Přidej zprávu »
Cimroš: Komu mád dát něco malého do tomboly na ples ?
Cimroš: Zdar SDH hodiloby se možná trochu aktualizace na stránkách. Zvládnutí kalimit Ples 2015 karneval 2015 atd. Zdar
SDH Kamenná: SDH Kamenná si Vás dovoluje pozvat na Kamenský výstřik - soutěž v požárním útoku žen už tento týden....rezervace na odkaz » foto z loňska - odkaz » video - odkaz »
Březina: Děkuji za aktivní účast na Dětském dnu 2014, poděkování pak zvláště vašim mladým (malým). Ing. Petr Woletz za FK Sokol Zbraslav
Březina: Děkujeme všem mladým hasičům i jejich vedení za předvedené ukázky na Dětském dni v areálu FK Sokol Zbraslav Za FK: Ing. Petr Woletz
SDH Kamenička: SDH Kamenička si Vás dovoluje pozvat na III. ročník soutěže v požárním útoku o POHÁR starosty SDH KAMENIČKA, která se koná v neděli 30. června 2013 od 13:00. Soutěžit se bude o hodnotné ceny: 1. místo v kat. Mužů: Notebook, v kat. Žen: FullHD kamera!! Za příznivého počasí budou útoky natáčeny z RC modelu vrtulníku! Těšíme se Vaši účast! Více informací naleznete na adrese: odkaz » Video z loňského roku: odkaz »
SDH Kamenná: SDH Kamenná si Vás dovoluje pozvat na 4. ročník soutěže Kamenský výstřik v neděli 30. 09. 2012. Možnost zamluvení startovního pořadí na odkaz » Vítězky finále si z Kamenné odvezou čuníka na rožeň. Zajištěno bude výborné občerstvení!!! Více se dozvíte na www.sdhkamenna.eu. Těšíme se na Vaši návštěvu.
martas brno: ahoj. Nemáte nahodou nějaké fotky z krajské soutěže? dyštak na meil: martin.1204@seznam.cz Díky moc a gratuluji.
Boža: Video z Kobylí: odkaz » a z Černovic: odkaz »
Radek: SDH Horní Lhotice si vás dovolují pozvat na soutěž v požarním útoku konanou dne 19.8.2012.info a rezervace na odkaz »
Standa VelMez: Ahoj, chtěl bych vás pozvat na soutěž k nám do Velkého Meziříčí. Soutěž se koná 5.5.2012 od 11:00. Letos se bude soutěžit na hřišti za 3. zákl. školou. Náběh, základna i káď budou na tartanu, jina kse poběží na umělé trávě. Bude na vás čekat kvalitní a rychlá trať. Přijeďte otestovat svoji formu, před začínající sezónou. Rezervace startovního pořadí je zde: odkaz » ​diskuze/viewtopic.php?t=30334
Boža: Tak jendo, tréninky už nám skončily tak co kdyby sis udělal trochu času a uploadnul naše videa co máš doma na youtube??
Helča: A ještě ty z toho trenalu!!!!
Helča: Jeňo, nezapomeň přidat k těm našim fotkam tu Denčinu z kraje!!!
Helča: Písnička! odkaz »
Helča:
SDH Jasenice: SDH Jasenice si vás dovoluje pozvat na 1.ročník pohárové soutěže O putovní pohár starosty obce...rezervace pořadí na: odkaz »
SDH Kamenná: SDH Kamenná si Vás dovoluje pozvat na 3. ročník soutěže Kamenský výstřik v neděli 2. 10. 2011. Možnost zamluvení startovního pořadí na odkaz » Vítězky finále si z Kamenné odvezou čuníka na rožeň. Zajištěno bude výborné občerstvení!!! Více se dozvíte na www.sdhkamenna.eu. Těšíme se na Vaši návštěvu.
Helča: A taky naše videa..
Helča: Pokud máte někdo nějaké fotky týmu a nápad na písničku, vemte to na trenál, měli bysme s tím pohnout, ať to můžeme předat na vyhlášení.
Had: díky
Had: Zdar, je pěkný, že jste přidali info o Vašich závodech, ale nevím, jak se k němu dostat - napiš odkaz nebo napiš, kde se dají dohledat. dík
Jenda7: Do pátku to sem dám i s videi
Had: Zdar, nemohli by jste tady vyvěsit výsledky Vaší soutěže? Díkec (jestli to tady někde je, tak sorry, ale nějak to nemůžu najít)
Boža: Vlk taky sliboval
Horní Lhotice: Paráda Jendo!!!!
Jenda7: Videa bedu dělat až příští týden
Sosna- Jasenice: No tak Jendo!!!
Boža: Počkej do zimy, spadnou nebo spíš až se náš jenda k tomu konečně dokope.
Pavel - Jasenice: Zdravím, budou nějaká videa z Vaší domácí soutěže?
Helča: Jeňo, dej sem nějaký videa ať mám co dělat!!!
CPS: Dobrý den, byli bychom velice rádi, kdyby jste zaregistrovali Váš tým na novém hasičském portálu CPS - Centrum požárního sportu. Podpoříte tím jeho rozvoj. Děkujeme za váš čas a přízeň. Tým CPS ve spojení s Požáry.cz. odkaz » „Pro lidi, kteří se baví požárním sportem.“
Boža: Co nějaké foto nebo videa z okresu?
Jenda7: Letos spíše fotky nemáme, nikdo nefotí
Carda: letos zadne foto ?
Helča: Včerejší treénink byl super ,..hned se běží líp
Boža: A co tréninky tento týden??
Boža: odkaz » jsme tam v čase 1h5min
Lukas: No ja se muzu snazit jak chci a stejne me jenda prezentuje jako pomalejsi proud
Boža: Tak to byl fofr s těmi videi Jeniku, great job :-)
Boža: Na videa si zase počkáme co Jeníku?
Helča: Chválím úpravu
OMASCHEEL: Náš jendo až pujdeš do ulice vspomeń si na ty videa a vlož je sem
Boža: A co ty videa Jeniku??
Boža: Nechci, jen video holek ještě nebylo nahraný když sem dával odkaz na nás. Toť vše.
Jenda7: Chceš hoky naštvat nebo co? Video holek tady odkaz » Kluci tady odkaz »
Boža: Naše video ze zakončení... odkaz »
Boža: No, co ty videa?!
omascheel: jeniko sakra co ta videa?
alda: ahoj, tak co, kdy budou nějaky fotečky Liazky?! :-)
BlueBoard.cz ShoutBoard