Přidej zprávu »
Deithwen: No ani ne, je nás tak půlka Ale ten promaz neaktivních nám moc stavy nesnížil a veteráni jako Ami nebo Hell tu jsou pořád...a jo, mamky jako Ruven, Miss nebo Nea taky I pár nových tváří
Faya: Dei sa poteší... Dei, keď sme pri tom ...hrajú všetci tak ako kedysi? pripadne sa vratili už i mamičky...?
Deithwen: Super
ponpon228: Asi si znova zahrám :D
Deithwen: 10 a tři čtvrtě, mno
Faya: Je to viac ako 10 let Dei...
Deithwen: @Artar nenašel, protože většina českých hráčů je pohromadě tady na offic, když budeme roztříštění na víc místech tak těžko budeme v top žebříčku. Taky si to můžeš odzkoušet či pomoct, jsme tu už 10 let ;)
Thor7: Určitě Stačí podat ve hře přihlášku a být online, aby jsi mohl být přijat... Nejsnáz někoho z vedení zastihneš v sobotu po osmé večer...
svktHOR: Prosim vas vzali bi ste ma do gildy?
Thor7: Ahoj, v dnešní době už NM neexistuje, resp nelze založit novou postavu v normal modu. Ani HM již není možno založit, pouze BM (Basic Mode), což odpovídá dřívějšímu HM a pak lze rovnou i založit UM, ale je lepší mít nejříve na max lvl BM, aby bylo čím a jak živit UMko :)
Taigou: Jsem teprve u downloading samotneho hry,nybrz uz jsem na shaiye pred lety byl ,rad bych se kni vratil :) zkusil byt trsku aktivnejsí a pridat se i k CZ :)
Taigou: Zdravím ,je nutné ze začatku začít NM nebo můžu rovnou skočit na HM ? :)
Deithwen: Ono to taky nebude s tím umkem zas tak žhavé, když se zasekne na měsíc na 20ce, vezmi si kolik během té doby je guild akcí, hned by měl na HM rank nahoře a už by se u altů po conti nikdo neptal.
Amigos007: mno stěma levlama v AR tuším už lze ty opakovatelný questy dělat od 19 levlu . A pokud tak schytá dobrou partu tak tam za pár hodin nalevlí i 30-40 level .
Deithwen: Lvl nijak omezený není, jen po předchozích zkušenostech nebereme postavy, co vydrží pár dní Když nepočítám Questy, se kterými to bývá jednodušší, lv22-31 se udělá v KH, 31-45 pak FL.
Strunzo: meno mojej novej postavy je MagicianSvk .. join dám až budem vedší lvl aby ste ma vzali :)
Strunzo: neviem ako sa dá za hodinku urobiť lvl 45+ :) ešte som na to neprišiel :) a inak už som si vytvoril HM postavu :) kedze ma nechcete ako UM :)
Deithwen: No, 45+ na UM trvá tak hodinku, takže tam problém nebude Ale bez nahlédnutí do 15/30 PvP, hodně štěstí v tom 80 i jen s dostáním se do raidu PS: HM postava se dá hrát úplně stejně, vybírají se tam stejné staty i skilly jako na tu UM, ale kdyžtak tu od toho máme návody
Strunzo: A kde je napísané že contku mat nebudem ? :) som 21lvl a si myslim že na mapách s UM postavou by som mal prežiť :) samozrejme pokiaľ budem lvl45+ tak ta contka bude :) ale fajn tak si vytvorím inú postavu aj keď s inou postavou neviem hrať a neviem co by som si mal vybrať :) ale napišem akú HM postavu budem mat :)
Thor7: Přesně, UM bez runy je k ničemu, s takovou postavou nemá ani smysl hrát....
Deithwen: Bez ní to na těch pár dní než UMře nemá moc smysl, takových už bylo až moc
BlueBoard.cz ShoutBoard