Přidej zprávu »
Deithwen: Takových serverů už se zavřely stovky, překvapuje mne, že si lidi vždycky dokola říkají, že tomu dalšímu se to určitě nestane, jako tomu minulému
Faya: Nezavrú :P Prečo? pretože privát server podobný OSku len s lepšími vymoženosťami zatvárať nebudú, keďže už sú tam ludia s OSka.. (lighti i fury)
Deithwen: Hmm...no až vám ho zavřou, aspoň víte, kam jít na OS
Faya: Na Osku mi len udržujeme guildu pre Odiseusa...inač sme sa presťahovali na iný server (teda okrem Piatka)...a veselo kántrime lightov :) áno, čítaš správne...
Deithwen: No ani ne, je nás tak půlka Ale ten promaz neaktivních nám moc stavy nesnížil a veteráni jako Ami nebo Hell tu jsou pořád...a jo, mamky jako Ruven, Miss nebo Nea taky I pár nových tváří
Faya: Dei sa poteší... Dei, keď sme pri tom ...hrajú všetci tak ako kedysi? pripadne sa vratili už i mamičky...?
Deithwen: Super
ponpon228: Asi si znova zahrám :D
Deithwen: 10 a tři čtvrtě, mno
Faya: Je to viac ako 10 let Dei...
Deithwen: @Artar nenašel, protože většina českých hráčů je pohromadě tady na offic, když budeme roztříštění na víc místech tak těžko budeme v top žebříčku. Taky si to můžeš odzkoušet či pomoct, jsme tu už 10 let ;)
Thor7: Určitě Stačí podat ve hře přihlášku a být online, aby jsi mohl být přijat... Nejsnáz někoho z vedení zastihneš v sobotu po osmé večer...
svktHOR: Prosim vas vzali bi ste ma do gildy?
Thor7: Ahoj, v dnešní době už NM neexistuje, resp nelze založit novou postavu v normal modu. Ani HM již není možno založit, pouze BM (Basic Mode), což odpovídá dřívějšímu HM a pak lze rovnou i založit UM, ale je lepší mít nejříve na max lvl BM, aby bylo čím a jak živit UMko :)
Taigou: Jsem teprve u downloading samotneho hry,nybrz uz jsem na shaiye pred lety byl ,rad bych se kni vratil :) zkusil byt trsku aktivnejsí a pridat se i k CZ :)
Taigou: Zdravím ,je nutné ze začatku začít NM nebo můžu rovnou skočit na HM ? :)
Deithwen: Ono to taky nebude s tím umkem zas tak žhavé, když se zasekne na měsíc na 20ce, vezmi si kolik během té doby je guild akcí, hned by měl na HM rank nahoře a už by se u altů po conti nikdo neptal.
Amigos007: mno stěma levlama v AR tuším už lze ty opakovatelný questy dělat od 19 levlu . A pokud tak schytá dobrou partu tak tam za pár hodin nalevlí i 30-40 level .
Deithwen: Lvl nijak omezený není, jen po předchozích zkušenostech nebereme postavy, co vydrží pár dní Když nepočítám Questy, se kterými to bývá jednodušší, lv22-31 se udělá v KH, 31-45 pak FL.
Strunzo: meno mojej novej postavy je MagicianSvk .. join dám až budem vedší lvl aby ste ma vzali :)
Strunzo: neviem ako sa dá za hodinku urobiť lvl 45+ :) ešte som na to neprišiel :) a inak už som si vytvoril HM postavu :) kedze ma nechcete ako UM :)
BlueBoard.cz ShoutBoard