Přidej zprávu »
periferic: Hurá!
periferic: Pracujeme na tom..
: Něco se chystá..
periferic: officiální oznámení: pedy a ferenc opravdu opuští loď s názvem periferic :[ ale bez obav - vše jde přátelskou cestou a my pracujeme na nalezení adekvátních bláznů, co je nahradí.. díky chlapi za ta léta kopání za peri-barvy!! nechť rok 2017 přinese nová potěšení!!!
periferic: zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
periferic: pozor!!! čeká nás nečekané jedinečné speciální akustické vystoupení v bohumíně na špitál festu a to 29.10.2016 cca od 19:00.. možná přidáme i nějaké pearly.. po nás zahrají thieves in streets, tož si nás nenechte ujít :}
periferic: jelikož od léta čekáme, co se vylíhne z ferencova dvojitého kolena, tak se namísto hlukotvorby věnujeme tvorbě a všemu ostatnímu, tak se těšte - až do toho ferenc zase kopne, tak to pofičí.. tož držte palce, ať je to brzy!
periferic: pec = jasná věc! ;]
periferic: periferic v míru!!! společně s pearl ten, nirvana noise, woe betide the boy!!! sobota 7.5., klub mír,uh!!!
periferic: jelikož nám v poslední době termínově nevyšlo hned několik koncertů, můžete zahnat chmury pořízením našeho stále ještě "voňavého" cd či trička (černé pánské/unisex s bílými lemy, černé dámské, modré dětské).. v případě zájmu pište na periferic.cz@gmail.com
periferic: CD pokřtěno - VELKÝ DÍK za podporu, zvlášť kmotrům Pepovi a Oldovi! koncertní šaráda pokračuje, těšte se na cd, trička a živou hlukovou peri-kúru.. těšíme se na vás!
periferic: po letech čekání vyšla naše nahrávka Revolt .. in heart také na CD nosičích, a tak všem, co se toho dožili, gratulujeme! přijďte si s námi vychutnat křest CD, který se koná v sobotu 23.1.2016 v klubu Futra v Orlové, a pořídit si dárek, jenž zaručeně chyběl pod nejedním vánočním stromkem.. radostný rock 2016!
periferic: nová CD jsou ještě vlhká z tiskárny a teplá z lisu.. křest už bude brzy, tak to neprošvihněte!
periferic: periferic se vrací zpět na koncertní pódia! v sobotu 7.listopadu 2015 zabrnkáme v havířovském MY-ROCKet clubu spolu s karvinskými The Matrones a jihomoravskými přáteli My Dog´s Bone.. tak si to nenechte ujít!!!
periferic: naše zbrusu nová prubovna již absorbuje libé peri-tóny, tak se těšte na nové i staré kusy v rozšířené sestavě a užívejte léto ;]
periferic: periferic v4.0 (peri-pedy) poprvé naplno v akci společně s antibohy - již v sobotu 11.4. v Havru!
periferic: prohlédněte si fotky z pece a nalaďte se s námi na grungeové předvánoční radovánky v poloakustickém provedení na havířovském náměstí v pátek 28.11. pozor: začínáme už v 16:30!!!
periferic: pozor: periferic poprvé unplugged!!! kdy? ve čtvrtek 20.11.2014. kde? u peciválů v ostravě. chystáme i další překvapení.. sledujte naše stránky (ač občas hacknuté nějakými pomatenci ;])
periferic: pro ukrácení čekání na další peri-koncert se podívejte na fotoreport z našeho vystoupení na havířovských slavnostech, které jsme si užili a věříme, že ne jen my ;] dík Pedymu za zachycení atmosféry!
periferic: Je libo zažít Periferic na velkém venkovním pódiu? Nejbližší příležitost se naskýtá v neděli 7.9.2014 v 16:10, Stadion Slavia Havířov - rugbyové hřiště!!!
periferic: do našeho nabitého seznamu koncertů přibyly další kusy: 30.8. se ukážem společně s Pearl Ten v ostravském Chlívu a na 99% také na velkém pódiu Havířovských slavností v neděli 7.9. - upřesníme kdy, ať nás neminete.. do té doby pěkné prázdniny!
periferic: haló peri-přátelé, máte-li rádi PEARL JAM, obzvlášť album TEN, pak se koukněte na stránky PEARLTEN.cz .. tahle kapela hraje toto legendární album naživo.. nejbližší koncert je v sobotu 31.5.2014 v Jazz clubu, Havířov.. potkáte se tam s celým PERIFERICem a párem dalších bláznů na pódiu.. ;]
periferic: naše deska Revolt..in heart se stala albem týdne na serveru www.vivala.cz už ji máte? ;]}
periferic: naše nové album "revolt .. in heart" je venku!!! venku znamená zde: odkaz » (klikni na obrázek) .. a nejedná se o aprílový žert :}
periferic: revolt .. in heart 1.4.2014!!!!!!!!!
periferic: zdá se, že v orlovském klubu futra byla v sobotu 18.1. nejen výborná akce (opět se sorefingers a dalšími), ale i foto-žně.. proto doporučujeme podívat se na fotky, pořízené naším fanouškem No.1 ( odkaz » ), a pokud se chcete mrknout na obrázky z celé akce, zkuste tyhle od alil: odkaz »
periferic: koukněte na fotky na našich profilech na google+ či f-booku, kterak jsme natáčeli v paláci nový klip.. na kterou pecku to bylo, nasdílíme později ;] užijte si zbytek roku a PeriFeric 2014!
periferic: zahrát si v pátek v havířovském jazzu byl zážitek.. díky všem, co tam byli a udělali z toho pohodový večer! někdy si to zopakujem..
periferic: poslední možnost letos vidět periferic naživo! v pátek 15.11. v jazzu v havířově společně se sorefingers a 10 coins..
periferic: poslouchejte v sobotu, 2.11.2013 od 15.00 rádio čas rock, kde uslyšíte rozhovor s naší grupou! následně nás můžete podpořit hlasováním o to, zda nás chcete slyšet v éteru častěji.. více informací najdete po kliknutí na fotku níže.. předem dík!
periferic: už to přichází! jednáme s vydavateli, kteří se předhánějí, kdo nám tu placku vydá ;]}
periferic: koukněte na fotky z našich letních koncertů na venku.. další připravujeme ;]
periferic: zdravíme naše současné a budoucí fanoušky z hodonína a okolí! už se těšíme, jak vám příští sobotu 31.8. zahrajem na ponton festu.. všem, kteří pojedou kolem vřele doporučujeme zastavit se a užít si poslední prázdninový víkend s námi a dalšími kapelami - koukněte na plakát.. zatím to vypadá, že nám publikum nažhaví slovenská punková legenda zóna a, tož to donděte! ;]
yura: vítejte na našich nových stránkách! jako ostatně vše periferní, prošly dlouhou dobou zrání, tak věříme, že se vám budou líbit, což můžete vyjádřit v anketě nalevo.. anebo nám napište vzkaz do záložky "zprávy".. vaše nová zpráva se zobrazí na úvodní stránce do 60 minut.. přejeme příjemný pobyt v peri-světě!
BlueBoard.cz ShoutBoard