Přidej zprávu »
Andy: Zdravím! Když bude chuť, koukni na Liter.cz / mimoza ...nějaké (snad i vtipné) pohádky, inspirované Tvými obrázky (ale i dalšími kreslíři, např. M. Vostrý). Formou pohlednic jsem je posílala (předškolním)?dětem na školu v přírodě, kde jim je četly pí učitelky každý večer před spaním. Co vím, tak je docela bavily. Tak ať se líbí, dej třeba vědět! (kontakt můžu nechat). Nebylo by marné dát to dohromady... tedy ten text s obrázkem... Ale to už nezáleží jen na mně ;) Tak ať se jinak daří a pěknou dovolenou!
Jarka: Krásný web i práce :)
Petr Salamon: Ahoj, pěkný web.
Martin Hron: Děkuji moc za pozitivní ohlasy
Kateřina Juchelková: Zdravím a mnohokrát děkuji za kreslířskou show v Dolních Vítkovicích, kterou jste pro nás dělali včera 23.11.2016. Byli jste výborní a všichni hosté byli nadšeni. Určitě vás a vaše kolegy ráda doporučím dále. Děkuji. Kateřina Juchelková
Lucie Krausová: Dobrý den pane Hrone, ještě jednou moc děkuji za účast na svatbě v Ostravě dne 3,9., byl jste naprosto perfektní a u všech svatebčanů jste měl obrovský úspěch. Jste opravdu profesionál. Děkujeme :-).
Světlana Vlasáková: Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,chtěla bych namalovat karikaturu kamarádky k narozeninám,ale bohužel oslava je už příští týden v pátek 12.8.2016,tak jestli by se to zvládlo a co je potřeba k tomu poslat.Děkuji za odpověď.
Martin Hron: Ukázky z aktuálních prací a zakázek jsou na mém facebooku. Hezký den Martin Hron
Jiří Linhart: Dobrý den.Čekám na odpověd ohledně emailu který jsem Vám posílal 28.5.2015.Už mě tlačí čas jestli hledat někde jinde.díky
Martin Hron: Napište mi na mejl. Díky MH
BlueBoard.cz ShoutBoard