Přidej zprávu »
Jarka: Krásný web i práce :)
Petr Salamon: Ahoj, pěkný web.
Martin Hron: Děkuji moc za pozitivní ohlasy
Kateřina Juchelková: Zdravím a mnohokrát děkuji za kreslířskou show v Dolních Vítkovicích, kterou jste pro nás dělali včera 23.11.2016. Byli jste výborní a všichni hosté byli nadšeni. Určitě vás a vaše kolegy ráda doporučím dále. Děkuji. Kateřina Juchelková
Lucie Krausová: Dobrý den pane Hrone, ještě jednou moc děkuji za účast na svatbě v Ostravě dne 3,9., byl jste naprosto perfektní a u všech svatebčanů jste měl obrovský úspěch. Jste opravdu profesionál. Děkujeme :-).
Světlana Vlasáková: Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,chtěla bych namalovat karikaturu kamarádky k narozeninám,ale bohužel oslava je už příští týden v pátek 12.8.2016,tak jestli by se to zvládlo a co je potřeba k tomu poslat.Děkuji za odpověď.
Martin Hron: Ukázky z aktuálních prací a zakázek jsou na mém facebooku. Hezký den Martin Hron
Jiří Linhart: Dobrý den.Čekám na odpověd ohledně emailu který jsem Vám posílal 28.5.2015.Už mě tlačí čas jestli hledat někde jinde.díky
Martin Hron: Napište mi na mejl. Díky MH
richard: Dobry den, potrebuju nakreslit karikatury 5lidi na jeden spolecny obraz tak do 12dnu..mohli bychom se domluvit?:) dekuju za odepsani, pripadne nejake dopureceni na nekoho?
BlueBoard.cz ShoutBoard