Přidej zprávu »
Ivana: Krása, pohoda, vynikající kuchyne. Díky Vam
Jarka: 15. ledna 2017 Že se to tu jmenuje Kovárna pro radost jsem dozvěděla vlastně až dneska. I když sem už asi dva roky chodím. Zastavíme se, když máme cestu okolo nebo když potřebujeme po někoho hezký dárek. Atmosféra je velice příjemná a věcí pro nasávání krásy a pohody je hodně. Do té míry, že sem občas vyrazím jen tak, pro radost ze života. Potěšit oko, chvilku popovídat a dát si něco dobrého. A tak vlastně až tuhle neděli, kdy jsem možnost udělat si tu radost chtěla poslat víc do světa, jsem se dověděla, jak se tohle místo jmenuje.
Lucka Rybka: Objevili jsme Vás náhodně, zdrželi se krátce, ale bylo to krááásný. Pohlazení po duši i jazyku. Děkuji.
Jitka,Helena,Maruška: Dobrý den, v tuto sobotu se těšíme do naší oblíbené kovarnokavárny. Bude určitě hezky a už cítím jak voní koláče. Jitka
Marketa a Slávek: Moc rádi se touláme kolem té Vaší vsi, pak ještě dobré kapučo a koláč od Alenky, probereme vše :od politiky po divadlo, prostě je nám u Vás dobře.
Rodina Šedivých: Moc děkujeme za příjemné povídání, ukázku Vaší dílny a výborné pečivo.:) Z Vašeho obchůdku čiší láska k řemeslům, velice se nám u Vás líbilo. Určitě přijedeme zase.:)
Zlatka Klepalová: Milý pane Slavato, opravdu moc děkuji za opravené sponky. Udělal jste mi velkou radost. Byly to toitž moje nejoblíbenější, když se mi ta jedna rozbila, koupila jsem si druhou. Když se mi rozbila i ta, marně jsem sháněla stejné. Kdybych si koupila dvě, zaplatila bych víc, než jsem poslala na účet. Ještě jednou moc děkuji. Ať se vám dobře daří!
Martin a Iveta: Říci, že to bylo super, zdaleka nevystihuje realitu, která je ještě lepší jak kovárna, tak i kuchyně..kolače jsou jedinečné..
Břetaˇa Iva: Nádherně prožité odpoledne se sympatickým a vlídným kovářským mistrem a jeho neméně sympatickou a vlídnou ženou člověk by měl být vděčnýza takové chvíle a proto za sebe říkám děkuji
Jan a Helena: Nádherný velikonoční věněc a beránka a ještě ořechová dobrota! Ta už je snědená. Návštěva kovárny je už stálou součástí našich výletů a potom doma sledkou tečkou. :-)
BlueBoard.cz ShoutBoard