Přidej zprávu »
Standimir: Dík za upozornění! Tak už na Vimeu asi nemam nic. Nahrál jsem ho na OpenLoad a už šlape.
MirecRKK: Pozdravujem je možné opraviť alebo ako sa prosím dostanem ku: Jenom sympaťáci - nepoužitý konec? keď tu na to klinkem píše že video neexistuje
St.: 11. a 12. jsou nové. Dabing ještě neudělali. Ten bude, počítam, až tak za rok.
sm0g: Zdarec, úplně super web. pecka ze jsou tu všechny díly. a vice seriálu které jsou srdcovky ale u trpaslíka mi chybí ten česky dabing, at jsem hledal jak jsem hledal tak jsem nenasel něco se mělo dít a asi se nedeje už delší dobu. nevíš jak to vypadá s dabingem 11 a 12 serie ? dik moc a jestě jednou smekám
St.: HOTOVO.
St.: Vydělávat asi nemůžu. Musel bych potvrdit, že soubory OK a to nejsou. "Následující typy souborů nesmí být za žádných okolností nahrány: Soubory, které porušují autorská práva jakékoli entity. Soubory, které jsou nelegální a / nebo porušují zákony."
St.: Zkusim to.
Jasne: A proc to porad cpes na Vimeo ? vzdyt Vimeo ma v rules jasne stanovene pravidlo a to zadne reupy, tv spoty, reklamy, show, a jine TV porady atd. Tak se nediv ze ti to budou porad mazat. OpenLoad je dobrej umoznuje i HD a navic kdyz si koupis premium ucet muzes vydelavat za shlednuti videa.
stano: super velmi dakujem, moj serial z mladosti
mario: super kluci dik
St.: Hotovo.
Holly: Tak jsou už i na titulky.com.
Einstein Bob: Titulky by se měly stáhnout po kliknutí na českou vlajku. Jestli tam je něco blbě, tak to pořešim.
St.: Tak nic. Nenašel jsem ty titulky. Asi tam ještě nejsou nebo to neumim. Počkam, až se objeví na titulky.com.
St.: Du na to...
Hollák: Titulky k poslednímu dílu: odkaz »
St.: Hotovo. A je tu nově zas all (fšechno).
St.: Dělam na tom....
Adam: Titulky k M-Corp odkaz »
St.: Zkoušel jsem Megacafe, Nahnoji, ... Všude mažou a hlavně všude zkomprimujou do blbé kvality. Vimeo má kvalitu OK. To openloadmovies.tv vypadá taky OK, ale nenašel jsem tam nikde odkaz na sdílení, abych si mohl promítnutí videa hodit přímo do stránky. Je tam sdílení jenom do FB a Twitteru.
BlueBoard.cz ShoutBoard