Přidej zprávu »
Marcela: Najít cvičák, kde vás nechají procvičovat co potřebujete a nenutí vás dělat to na co váš vztah se psem ještě není zralý je opravdu oříšek. Tady jsem našla co jsem potřebovala - skupinky psů a výcvikáře, co vás nechají si se psem pracovat podle svého a ještě jsou plně ochotné mi na požádání pomoci s čím si sama nevystačím. Pokud se odtrhnu od skupinky, nedočkám se žádných připomínek a ani nutného vysvětlování z mé strany co, a proč jsem udělala. Výsledkem je poslušný, vyrovnaný pes v nejrůznějších situacích, což jsme si ověřili na čerstvě složených canisterapautických zkouškách. Všem výcvikářkám za jejich maximálně tolerantní přístup moc děkuji, opravdu si toho přístupu, kdy mě nikdo netlačí velmi vážím a to dojíždění ze vzdálenosti 20km je tím plně vynahrazeno. Ještě jednou díky.
Předseda: Také nesmíme zapomenout pogratulovat Pavlu Bystřickému a Janě Najdkové k novým přírustkům do tzv. kynologické rodiny, takže Pavle a Jano, ať ty Vaše mimča jsou hlavně zdravé a v životě ( v té džungli) úspěšné. S pozdravem předseda oddílu Vladimír Šmiřák.
Předseda oddílu kyno: Chtěl bych touto cestou popřát všem členům i frekventantům veselé vánoce a hlavně vyjít tím správným krokem do Nového roku 2015. Dále spoustu úspěchů jak pracovních, tak i v osobním životě a hlavně těch úspěchů kvůli kterých navštěvujeme kynologické cvičiště, to znamená psích úspěchů. Nezapomeňte, že každý psovod je obrazem svého pána, a to doslova. Předseda oddílu Vladimír Šmiřák.
Gabriela Dužíková: Pod vedením Vašich instruktorů se z našeho psa stal přítel nejen naší rodiny, ale také okolí, kde bydlíme. Díky Vaší práci mohou žít spolu pejskaři s nepejsaři v pohodě a s úsměvem. Za o Vám děkuji. Dužíková Gabriela a Forrest pod vedením našich instruktorů se z našeho psa stal
Karolína: Dobrý den, dlouhou dobu si zpětně uvědomuju, jak jsem ráda a jsem vděčná všem cvičitelům, že mi opravdu odborně pomohli a poradili s výchovou mého psa. Chtěla bych Vám za to alespoň takto poděkovat. Bylo to k něčemu, jak vidím ostatní necvičené psy.. Děkuji Karolína a Kevin
BlueBoard.cz ShoutBoard