Přidej zprávu »
Lucie Petrová: Markét, ještě jednou díky za supr přednášku v Base Campu na viděnou snad u těch Kanárů .-)
Mája: Ahoj Vierko, těsně vedle, jsem netrpělivý a tvrdohlavý štír, takové zlatíčko Děkuju za zprávu, kdybys někd yměla cestu přes Brno, dej vědět, dáme kafe - spřátelených duší není nikdy dost Ať se Ti daří a cestám zdar!
Viera: Narazila jsem na tvůj blog náhodou, když jsem si hledala informace o Kanárech, ale vypadá to, že toho máme neskutečně společného :-D. Nejsi náhodou střelec? Rok ve Španělsku mě namlsal na další dobrodružství a pro tentokrát jsem odjela na Kanárech, nejmíň do Vánoc. Taky píšu blog, taky miluji cestování, výlety, lezení, kdybys byla kluk tak do tebe jdu :-D. Přeju plno dalších dobrodružství a plno čtenářů...to je přesně to, co mě naplňuje :-) V.
Pája: Ahoj Markét, jsi naprosto úžasný vypravěč...tvoje příběhy se čtou opravdu jedním dechem:) Napiš knihu, bo takovýhle dar, by se měl dostat k širšímu obecenstvu:)Hodně zážitků při cestách, \Pája Rýz.
Mája: Ivi, tak na takový komentář nejde napsat nic jiného než obří dík! představa, že sloužím jako doplňkový výukový materiál, mě baví
Ivana: Olá, oláá (jediné španělské slovíčko, které jsem jako 9ti letá pochytila na dovči :-)) ) jsem bývala studentka paní učitelky Lepíkové, která mne na Vaši stránku upozornila v hodině zeměpisu, kde jsme zrovna probírali látku o Asii a ona nám, ve třídě, doporučila Vaši stránku, jakožto zpestření studia :-) Od té chvíle jsem se stala Vaší věrnou ,,fanynkou", která hltá každé slovo o Vašem dobrodružství při cestování :-) Dlouho jsme váhala, zda zde něco napsat, ale nakonec mi to, jak je vidět, nedalo - nepochválit Vám úžasný a neskutečně čtivý blog :-) S menším (:-) ) opožděním přeji do nového roku draka mnoho dalších a senzačních dobrodružství! :-)
Mája: Ahoj Májo, právě jsme se vrátili z cyklovýletu po Lanzarote, bylo to prima a ještě jednou díky za tvoje postřehy a tvou ochotu :). Měj krásný následující rok a ať se ti plní všechna tvá přání! Jak se nám na Kanárech bicyklovalo, jsme sepsali sem: odkaz » , měj se hezky, Mája
Mája: Jéé, děkuju moc Klárko! Jsem ráda, že čte i někdo jiný než rodinka
Klára Dvořáková: Markét, tvůj blog je naprosto dokonalej!!
Mája: Svatbu políčím někdy u kávy, na cestovatelský blog je to příliš osobní takové slaďárny nikoho nezajímají
BlueBoard.cz ShoutBoard