Přidej zprávu »
Pegeta: Je to zaslané. Napiš mi pak jestli ti to došlo.
naki: truhlikovanikola006@gmail.com
naki: dakujeem,truhlikovanikola006@gmail.com a uz viete kedy budete vydavat dalsie preklady kenichiho?
Pegeta: Momentálně dělám na dalších kapitolách takže překlad jede dál.
Pegeta: Ok, ale je třeba emailu.
naki: ahoj,mam na vas prosbu,mohli by ste mi prosim poslat na e-mail kapitoly kenichiho od 242 do 248,lebo ked boli na webe tak som si ich nestihla pozriet
Perry: Zdravým mohl bych se otazat jak to vypada předem dik za odpověd
Pegeta: Budu dál pokračovat a už jenom musím vymyslet jak to budu vydávat. Ale neboj se... Už dávno jsem si dal za cíl ji přeložit celou.
naki: smiem vediet ako to bude s kenichim?
Pegeta: Aktivní jsme, ale nemáme na starost jen překládání anime.
daawe: Zdravim jestli jse jeste aktivni chtel bych se zeptat jestli dotahnete preklad Z.O.E Dolores,i jsou to 3 dily dekuji za odpověd ;-)
nana: ahoj,kedy planujete dat preklady na web?
Pegeta: Buďte trpělivý a vyčkejme spolu na leden a uvidíme co se bude v v českém a slovenském otaku světě dít. Nový zákon o licencích se týká ČR i SK jelikož byl schválen evropským parlamentem EU.
Pegeta: Blbá nejsi. Jenom jsem pomazal všechno co jsem zatím nahrál na web. Uvidím jaký bude vývoj vydávání mang v lednu a podle toho se zařídím. Jelikož do nového zákonu o licencích spadá i manga. Věřím, že bude vše v pohodě a bezproblémů se bude i nadále manga amatérsky vydávat. Ovšem pokud by to nešlo a nebo by to bylo příliš riskantní, tak bych vymyslel jiný způsob jak mangu vydávat. Každopádně všechny dosavad přeložené mangy mam pečlivě uschované, takže by pak nebyl problém je všechny je znovu nekam nahrat.
nana: ja som asi blba alebo co ale prosim vas kde si mozem stiahnut najnovsie prelozene kapitoly s kenichiho?lebo nikde to nemozem najst
naki: Nech stromček zapáli svetlo v nás. Nech sviečka vyčarí úsmev zas. Vianoce krásne a čisté ako sneh, v rodine len pokoj a smiech, dobrú silvestrovskú náladu, šťastie, zdravie, lásku a pohodu v novom roku.Prajem krásne a pohodove sviatky všetkým a dúfam že sa na vaše preklady môžem tešiť aj v roku 2018
Pegeta: A co se týče mangy nevím jak to teď budu dělat. Uvidím jaká bude situace po novém roce s vydáváním u ostatních překladatelů a podle toho se zařídím.
Pegeta: Teď už je to stejně jedno. Prostě to tak je a hotovo.
Pegeta: Sobotkova „úžasná“ vláda to podělala na více úrovních. Vždycky říkám, že anime komunita v ČR a SK anime jen spopularizovává a nikdo z toho přece nemá žádný zisk.
MílA: Ty jejich zákony jsou k ničemu, kdyby to k něčemu bylo tak to neodsouhlasili tak rychle, protože cokoliv co se týká státu, a jeho občanů jim pokaždý trvá díl než funkční období toho cirkusu kterému se říká vláda. Ale jak nejde o stát tak to maj do měsíce hotový.
BlueBoard.cz ShoutBoard