Přidej zprávu »
OlgaStorm: •Procvičování •Historie •Tisk Překladový slovník - více výsledků Všem děkuji za slova chvály.....
Jana Kocourková: Milá Olgo, moc Vám děkujeme za úžasnou práci s našema holkama. Aničce se malování u Vás moc líbí a přináší si domů nádherné obrázky. Moc se těšíme na další krásné výtvory. Spoustu skvělých nápadů Vám přeje Jana s Aničkou :)
Ivana Vorlíčková: Milá pani učitelka Olga. Patrí Vám veľká vďaka za to, čo s našimi deťmi robíte. Sofinka Vaše hodiny navštevuje veľmi rada, vždy sa na ne teší. Už je to viac ako rok, čo ju učíte a ja vidím ako sa Sofi neustále zlepšuje, učí sa nové techniky a nesmierne ju to s Vami baví. S deťmi to proste viete :-) Želám Vám veĺa úspechov a kopec nadšených a spokojných detí aj rodičov ako sme my :-)
Markéta a Markétka: Milá Olgo, moc děkujeme, holkám se u vás moc líbí a baví je to! Učíte je krásné věci, dcera má nové obzory, kreslí krásně, má skvělé nápady! A to, co nosí z vašich hodin jsou umělecká díla! Budeme mít krásné vzpomínky a věřím, že to jednou pěkně zúročí :-)... Hlavně dlouho vydržte, ať vás ty naše cácory moc nezlobí!! :-) Vřele doporučujeme!!!
Lucinka Kratinů: Moc krásné...zdravím maminku mé nej kamarádky...vlastně zdravím moji kamarádku :-D
Iris: Květiny jsou super!
Masaze_Esme: Tvé obrazy, které jsem dosud viděla byli nádherné. Jen tak dál. Míša
Olga Storm: Zde můžete nechat vzkaz nebo napsat sve názory. Dekuji Olga
BlueBoard.cz ShoutBoard