Přidej zprávu »
sisi: já se jenc hci zeptat, jestli to vypadá, že budou tyto stránky ještě někdy v provozu, nebo se autorka zshnízdila někde na novějším webu a toto bude navždy opuštěno? není tu již ani čárka informací. Dík za odpověď, za čas se tu pozastavím pro odpověď.
Jess: Ahoj, pořád čekám a doufám, že se dočkám máš moc super povídky. Z rozepsaných se mi nejvíc líbí Dědic Havrana. Ale teď tu mám prosbu snad na všechny. Zamilovala jsem si povídky od Auši, stopař atd. Ale bohužel má smazané stránky. Nemá ty povídky někdo uložené nebo nemá někdo kontakt na Aušu? Moc bych s přála zase přečíst její povídky. Můžete napsat sem i na email : esiabetha@seznam.cz. Díky za pomoc!
Iveta: Tak po dvou měsících od oznámení, že žiješ a do týdne přidáš kapitolu, je tady pořád mrtvo. Už si připadám jako ňouma, že sem ještě nahlížím a doufám, že tu opravdu něco přibylo.
Iveta: Mrtvé stránky? Nebo tu ještě něco přibude?
Severuska007: PS: Pokud bys chtěla, můžu ti udělat betu u Posledního střetu nebo jiné (ne příliš dlouhé) povídky. V případě zájmu napiš na: fun-stepanova@seznam.cz
Severuska007: Pokračuj v NP, prosím, zatím je to docela zajímavé a věřím, že ještě bude.
Elis: Tak to je super :) a u zkoušky hodně štěstí! :)
Aknel: Tento týden mě čeká poslední zkouška. Jakmile ji budu mít za sebou a dám se dohromady, mohla bych během příštího týdne přidat kapitolku k NP a možná i k nějaké vlastní povídce.
sisi: mé pesimistické já ví, jak to bude těžké. Letošek už má nejednu velkou ztrátu na triku, jak najít útěchu při takovém osudu?
Aknel: Ahojda, do Vánoc jsem kapitolku k NP přeložit nestihla a hned pak mi začaly zkoušky, takže jakmile budu mít po zkouškách, vrhnu se na to
Elis: Veselé Vánoce a šťastný nový rok vám všem :)
Aknel: Beta se neozvala, takže během dneška kapitolku zkouknu a přidám.
Elis: Já hlasuji pro kapitolu bez bety :) to tam zas tak důležité pro mě není, víc mě zajímá děj.. zkoušela jsem to číst v angličtině, ale teda né vše přeložím :/
Aknel: Kapitola je přeložena, ale bez korekce a bety, zatím. Otázka je, zda ještě chvilku vydžíte čekat, nebo chcete kapitolu bez korekce, která bude dodána později.
iveta: Bude tady ještě nějaká aktivita? Už si připadám jako ňouma, že vždy uvěřím, že zanedlouho přibude další kapitola, tak čekám, nahlížím, a pořád nic. Děláš si z nás srandu?
Elis: Aknel, jak to vidíš? :)
Lily: Hurá už se těším..
Aknel: Kapitolku k NP mám přeloženou z 90%, ale při hlídání synovce jsem neměla čas to dopřeložit, taď když mi služba skončila, se k tomu snad zase dostanu
anizne: Ahoj, budeš pokračovat v překladu? Kdy se dočkáme pokračování?
Lily: Gratuluji ke zkouškám.
BlueBoard.cz ShoutBoard