Přidej zprávu »
Petr: Podvodník určitě nejsem, ale to ať si udělá obrázek každý sám. Já jsem měl kuchyň vyrobenou a nachystanou. Jenže když nějací lídé se neumějí domluvit a je jím navržen termín montáže a jím se to nelíbí a odstoupí od smlouvy tak se s takovými lidmi nedá na ničem domluvit. opožděná montáž byla ohledně zakázníka který nedodal míry spotřebičů. Podal jsem trestní oznámení na Pana Roberta Vizičkaniče z Frýdku Místku za vyhrožování a obohacování nejsem jsem sám který mu naletěl. Postupně se začíná ukazovat, že obírá živnostníky na penálech a pokutách. Mám toho víc ale je to na dlouhé vyprávění. A aby mě tady někdo špinil Jméno firmy to si líbit nenechám.
pozor Petr Pařízek: Na Petr Pařízek Bedřichov 52 Lysice Je podáno trestní oznámení s podezřenim na podvod ! Převzal zálohu za kuchinskou linu ,tu nedodal a zálohu nevrátil. A připravuje se žaloba k soudu
Sisa: Dobrý den, paní Jakubcová, zjišťovala jsem odpověď na váš dotaz a bohužel příbuzenský vztah nemáme. Sehnalová(roz.Všianská)
JAKUBCOVA: Dobry den,procitam vase stranky neni nektery Vsiansky v pribuznem vztahu s Aloisem VSIANSKYM narozen byl v Kuncina Vsi asi rok 1890 bydleli v Boskovicich jsem jeho vnucka,dekuji.
A.: Pan Michal Fojt je teda fešák:P.. Mám doma jeho jmenovce:D
Mišaček: Moc dpbrej karneval
Laďka: Průběžně sleduju stránky Trojlístku a moc se m. líbí. Nadchly mě fotky z 80. let. Paráda! Ples se asi taky vydařil . Rodičovské povinnosti zatím nedovolují se zůčastnit, ale už se těším, až budeme moci zase vyrazit. Jen tak dál
pavel: Mecheche určitě,ale pod jinou taktovkou!!!!!!
bobin: bude příští rok mechche?
Vojta: Omlouvam se, nebyl cas. Uvidime se o rok starsi. Zatim mam v planu kveten nebo cerven. Pozdravuj vsechny v Bedrichove a nezapomente davat fotky na web at vas poznam.
BlueBoard.cz ShoutBoard