Přidej zprávu »
Harry CZ: odkaz » Povězte, kdo se zúčastní tohoto Mafia koncertu. Mohli bychom to skloubit se srazem nás mafiánů a dalších lidí dobré vůle.
Harry CZ: ...ne, to byl nepovedený apríl.
vapno92: Harry kde? Nejaký link alebo niečo?
Harry CZ: Zrovna teď vyšel Titanik! Přímo teď!
Melber: Zde je nejspíš poslední vyjádření autora Titanic módu -> odkaz »
Melber: @Vapno92 Co jsi pamatuji tak před rokem se na mafiascene.com konala diskuse že by Titanic mod byl převeden do samostatné hry myšleno asi tak že by to bylo třeba převedeno do Jiného enginu nebo tak. Ale koukni se a vyhledej a najdeš víc informací. odkaz »
vapno92: no čo, vyjde už ten Titanic mod konečne?
Barbucha: Protože, zpravý netřeba měnít, ale da se nějak posilovát, Pan Opařený byla chyba dnes už jeto starý a nemocný člověk. tak to bohužel, je
Harry CZ: Také všem přeji hodně zdraví (==módů).. Tento rok už opravdu definitivně vyjde Titanic mód.
djbozkosz: jaj, zase rok v h***lu. tak tedy šťastný nový rok
Somp: Šťastný nový rok.
Melber: @everyone Happy New Year! Mafia FOREVER.!!
Alien: Veselé Vánoce
Somp: Také přeji veselé Vánoce a hodně dárků pod stromečkem.
Melber: Veselé vánoce vám všem!
Harry CZ: odkaz » Max přidal pár ukázek jeho HD/high poly předělávek modelů z Mafie. Líbí se mi to, tenhle těžkej borec už do Mafie udělal spoustu pěkných textur, jednou se zaplatil i programátora, který by vylepšil engine hry - nějak to ale nedopadlo.
Harry CZ: Myslím, že o tom dokonce někde psali Rusové a ukazovali nějaký nástroj na to, ale nevím kde to bylo - asle spíše na nějakém ruském fóru než na MafiaScene, ale dokumentace k tomu samozřejmě není, ale někdo má možná lepší informace.
Melber: Zdravím Po nějaké době jsem se chtěl pustit do modifikace a zajímá mě jestli někdo už dokázal upravovat soubory RECORD0.REP ? Nebo to je pořád tabu!
Harry CZ: Zdar, udělejte někdo modifikaci o únosu syna Babiše na Krym. To by mohl být super mód do Mafie.
Barbucha: Komisař Alien
Melber: Tak to je fajn že jsi záznam GDS dal na Youtube ani jsem nečekal že to ještě někdy spatřím
Mafian: Kdopak is pamatuje toto: odkaz » :D .. vyhrabal jsem to v PC a reuploadnul na YT. Jsou tam celkem rare záběry z předprodukční fáze M2
djbozkosz: michaljs: docela ujeté ty ruské mody
djbozkosz: nedávno mě docela pobavila extrémní jízda od peťangames
vapno92: odkaz »
vapno92: No čo, vajčiaci?
Melber: Slááva.!! ovce se nám vrátila do stáda
Alien: to MichalJS: vitej zpet
MichalJS: zdravím. Po dlouhé době nové video odkaz »
Trash: Tyhle filmy z mafie jsou docela dobrý odkaz » a i po 16 letech jsem zjistil o Mafii 1 něco novýho odkaz » ta hra snad nikdy nepřestane překvapovat.. a s tím módováním Mafie 2 mě to taky zajímá. Uvidíme jakej to bude mít v budoucnu progres
Romop5: Hej, Harry, aký máš VUT nick ? :D
Harry CZ: Otázka: Jak je to s módováním Mafie 2 nyní? Kam se vývoj nejdále dostal? Co je největší problém? Viděl jsem přidány modely aut, úpravy LUA skriptů. Jak jsou na tom mapy? Je to nějaký binární formát, který nebyl rozlousknut? Má to tam zabudouvanou nějakou speciální ochranu? Minimálně části zdrojáků Aarovnova MP jsem viděl na GitHubu, ty neumožňují nějaký posun ve vývoji k nějakým misím?
Barbucha: Květenice? to ne to je moc nabušene já mam radší Hip Hop.
David45: Ahoj lidi, mám jeden dotaz , začal jsem hrát Mafii III na Xbox one , a mám takový problém, že když dokončím nejakou misi a vypnu Xbox a jdu hrát jiný den načte se mi hra uplně nekde jinde než jsem skončil ? Nevíte co stím ? Díky
Melber: zrovna jsem si nedávno vzpomněl na jednu chybu co jsem jednou udělal ale už jsem to nikdy nedokázal zopakovat ikdyž to bylo celkem fajne! odkaz »
zdenda55: Díky, Aliene!
davidjaho: Pánové, dějí se prazvláštní věci. Dneska si tak rozkliknu GOG a co to nevidím. Všechny tři Mafie a DRM-free. odkaz »
Alien: Určitě ano, ale nebudu už slibovat kdy. Nemám na web přiliš času a popravdě už ani náladu...
zdenda55: Kdy prosím vyjdou ty módy na webu?
Harry CZ: odkaz »
BlueBoard.cz ShoutBoard