Přidej zprávu »
Jaryn Mercenaries: Zdravím Po tříleté odmlce se team MERCENARIES vrací na airsoftovou scénu. Dovoluji si Vás pozvat na námi pořádanou celoroční kampaň Pacifik. Veškeré informace naleznete na našich stránkách www.MERCS.cz
Vydělávej hraním hry: Vydělávej hraním browsterové online hry zdarma, ekonomisko-bojová strategie, kde herní měnu můžeš kdykoli vyměnit na EURA ….. odkaz » ….podrobný návod na hru v češtině najdeš zde odkaz » !!
L.A.S.T.: Tým L.A.S.T. Litovel a partneři Vás zvou na 2. ročník velké airsoftové akce OPERACE FLASHPOINT, která se uskuteční 8. září v bývalém vojenském prostoru u obce Skřípov. Více informací na: odkaz » Pokud nemáte zájem, tak se omlouváme za spam.
aTak: Zdarec mangusty, zijete jeste vubec? :) dlouho jsem vas nikoho nevidel
Bepefuffsoomo: Wearing Ray-Ban sunglasses has become the hot fashion in the modern trend. ray ban is the leading manufacturer of sunglasses. Aviator is a stylish, new model variety of the Ray-Ban Sunglasses. The latest model of Ray Ban Aviator comes in different color lenses with discount. Ray-Ban Sunglasses was found by Bausch & Lomb in 1937. Authentic Ray Ban Aviator was created initially to protect the eyes from the sun rays. They are made of dark, reflective lenses having two or three times the areas of the eye socket and metal frames with wire temples which hook behind the ears. Ray-Ban sunglasses were first introduced for the United States Air force. Bausch & Lomb sold the brand to the Italian Luxottica Group in 1999. These model sunglasses are
Fury: Občanské sdružení Airsoft Hradec Králové Vás srdečně zve na akci Battlefield 2 která se koná v sobotu 24.9.2011 v Hradci Králové. Všechny informace a krátké video najdete na odkaz » Těšíme se na Vás !
pxk: Videem na tomto webu si Váš všechny dovolujeme pozvat na připravovanou akci - Mise Vietnam 2032. 13-14.8.2011 Jedná se o lehce larpovou dvou denní akci. Sraz je mezi 7:30 až 8:15 u Devíti Křížů v Červeném Kostelci. Veškeré další podrobné informace najdete na našem webu. odkaz »
BlueBoard.cz ShoutBoard