou...díky tomu se plýtvat vodou nebude a nemusí se obsluhovat to předpotopní zařízení Jinak osada dobrá, chaty za ty prachy dostačující a p. Dušková je moc příjemná
Martin: Jezdíme už několik let, fajn prostředí, skvělé místo a hlavně nám vyhovuje cena. Tak doufejme, že se nebude nějak výrazně zdražovat, když tu ještě nejsou ceny....
Hanka: S dětmi jsme si dovolenou na Komorníku moc užili, výborné bylo že šlapadla a loďky jsou zadarmo a hospůdka taky přišla vhod. Skvělé koupání a chaty pro veget s dětmi naprosto vyhovující. Škoda jen, že jsme měli chatu bez zavedené vody, jak jsme zjistili později, jsou i chaty s vodovodem.
BlueBoard.cz ShoutBoard